Bursa’da Küçük Uçakla Deneyim Uçuşu
30 dakika
1 Kişi
Dört mevsim kullanılabilir
MuhikuxBodo
Bursa'da Küçük Uçakla Deneyim Uçuşu Nasıl Geçer?
Katılımcı, uçuş pilotuyla birlikte hafif bir uçak kokpitinde, teknik bilgilere erişme şansı yakalar, semanın maviliğine ve Uludağ’ın manzarasına dalar.

Bursa’da Küçük Uçakla Deneyim Uçuşu

5.150,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Bursa'da Küçük Uçakla Deneyim Uçuşu
0,00 TL
- +
İstanbul
6 yaşından itibaren uygundur
Hava durumuna bağlıdır
110 kg'a kadar
1 kişi
Dört mevsim kullanılabilir
30 dakika

Bursa'da Küçük Uçak Turu Nasıl Geçer?

Katılımcı, Aeroprakt 22LS (TC-UTP) marka, ultralight model bir uçakla deneyim uçuşu gerçekleştirmek üzere Yunuseli Havalimanı’nı ziyaret eder.

Kaptan pilotun yanına oturmadan önce katılımcı güvenlik brifinginden geçer. Eğitmen kaptan uçuşun nasıl ilerleyeceğini, katılımcının bu süre zarfında yapması ve kaçınması gerekenleri anlatır. Katılımcı, gezi rotasını öğrenip kaptanla iletişim kurmasını aynı zamanda gürültüden korunmasını sağlayacak kulaklıkları takar. Tüm hazırlıkların ardından uçak havalanır.

Katılımcıyı, Bursa semalarında karşılayacak olan manzaralar, tercih ve hava şartlarına bağlı olarak iki şekildedir: çeşitli efsanelere konu olan Uluabat Gölü ve Gölyazı, bir diğer seçenek de Marmara Denizi ve Mudanya’dır. Uçuş sırasında katılımcı doğanın inanılmaz güzelliğinin tadını çıkarır. Eğitmen pilotun uygun gördüğü dakikalarda, deneyimini kameraya alabilir.

Ek bilgiler:

  • Havaalanına ulaşım hizmete dahil değildir.
  • Uçuşlar, anlık hava şartlarına, teknik durumlara veya pilotun uçuş kararlarına göre tarih ve saat olarak değişiklik gösterebilir ve yeniden planlanabilir.
  • Uçuş süresi yine aynı şartlara bağlı olarak farklılık gösterebilir.

AEROPRAKT INTERNATIONAL FLIGHT ACADEMY'yi Neden Seçtik?

Uludağ Koleji ve 27 yıllık tecrübeye sahip havacılık kuruluşlarının işbirliği ile kurulmuştur. Bursa Yunuseli Havalimanı yerleşkesinde, uçuş eğitimleri ve uçuş deneyim hizmetleri vermektedir.

Tecrübeli uçuş pilotlarıyla çalışmakta olup Uzayda 7 gün geçiren Kozmonot Muhammed Fares’in, uçuş deneyimi için tercih ettiği bir kurumdur.

AEROPRAKT INTERNATIONAL FLIGHT ACADEMY'nin uçakları her yıl Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün yetkili uçak mühendisleri tarafından denetlenmektedir.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Yunuseli Havalimanı, A Blok, No:73/A, D: 2, Nilüfer/Bursa
https://www.aeroprakt.com.tr/
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 08:00-17:30

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Bursa'da Küçük Uçakla Deneyim Uçuşu

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.