İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu

2 saat
2 Kişi
12 ay geçerli
MuhikuxBodo
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu Nasıl Geçer?
Otantik esintilerin yanı sıra modern detayların hakim olduğu tarihi bir vapur, size sınırsız lezzet patlamaları yaşatırken, manzaraya doğru yol alacak.

İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu

900.00 TL

- +
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi bugün ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
2 saat 2 dk içinde sipariş verirseniz bugün kargoda
İstanbul
2 kişi
12 ay geçerli
2 saat

İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu Nasıl Geçer?

Katılımcılar, oldukça görkemli ve heybetli görünümüyle  krallara layık bir ağırlama yaşatmayı amaçlayan vapura, Eminönü İskelesinden ulaşırlar.

Vapur görevlileri misafirlere, terasta rezerve edilmiş masalarına kadar eşlik eder. Ünü dünyaya yayılmış Antakya mutfağından zengin içerikli serpme kahvaltı masada yerini alır. Katılımcılar kahvaltıda sunulan yiyecek ve çaydan dilediği kadar talep edebilir. Beylerbeyi, Dolmabahçe ve Çırağan gibi İstanbul’un en özel sarayları tur yolunda olacaktır. Boğaz ve İstanbul manzarası eşliğinde kahvaltılarının tadını çıkaran misafirleri ardından canlı bir müzik şöleni bekler. Boğaz turunun ardından başlangıç noktasına dönülür.

Ek bilgi: 

  • Bu fiyatlar, cam kenarı masalar için geçerlidir.
  • Bu fiyatlar sadece TC kimlik ve oturum izni bulunan vatandaşlar için geçerlidir. Türk vatandaşı olmayan ve TC kimlik numarası bulunmayan katılımcılar deneyime geldiklerinde Le Vapeur Magique tariflerine göre ek ödeme tutarını ödeyip tura katılabilirler.

Le Vapeur Magique’i Neden Seçtik?

İstanbul’un en eski vapurlarından olup baştan aşağı renove edilen Le Vapeur Magique, yıllarca şehir hatlarında hizmet vermiştir.

Tamamıyla yenilenmesine rağmen tarihi dokusunu otantik detaylarla korumayı başarmıştır. Vapur, ziyaretçilerine hem zengin ve sınırsız bir Akdeniz mutfağı kahvaltısı sunuyor hem de bu sırada sürekli yol aldığından, İstanbul’un en beğenilen manzaralarını bir arada keşfetme fırsatı veriyor. Diğer vapurlardan oldukça farklı olan tarzı ve rengi dikkat çekiyor. Canlı müzik performansı, ziyaretçilerin diledikleri gibi kullanabilecekleri gala salonu, terrasse salonu gibi özel hizmetler sunuyor. Burada misafirlerin İstanbul manzarasıyla gözlerini, canlı müzik ile ruhlarını ve çok sevilen Antakya lezztleri ile kalplerini canlı tutmaları amaçlanır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Hoca Paşa, Kennedy Cd., 34110 Fatih/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Cumartesi: 11:00nPazar: 09:00, 12:30

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
İki Kişi için Tarihi Vapurda Terasta Kahvaltılı Boğaz Turu

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.