İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu

1 saate kadar
2 Kişi
MuhikuxBodo
İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu Nasıl Geçer?
Katılımcılar belirli bir süre içerisinde ipuçları ve şifreleri bularak görevleri tamamlamalı. Ancak bu şekilde odadan kaçabilirler. Oyun sırasında ipucu isteme hakları vardır. Bu hakları da akıllıca kullanmalılar.

İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu

580.00 TL

- +
İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu
0.00 TL
- +
İstanbul
13 yaşından itibaren uygundur
2 kişi
1 saate kadar

İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu nasıl geçer

Katılımcılar oyun saatinden önce oyun alanına gelir. Burada ekip tarafından oyun hakkında bilgilendirme yapılır ve katılımcılar oyuna girmeye hazırlanır.

Katılımcıların odadan kaçmak için kısıtlı süreleri vardır. Verilen sürede ipuçlarını bulmalı ve görevleri tamamlamalı. Oyuncuların üç kere ipucu isteme hakkı vardır. Üç ipucundan sonra istenen ipuçları, görev sonunda kazanacakları puandan düşmektedir. Oyunun sonunda katılımcılar puanlarına göre şampiyon takımlar listesinde yerini alacaktır.

Daha önce hiç macera kaçış oyunu deneyimi olmayanlar 1796 oyununu, deneyimli oyuncular ise Agatha’nın Anahtarı oyununu tercih etmelidir.

Ek Bilgiler

10-13 yaş arası çocuklar ebeveynleri ile birlikte katılabilir.

Escapist’i neden seçtik

Mart 2015’te Grafik Tasarımcı Barış Koca ve Endüstriyel Tasarımcı Soner Emanet tarafından kurulmuştur. Oyun tasarımcıları ve oyun ustalarından oluşan alanında uzman ekibi ile Gerçek Kaçış Oyunu Konsepti hizmet vermektedir.

Oyunlar özel tasarım sinema dekorları ile hazırlanmış odalarda, belirli bir senaryo çerçevesinde ilerlemektedir. Belirli süre içerisinde ipuçları ve şifreleri bularak verilen görevleri yerine getirerek odadan kaçmaya çalışılır. Oyunlarda üst düzey elektronik bulmacalar kullanılmaktadır.

Escapist Kaçış Odaları’nda üst düzey güvenlik sistemleri bulunmaktadır ve odalar kesintisiz olarak izlenmektedir. Acil durumlarda kapılar otomatik olarak açılmaktadır. Misafirlerin kişisel eşyalarını koyabileceği emanet dolapları vardır.

Escapist’e ulaşım oldukça kolaydır. Otopark mevcuttur.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Trump Towers AVM B4, Şişli/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 10:00-21:00

Mecidiyeköy Yolu Cad. No:12 Trump Towers AVM B4, Şişli/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 10:00-21:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
İki Kişi için Odadan Kaçış Oyunu

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.