Çocuk için Pony Binicilik Dersi

30 dakika
1 Kişi
12 ay geçerli
MuhikuxBodo
Çocuk için Pony Binicilik Dersi Nasıl Geçer?
Katılımcı çocuk ve refakatçisi, binicilik alanına gelir. Katılımcılar, eğitmenin belirttiği güvenlik kurallarını dinler, koruyucu kaskı takar ve çocuğa uygun bir midilli ile binicilik eğitimine geçilir.

Çocuk için Pony Binicilik Dersi

500.00 TL

- +
Çocuk için Pony Binicilik Dersi
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi yarın ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
7 saat 23 dk içinde sipariş verirseniz yarın kargoda
İstanbul
12 yaşına kadar uygundur.
7 yaşından itibaren uygundur
4 yaşından itibaren yetişkinle
Hava durumuna bağlıdır
50 kg
1 kişi
12 ay geçerli
30 dakika

Çocuk için Pony Binicilik Dersi nasıl geçer

Katılımcı çocuk ve ona eşlik eden yetişkin refakatçi, Gümüşdere plajında bulunan binicilik merkezine varır. Derse uygun ayakkabılarla gelen katılımcıya güvenliği için zorunlu olan bir tog verilir ve ona uyum sağlayacak bir pony seçilerek deneyim başlar. 

Dersler, çeşitli animasyonlar ve temel binicilik eğitimleri içermektedir. Bu süre zarfında çocuğun midilliye binmesi, üzerinde dengesini koruması için neler yapması gerektiği, uygun pozisyonları sağlaması çocuklara uygun olarak eğlenceli bir biçimde, profesyonel eğitmenler tarafından öğretilir. At üstündeyken sürekli yanında yer alacak seyis ve önde eğitmen liderle birlikte çocuğun güvenliği en üst aşamada sağlanır. Elbette çocuğu getiren yetişkin de ders boyu yakınında yer almalıdır. 

Ek bilgiler:

  • 04-12 yaş aralığındaki çocuklar, deneyime yanlarında bir yetişkin ile katılmak zorundadır.

Atlıtur’u neden seçtik

Atlıtur Kulübü tesisleri, 2003 yılında şu an kışlık çiftlik olarak kullanılan, Gümüşdere plajında kuruldu. İstanbul’a yalnızca bir saatlik mesafede olan bu alanın çevresi Belgrad ormanıyla sarılmakta ve 7.5 kilometre uzunluğundaki Gümüşdere plajında yer almaktadır.

Atlıtur’un bu bölgede kışlık ve yazlık olmak üzere misafirlerini ağırladığı 2 farklı çiftliği yer alır. Burada ekstrem sporlardan biri olan at biniciliği eğitimi ve atlı gezilerin yanı sıra özel eğitim ve terapilerle at yetiştiriciliği de yapılmaktadır. Tüm gezilerde dresaj eğitimi almış, özel atlarla hizmet verilmektedir. Ayrıca tarım ve farklı hayvan yetiştiriciliği de yapılan bu çiftliklere turistik geziler yapmak da mümkündür.

 Atlıtur aynı zamanda bir dernektir. İnsanın doğaya ve hayvanlara yakın kalabilmesini, ata sporu olan at biniciliğinin, mümkün mertebe gelişmesini hedefler.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşdere Ambar Sk., Ağaçkakan Çıkmazı No: 10 Sarıyer, İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 10:00-11:30

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Çocuk için Pony Binicilik Dersi

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.