Akrobasi Uçağı ile Uçuş

30 dakika
1 Kişi
12 ay geçerli
MuhikuxBodo
Akrobasi Uçağı ile Uçuş Nasıl Geçer?
Akrobatik hareketlerle hayallere dokunan gerçek bir uçuş deneyimi! Katılımcı uçuş öncesi kaptan pilotla gerekli görüşmeleri sağlayarak deneyime hazırlanır.

Akrobasi Uçağı ile Uçuş

5,435.00 TL

- +
Akrobasi Uçağı ile Uçuş
0.00 TL
- +
İstanbul'da özel kurye ile siparişinizi yarın ücretsiz teslim alın.
Özel kuryenin dağıtım bölgesinde bulunmayan ilçelere kargo ile gönderim yapılacaktır. Özel kuryede tüm maliyeti biz üstleniyoruz, hediyeniz aynı gün teslim edilsin.
2 saat 50 dk içinde sipariş verirseniz yarın kargoda
İstanbul
18 yaşından itibaren uygundur
16 yaşından itibaren yetişkinle
Hava durumuna bağlıdır
190 sm'e kadar
110 kg'a kadar
1 kişi
12 ay geçerli
30 dakika

Akrobasi Uçağı ile Uçuş Nasıl Geçer?

Katılımcı, tek motorlu ZLIN Z242L GURU model akrobasi uçağı ile nefes kesen bir deneyim için Hezarfen Havaalanı’nın yolunu tutar. İzlenim saatinden yarım saat önce alana varır. 

Pilot ile yaptığı görüşmede katılımcının akrobatik uçuş hareketlerini ne düzeyde kabul edeceği konuşulur. Tüm bilgilendirme ve ekipmanlar verildikten sonra katılımcı artık uçuşa hazırdır.

Uçak kalkışa geçtikten sonra ulaşılabilecek maksimum yükseklik genellikle 1000 metredir. Eğlenceli bir deneyim için uçak havada çeşitli akrobatik hareketler sergiler Bu sürede pilotun onayını almak kaydıyla çeşitli süreçlerde uçuşu videoya alabilir, fotoğraf çekebilir.

Ek bilgiler:

  • Havaalanına ulaşım, katılımcıya aittir.
  • Uçuşlar, günlük hava şartları, uçak ve teknik konulardaki kondisyonlara bağlı olarak gerekli görüldüğü taktirde ileri uygun bir tarih ve saate ertelenebilir
  • Uçuş süresi: hava durumu, eğitmenin kararı ya da plan dışı gelişen çeşitli faktörlere göre değişkenlik gösterebilmektedir.

AYJET Uçuş Okulu’nu Neden Seçtik?

AYJET, Hava Kuvvetleri dahil bir çok farklı havayolunda görev yapan tecrübeli kaptan pilotları, uçuş öğretmenleri ve uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. AYJET Uçuş Okulu, Uluslararası havacılık otoritelerinin ortaya koyduğu kural ve standartların gereğine uygun hareket etmektedir. Bunun yanı sıra kendi geliştirdiği standart ve uygulamalar ile kalite düzeyini yükseltmeyi hedeflemektedir.

AYJET Uçuş Okulu, havayolu pilotu yetiştirilmesinde uygulanan, Modüler ATPL(A) gibi yetkilere sahiptir. Uçuş eğitimlerinde ana üs olarak Hezarfen Havaalanını kullanılmaktadır.

Uçakların bakım ve kontrolleri, kendi bünyesindeki SHY-145 Bakım Organizasyonu tarafından gerçekleştirilir.

Benimsediği vizyon, ulusal ve uluslararası düzeyde saygın bir uçuş okulu olarak hizmet vermektir.

 
Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Bahşayiş, Hezarfen Havaalanı Girişi, 34545 Çatalca/İstanbul
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi-Pazar: 10:00-17:00

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!

0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
Akrobasi Uçağı ile Uçuş

Henüz inceleme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.