Çikolata Yapım Dersi
3 saat
1 Kişi
MuhikuxBodo
Çikolata Yapım Dersi Nasıl Geçer?
Katılımcı atölyeye gelir. Burada derse hazırlanır ve ardından eğitmen şef eşliğinde hem teknik hem de pratik ders verilir. Çikolata eritme, soğutma ve temperlemeyi öğrenir ve çeşit çeşit çikolatalar yapar.

Çikolata Yapım Dersi

1.800,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Çikolata Yapım Dersi
0,00 TL
- +
İstanbul
12 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
3 saat

Çikolata Yapım Dersi nasıl geçer

Katılımcı çikolata yapmayı öğrenmek üzere Mutfak Atölyesi’ne gelir. Önlük, bone ve eldiven giyerek derse başlar. Üç saat sürecek ders boyunca Elit Çikolata ürünleri kullanılarak çikolata yapmanın temel adımları anlatılır. Çikolata yapım uzmanı eğitmen şef, eritme, soğutma ve temperleme tekniklerini uygulamalı olarak öğretir.

Eğitim süresince birer çeşit dolgulu kalıp çikolata, truff ve rochers çikolata yapılır. Katılımcı dilerse yanında getirmiş olduğu saklama kabı ile derste yaptıklarını eve götürebilir.

Ek Bilgiler

Dersler grup halinde yapılmaktadır.

Chef’s İstanbul’u neden seçtik

Gazeteci-Yemek Yazarı Gülhan Kara tarafından 2004 yılında kurulmuştur ve mutfakta eğitim sektörünün Türkiye öncüsü olmuştur. Atölye, alanında uzman eğitmen şefleri ile binlerce kişiyi mutfakla tanıştırmakta ve birçok alanda uzmanlaştırmaktadır.

Mutfak Atölyesi’nde hobi kursları, öğrenmeye dayalı temel kurslar ve profesyonel eğitim programları verilmektedir. Aynı zamanda workshoplar, marka etkinlikleri ve şirket içi mutfak aktiviteleri gibi organizasyonlar yapılmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşsuyu Mah., Mete Cad., Süren Aptartmanı, No: 8, Daire: 9, Kat 3, Beyoğlu/İstanbul
http://www.chefsistanbul.com/
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:00-18:00

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Çikolata Yapım Dersi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.