İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu
2 saat
2 Kişi
Dört mevsim kullanılabilir
MuhikuxBodo
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu Nasıl Geçer?
Otantik esintilerin yanı sıra modern detayların hakim olduğu tarihi bir vapur, size sınırsız lezzet patlamaları yaşatırken, manzaraya doğru yol alacak.

İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu

1.900,00 TL

- +
all_all_big.jpg
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu
0,00 TL
- +
İstanbul
2 kişi
Dört mevsim kullanılabilir
2 saat

İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu Nasıl Geçer?

Katılımcılar, oldukça görkemli ve heybetli görünümüyle krallara layık bir ağırlama yaşatmayı amaçlayan vapura, Karaköy İskelesinden ulaşırlar.

Vapur görevlileri misafirlere, terasta rezerve edilmiş masalarına kadar eşlik eder. Ünü dünyaya yayılmış Antakya mutfağından zengin içerikli serpme kahvaltı masada yerini alır. Katılımcılar kahvaltıda sunulan yiyecek ve çaydan dilediği kadar talep edebilir. Beylerbeyi, Dolmabahçe ve Çırağan gibi İstanbul’un en özel sarayları tur yolunda olacaktır. Boğaz ve İstanbul manzarası eşliğinde kahvaltılarının tadını çıkaran misafirleri ardından canlı bir müzik şöleni bekler. Boğaz turunun ardından başlangıç noktasına dönülür.

Ek bilgi: 

  • Bu fiyatlar, cam kenarı masalar için geçerlidir.
  • Bu fiyatlar sadece TC kimlik ve oturum izni bulunan vatandaşlar için geçerlidir. Türk vatandaşı olmayan ve TC kimlik numarası bulunmayan katılımcılar deneyime geldiklerinde Le Vapeur Magique tariflerine göre ek ödeme tutarını ödeyip tura katılabilirler.

Le Vapeur Magique’i Neden Seçtik?

İstanbul’un en eski vapurlarından olup baştan aşağı renove edilen Le Vapeur Magique, yıllarca şehir hatlarında hizmet vermiştir.

Tamamıyla yenilenmesine rağmen tarihi dokusunu otantik detaylarla korumayı başarmıştır. Vapur, ziyaretçilerine hem zengin ve sınırsız bir Akdeniz mutfağı kahvaltısı sunuyor hem de bu sırada sürekli yol aldığından, İstanbul’un en beğenilen manzaralarını bir arada keşfetme fırsatı veriyor. Diğer vapurlardan oldukça farklı olan tarzı ve rengi dikkat çekiyor. Canlı müzik performansı, ziyaretçilerin diledikleri gibi kullanabilecekleri gala salonu, terrasse salonu gibi özel hizmetler sunuyor. Burada misafirlerin İstanbul manzarasıyla gözlerini, canlı müzik ile ruhlarını ve çok sevilen Antakya lezztleri ile kalplerini canlı tutmaları amaçlanır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Kemankeş Karamustafa Paşa, Rıhtım Cd. 7-5, 34425 Beyoğlu/İstanbul
https://www.instagram.com/levapeurmagique/
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:00, 12:30

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.