Dedeye Hediye

Ne
İlgi Alanı
Doğum Günü
Yeni İş Tebrik
Premium Kutular
Ahşap Kutular
150 TL Altı
Kahve Sever
Çay Sever
Çikolata Sever
Mum Sever
Tütsü Sever
Hobi Sever
Plan Sever
Muhiku Mini
X
Filtre
Filtre
 • İlgi Alanı
 • Fiyat
 • Değerlendirme
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
 • Dünya Kahveleri Kutusu

  Dünya Kahveleri Kutusu

  (263)
  %18 indirim
  139.00 TL
  Çok Satan
 • Mithra Kutusu

  Mithra Kutusu

  (61)
  %22 indirim
  179.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  Kahve Keyfi Hediye Kutusu

  (44)
  %23 indirim
  174.00 TL
  Çok Satan
 • Kahveli Ofis Hediye Kutusu

  Kahveli Ofis Hediye Kutusu

  (5)
  %20 indirim
  195.00 TL
 • Cool Man Hediye Kutusu

  Cool Man Hediye Kutusu

  (5)
  %22 indirim
  195.00 TL
 • Dünya Çayları Kutusu

  Dünya Çayları Kutusu

  (81)
  %13 indirim
  199.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu
  Çok Satan
 • Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

  Mutlu Doğum Günü Hediye Kutusu

  219.00 TL
  Yüksek talep görüyor!
 • Atlas Kutusu
  Yüksek talep görüyor!
 • Babalar İçin Hediye Kutusu

  Babalar İçin Hediye Kutusu

  %24 indirim
  255.00 TL
  Çok Satan
 • Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu

  Unutulmaz Hatıralar Hediye Kutusu

  289.00 TL
  Çok Satan
 • Kahve Severlere Hediye Kutusu

  Kahve Severlere Hediye Kutusu

  (2)
  %23 indirim
  274.00 TL
1

Dedeye hediye alarak dedenizin sizin için ne kadar kıymetli olduğunu ona gösterebilirsiniz. İster dedeye doğum günü hediyesi ister içinizden gelerek aldığınız bir hediye onu çok mutlu edecektir. Çünkü torunundan gelecek dedeye hediye ile kendisini değerli hissetmesini sağlayabileceksiniz.

Dedelere hediye olarak en kullanışlı hediyeliklere Muhiku’dan tek tıkla ulaşabilirsiniz. Dedeye alınacak hediyeler arasından onların beğeneceği hediyeleri seçerek harika bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Hatta dedeye Babalar Günü hediyesi bile alabilir, onu böyle özel bir günde ince düşüncenizle sevindirebilirsiniz.

Dedeye Hediye Ne Alınır?

Dedelere hediye ne alınır sorusunun cevabını gelin birlikte değerlendirelim. Öncelikle dedeye hediye olarak evde vakit geçirebileceği hediyeler almayı düşünebilirsiniz. Dünya kahvelerinden oluşan ve yanına sağlıklı atıştırmalıklardan eklediğiniz bir keyif kutusu harika olurdu.

Dedeye alınacak hediye için deneyim kitlerini öneririz. Hem kendine vakit ayırabileceği hem de harika sanat eserleri yaratabileceği eğlenceli bir hediye vermiş olabileceksiniz. Muhiku’da bulunan deneyim kitlerinden birini hediye olarak tercih edebilirsiniz.

Ayrıca özel günlerde de dedenizi mutlu edebilirsiniz. Dedeye doğum günü hediyesi almadan önce ona güzel bir doğum günü partisi hazırlamak istemez miydiniz? Dedenizin doğum günü için parti malzemeleri alarak işe koyulabilirsiniz. Dedenizin pastası için silver happy birthday pleksi süs ve make a wish mum alarak partiye başlayabilirsiniz.

Dedeye Hediye Fikirleri

 • Kolonya
 • Dünya çayları
 • Deneyim kitleri
 • Sağlıklı atıştırmalıklar
 • Saksı çiçekleri
 • Tasarım bardaklar
 • Fotoğraf çerçevesi
 • Anahtarlık

Dedeye Doğum Günü Hediyesi

Dede hediyeleri arasından doğum günü için fotoğraflı hediyeleri tercih edebilirsiniz. Dedeye hediye olarak fotoğraflarınızın olduğu mini albüm hazırlayabilir, dedenizle birlikte daha pek çok anınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Dedeye doğum günü hediyesi için günlük hayatında kullanabileceği hediyeler de almayı düşünebilirsiniz. Örneğin dedenizin baş harfinden oluşan bir kupa, bardak altlığı, sevdiği çikolatalardan ve drajelerden alabilirsiniz. Böylece bu hediyeleri kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayabileceksiniz.

Eğer eğlenceli bir dedeniz var ise ona bu yıl kutu oyunlarından alabilir, sizde dedenizle birlikte güzel dakikalar geçirebilirsiniz. Bu eğlenceli dede hediye kutunuzu daha açmadan merak edecektir. Dedeniz için iskambil kağıtları gibi oyun hediyelerinden alabilirsiniz.

Dedeye Babalar Günü Hediyesi

Muhiku’da dedelere hediye almak artık çok kolay! Her özel günde olduğu gibi Babalar Günü’nde de dedenize  özel bir hediye verebilirsiniz. Yaklaşmakta olan Babalar Günü için sizleri Muhiku’ya bekleriz! Dedeye alınacak hediye arasından Babalar Günü için kişiye özel eşyalar tercih edebilirsiniz. Dedenize cüzdan veya anahtarlık alabilir, ayrıca kişiye özel olması ile dedenizi bu özel günde değerli hissettirebilirsiniz.

Dedeye Babalar Günü hediyesi olarak sağlık için yaptığı yürüyüşlerde su ihtiyacını karşılayacak termos veya cam matara almayı düşünebilirsiniz. Bu hediyeniz sayesinde sizi her zaman yanınızda hissedecektir. Dedenizi düşünüp aldığınız bu kişisel hediye pratik hediyelikler arasında yer almaktadır.

Dedeye Hediye Önerileri

Dedeye alınacaklar hediyeler içerisinde yer alan ürünler özel bir sürpriz yapmanıza olanak sağlayacaktır.  Çünkü dedenize hediye seçerken vereceğimiz fikirler sayesinde en güzel hediyeleri alabileceksiniz. Dedeniz için tamamen el yapımı ürünlerden oluşan hediyeleri almak onun çok işine yaracaktır. Hem doğal olması hem de gün içerisinde bu hediyelere ihtiyacı olması onu mutlu edecektir.

Doğal el yapımı hediyeler;

 • El yapımı sabunlar
 • Doğal vücut lifi
 • El kremleri
 • Ahşap tarak olabilir.

En Anlamlı Dedeye Hediye Seçenekleri Muhiku’da!

Dedeye hediye arayanlara en anlamlı hediyeler Muhiku’dan geliyor! Sizlerde dedenizi mutlu etmek istiyorsanız eğer Muhiku’ya davetlisiniz. Muhiku ile en anlamlı dede hediyelerine tek tıkla sahip olabileceksiniz. Dilerseniz Muhiku’nun kendi kutunu yap seçeneği sayesinde dedenize anlamlı bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz.

Dedeye alınacak hediyeler olarak pola kart çerçeve alabilir, içerisine en mutlu anınızın olduğu fotoğrafı koyarak dedenize armağan edebilirsiniz. Yanına kuru çiçek, kolonya ve çikolatalardan ekleyerek dedeniz için anlamlı bir hediye verebileceksiniz.

S: Dedeye alınabilecek hediyeler nelerdir?
C: Dedeye alınabilecek hediyelere örnek olarak kupa, bardak altlığı, dünya kahveleri, kolonya, kuru çiçek ve çikolatalardan oluşan bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Ayrıca dedeniz için cüzdan veya deri anahtarlık da almayı düşünebilirsiniz. Kullandıkça sizi hatırlamasını sağlayabilir ve bu hediyeleriniz ile dedenizi mutlu edebilirsiniz.
S: En güzel dede hediyeleri nelerdir?
C: En güzel dede hediyeleri kendisine vakit ayırabileceği hediyeler olabilir. Örneğin Muhiku'nun deneyim kitlerinden fesleğen yetiştirme kiti alarak bitki yetiştirmesini sağlayabilirsiniz. En güzel dede hediyesi olarak diğer bir seçenek ise kutu oyunlarından almayı düşünebilirsiniz. Dedenize iskambil kağıtları alarak birlikte eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.
S: Dedeye hediye seçerken nelere dikkat etmeliyiz?
C: Öncelikle dedenize hediye seçerken ona uygun hediyeler olmasına dikkat etmeniz gerekir. Ayrıca dedenizin ilgi alanlarından yola çıkarak ona uygun hediyeler seçmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Dedenize hediye seçerken alacağınız hediyenin kullanışlı olmasına özen göstermelisiniz. Günlük hayatında kullanabileceği hediyeler onu çok daha mutlu edecektir.
S: Uygun fiyatlı dede hediyeleri nelerdir?
C: Dedenize hediye alırken seçeceğiniz hediyelerin pahalı olmasına gerek yoktur. Zaten siz ne alırsanız alın torunundan gelecek her hediyeyi çok sevecektir. Muhiku'da dedenize uygun hediyeler bulmak mümkün. Örneğin uygun fiyatlı hediyeler olarak kupa, dünya kahveleri, kuru çiçek, çikolatalar ya da kişisel hediyeler olarak cüzdan veya matara almayı düşünebilirsiniz.