Ormanda At Gezisi
1 saat
1 Kişi
Dört mevsim kullanılabilir
MuhikuxBodo
Ormanda At Gezisi Nasıl Geçer?
Katılımcı, atlı gezi için Belgrad ormanındaki binicilik alanına gelir. Uzman ekip, at üzerinde denge kurmak için biniş sahasında kısa bir eğitim verir ve ardından doğada yolculuk başlar.

Ormanda At Gezisi

1.900,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Ormanda At Gezisi
0,00 TL
- +
İstanbul
14 yaşından itibaren uygundur
Hava durumuna bağlıdır
100 kg'a kadar
1 kişi
Dört mevsim kullanılabilir
1 saat

Ormanda At Gezisi nasıl geçer

Katılımcı, at gezisi deneyiminin gerçekleşeceği Belgrad ormanındaki Gümüşdere Plajı binicilik alanına gelir. Rahat kıyafetlerle gelen katılımcıya, kask ve güvenlik yeleği ekip tarafından temin edilir.

Geziye başlamadan önce, katılımcının ata binmeye alışması, korkup stres olmaması için küçük at binme sahasında alıştırmalar yapılır. Bu alıştırmalar sırasında: ata doğru binebilme, dengeli pozisyon sağlama, eyeri ve atı tanıma gibi kısa bir eğitimden geçer. Artık doğaya yani daha geniş bir alana çıkmak için gereken iki tur tamamlandığında, beklenen heyecanlı gezi başlar.

Dresaj eğitimi almış özel atlarla gerçekleşen bu gezide, atı tutup katılımcıya eşlik edecek bir seyis görevlendirilir.

Ek bilgiler:

  • 04-14 yaş aralığı ebeveynleri ile katılım sağlayabilir, fakat çocuklar ebeveynleri ile birlikte aynı ata bindirilemediği için, ayrı atlara binecekler.
  • Fiyatlar sadece TC vatandaşları için geçerlidir. Yabancı uyruklu katılımcılar deneyime geldiklerinde Atlı Tur tariflerine göre ek ödeme tutarını ödeyip tura katılabilirler.

Atlı Tur’u neden seçtik

Atlıtur Kulübü tesisleri, 2003 yılında şu an kışlık çiftlik olarak kullanılan, Gümüşdere plajında kuruldu. İstanbul’a yalnızca bir saatlik mesafede olan bu alanın çevresi Belgrad ormanıyla sarılmakta ve 7.5 kilometre uzunluğundaki Gümüşdere plajında yer almaktadır.

Atlıtur’un bu bölgede kışlık ve yazlık olmak üzere misafirlerini ağırladığı 2 farklı çiftliği yer alır. Burada ekstrem sporlardan biri olan at biniciliği eğitimi ve atlı sürüşlerinin yanı sıra özel eğitim ve terapilerle at yetiştiriciliği de yapılmaktadır. Tüm binişlerde dresaj eğitimi almış, özel atlarla hizmet verilmektedir. Ayrıca tarım ve farklı hayvan yetiştiriciliği de yapılan bu çiftliklere turistik geziler yapmak da mümkündür.

Atlıtur aynı zamanda bir dernektir. İnsanın doğaya ve hayvanlara yakın kalabilmesini, ata sporu olan at biniciliğinin, mümkün mertebe gelişmesini hedefler.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşdere, Yaprak Sk., No: 41 Sarıyer, İstanbul
https://rezervasyon.atlitur.com/?route=common/home
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:30-13:30

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Ormanda At Gezisi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.