Dekoratif Çiçek

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Ürün Tercihi
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
 • Ürün Tercihi
Temizle
  • Fiyat
  • Ürün Tercihi
  • Mavi Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
  • Queen Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Yüksek Talep
   Hızlı Teslimat
  • Violet Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Hızlı Teslimat
  • Nature Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Hızlı Teslimat
  • Sunset Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Hızlı Teslimat
  • Yaz Rüyası Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Yüksek Talep
  • Güneş Işıltısı Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Çok Satan
  • Bahar Esintisi Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Hızlı Teslimat
  • Welfare
   689,90 TL
   Gönder
   (3)
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   Çok Satan
  • Monstera
   729,90 TL
   Gönder
   Hızlı Teslimat
   İndirim
  • Bola
   719,90 TL
   Gönder
   (3)
   Yüksek Talep
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Zuzu
   999,90 TL
   Gönder
   (3)
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Siyah Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
  • Mor Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
   Favori
  • Bej Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
   Çok Satan
  • Yeşil Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
  • Kuru Çiçekli Dekoratif Tablo - Palaris
   %18 İndirim!
   229,90 TL
   Gönder
   Yüksek Talep
  • Kuru Çiçekli Dekoratif Tablo - Okaliptus
   %18 İndirim!
   229,90 TL
   Gönder
  • Fuchsia in Jungle - Tillandsia Saksı Çiçeği
   719,90 TL
   Gönder
   (3)
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Honey
   1.159,90 TL
   Gönder
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
   Çok Satan
  • Coral - Çift Dallı Mercan Rengi Orkide
   1.129,90 TL
   Gönder
   Yüksek Talep
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Luna
   1.049,90 TL
   Gönder
   Çok Satan
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Pembe Tela Kasnak Kuru Çiçek
   %12 İndirim!
   219,90 TL
   Gönder
  • Bahar Tazeliği Kuru Çiçek
   %9 İndirim!
   209,90 TL
   Gönder
   Tükendi
   Favori

  En Şık Dekoratif Çiçek Modelleri Muhiku’da!

  Dekoratif çiçek çeşitleri, son yıllarda ev ve ofis dekorasyonlarında sıklıkla kullanılıyor. Dekoratif bitki çeşitleri; düz, sade ya da ruhu olan iç mekan tasarımlarında tercih edililiyor. Böylelikle en sade köşelerde bile inanılmaz bir etki yaratıyor.

  Bu çiçek aranjmanları yaşam alanında ve iş yerlerinde de güzel bir atmosfer oluşturuyor. Bu sebeple hediye dünyasında da çok fazla tercih ediliyor. Özellikle insanlar yeni işe başlayan ya da yeni yaşını kutlamak istedikleri sevdiklerine farklı çiçek tasarımlarıyla en güzel sürprizleri hazırlıyorlar.

  Dekoratif çiçekler fiyatları bakımından da oldukça uygun seçeneklere sahip. Çiçek tasarımları farklı bütçelere hitap ediyor. Özenle hazırlanan çiçek tasarımları, sevdiklerine güzel bir sürpriz hazırlamak isteyen dar bütçeli insanların da kaygı duymadan seçim yapabilmesine imkan tanıyor.

  Dekoratif çiçek fiyatları genel olarak kullanılan çiçek, saksı ve diğer malzemelere göre değişiklik gösteriyor. Dekoratif çiçek aranjmanlarında kullanılan özel çiçek türleri, ürünün fiyatı üzerinde etki ediyor. Hatta bu sebeple bazı tasarımlar daha yüksek fiyatlara satılıyorlar.

  Ancak geniş ürün çeşitliliği içerisinde her bütçeye uygun; dekoratif salon bitkileri, masa üstü dekoratif çiçek modelleri, ev dekor bitkileri ve dekoratif balkon çiçekleri gibi farklı yaşam alanlarında kullanılabilecek modeller yer alıyor. Böylece kişi, hediye vereceği kişinin yaşam stiline ya da tarzına uygun seçimler yapabiliyor.

  Muhiku, dekoratif çiçek çeşitleriyle özel zamanlara naif bir dokunuş yapmanıza yardımcı oluyor. Sevdiklerinize güzel bir hatıra mı bırakmak istiyorsunuz? O halde dekoratif yapraklı iç mekan süs bitkileri ile bezeli harika koleksiyonu inceleyebilirsiniz.

  Dekoratif Ev ve Ofis Çiçekleri

  Hayatın akışını monotonluktan kurtaran ve kendimizi özel hissettiğimiz zamanlar, yılın en güzel anları. Özel günlerde sevdiklerimizden gelen küçük bir hediye, yapılacak küçücük bir sürpriz bile dünyanın en mutlu insanı olmamıza yetiyor.

  Muhiku, en güzel anlar hediyesiz kalmasın ve sevdiklerinize en heyecanlı sürprizleri yaşatın diye hediye çeşitliliğine bir yenisini daha ekledi. Son yılların en gözde hediye alternatiflerinden biri olan dekoratif süs çiçekleri ile size benzersiz bir hediye deneyimi yaşatmaya hazırlandı.

  Muhiku’nun dekoratif çiçek koleksiyonunda;

  • Dekoratif canlı çiçek çeşitleri,
  • Masaüstü dekoratif çiçekler,
  • Salon dekor çiçekleri,
  • Dekoratif yeşil bitki çeşitleri,
  • Dekoratif balkon çiçekleri,
  • Tasarım saksı çiçekleri,
  • Dekoratif çiçek sepeti modelleri,
  • Doğal kütükte çiçek modelleri ve aklınıza gelebilecek pek çok dekoratif çiçek aranjmanları yer alıyor.

  Görüldüğü üzere Muhiku her kategoride olduğu gibi bu kategoride de size en güzel seçenekleri sunuyor. Farklı alanlarda kullanılabilen dekoratif çiçeklerle; dilerseniz iş tebrik hediyesi, dilerseniz doğum günü hediyesi ya da dilerseniz Anneler Günü hediyesi hazırlayabilirsiniz.

  Her bir çiçek, uzman tasarımcılar tarafından özenle bir araya getiriliyor. En şık saksılar ya da doğal materyaller doğanın renkli armağanlarıyla süslenir.

  Böylece ortaya yalnızca bir çiçek değil, şıklığıyla göz kamaştıran tasarım çiçek çeşitleri çıkıyor. O halde Muhiku’nun dekoratif çiçek çeşitleri arasındaki özel tasarımlara bir bakalım.

  Dekoratif Saksı Çiçekleri

  Saksıda dekoratif çiçek modelleri, size ve sevdiklerinize görsel bir şölen sunar. Tasarım çiçek saksıları içerisinde farklı renklerde güller, kasımpatı çiçeği, orkideler, lavanta ve farklı türden yeşil bitkiler yer alıyor.

  Oluşturulan aranjmanda çiçekler için adeta doğal bir yaşam alanı sunuluyor. Rengarenk çiçekler yeşilin farklı tonları ile birleştiriliyor. Size ise bu harika aranjmanlarla an güzel sürprizi hazırlamak kalıyor.

  Dekoratif Masa Çiçekleri

  Bazen özenle hazırlanan bir akşam yemeğinde, bazen büyük bir çaba harcadığımız emektar çalışma masamızda, bazen ise orta sehpanın en güzel köşesinde dekoratif masa çiçekleri kullanırız. Çiçeklerin yaydığı o pozitif enerjiyle yediğimiz yemek daha bir lezzetli, sofra başında yapılan sohbetler daha bir keyifli ve ürettiğimiz işler daha yaratıcı olacak.

  Doğal Ahşap Kütükte Çiçek Aranjmanları

  Kütükte çiçek aranjmanları son dönemlerde oldukça popüler. Gerek özel günlerde hediye olarak, gerek ise ev dekorasyonunda sıklıkla kullanırlar. Doğal ahşap kütükte çiçek çeşitlerinin en güzelleri bir araya getiriliyor.

  Özenle hazırlanan kutukte cicek aranjmanlarında en çok papatya, gül, kır çiçekleri, ayçiçeği, meyve kabukları, küçük meyve dilimleri ve yer yer yeşil bitkiler kullanılıyor. Kutuklu cicek tasarımlarıyla sevdiklerinize özel zamanlarda en doğal ve en şık sürprizi hazırlayabilirsiniz.

  Dekoratif Çiçek Sepeti

  Tasarım çiçek sepeti ile sevdiklerinize rengarenk bir hediye verebilirsiniz. Küçük ahşap kutuların içine yerleştirilen rengarenk çiçek çeşitleriyle yapılan aranjmanlar en özel anlara olduğu kadar yaşam alanınıza da renk katacak.

  Hediyelik Dekoratif Çiçek Çeşitleriyle Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

  Özel günlerin kurtarıcısı olan dekoratif çiçekler ile sevdiklerinize mutluluk dolu bir sürpriz hazırlayın! Muhiku’nun birbirinden güzel çiçek çeşitleriyle hazırlanan dekoratif çiçek aranjmanları; size ve sevdiklerinize sevin, tebessüm, sevgi ve huzur dolu bir an yaşatıyor.

  Doğum Günü Hediyesi

  Dekoratif çiçekler ile sevdiklerinize doğum günlerinde kocaman mutluluklar yaşatabilirsiniz. Ayçiçeği, sukulent, gül, papatya ya da diğer çiçek çeşitleriyle hazırlanan tasarım çiçek çeşitleriyle onlara günün en tatlı sürprizini yapabilirsiniz.

  Ev & İş Hediyesi

  Dekoratif ev bitkileri ile ev hediyesi, ofis hediyesi ya da yeni iş tebrik hediyesi için de özel bir seçim yapabilirsiniz. Yeni evlenen, yeni bir düzen kuran, kendi ofisini açan ya da iş hayatında yeni bir fırsat yakalayan sevdiklerinizin sevinçlerine ortak olabilirsiniz.

  Özel Gün Hediyesi

  Anneler Günü ve Kadınlar Günü gibi yılın en güzel anlarında da dekoratif çiçekler arasından seçim yapabilirsiniz. Hayatınızdaki en değerli varlığa ya da değer verdiğiniz kadınlara anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz. Tabiat ananın bizlere armağan ettiği mis kokulu çiçeklerle kadınlara güzel bir an yaşatabilirsiniz.

  Sevgililer Günü, yıl dönümü gibi yılın aşka tanıklık eden en romantik zamanlarda da dekoratif çiçekler arasından şık ve romantik bir seçim yapabilirsiniz. Özellikle sarı, turuncu, pembe ya da kırmızı gül çeşitlerinin kullanıldığı aranjmanlardan birini onlar için satın alabilirsiniz.  Böylece partnerinize en hoş sürprizi yapabilirsiniz.

  Erkeğe aynı hediyelerle sürpriz yapmaktan sıkıldıysanız bu defa sıra dışı bir sürpriz yaparak onu şaşırtabilirsiniz. Sukulentlerle hazırlanan aranjmanlarla değer verdiğiniz o erkeğe alışılmışın dışında bir hediye verebilirsiniz.

  “İyi de bu çiçeği ne yapacak?” gibi bir düşünceye kapılmayın. Nasıl ki kadınlar doğanın rengarenk bitkileriyle ve yeşil bitkilerle huzur buluyorsa erkekler de bu huzuru tatmayı hak ediyorlar. Partnerinize ya da eşinize armağan edeceğiniz dekoratif çiçek aranjmanı eminiz çalışma odasının bir köşesine, salonuna ya da ofisin bir köşesine ayrı bir hava katacak.

  Kalıplaşmış düşünceleri yıkmak ve sevdiklerinize şaşırtıcı sürprizler hazırlamak için Muhiku’nun en özel çiçek çeşitlerine bakabilirsiniz. Sevdiklerinizin mutluluğunu paylaşmak, kederini paylaşmak, onları tebrik etmek ya da onlara motivasyon vermek için renkli ve ilginç dekoratif çiçek aranjmanlarına bakabilirsiniz.

  Seçtiğiniz dekoratif çiçekleri aynı gün teslimat seçeneğiyle sipariş edebilirsiniz. Muhiku, İstanbul içi (merkeze uzak ilçeler de ne yazık ki uygulanamıyor) teslimatlarda saat 11.00’a kadar verdiğiniz dekoratif çiçek siparişlerini aynı gün teslim ediyor. Saat 11.00’dan sonra verilen siparişler ise özenle hazırlanıyor ve bir sonraki iş gününde sevdiklerinize ulaşıyor.

  Mutlu ederken mutlu olmak istiyorsanız Muhiku’nun renkli hediye dünyasına doğru küçük bir gezintiye davetlisiniz.

  S: 💐 Dekoratif çiçekler nelerdir?
  C: Dekoratif çiçekler, iç mekan tasarımında sıklıkla kullanılan çiçek türleridir. Saksı, kütük, ahşap kutu ya da fanus içinde birden fazla çiçek çeşidinin bir araya getirilmesiyle tasarlanabilirler. Bu çiçekler ev ve ofis gibi alanlarda sıklıkla tercih edilirler.
  S: Ortama farklılık katacak dekoratif çiçek modelleri nelerdir?
  C: Doğal kütükte çiçek aranjamanları, farklı çiçeklerle hazırlanan saksılar ve ahşap kutu çiçek aranjmanları farklı stillerle dekora edilmiş alanlara hava katarlar. Ortamın atmosferini yumuşatırlar, alana doğallık katarlar ve ortamdaki negatif enerjiyi nötralize ederler.
  S: 🌸 Hediyelik dekoratif çiçek nasıl seçilir?
  C: Hediyelik dekoratif çiçek alırken hediyeyi vereceğiniz kişinin sevdiği çiçek türlerinden ilham alabilirsiniz. Gül sevenler için farklı renklerdeki güllerle; papatya sevenler için farklı papatya cinsleriyle; sukulent sevenler için sukulent çeşitleri ile tasarlanan dekoratif çiçek aranjmanları tercih edebilirsiniz. Unutmayın burada sizin hangi çiçeği sevdiğiniz değil, hediyeyi vereceğiniz kişinin sevdiği çiçek türleri belirleyici unsurdur.

  Sevdiklerinize en güzel çiçeği armağan etmek için Muhiku'nun dekoratif çiçek çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

  S: 🌵 Sevdiklerimize dekoratif çiçek hediye etmenin avantajları nelerdir?
  C: Sevdiklerinize doğum günü hediyesi, yeni iş hediyesi, Sevgililer Günü hediyesi ya da Anneler Günü hediyesi olarak farklı tasarımlarla hazırlanan dekoratif çiçekler armağan edebilirsiniz. Onlara armağan edeceğiniz dekoratif çiçeklerle yaşam alanında farklı bir hava yaratmalarına ve daha huzurlu bir ortam oluşturmalarına yardımcı olabilirsiniz.