Börek Yapım Dersi
3 saat
1 Kişi
MuhikuxBodo
Börek Yapım Dersi Nasıl Geçer?
Katılımcı bu derste çeşit çeşit börek yapmayı öğrenir. Eğitmen şef eşliğinde ders önce teknik bilgileri öğrenerek başlar. Ardından donanımlı çalışma tezgahlarında pratik derse geçilir ve börekler hazırlanır.

Börek Yapım Dersi

3.240,00 TL

- +
all_all_big.jpg
Börek Yapım Dersi
0,00 TL
- +
İstanbul
12 yaşından itibaren uygundur
1 kişi
3 saat

Börek Yapım Dersi nasıl geçer

Katılımcı börek yapmanın inceliklerini öğrenmek için Mutfak Atölyesi’ne gelir. Ders öncesinde bone, önlük ve eldiven giyerek hijyen kurallarına uyar. Gerekli ekipmanların sağlandığı çalışma tezgahına geçer.

Usta aşçı eşliğinde ders boyunca börek yapmanın ve pişirmenin tekniklerinin yanı sıra çeşitli malzemeler ile kol böreği, hazır yufka ile su böreği, sarıyer böreği, el açması su böreği ve çiğ börek gibi çeşitli börekler yaparlar. Ders bitiminde katılımcı isterse hazırladığı börekleri kendi saklama kabı ile yanında götürebilir.

Ek Bilgiler

Dersler grup halinde yapılmaktadır.

Chef’s İstanbul’u neden seçtik

Gazeteci-Yemek Yazarı Gülhan Kara tarafından 2004 yılında kurulmuştur ve mutfakta eğitim sektörünün Türkiye öncüsü olmuştur. Atölye, alanında uzman eğitmen şefleri ile binlerce kişiyi mutfakla tanıştırmakta ve birçok alanda uzmanlaştırmaktadır.

Mutfak Atölyesi’nde hobi kursları, öğrenmeye dayalı temel kurslar ve profesyonel eğitim programları verilmektedir. Aynı zamanda workshoplar, marka etkinlikleri ve şirket içi mutfak aktiviteleri gibi organizasyonlar yapılmaktadır.

Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Gümüşsuyu Mah., Mete Cad., Süren Aptartmanı, No: 8, Daire: 9, Kat 3, Beyoğlu/İstanbul
http://www.chefsistanbul.com/
İş Ortağını Görüntüle
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 09:00-18:00

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
Börek Yapım Dersi

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.