Ekmek Yapım Dersi
3 saat
1 Kişi
MuhikuxBodo
Ekmek Yapım Dersi Nasıl Geçer?
Katılımcı, tüm incelikleri ile ekmek yapmayı öğrenecektir. Eğitmen şef ekmek hamurunu hazırlamanın, mayalandırmanın ve pişirmenin tekniklerini anlatır. Pratik dersinde ise çeşit çeşit ekmek hazırlanır.

Ekmek Yapım Dersi

1.320,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Ekmek Yapım Dersi
0,00 TL
- +
İstanbul
12 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
3 saat

Ekmek Yapım Dersi nasıl geçer

Katılımcı, Mutfak Atölyesi’ne gelir ve ders öncesinde önlük, bone ve eldiven giyer. Gerekli ekipmanların bulunduğu çalışma tezgahına geçer ve usta aşçı eşliğinde derse başlar.

3 saat sürecek derste ekmek yapmanın tüm aşamalarını uygulamalı gösterilir. Ekmek hamurunun hazırlanmasını, mayalandırma ve pişirme tekniklerini öğrenir. Eğitim süresince Brioche, Ciabata, Focaccia ve Roll ekmekler yapılır. Katılımcı dilerse derste yaptığı ekmekleri yanında getirmiş olduğu saklama kabı ile evine götürebilir.

Ek Bilgiler

Dersler grup halinde yapılmaktadır.

Chef’s İstanbul’u neden seçtik

Gazeteci-Yemek Yazarı Gülhan Kara tarafından 2004 yılında kurulmuştur ve mutfakta eğitim sektörünün Türkiye öncüsü olmuştur. Atölye, alanında uzman eğitmen şefleri ile binlerce kişiyi mutfakla tanıştırmakta ve birçok alanda uzmanlaştırmaktadır.

Mutfak Atölyesi’nde hobi kursları, öğrenmeye dayalı temel kurslar ve profesyonel eğitim programları verilmektedir. Aynı zamanda workshoplar, marka etkinlikleri ve şirket içi mutfak aktiviteleri gibi organizasyonlar yapılmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşsuyu Mah., Mete Cad., Süren Aptartmanı, No: 8, Daire: 9, Kat 3, Beyoğlu/İstanbul
http://www.chefsistanbul.com/
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:00-18:00

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Ekmek Yapım Dersi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.