Tırmanış Eğitimi – Boulderhane

1 saat
1 Kişi
MuhikuxBodo
Tırmanış Eğitimi - Boulderhane Nasıl Geçer?
Bu deneyimde katılımcı milli takım sporcularından tırmanış eğitimi alır. Gerekli tırmanış ayakkabısı ve tırmanış tozu ekip tarafından temin edilir. Teknik ve pratik dersler alarak 4.5 metreye kadar tırmanması amaçlanır.

Tırmanış Eğitimi – Boulderhane

350.00 TL

- +
Tırmanış Eğitimi - Boulderhane
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi yarın ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
2 saat 49 dk içinde sipariş verirseniz yarın kargoda
İstanbul
18 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
1 saat

Tırmanış Eğitimi nasıl geçer

Katılımcı rahat kıyafetler ile tırmanış salonuna gelir. Ekip tarafından tırmanış ayakkabıları temin edilir. Eğitim, eski Türk milli takım sporcuları tarafından verilir. 

Pratik dersi öncesinde bilgilendirme yapılır ve ardından ısınma egzersizleri ile vücut tırmanışa hazırlanır. Tırmanış tozu salon tarafından sağlanır. Ders süresince genel tırmanma eğitimi ve teknikleri öğretilir ve öğrendiği becerilerini 4.5 metreye kadar yüksekte uygulanması amaçlanır. Katılımcı ders sonunda tesis içerisinde duş alabilir.

Ek Bilgiler

6 yaş üstü çocuklar ebeveynleri eşliğinde katılabilir.

Boulderhane’yi neden seçtik

2000’li yılların başlarında Murat Kandi’nin girişimi ile kurulmuştur. Ardından dağcılık ve tırmanıcılığa duydukları sevgi ile bir araya gelen ekip tarafından 2012 yılında devralınmıştır. Türkiye’nin en büyük ve en iyi tırmanış salonudur.

Bouldering yüksekliği 4,5 metreyi geçmeyen kayalarda ve yapay tırmanış duvarlarında gerçekleştirilen tırmanış branşıdır. Boulderhane salonu her hafta yaklaşık 25 rotasını tamamen değiştirerek toplamda 150’ye yakın rotası ile Bouldering tutkunlarını ağırlamaktadır.

Bouldering salonunda tırmanışa yönelik ağırlık çalışmaları yapılabilen bir salon ve misafirlerin dinlenebilmesi için bir kafe bölümü bulunmaktadır. Soyunma odalarında eşyalarınızı bırakabileceğiniz kilitli dolaplar bulunmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Emniyetevleri Mah.,Yamaç Sokak No:1/4, Kağıthane/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi: 17:00-21:00nSalı-Pazar: 12:00-21:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Tırmanış Eğitimi - Boulderhane

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.