İki Kişi için Binicilik Dersi
1 saat
2 Kişi
Dört mevsim kullanılabilir
MuhikuxBodo
İki Kişi için Binicilik Dersi Nasıl Geçer?
Arkadaşlar, katılacakları binicilik dersinin başlangıç noktası olan Gümüşdere plajındaki alana giriş yaparlar. Atla gereken uyumu sağlayabilme, temel biniş teknikleri gibi konularda eğitim alırlar.

İki Kişi için Binicilik Dersi

2.500,00 TL

- +
all_all_big.jpg
İki Kişi için Binicilik Dersi
0,00 TL
- +
İstanbul
14 yaşından itibaren uygundur
Hava durumuna bağlıdır
от 95 до 100 кг
2 kişi
Dört mevsim kullanılabilir
1 saat

İki Kişi için Binicilik Dersi nasıl geçer

Katılımcı grup deneyime uygun rahat kıyafetleri ile birlikte iki ayrı atla, profesyonel eğitmenler tarafından binicilik eğitimi alacakları, Gümüşdere plajı binicilik alanına gelir. At üzerinde güvenliklerinin sağlanması adına ekibin vereceği togları (koruyucu kasklar) giyerler. 

Hazırlıklar tamamlandıktan sonra derse geçilir. Binicilik sporunu iyi bir şekilde öğrenmeleri için gereken, ata binmenin temel adımlarını ve çeşitli stillerini öğrenmeyle başlarlar. İkinci adımda, at üstünde sağlam duruşu sağlayabilmek için uygulamaları gereken hazırlık egzersizleri olur. Daha sonra atla iletişim metodlarını kavrama, ata nasıl yaklaşılması gerektiği, nasıl iletişim sağlanacağı gibi aşamaları pekiştirirler. Atı iyi tanımak ve temkinli hareket etmek adına atların malzemelerini tanıma fırsatı bulurlar. At üzerinde doğru ve dengeli duruşun nasıl olması gerektiği ve farklı pozisyonlar da eğitmenler tarafından uygulamalı bir biçimde gösterilir.

Ek bilgiler:

  • Fiyatlar sadece TC vatandaşları için geçerlidir. Yabancı uyruklu katılımcılar deneyime geldiklerinde Atlı Tur tariflerine göre ek ödeme tutarını ödeyip tura katılabilirler.

Atlı Tur’u neden seçtik

Atlıtur Kulübü tesisleri, 2003 yılında şu an kışlık çiftlik olarak kullanılan, Gümüşdere plajında kuruldu. İstanbul’a yalnızca bir saatlik mesafede olan bu alanın çevresi Belgrad ormanıyla sarılmakta ve 7.5 kilometre uzunluğundaki Gümüşdere plajında yer almaktadır.

Atlıtur’un bu bölgede kışlık ve yazlık olmak üzere misafirlerini ağırladığı 2 farklı çiftliği yer alır. Burada ekstrem sporlardan biri olan at biniciliği eğitimi ve atlı gezilerin yanı sıra özel eğitim ve terapilerle at yetiştiriciliği de yapılmaktadır. Tüm gezilerde dresaj eğitimi almış, özel atlarla hizmet verilmektedir. Ayrıca tarım ve farklı hayvan yetiştiriciliği de yapılan bu çiftliklere turistik geziler yapmak da mümkündür.

 Atlıtur aynı zamanda bir dernektir. İnsanın doğaya ve hayvanlara yakın kalabilmesini, ata sporu olan at biniciliğinin, mümkün mertebe gelişmesini hedefler.

 
Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşdere Mah., Ağaçkakan Sk., No: 10, Sarıyer/İstanbul
https://rezervasyon.atlitur.com/?route=common/home
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:30-12:30

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
İki Kişi için Binicilik Dersi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.