Şakayık Çiçeği

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Temizle
  • Fiyat
  • Renk
  • Amaç
  • Peonies
   Original price was: 549,00 TL.Current price is: 519,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   İndirim
  • Pink Peonies
   1.899,00 TL
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   Hızlı Teslimat
   İndirim

  En güzel anlarınızın şahidi şakayık çiçeği seçenekleri Muhiku’da!

  Çiçekler elbette ki özel günlerin olmazsa olmazı. Daima sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih edebileceğiniz bir seçenek de çiçeklerdir. Çiçekler, yalnızca iyi günlerin değil kötü günlerin de vazgeçilmezidir. Özellikle günümüzün en popüler çiçek türlerinden biri olan şakayık çiçeği; dikkat çeken renkleri, eşsiz yapıları ve kişiye yaşattığı mutlulukla biliniyor.

  Eğer sizde sevdiklerinize bir çiçek almak istiyor fakat hangi türü tercih edeceğinizi bilmiyorsanız Muhiku’nun çiçek kategorisi içerisindeki şakayık seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.  Dilediğiniz renkteki şakayık çiçeğini en uygun fiyata Muhiku üzerinden temin edebilirsiniz.

  Şakayık Çiçeği Nedir?

  Ülkemizin birçok bölgesinde yetişen şakayık çiçeği, dayanıklılığı ile bilinen bir çiçek türüdür. Oldukça kolay bir bakıma sahip olan bu çiçek türü, özel günlerde de sıklıkla tercih ediliyor. Doğum günü, yıl dönümü, Anneler Günü, Babalar Günü, Sevgililer Günü veya başka herhangi bir özel günde tereddütsüz değerlendirebileceğiniz şakayık, farklı renk seçeneklerine de sahiptir.

  Bu renk seçeneklerinin her biri farklı bir anlam ifade eder. Şimdi sizde sevdiklerinize vermek istediğiniz mesaja uygun olan bir şakayık çiçeğini Muhiku üzerinden temin edebilirsiniz. Oldukça gösterişli bir yapıya sahip olan bu çiçek türü ile tüm sevdiklerinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

  Şakayık Çiçeği Anlamı Nedir?

  Şakayik çiçek anlamı herkesin merak ettiği konulardan biridir. Farklı birçok renk türüne sahip olan bu çiçeğin her bir rengi ayrı bir anlam taşır. Fakat en genel haliyle şakayık çiçeği şefkati temsil eder diyebiliriz. Beyaz şakayık çiçeği, mahcubiyeti temsil eder. Bu nedenle eğer sevdiklerinizden özür dilemek için türlü yollar arıyorsanız bu çiçek türü sizin için doğru bir tercihtir.

  Bunun yanı sıra pembe şakayık refahı ve iyi şansı temsil eder. Ayrıca bu zarafet dolu çiçek türü, en popüler gelin çiçeklerinden biridir. Kırmızı şakayık ise aşkın ve tutkunun temsilcisidir. Özellikle özel günlerde gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu harika seçenek, sevdiklerinizin kalbine dokunacak.

  Şakayık Çiçeği Özellikleri Nelerdir?

  Oldukça güzel bir kokuya sahip olan şakayık çiçek, hediyelerin en özelidir. Kendine özgü özellikleri ile tercih sebebi olan bu çiçek türü; genel olarak nisan ve mayıs aylarında çiçek açıyor. Özellikle rakımı yüksek yerlerde daha kolay yetişen şakayık fiyat açısından da son derece idealdir. Ayrıca nadide bulunan bitki türlerinden biri olarak da biliniyor.

  Bu nedenle eğer sizde sevdiklerinizin gönlünü almak, onları gülümsetmek veya aşkınızı derinden hissettirmek istiyorsanız Muhiku’nun şakayik çiçek seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca Muhiku’nun sunduğu fiyat aralığı sayesinde cebinizi zorlamanıza da hiç gerek kalmaz. Şimdi sizde makul şakayık buket fiyatları ile bütçenize zarar vermeden sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

  Şakayık Çiçeği Bakımı Nasıl Yapılır?

  Özellikle humuslu topraklarda daha sağlıklı bir şekilde yetişen şakayık, son derece kolay bir bakıma sahiptir. Eğer sizde bu çiçek türünün bakımını üstlenmek isteyenlerdenseniz ekstra bir çaba harcamanıza gerek yok. Şakayık bitkisinin sağlıklı bir şekilde yetişmesi için toprağın daima nemli olması çok önemlidir.

  Toprağın nemli olması için de elbette ki yapacağınız saksı seçimine oldukça dikkat etmelisiniz. Ayrıca şakayık yetiştirmek için seçeceğiniz saksının altında delikler olmasına özen göstermelisiniz. Böylece çiçeğinizin daha sağlıklı bir şekilde yetişmesini sağlayabilirsiniz.

  Birbirinden Renkli Şakayık Çiçeği Alternatifleri Muhiku’da!

  Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun çiçek kategorisi içerisinde değerlendirebileceğiniz farklı şakayık buket seçenekleri var. Üstelik bu seçenekler tüm özel günler için son derece ideal.

  Siz de biliyorsunuz ki özel günler çiçeksiz olmaz. Hayatın her döneminde sevdiklerinizi mutlu etmek veya mutsuzluklarına ortak olmak için tereddütsüz değerlendirebileceğiniz çiçek türlerinden biri de şakayıktır.

  Şakayik çiçek; zarif yapısı ve hoş görünümü ile bulunduğu her ortama canlılık katar. Bu nedenle eğer sizde günlerdir hangi çiçeği alsam diye düşünüyorsanız size vereceğimiz ilk tavsiye beyaz şakayık alternatifleridir. Üstelik sanıldığının aksine şakayık çiçeği fiyatı Muhiku’da bütçe zorlamaz. Şimdi sizde seradan kapınıza en taze şekilde gelen canlı şakayık çiçeği seçeneklerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

  Tüm özel günlerde veya sevdiklerinizi mutlu etmek istediğiniz herhangi bir günde değerlendirebileceğiniz bu benzersiz alternatif, Muhiku’nun İstanbul içerisine aynı gün teslimat hizmeti ile kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşır. Size de gün sonunda sevdiklerinizin mutluluğuyla mutlu olmak kalır.

  S: Şakayık çiçeği neyi temsil eder?
  C: Şakayık çiçeği en genel anlamıyla şefkatin temsilcisidir. Bu nedenle büyük bir şefkat duyduğunuz sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bu çiçek türü sevdiklerinizin kalbine dokunur. Şimdi sizde Muhiku üzerinden en hoş detaylarla hazırlanan şakayık çiçeği seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Muhiku’nun uygun fiyat aralığı sayesinde cebinizi zorlamayan seçimler yapabilirsiniz.
  S: Şakayık çiçeği evde yetişir mi?
  C: Yetiştirilmesi oldukça kolay bir bitki türü olan şakayık, evde de bakımı yapılan bitki türlerinden biridir. Eğer sizde yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmak isteyenlerdenseniz Muhiku üzerinden hoş bir şakayık satın alabilirsiniz. Böylece yaşam alanlarınızın enerjisini artırabilir ve evinizi dekoratif açıdan da güzelleştirebilirsiniz.
  S: Şakayık hediye etmenin anlamı nedir?
  C: Günümüzde sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz ilk hediyelerden biri de elbette ki çiçeklerdir. Özellikle çok popüler olan çiçek türleri içerisinde yer alan şakayık, özel günlerde sevginin en net temsilcisidir. Bu nedenle eğer sevdiklerinize şakayık armağan etmek istiyorsanız onlara duyduğunuz sevgiyi kelimelere dökmeden ifade edebilirsiniz.
  S: Hediyelik Şakayık aranjmanları nelerdir?
  C: Muhiku’da sevdiklerinize sunabileceğiniz farklı birçok şakayık çiçeği vardır. Büyük bir özenle hazırlanan bu çiçekler, en taze şekilde kapınızı çalar. Şimdi sizde Muhiku’dan şakayık ile özel olarak tasarlanan Pink peonies veya Peonies çiçek buketlerini satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlı bu çiçeklerle tüm sevdiklerinizi gülümsetebilirsiniz.