Cenaze Çiçekleri

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Renk
 • Kategori
 • Ürün Tercihi
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
 • Renk
 • Kategori
 • Ürün Tercihi
Temizle
  • Fiyat
  • Renk
  • Kategori
  • Ürün Tercihi
  • Athena
   Original price was: 939,00 TL.Current price is: 909,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   (5)
   Çok Satan
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Alice
   Original price was: 1.079,00 TL.Current price is: 1.029,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Daydream
   Original price was: 869,90 TL.Current price is: 669,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   Hızlı Teslimat
   Favori
  • Athena Double
   Original price was: 1.699,90 TL.Current price is: 1.429,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Helene
   Original price was: 1.559,00 TL.Current price is: 1.429,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Sunrise – Sukulent & Turuncu Kalanchoe Aranjmanı
   Original price was: 505,00 TL.Current price is: 389,00 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Succulent Garden – Sukulent
   Original price was: 505,00 TL.Current price is: 389,00 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Otto
   Original price was: 770,00 TL.Current price is: 709,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Rhapsody
   Original price was: 899,90 TL.Current price is: 699,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Nomad
   Original price was: 389,90 TL.Current price is: 339,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   Çok Satan
   Hızlı Teslimat
  • Laranja
   Original price was: 925,90 TL.Current price is: 849,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Dawn
   Original price was: 979,90 TL.Current price is: 929,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Bliss
   Original price was: 299,90 TL.Current price is: 279,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Mona
   Original price was: 529,90 TL.Current price is: 399,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   Hızlı Teslimat
  • Cappucino
   Original price was: 815,90 TL.Current price is: 629,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
  • Dawn Double
   Original price was: 1.799,90 TL.Current price is: 1.629,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İndirim
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat
  • Mini Garden
   Original price was: 505,00 TL.Current price is: 429,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat

  Cenazeler, hayatımızın bir döneminde var olan ve sevdiklerimizi sonsuzluğa uğurladığımız üzücü törenlerdir. Böyle üzücü günlerde, cenaze çiçekleri ile sevdiklerimize desteğimizi hissettirebiliriz.Ölüm, herkes için var olan bir gerçekliktir. Bir hastalık, bir kaza ya da herhangi bir başka sebepten dolayı sevdiklerimizi kaybedebiliriz. Bu zor günlerde çevremizdeki yakınlarımızın desteğini görmek ve bu acı günde yalnız olmadıklarını onlara hissettirmek isteriz.

  Hayatımızın her döneminde mutlu veya mutsuz bir çok gün vardır. Sevdiklerimizi ebedi sonsuzluğa uğurladığımız cenazeler, acının en derinden hissedildiği yerlerdir. Çoğu zaman dayanılması güç bir durum olan ölüm acısı, sevdiklerimizin desteği ve sevgisiyle hafifleyebilir.

  Acı günlerde, sevdiklerimizin yanında olamasak dahi göndereceğimiz cenaze çiçekleri ile onların hüznünü kalpten paylaştığımızı gösterebiliriz.

  Sevdikleriniz için zor geçen günlerde, onlara göndereceğiniz cenaze çiçekleri ile bir nebze de olsa acılarını unutturabilirsiniz. Geride kalanlar için oldukça güç geçen cenazelerde tercih edebileceğiniz çiçek türleri Muhiku’da!

  Cenaze Çiçekleri Nelerdir?

  Cenazelerde sevdiklerinize göndereceğiniz bir cenaze çiçeği,  desteğinizi göstermenin en tercih edilebilir yollarından biridir. Vefat eden sevdiklerinizi iyi temennilerle uğurlamak için anlamlı bir vesile olan çiçek, yakınlarınız için yapabileceğiniz son güzelliklerden biridir.

  Hayatınızın bir döneminde var olan ve bir şeyler paylaştığınız sevdiklerinizi sonsuzluğa uğurlamak son derece güç bir durumdur. Ölüm, herkes tarafından bilinen fakat kolay kabul edilemeyen bir gerçektir.

  Bilindiği gibi cenazeler, vefat eden yakınlarınıza olan son görevinizi gerçekleştirmek ve onu sonsuzluğa uğurlamak için düzenlenen törenlerdir. Bu törenlerde çoğu zaman duygular yoğun yaşanır ve kelimeler yetersiz kalır.

  Kaybettiğiniz sevdiklerinizin yasını tuttuğunuzu ve ailesinin acısını paylaştığınızı gösteren cenaze çiçekleri “başınız sağ olsun” demenin zarif bir yoludur.

  Ayrıca mezarlarda vefat eden kişiye gösterdiğiniz saygıyı belirten cenaze çiçeklerini, taziye amaçlı gönderebilirsiniz. Vefat eden bir yakınınızın cenazesi için gönderebileceğiniz çiçek seçenekleri için Muhiku’ya göz atabilirsiniz.

  Taze Çiçek

  Çoğu zaman aldığımız bir ölüm haberiyle yıkılırız. Hayatımızda var olan ve değer verdiğimiz insanları kaybetmek, hepimiz için son derece üzücü bir durumdur. Sevdiklerimizi kaybetmenin acısıyla onların ailelerinin yanında olduğumuzu göstermek bir çiçekle mümkündür. Ayrıca herhangi bir sebepten dolayı vefat eden yakınlarınız için tercih edebileceğiniz farklı birçok cenaze çiçeği vardır.

  Taziye için gönderilebilecek çiçeklerin başında taze çiçekler gelir. Oldukça güzel bir tür olan taze çiçeklerle, yakınlarınızın acı günlerinde yanlarında olamasanız bile “daima yanındayım” mesajı verebilirsiniz.

  Sevdiklerinizin acı günlerinde yaslarını paylaşmak için tercih edebileceğiniz taze çiçeklere Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  Premium Aranjman Çiçek Buketleri

  Sevdiklerimizin daima yanımızda olması, her zaman istediğimiz bir şeydir. Fakat bilindiği gibi ölüm karşı konulamayan bir gerçektir. Çoğu zaman sevdiklerimizi son yolculuklarına bir çiçekle uğurlamak isteriz. Onlar için yapabileceğimiz son güzellik, güzel bir çiçektir. Böylece bu çiçekler, duyduğunuz üzüntünün en somut temsilcisi olacaktır.

  Herhangi bir sebepten dolayı cenazesine katılamadığınız sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çiçek türlerinden biri de premium aranjman çiçek buketleridir. Premium aranjman çiçek buketleri, özellikle cenazeler için çiçek aranjmanları arasında en çok tercih edilen türlerden biridir.

  Sevdiklerinizin zor ve bir o kadar da hüzünlü geçen cenaze günleri için tercih edebileceğiniz premium aranjman çiçek buketlerini Muhiku üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Cenaze için Hangi Çiçek Gönderilir?

  Kaybettiğimiz sevdiklerimizin cenazelerine katılmak, onlar için yapabileceğimiz son görevlerden biridir. Fakat bazen  herhangi bir sebepten dolayı katılamadığımız cenazelere bir çiçek göndererek sevdiklerimizi en güzel şekilde uğurlamak isteriz. Tam bu noktada devreye çiçekler girer.

  Ölüm denince akla direkt cenaze çelengi gelir. Halbuki çoğu zaman cenazeye çelenk gönderme maliyetli ve uğraştırıcı bir durumdur. Ebediyete uğurladığımız sevdiklerinizi büyük bir çelenkle uğurlamak yerine güzel bir çiçek buketiyle uğurlamak daha zarif bir yoldur.

  Ayrıca cenaze çelenk fiyatları da bütçenizi zorlayabilir. Bu sebeple kaybettiğiniz sevdiklerinizin cenazesi için küçük ama anlamlı çiçekler tercih edebilirsiniz. Hayatınızda artık var olmayacak olan sevdiklerinize en güzel şekilde veda etmek için Muhiku’nun çiçek kategorisine göz atabilirsiniz.

  Ölüm, hayatın her döneminde var olan ve yadsınamaz gerçeklerden biridir. Zaman zaman herhangi bir sebepten dolayı sevdiklerimizi kaybedebiliriz. Bir hastalık, bir kaza ya da başka bir sebeple ebediyete göçmüş sevdiklerimiz için cenaze törenleri düzenlenir.

  Aslında bu törenler, sevdiklerimize karşı olan son görevimizi tamamlayarak onları en güzel şekilde uğurlamamızı sağlayan törenlerdir. Çoğu zaman mesafelerden dolayı cenazelerde sevdiklerimizin yanında olamayız. Desteğimizi ifade etmenin, acılarını paylaştığımızı göstermenin en tercih edilebilir yollarından biri çiçeklerdir.

  Bu acı günde göndereceğiniz bir çiçek, sevdiklerinize karşı son görevinizi tamamladığınızın göstergesidir. Acıyı paylaşmak, elbette ki sadece bir çiçekle yeterli olmaz. Fakat sevdiklerinizi düşündüğünüzü ve onlarla birlikte üzüldüğünüzü bir çiçekle ifade edebilirsiniz.

  Genellikle cenaze çiçeği denince akla çelenk gelir. Fakat cenazeye çelenk gönderme, oldukça klişeleşmiş ve masraflı bir seçenektir. Ayrıca cep yakan cenaze çelenk fiyatları ile bütçenizi zorlayabilirsiniz. Cenaze evine göndermek amacıyla tercih edilen çiçeklerin elbette ki büyük olması şart değildir. Kaybettiğiniz yakınları uğurladığımız bu acı gün için farklı cenaze çiçeği seçeneklerine yönelebilirsiniz.

  Vazoda Çiçek

  Cenaze çiçekleri arasında yerini alan vazoda çiçek, kaybettiğiniz sevdiklerinizin yakınları için değerlendirebileceğiniz bir seçenektir. Güzellikleri ve mis kokuları ile son görevinizi en güzel şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Bilindiği gibi her çiçeğin farklı anlamları vardır. Cenazeye çiçek göndermeden önce göndereceğiniz çiçeğin sembolize ettiği şeyleri göz önünde bulundurmalısınız. Vefat etmiş kişiyi anmak amacıyla tercih edilen cenaze çiçek için renk seçimi de son derece önemlidir.

  Sevdiklerinizin acı gününde onlara desteğinizi hissettirecek birbirinden özel cenaze çiçeklerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  Gül

  Hiç şüphesiz hayattaki en acı günlerden biri de cenazelerdir. Herhangi bir sebepten dolayı sevdiklerimizin yanında olamadığımız bu zor günler için bir başsağlığı çiçeği tercih edebilirsiniz. Çoğu zaman cenaze çiçeği hangisidir, sorusu oldukça merak edilen bir konudur. Fakat günümüzde cenaze çiçeği adı altında bir sınırlandırma yapılmamaktadır. Kaybettiğiniz sevdiklerinize cenazeye uygun bir çiçekle veda edebilirsiniz.

  Cenaze evine göndermek için tercih edilen çiçeklerden biri de güllerdir. Gül, ebediyete intikal etmiş sevdiklerimizin acısını çeken yakınları için ideal bir seçenektir. Elbette ki hiçbir çiçek gidenin yerini doldurmaz, fakat sevdiklerimizin acısını paylaştığınızı gösterir.

  Eğer cenaze için çiçek arayışındaysanız Muhiku’nun çiçek aranjmanına göz atabilirsiniz. Uygun fiyat aralığı ile birbirinden zarif çiçekler sunan Muhiku, sunduğu çiçekleri seradan kapınıza en taze şekilde ulaştırır.

  Sukulent

  Cenaze çiçekleri için değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenek ise sukulenttir. Kaybettiğiniz sevdiklerinizi en güzel şekilde uğurlamak için tercih edebileceğiniz bu çiçekleri uygun cenaze çiçeği yazıları ile tamamlayabilirsiniz.

  Hiç şüphesiz cenazeler, hayatın en acı zamanlarından biri olarak tanımlanır. Sukulent, cenazelere katılamadığınız zamanlarda sizi temsil edecek güzel seçeneklerden biridir. Eğer kaybettiğiniz bir yakınınızın son yolculuğunda  desteğinizi sonuna kadar hissettirmek istiyorsanız sukulent tercih edebilirsiniz.

  Kelimelerin düğüm düğüm olduğu cenazeler için değerlendirebileceğiniz zarif ve şık çiçek seçenekleri Muhiku’nun çiçek aranjmanında. Zorlu bir cenaze sürecinde sevdiklerinize moral olması açısından değerlendirebileceğiniz bu çiçekler, manevi desteğinizi göstermek için iyi bir vesiledir.

  Muhiku’nun mevcut çiçek kategorisindeki zarif seçeneklerle cenaze törenlerinde bizzat bulunmasanız bile geride kalanlara yanındayım mesajı verebilirsiniz.

  S: 💐 Cenaze için hangi çiçek alınır?
  C: Cenazeler, vefat eden yakınlarınıza son görevinizi gerçekleştirmek için katılacağınız önemli törenlerdir. Zaman zaman cenazeye katılamasanız dahi göndereceğiniz bir çiçekle vefat eden kişinin yakınlarının acılarını paylaşabilirsiniz. Cenaze çiçeği olarak; sukulent, bonsai, premium aranjman çiçek buketi, orkide gibi seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

  Cenaze çiçeği seçeneklerini incelemek için tıklayın!

  S: 💐 Cenaze çiçeği alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Cenaze çiçeği alırken öncelikle çiçeğin gönderiliş amacına uygun olmasına dikkat etmelisiniz. Her bir çiçeğin sahip olduğu farklı anlamlar vardır. Bu nedenle çiçek seçimi yaparken çiçeğinizin cenazelere uygun olmasına özen göstermelisiniz. Bu acı günlerde sevdiklerinizin acısını paylaştığınızı gösterecek ve üzüntünüzü dile getirecek bir çiçek türü tercih edebilirsiniz.
  S: 💐 Cenaze için hangi çiçek gönderilir?
  C: Cenazeler, sevdiklerimizi son yolculuğuna uğurladığımız ve onlara veda ettiğimiz acı törenlerdir. Zaman zaman herhangi bir sebepten cenazelere katılamayabilirsiniz. İşte tam da bu noktada göndereceğiniz bir çiçek, acınızı paylaşıyorum demenin en kolay yoludur. Cenaze için; kasımpatı, sukulent, saksı çiçekleri, tillandsia gibi çiçek türlerini değerlendirebilirsiniz.
  S: 💐 Cenaze çiçeği nasıl olmalıdır?
  C: Cenaze çiçeği öncelikle gönderiliş amacına uygun olmalıdır. Siz de biliyorsunuz ki cenazeler, vefat eden bir yakınınıza veda etmek için katılacağınız törenlerdir. Bu nedenle seçeceğiniz cenaze çiçeğinin de ortama uygun olması son derece önemlidir. Üzüntünüzü ve acınızı yansıtacak cenaze çiçeklerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.