Teşekkür Çiçekleri

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Ürün Tercihi
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Athena

   Athena – Pembe Royal Gül Buketi

   (5)
   479.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Burgundy

   Burgundy – Kasımpatı ve Okaliptus Çiçek Buketi

   499.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Dawn

   Dawn – Gül, Kasımpatı ve Lisyantus Çiçek Buketi

   499.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Mystic

   Mystic – Fuşya Şebboy Çiçek Buketi

   (3)
   509.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Cinnamon

   Cinnamon – Krizantem Çiçek Buketi

   529.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Ramona

   Ramona – Vazoda Lale Çiçek Buketi

   599.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İstanbul
   İndirim
  • Alice

   Alice – Fuşya ve Pembe Gül Buketi

   599.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
   Yeni Hediyeler
  • Sorbet

   Sorbet – Gül, Kasımpatı ve Zambak Çiçek Buketi

   609.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Cappucino

   Cappucino – Gül, Kasımpatı ve Karanfil Çiçek Buketi

   629.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
   Yeni Hediyeler
  • Pilar

   Pilar – Gül, Kasımpatı ve Lale Çiçek Buketi

   719.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
   Yeni Hediyeler
  • Welfare - Zeytin Ağacı Bonsai

   Welfare – Zeytin Ağacı Bonsai

   (3)
   299.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Camino - Pachira Aquatica Saksı Çiçeği

   Camino – Pachira Aquatica Saksı Çiçeği

   (3)
   289.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul

  Yakınlarınıza veya sevdiklerinize bir teşekkür borçluysanız ve bu teşekkürü kuru kuru değil de bir çiçekle etmek istiyorsanız Muhiku’nun teşekkür çiçekleri tam size göre!Hayatın bazı dönemlerinde, sevdiklerinizin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Düştüğünüzde kaldıran, ağladığınızda güldüren ve zor zamanlarınızda desteğini sizden hiç esirgemeyen sevdiklerinize teşekkür etmek, onlara minnetinizi sonuna kadar hissettirir. Elbette ki çoğu zaman etkili bir yöntem olan teşekkür ederim cümlesi, bir hediye ile desteklendiğinde daha da anlam kazanır. İşte bu noktada devreye hediyeler girer. Hediye denince de akla ilk olarak elbette ki teşekkür çiçekleri gelir.

  Muhiku’nun teşekkür çiçekleri ile vermek istediğiniz mesajı sevdiklerinize kelimelere ihtiyaç duymadan söyleyebilirsiniz. Böylece kuru kuru edilecek bir teşekkür yerine çok daha anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Üstelik Muhiku’dan temin edebileceğiniz bu çiçekler, taptaze bir şekilde kapınıza gelir.

  Teşekkür Çiçekleri Fikirleri

  • Taze çiçek,
  • Premium aranjman çiçek buketleri,
  • Vazoda çiçek,
  • Orkide,
  • Saksı çiçekleri,
  • Sukulent,
  • Bonsai,
  • Para çiçeği,
  • Antoryum,
  • Dekoratif çiçek,
  • Gerbera,
  • Gül,
  • Kasımpatı,
  • Tillandsia,
  • Kuru çiçek gibi farklı pek çok alternatif bulunuyor.

  Birbirinden hoş ve zarif çiçek seçenekleri içerisinden tüm sevdikleriniz için bir alternatif bulabilirsiniz. Muhiku’nun geniş çiçek aranjmanı içerisinden dilerseniz saksı çiçekleri dilerseniz de diğer çiçek seçeneklerini teşekkür çiçeği olarak değerlendirebilirsiniz.

  En Anlamlı Teşekkür Çiçekleri

  Teşekkür çiçeği nedir sorusuna yanıt olarak herhangi bir sebepten dolayı sevdiklerinize çiçek göndermek istediğinizde imdadınıza yetişen çiçeklerdir diyebiliriz. Yanınızda olmuş veya desteğini sizden hiçbir zaman esirgememiş sevdiklerinize alacağınız bir teşekkür çiçeği, onu fazlasıyla mutlu eder.

  Hayatınızda önemli bir yere sahip olan sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz en özel alternatifler Muhiku’da. Muhiku’nun geniş çiçek aranjmanı içerisinden anneniz, babanız, kardeşiniz, eşiniz, arkadaşınız ya da sevgiliniz için anlam dolu bir seçim yapabilirsiniz.

  Taze Çiçek

  Teşekkür için hangi çiçek gönderilir sorusuna yanıt olarak Muhiku’nun taze çiçeklerini önerebiliriz. Mis kokuları, taze yapıları ve eşsiz güzellikleri ile bulunduğu her ortama renk katan taze çiçek seçenekleri, tüm sevdiklerinize sunabileceğiniz en anlamlı teşekkür çiçeklerinden biridir. Hayatınıza dokunan, size her konuda yardımcı olan ya da zor zamanlarınızda desteğini esirgemeyen tüm sevdikleriniz eminiz ki Muhiku’nun taze çiçek seçenekleri ile son derece mutlu olacak.

  Saksı Çiçekleri

  Sevdiklerinize teşekkür çiçeği olarak sunabileceğiniz bir diğer alternatif ise Muhiku’nun saksı çiçekleridir. Oldukça zarif ve narin bir yapıya sahip olan bu çiçekler, duygularınızın tercümanı olur. Kadın veya erkek fark etmeksizin tüm sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz canlı saksı çiçekleri, Muhiku’nun uygun fiyat aralığı ile bütçenizi zorlamaz.

  Dekoratif Çiçek

  Yaşam alanlarına bambaşka bir hava katan ve bulunduğu ortamı güzelleştiren dekoratif çiçekler, en güzel teşekkür çiçeklerinden biridir. Sevdiğiniz birine teşekkür etmek istediğinizde Muhiku’dan alacağınız dekoratif bir çiçek, onu fazlasıyla mutlu eder. Duygularınızı karşı tarafa en güzel şekilde yansıtacak olan bu çiçeklerle, tüm sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

  Bütçe Dostu Teşekkür Çiçekleri

  Çiçekler, hiç şüphesiz hediyelerin en güzelidir. Mutlu ya da mutsuz her anın şahidi olan çiçeklerin kişiye yaşattığı duygular çok daha farklıdır. Bu sebeple sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı bir çiçek yolu ile verebilirsiniz. Özellikle çiçeğim hem uygun fiyatlı hem de zarif olsun diyenlerdenseniz Muhiku’nun bütçe dostu çiçek seçeneklerini gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz.

  Orkide

  Özel günlerin kurtarıcısı olan orkide, en çok tercih edilen çiçek türlerinden biridir. Farklı renkleri ve zarif yapısı ile herkesin gönlüne taht kuran bu çiçek türü, oldukça uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Muhiku’dan dilediğiniz orkideyi oldukça makul bir fiyata satın alabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize kuru kuru bir teşekkür yerine anlamlı bir hediye sunabilirsiniz.

  Sukulent

  Kaktüs familyasına ait bir çiçek türü olan sukulent, bütçe dostu bir teşekkür çiçeği arayanların imdadına yetişir. Farklı yapısı ve kolay bakımı ile sevdiklerinizin çok beğeneceği bu çiçek türünü Muhiku’dan oldukça uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Herhangi bir sebepten dolayı teşekkür etmek istediğiniz sevdiklerinizin yüzlerini Muhiku’dan alacağınız bir sukulent ile güldürebilirsiniz.

  Aranjman Çiçek Buketleri

  Farklı çiçek türlerinin birleşmesiyle oluşan aranjman çiçek buketleri, teşekkür çiçeği denince akla gelen ilk seçeneklerdendir. Saksı çiçekleri bir yana, özenle hazırlanan çiçek buketleri de teşekkür etmenin en anlamlı yollarından biridir. Ayrıca Muhiku’da özenle hazırlanan aranjman çiçek buketleri, her bütçeye hitap eden fiyat aralığı ile cebinizi zorlamaz.

  Erkek için Teşekkür Çiçekleri

  Çiçek denince akla ilk olarak kadınlar gelir. Fakat bu son derece eski bir düşüncedir. Elbette ki erkek sevdikleriniz için de çiçek alabilir ve onlara bir çiçekle teşekkür edebilirsiniz. Peki erkek arkadaşa, kardeşe, babaya ya da eşe teşekkür için hangi çiçek gönderilir diye düşünenlerdenseniz Muhiku’nun farklı çiçek alternatifleri tam size göre. Örneğin erkek sevdikleriniz için Muhiku’nun satışa sunduğu vazoda çiçek, bonsai, tillandsia, antoryum gibi hediye seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Vazoda Çiçek

  Duruşları ile bulundukları her ortama bambaşka bir hava katan vazoda çiçek, sevdiklerinize teşekkür etmek istediğiniz zamanlarda değerlendirebileceğiniz hoş bir alternatiftir. Şık bir vazo içerisinde yer alan taptaze çiçeklere birde teşekkür notu ekleyebilirsiniz. Böylece çiçeğinizin değerini arttırabilirsiniz.

  Bonsai

  İç mekanda bakılması gereken çiçek türlerinden biri olan bonsai, gönül rahatlığıyla değerlendirebileceğiniz teşekkür çiçekleri arasında yer alır. Oldukça hoş bir yapıya sahip olan bu çiçek türü, fiyat aralığı ile de her cebe hitap eder.

  Tillandsia

  Canlı saksı çiçekleri içerisinde yer alan tillandsia, tüm sevdiklerinize en güzel şekilde teşekkür etmenin en zarif yollarından biridir. Üstelik bu çiçek türü, yaşam alanlarına son derece yakışır. Sevdiklerinizin evinde ya da ofisinde rahatlıkla bakabileceği bu çiçekler ile en özel şekilde teşekkür edebilirsiniz.

  Antoryum

  Erkek sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bir diğer teşekkür çiçeği de antoryumdur. Oldukça asil bir duruşa sahip olan antoryum, sevdiklerinizin hem kalbine hem de gözlerine hitap eder. Eğer babanıza, eşinize, kardeşinize, arkadaşınıza veya sevdiklerinize teşekkür etmeniz gerekiyorsa Muhiku’nun sunduğu antoryum seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

  Bayan için Teşekkür Çiçekleri

  Bayanların çiçekleri ne kadar çok sevdiğini hepimiz iyi biliyoruz. Bu sebeple teşekkür etmek istediğiniz kişi eğer bayan ise Muhiku’da ona sunabileceğiniz farklı pek çok teşekkür çiçeği alternatifi var. Ayrıca bu alternatifler, bütçesini zorlamak istemeyenlerin de imdadına yetişiyor.

  Eğer hala daha teşekkür için hangi çiçek gönderilir diye düşünüyorsanız Muhiku’nun çeşitli alternatiflerini gönül rahatlığı ile değerlendirebilirsiniz. Örneğin bayan için teşekkür çiçeği olarak; gül, kasımpatı, gerbera, para çiçeği gibi seçenekleri hiç düşünmeden satın alabilirsiniz.

  Gül

  Bir kadının en çok mutlu olacağı çiçek türlerinden biri de gül. Aşkın temsilcisi olarak tanımlanan güllerle sevgilinize, eşinize ya da annenize en güzel şekilde teşekkür edebilirsiniz. Üstelik seradan kapınıza en taze ve en hızlı şekilde gelen güller ile sevdiklerinizi beklenmedik anlarda mutlu edebilirsiniz.

  Kasımpatı

  Bayan sevdiklerinize sunabileceğiniz bir diğer teşekkür çiçeği de kasımpatı. Bakıldığında teşekkür çiçeği nedir diye düşünüyor olabilirsiniz. Aslında Muhiku’da bulunan farklı birçok çiçek alternatifini teşekkür çiçeği olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece cebinizi zorlamadan sevdiklerinize en özel teşekkürü yapabilirsiniz.

  Gerbera

  Muhiku’nun rengarenk gerberaları ile sevdiklerinize en güzel şekilde teşekkür edebileceğinizden şüpheniz olmasın. Ayrıca gerbera, farklı renkleri ve eşsiz yapıları ile herkesin kalbine dokunur. Şimdi sizde bu çiçek türünü özellikle bayan sevdikleriniz için rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

  Para Çiçeği

  Diğer bir adı pachira olan para çiçeği, canlı saksı çiçekleri içerisinde değerlendirebileceğiniz bir diğer alternatiftir. Ayrıca para çiçeği, oldukça kolay bir bakıma ve uygun fiyat aralığına sahiptir. Unutmayın bu farklı çiçek türü ile sevdiklerinize güzel bir şekilde teşekkür etmek mümkün.

  S: 💐 Teşekkür için hangi çiçek gönderilir?
  C: Herhangi bir sebepten dolayı sevdiklerinize teşekkür etmek istiyorsanız alacağınız bir teşekkür çiçeği onları mutlu etmeye yeter. Muhiku'da sevdiklerinize teşekkür etmek için değerlendirebileceğiniz pek çok çiçek türü vardır. Örneğin teşekkür çiçeği olarak; orkide, taze çiçek, vazoda çiçek, sukulent, gerbera gibi çiçek seçeneklerini tercih edebilirsiniz.

  <\/p>"}},{"@type":"Question","name":"\ud83c\udf3b Te\u015fekk\u00fcr \u00e7i\u00e7e\u011fi nedir?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"Te\u015fekk\u00fcr \u00e7i\u00e7e\u011fi; herhangi bir durum sonucunda te\u015fekk\u00fcr etmek istedi\u011finiz sevdikleriniz i\u00e7in de\u011ferlendirebilece\u011finiz en zarif hediyelerden biridir. E\u011fer sevdikleriniz i\u00e7in bir te\u015fekk\u00fcr \u00e7i\u00e7e\u011fi aray\u0131\u015f\u0131ndaysan\u0131z Muhiku'nun \u00e7i\u00e7ek aranjman\u0131 i\u00e7erisindeki se\u00e7enekleri tercih edebilirsiniz. "}},{"@type":"Question","name":"\ud83e\udeb4 Erke\u011fe te\u015fekk\u00fcr i\u00e7in hangi \u00e7i\u00e7ek g\u00f6nderilir?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"Te\u015fekk\u00fcr etmek istedi\u011finiz ki\u015fi e\u011fer erkek ise Muhiku'da onun i\u00e7in de\u011ferlendirebilece\u011finiz farkl\u0131 pek \u00e7ok \u00e7i\u00e7ek t\u00fcr\u00fc var. \u00d6rne\u011fin; vazoda \u00e7i\u00e7ek, bonsai, tillandsia gibi se\u00e7enekler erkekler i\u00e7in son derece idealdir."}},{"@type":"Question","name":"\ud83c\udf38 Bayana te\u015fekk\u00fcr i\u00e7in hangi \u00e7i\u00e7ek g\u00f6nderilir?","acceptedAnswer":{"@type":"Answer","text":"Bayan sevdiklerinize en g\u00fczel \u015fekilde te\u015fekk\u00fcr etmek istiyorsan\u0131z Muhiku'nun geni\u015f \u00e7i\u00e7ek aranjman\u0131 i\u00e7erisindeki \u00e7i\u00e7ek t\u00fcrlerini de\u011ferlendirebilirsiniz. \u00d6rne\u011fin bayana te\u015fekk\u00fcr \u00e7i\u00e7e\u011fi olarak; orkide, g\u00fcl, kas\u0131mpat\u0131, gerbera,orkide gibi se\u00e7enekleri de\u011ferlendirebilirsiniz. B\u00f6ylece annenize, e\u015finize, karde\u015finize, arkada\u015f\u0131n\u0131za ya da sevgilinize en anlaml\u0131 \u015fekilde te\u015fekk\u00fcr edebilirsiniz. "}}]};