Gerbera

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Temizle
  • Fiyat
  • Renk
  • Amaç
  • Lucia - Krizantem ve Solidago Çiçek Buketi
   Original price was: 1.099,90 TL.Current price is: 1.029,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   İndirim
  • Bellini
   Original price was: 929,00 TL.Current price is: 879,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   Yeni
  • Belfi
   Original price was: 609,90 TL.Current price is: 469,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Firefly
   Original price was: 819,00 TL.Current price is: 729,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   Favori
  • Suzie
   Original price was: 645,90 TL.Current price is: 499,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Orange Glow – Turuncu Gerbera Çiçek Buketi
   Original price was: 259,00 TL.Current price is: 229,00 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (4)
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Freya - Pembe Gerbera Çiçek Buketi
   Original price was: 279,00 TL.Current price is: 229,00 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Fiesta - Sarı Gerbera Çiçek Buketi
   Original price was: 259,00 TL.Current price is: 229,00 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Peonies
   Original price was: 549,00 TL.Current price is: 519,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   İndirim
  • Pink Peonies
   1.899,00 TL
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   Hızlı Teslimat
   İndirim
  • Bliss
   Original price was: 299,90 TL.Current price is: 279,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Pilar
   Original price was: 775,90 TL.Current price is: 599,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Seoul
   Original price was: 709,90 TL.Current price is: 549,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Finola
   Original price was: 939,90 TL.Current price is: 879,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Minori
   %8 İndirim!
   Original price was: 989,00 TL.Current price is: 909,90 TL.
   Tükendi
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   İndirim
  • Mixx
   Original price was: 819,90 TL.Current price is: 759,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   Çok Satan
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Romina
   Original price was: 749,90 TL.Current price is: 689,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   Yeni
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat

  Özel günlerde ihtiyaç duyduğunuz, bazen kendinizi bazen de sevdiklerinizi mutlu etmek için tercih ettiğiniz ilk hediye alternatiflerinden biri hiç şüphesiz çiçeklerdir. Yaşam alanlarındaki atmosferi değiştiren ve kişiye büyük bir mutluluk yaşatan çiçeklerden biri de elbette ki gerberadır. Papatyagiller familyasında yer alan gerbera, yaklaşık olarak 30 farklı türe sahiptir. Özel günlerinizin şahidi, sevdikleriniz yüzlerini güldürecek en güzel gerbera seçeneklerine Muhiku’dan göz atabilirsiniz.Anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz veya bir arkadaşınızı alacağınız hoş bir çiçekle mutlu etmek istediğinizde Muhiku’nun çiçek aranjmanları imdadınıza yetişir. Ayrıca Muhiku, sunduğu uygun fiyat aralığı ile de her cebe hitap eder.

  Hediye Gerbera Fikirleri

  • Güllerle hazırlanan gerbera buketi,
  • Okaliptüs ve gerbera aranjmanı,

  Birbirinden özel ve hoş gerbera seçenekleri ile sevdiklerinize oldukça makul bir fiyata büyük  mutluluklar yaşatabilirsiniz.

  Gerbera Çiçeğinin Özellikleri Nelerdir?

  Oldukça uzun ömürlü bir papatya türü olarak tanımlanan gerbera, özellikle bahçede ve saksıda yetiştirilir. Birbirinden farklı renk seçeneğine sahip olan bu çiçek türünün; renkleri içerisinde sarı, beyaz, pembe, kırmızı, turuncu, lila ve yavruağzı gibi pek çok farklı seçenek yer alır. Yaşam alanlarını güzelleştiren ve kişiye faklı bir enerji veren bu çiçekler, oldukça da uzun ömürlüdür.

  Sizin için özel bir gün yaklaşıyorsa ve bu özel günü en güzel şekilde kutlamak istiyorsanız Muhiku’nun geniş çiçek aranjmanı içerisindeki seçenekler tam size göre. Çiçeklerin yaşattığı mutluluğu bilmeyen yoktur. Bu sebeple özel bir günde ya da sevdiklerinizin yüzünü güldürmek istediğiniz herhangi bir günde alacağınız hoş bir çiçek, onları ayrıcalıklı hissettirmeye yeter.

  Yaş veya cinsiyet fark etmeksizin tüm sevdikleriniz için alabileceğiniz en zarif çiçek seçeneklerinin başında gerbera gelir. Ayrıca bu çiçek, oldukça dayanıklıdır. Bunun yanı sıra farklı renkleriyle bilinen bu çiçek türünde her rengin bir anlamı vardır.

  Eğer bu çiçek türünü ilk defa duyuyorsanız ve ne olduğu hakkında bir fikriniz yoksa gerbera nedir sorusuna yanıt olarak özel bir papatya türüdür diyebiliriz. Zahmetsiz bakımı, eşsiz güzelliği ve uygun fiyat aralığı ile sevdiklerinizi mest edecek gerberalara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  Gerbera Çiçeğinin Anlamları

  Gerbera çiçeği anlamı ise oldukça merak edilen bir diğer konulardan biri. Herkes tarafından çok tercih edilen ve şık bir çiçek türü olan gerberalar, oldukça uzun bir vazo ömrüne sahiptir. Geçmişten günümüze bu çiçek türüne farklı birçok anlam yüklenmiştir. Bu özel çiçek türü özellikle masumiyet, saflık ve neşe gibi anlamlara sahiptir. Işıltılı renkleri ile kişiye büyük bir mutluluk veren gerbera anlamıyla da herkesi mest eder.

  Sevdiklerinize vermek istediğiniz mesajı en net şekilde iletebilecek en güzel aracılar elbette ki çiçeklerdir. Bu sebeple mutsuz olan arkadaşınızı mutlu edecek, morali bozuk olan annenize moral verecek en özel çiçeklerden biri olan gerbera, tercih etmeniz gereken ilk seçeneklerden biridir.

  Anneniz, babanız, eşiniz, sevgiliniz ya da arkadaşınız için beğenebileceğini düşündüğünüz bir gerbara çiçeğini Muhiku üzerinden satın alabilirsiniz. Dilediğiniz renkteki gerbera çiçeğini en hızlı şekilde Muhiku’dan temin edebilirsiniz. Böylece sevdiklerinizi kısa sürede oldukça mutlu edebilirsiniz.

  Sevdiklerinize bir çiçek hediye ettiğinizde; sevginizi ilan edebilirsiniz. Ya da onlarla ne kadar gurur duyduğunuzu onlara hissettirebilirsiniz. Kısacası çiçeklerle sevdiklerinize dilediğiniz bir mesajı iletmek mümkündür. Özellikle söz konusu gerberalar ise bu çiçeği tek bir anlamla kısıtlandırmak pek mümkün değildir. Daima olumlu bir mesaj içeren gerbera, sevdiklerinize duygularınızı en içten şekilde hissettirmenizi sağlar. Ayrıca bu çiçek türünün renkleri de farklı anlamları sembolize eder.

  Özellikle;

  • Kırmızı gerberalar, çoğu çiçek türü gibi sevgiyi temsil eder.
  • Turuncu gerberalar, daha çok güç ve canlılık anlamı taşır.
  • Genellikle cenaze çiçeği olarak tercih edilen sarı gerberalar, ölen kişi ile geçirilen mutlu anları hatırlatan güzel bir sembol olarak tanımlanır.
  • Pembe gerberalar ise canlılık anlamına gelir.

  Gerbera Çiçeği Bakımı Nasıl Yapılır?

  Çok merak edilen bir diğer konu ise gerbera çiçeği nasıl yetiştirilir konusudur. Oldukça canlı bir renk yapısına sahip olan bu çiçek türünü evinizde ya da bahçenizde yetiştirebilirsiniz. İnsanların sevdiklerine en çok hediye ettiği çiçek türlerinden biri olan gerbera, ev çiçeği olarak bilinir. Bu sebeple bu çiçek türünü isterseniz evde vazoda yetiştirebilirsiniz. Ya da saksıda oldukça zahmetsiz bir şekilde yetiştirebilirsiniz. Fakat çiçeğinizin rahat bir şekilde yetişmesi için evin güneş alan bölümünü tercih etmeniz gerekmektedir.

  Gel gelelim gerbera çiçeği nasıl yetiştirilir sorusunun cevabına. Öncelikle bu özel çiçek türünün ekstra bir bakım gerektirmediğini söylemekte fayda var. Vazo çiçeği olarak da bilinen gerberaların vazo içerisindeki bakımına özen göstermek gerekir. Vazo çiçeği olarak bilinen bu tür için vazo içerisinde kullandığınız su oldukça önemlidir.

  Bu sebeple gerberanız için musluk suyu değil de arıtma ya da hazır su kullanabilirsiniz. Ayrıca gerbera sürekli olarak su içerisinde kalması gereken bir çiçek türüdür. Bu nedenle çiçeğinizin suyunu haftada bir kere değiştirmelisiniz. Bunun yanı sıra vazo içerisindeki suyun kirlilik durumunu da sık sık kontrol etmeniz gerekir. Çünkü suyun temiz olması ve temiz kalması çiçeğin canlılığı açısından önemlidir.

  En Zarif Gerbera Aranjmanları Muhiku’da!

  Hemen hemen herkesin özel günlerdeki kurtarıcı çiçeği hiç şüphesiz gerberadır. Bu özel çiçek türü; renkleri, yapısı ve ifade ettiği anlamlarla sevdiklerinizi mutlu etmek için yeter. Günümüzde bazı çiçek türlerinin oldukça uçuk bir fiyata satışa sunulduğunu biliyoruz. Eğer sevdikleriniz için bir gerbera buketi almak istiyor fakat bütçenizden emin olamıyorsanız sizin için en doğru adres Muhiku.

  Gerbera çiçeği anlamı ve zarif yapısı ile en çok tercih edilen çiçek türlerinden biri. Sevdiklerinizin gününü güzelleştirecek, yüzlerini güldürecek ve onlara mutluluk verecek bu çiçek türü ile özel günleri en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Sevgilinizin yaklaşan doğum günü için ona Muhiku üzerinden anlamlı bir çiçek alabilirsiniz.

  Böylece ona olan aşkınızı en romantik şekilde dile getirebilirsiniz. Ya da annenizin Anneler Günü’nde ona duyduğunuz sonsuz sevgiyi alacağınız şık bir gerbera buketi ile gösterebilirsiniz. Böylece özlü sözlere gerek kalmadan annenize olan sevginizi en net şekilde ifade edebilirsiniz. Bütçe dostu gerbera fiyat aralığı ile uçuk fiyatlar ödemeden sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Ayrıca bu çiçek türünü yalnızca sevdiklerinize hediye olarak değerlendirmek zorunda değilsiniz. Kendinize moral vermek ya da kendinizi şımartmak için de yaşam alanlarınıza Muhiku üzerinden güzel bir çiçek alabilirsiniz.

  Muhiku’nun geniş çiçek aranjmanı içerisinde her cebe uygun çiçek seçeneği var. Üstelik bu çiçekler, en taze şekilde kapınıza gelir ve özenle hazırlanır. Anneniz, babanız, eşiniz, arkadaşınız ya da sevgiliniz gerbera çiçeğini çok seviyorsa Muhiku’nun uygun fiyata satışa sunduğu gerbera buketi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Muhiku’da yer alan gerbera fiyat açısından cebinizi zorlamaz. Üstelik Muhiku’nun İstanbul içerisine aynı gün teslimat hizmeti sayesinde aldığınız bir çiçek kısa sürede sevdiklerinize ulaşır.

  Farklı anlamlara sahip en hoş gerberalara Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Kolay bakımı, eşsiz görünümü ve içerdiği mesajlarla sevdiklerinizi mutlu edecek birbirinden şık çiçek seçenekleri Muhiku’da sizleri bekliyor.

  S: 🌼 Gerbera çiçeği nedir?
  C: Papatyagiller ailesi içerisinde yer alan gerbera, çok tercih edilen çiçek türlerinden biridir. Farklı renk seçenekleri ve zarif yapısı ile tercih sebebi olan gerberalar, oldukça zahmetsiz bir bakıma sahiptir.

  Yaşam alanlarını güzelleştiren en güzel gerbera çeşitlerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  S: 🌸 Gerbera çiçeği anlamı nedir?
  C: Gerbera çiçeğini tek bir anlamla kısıtlamak mümkün değildir. Farklı birçok renk seçeneği olan bu çiçek türünde her rengin kendi içerisinde bir anlamı vardır. Örneğin kırmızı gerbera sevgiyi, beyaz gerbera masumiyeti, pembe gerbera ise canlılığı temsil eder.
  S: 🌺 Gerbera çiçeği nasıl yetiştirilir?
  C: Gerbera çiçeği günümüzde evlerde veya bahçelerde en çok yetiştirilen çiçek türlerinden biridir. Aslında vazo çiçeği olarak da bilinen bu türü yaşam alanlarınızda en zahmetsiz şekilde yetiştirebilirsiniz. Oldukça kolay bir bakıma sahip olan gerberalar için ekstra uğraştırıcı bir bakım yapmanıza gerek yok.