Köfte Yapım Dersi
3 saat
1 Kişi
MuhikuxBodo
Köfte Yapım Dersi Nasıl Geçer?
Katılımcı Mutfak Atölyesi’ne gelir. Eğitmen şef derse teknik bilgilerden başlar ve uygulamalı pratik ders ile devam eder. Birçok köfte yemeği hazırlanır. Katılımcı dilerse hazırladığı yemeği eve götürebilir.

Köfte Yapım Dersi

3.120,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Köfte Yapım Dersi
0,00 TL
- +
İstanbul
12 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
3 saat

Köfte Yapım Dersi nasıl geçer

Katılımcı, köfte yapmayı tüm incelikleri ile öğrenmek için Mutfak Atölyesi’ne gelir. Ders başlamadan önce kurs tarafından verilen bone, önlük ve eldiveni giyer. Gerekli tüm ekipmanlara sahip çalışma tezgahına geçer.

Usta aşçı olan eğitmenleri tarafından öncelikle köfte hazırlamanın ve pişirmenin teknikleri konusunda bilgi verilir. Ardından dersin pratik kısmı süresince Rosto köfte, Tekirdağ köfte veya İnegöl köfte, Kadınbudu köfte ve İzmir köfte hazırlanır ve pişirilir. Katılımcı dilerse yanında getirmiş olduğu saklama kabı ile hazırladığı yemekleri evine götürebilir.

Ek Bilgiler

Dersler grup halinde yapılmaktadır.

Chef’s İstanbul’u neden seçtik

Gazeteci-Yemek Yazarı Gülhan Kara tarafından 2004 yılında kurulmuştur ve mutfakta eğitim sektörünün Türkiye öncüsü olmuştur. Atölye, alanında uzman eğitmen şefleri ile binlerce kişiyi mutfakla tanıştırmakta ve birçok alanda uzmanlaştırmaktadır.

Mutfak Atölyesi’nde hobi kursları, öğrenmeye dayalı temel kurslar ve profesyonel eğitim programları verilmektedir. Aynı zamanda workshoplar, marka etkinlikleri ve şirket içi mutfak aktiviteleri gibi organizasyonlar yapılmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşsuyu Mahallesi, Mete Caddesi Süren Aptartmanı, No 8, Daire 9, Kat 3, 34394 Beyoğlu/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:00-17:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!
0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Köfte Yapım Dersi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.