Küçük Uçak Turu – Ay Jet

30 dakika
1 Kişi
12 ay geçerli
MuhikuxBodo
Küçük Uçak Turu - Ay Jet Nasıl Geçer?
Katılımcı, hafif bir uçakta, pilotun yanında, eğlenceli bir uçuş turuna katılır. Hazerfen havalimanı ve Büyükçekmece semalarında süzülür.

Küçük Uçak Turu – Ay Jet

2,965.00 TL

- +
Küçük Uçak Turu - Ay Jet
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi yarın ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
1 saat 42 dk içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
İstanbul
18 yaşından itibaren uygundur
16 yaşından itibaren yetişkinle
Hava durumuna bağlıdır
190 sm'e kadar
110 kg'a kadar
1 kişi
12 ay geçerli
30 dakika

Küçük Uçak Turu Nasıl Geçer?

Deneyimin başlangıç noktası olan Hezarfen havaalanına, uçuştan yarım saat kadar erken gelen katılımcı, tek motorlu Diamond DA20 model uçakla heyecan yüklü bir uçuş deneyimine hazırlanır. Gerekli ekipmanlar, katılımcıya teslim edilir ve uçuş için gerekli brifingler yani plana dair ayrıntılar ve var ise değişiklikler bu süre içinde konuşulur. Ardından 1000 mt kadar irtifaya ulaşılabilen tur başlar. Bu yükseklikte yolcuyu; Büyükçekmece Gölü ve çevresi ile Hazerfen Havalimanı ve etrafındaki harika doğal manzaralar karşılar. Yolcu, bu esnada gürültüden korunmak ve pilotla sağlıklı bir iletişim sağlayabilmek adına, radyo yayınlı ve iletişim sistemli özel kulaklıklar kullanır. Pilotun onay verdiği süreçlerde dilediği gibi fotoğraf çekebilir.

Ek bilgiler:

  • Havaalanına ulaşım, katılımcıya aittir.
  • Uçuşlar, günlük hava şartları, uçak ve teknik konulardaki kondisyonlara bağlı olarak gerekli görüldüğü taktirde ileri uygun bir tarih ve saate ertelenebilir
  • Uçuş süresi: hava durumu, eğitmenin kararı ya da plan dışı gelişen çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

AYJET Uçuş Okulu’nu Neden Seçtik?

AYJET, Hava Kuvvetleri dahil bir çok farklı havayolunda görev yapan tecrübeli kaptan pilotları, uçuş öğretmenleri ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. AYJET Uçuş Okulu, Uluslararası havacılık otoritelerinin ortaya koyduğu kural ve standartların gereğine uygun hareket etmektedir. Bunun yanı sıra kendi geliştirdiği standart ve uygulamalar ile kalite düzeyini yükseltmeyi hedeflemektedir.

AYJET Uçuş Okulu, havayolu pilotu yetiştirilmesinde uygulanan, Modüler ATPL(A) gibi yetkilere sahiptir. Uçuş eğitimlerinde ana üs olarak Hezarfen Havaalanını kullanılmaktadır.

Uçakların bakım ve kontrolleri, kendi bünyesindeki SHY-145 Bakım Organizasyonu tarafından gerçekleştirilir.

Benimsediği vizyon, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın bir uçuş okulu olarak hizmet vermektir.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Bahşayiş, Hezarfen Havaalanı Girişi, 34545 Çatalca/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 10:00-17:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Küçük Uçak Turu - Ay Jet

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.