360° Manzaralı Akşam Yemeği
2 saat
2 Kişi
MuhikuxBodo
360° Manzaralı Akşam Yemeği Nasıl Geçer?
Katılımcılar, 360 İstanbul Restaurant'a akşam yemeği için gelir. Misafirleri, görevli hostesler karşılar ve masalarına yönlendirir. Seçimin ardından yemek başlar.

360° Manzaralı Akşam Yemeği

2.800,00 TL

- +
all_all_big.jpg
360° Manzaralı Akşam Yemeği
0,00 TL
- +
İstanbul
18 yaşından itibaren uygundur
2 kişi
2 saat

360° Manzaralı Akşam Yemeği nasıl geçer

Katılımcılar, Beyoğlu’nda bulunan 360 İstanbul Restaurant’a özel bir akşam yemeği deneyimi için gelir.

Buradaki görevli hostesler, misafirlere rezerve edilen masaya kadar eşlik ederler. Boğazı, Ayasofya Camii'ni, Marmara denizini ve Aziz Antuan Kilisesi’ni aynı anda içinde barındıran eşsiz bir İstanbul manzarasını, bu restaurantta görme fırsatı bulurlar. Garsonun getirdiği menüden yiyecek ve içecek tercihlerini yaparlar. 

Kısa bir süre sonra 360° manzara eşliğinde gerçekleşecek akşam yemeği deneyimi başlar. Katılımcılar, zevklerine göre tercih ettikleri yemekleri yerken keyifli sohbetler edip, müziğin tadını çıkarır.

Ek bilgiler:

  • bodo hediye kartının değerini aşan siparişlerde aradaki farkı, müşteri kendisi öder. Hediye kartı değerinden daha az miktarda hesap geldiğinde ise herhangi bir para iadesi yapılmayacaktır.
  • bodo hediye kartı, menüdeki özel gün ve kampanyalarda geçerlidir ancak restoranın özel indirim kartları ile birleştirilemez.
  • Gluten ve laktoza alerjisi olan misafirler için menüde özel seçenekler yer alır.

360 İstanbul’u neden seçtik

360 İstanbul Restaurant, 19.yy dan kalma bir apartmanın çatı katında, Beyoğlu’nun eski elçilikler sokağında, 2005 yılından beri hizmet veren bir mekandır. 

Mutfak, Tasarım, Eğlence ve Atmosfer olarak 4 unsuru benimser. Bu unsurlar, 360 Entertainment Group’un profesyonel ve deneyimli ekibiyle birlikte geliştirilmiştir. 

Profesyonel şefler, Dünya mutfağı ve Türk mutfağından en yüksek kalite standartlarında modern dokunuşlar eşliğinde çeşitli yemekler sunar. Özel şarapları ve kokteylleri ile yüksek kalitede bir bar menüsüne sahiptir. Son teknoloji kullanılarak tasarlanan, dünya standartlarında eğlence, ve canlı müzik performanslarıyla dikkat çeker. İç tasarımın İstanbul manzarasıyla bütünleştiği, şık bir konsept benimsemiştir.

 
Deneyimi Sağlayan İş Ortaklarımız
Tomtom Mah. İstiklal Cad. No:163 K: 8, 34433 Beyoğlu/İstanbul, Türkiye
Rezervasyon saatleri:

Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Pazar: 16:00-22:00nCuma, Cumartesi: 19:00, 21:30

3 adımda hediyenizi kullanmaya başlayın!
0.0
Ortalama Puan
0 Değerlendirme, 0 Yorum
all_all_big.jpg
360° Manzaralı Akşam Yemeği

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Siparişim ne zaman teslim edilir?
Gönderim yapacağınız adresi seçiniz.
Saat 14.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. İstanbul'da hafta içi öğlen 12:00'den önce verdiğiniz siparişler aynı gün,
12:00'den sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kapınızda!
Siparişiniz en kısa zamanda teslim edilecektir.