Begonya

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Filtreyi Uygula
Sık kullanılan filtreler
 • Tümü
 • Fiyat
 • Renk
 • Amaç
Temizle
  • Fiyat
  • Renk
  • Amaç
  • Bola
   Original price was: 910,00 TL.Current price is: 829,90 TL.
   Çiçeği Keşfet
   Tükendi
   (3)
   Yüksek Talep
   İstanbul - Aynı Gün Teslimat

  Bulunduğu her ortamı süsleyen çiçekler, mis kokuları ve eşsiz güzellikleri ile yaşam alanlarımıza bambaşka bir hava katar. 200’den fazla türe sahip olan ve renkli çiçekleri ile göz kamaştıran begonya, evlerde çok sık rastladığımız en zarif çiçek türlerinden biridir.  Bir saksı çiçeği olarak bilinen begonya, yapraklarını yaz döneminde açar.Yaşam alanlarını güzelleştiren en zarif çiçeklerden biri hiç şüphesiz begonyadır. Bu özel çiçek türü, sevdikleriniz için de ideal bir hediye seçeneğidir. Özel günlerde ya da içinizden gelen herhangi bir günde sevdiklerinize armağan edebileceğiniz begonya çiçeği, eşsiz renkleri ile sevdiklerinizi mest edecek.

  Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun begonya çeşitleri ile sevdiklerinizi mutlu etmenin tam zamanı!

  Çiçekler, hediyelerin en klasiği fakat en güzelidir.  Çoğu zaman bir hediyeden daha fazlası olan çiçekler, hiç şüphesiz herkesi mutlu eder. Sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz farklı birçok çiçek seçeneği vardır. Bunlardan biri de begonyadır. Begonya çiçeği; sarı, kırmızı, pembe, beyaz ve turuncu renkli çiçekleri ile yaşam alanlarını renklendirir.

  Sevdiklerinizin kişisel zevklerine göre tercih edebileceğiniz birbirinden özel çiçek aranjmanları Muhiku’da sizleri bekliyor! Seradan kapınıza en taze şekilde gelen bu çiçekler, sevdiklerinizi mutlu edecek bir etkiye sahip.

  Begonya Çiçeği ile Yaşam Alanlarınızı Renklendirin!

  Begonya, hepimizin de bildiği gibi daha çok evde bakılan bir bitki türüdür. Her koşulda yetişen bu bitki türünün anlamı ise hayalperestliktir. Sevdiklerimize armağan edebileceğimiz en anlamlı çiçek seçeneklerinden biri olan begonya, bulunduğu her ortamda dikkat çeker. Özel günleri daha da özel kılan begonya çiçeği, hediye seçimi aşamasında sizi büyük bir dertten kurtarır.

  Anneler Günü, Sevgililer Günü ya da doğum günü gibi özel günlerde sevdiklerinize alacağınız bir çiçek, onları mutlu etmeye yeter. Hem eşsiz güzelliğe sahip olan bir çiçeğe kim hayır diyebilir ki? Bizce de hiç kimse.

  Yenilikçi hediye seçenekleri ile sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettiren Muhiku, sunduğu çiçek türleri ile beklentilerinizi karşılar. Oldukça makul bir fiyat aralığına sahip olan en zarif begonya çiçekleri Muhiku’nun hızlı teslimat güvencesi ile sevdiklerinizi hiç bekletmez. Özel günlere mutluluk yaşam alanlarına ise güzellik katan birbirinden özel begonya çeşitleri ile sevdiklerinize tarifsiz mutluluklar yaşatabilirsiniz.

  Begonya çiçeğini annenize, ablanıza, kardeşinize, sevgilinize, arkadaşınıza yada babanıza armağan edebilirsiniz. Böylece bu anlam dolu çiçek türü ile sevdiklerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Begonya Çiçeği Bakımı

  Yaz mevsiminde rengarenk çiçekleri ile yaşam alanlarına canlılık katan begonya çiçeği, hayal kurmayı seven sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz ideal bir hediye seçeneğidir. Zaman zaman sadece yapraklardan oluşan bu çiçek türü, zamanı geldiğinde ise bolca çiçek açar. Evinizde, ofisinizde, bahçenizde ya da balkonunuzda bakımını gerçekleştirebileceğiniz bu özel çiçek türü, genellikle salon bitkisi olarak biliniyor.

  Oldukça zahmetsiz bir bakıma sahip olan begonya çiçeğini sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Böylece en yakınlarınıza yaşam alanlarını güzelleştirecek ve uzun süre saklayabilecekleri bir hediye sunabilirsiniz. Begonya bakımının oldukça kolay olduğunu söylemiştik. Peki begonya çiçeği bakımı nasıl yapılır?

  Begonya bakımı, çiçeğin gelişimi için oldukça önemlidir. Bu çiçek türü, ufak köklü olduğu için saksı seçiminde de ufak seçimler yapmak gerekir. Her çiçek gibi begonyanın da suyu çok sevdiği aşikar. Bu sebeple belirli aralıklarla toprağını sulamak ve yapraklarına fısfıs işlemi yapmak gerekir.

  Ayrıca direkt ışıktan hoşlanmayan begonya çiçeklerini gölgeli ya da yarı gölgeli yerlerde yetiştirmekte fayda vardır. Unutmayın, begonya bakımı düzenli bir şekilde yapılırsa oldukça güzel sonuçlar verir. Oldukça zahmetsiz bir bakıma sahiptir. Bu zarif çiçek türünü kendi yaşam alanlarınız için hiç tereddüt etmeden satın alabilirsiniz. Ayrıca yalnızca kendiniz için değil; yakınlarınıza hediye olarak da sunabileceğiniz begonya çiçeği eminiz ki sevdiklerinizin son derece hoşuna gidecek.

  Yaşam alanlarınıza bambaşka bir hava katacak. Ayrıca sevdiklerinizin yüzlerini güldürecek bir çiçek türüdür. En güzel begonya çiçeği seçeneklerine Muhiku’dan ulaşabilirsiniz. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku; sunduğu hızlı teslimat hizmeti, uygun fiyat aralığı ve kaliteli hizmet güvencesi ile sizi ve sevdiklerinizi asla bekletmez. Unutmayın! Son derece uygun bir fiyata sevdiklerinizi ve kendinizi mutlu etmenin yolu Muhiku’dan geçer.

  Begonya Çeşitleri

  Evlerin olmazsa olmaz bitkileri arasında yer alan begonya çiçeğinin farklı birçok çeşidi vardır. Bulunduğu her ortamda dikkat çeken bu çiçek türü, her iklimde yetiştirilebilir. Bu durum da aslında bu çiçeği daha tercih edilebilir kılıyor. Ayrıca uğur getirdiği bilinen bu zarif tür, harika da bir hediye seçeneğidir.

  Herhangi bir sebepten dolayı sevdiklerinizi mutlu etmek istiyorsanız onlara güzel bir çilli begonya alabilirsiniz. Her yaşa hitap eden bu naif çiçek türü, en saf duygularınızın göstergesi niteliğindedir. Ayrıca bir hediyeden çok daha fazlası olan begonyanın farklı çeşitleri size tercih imkanı sunar. Sevdiklerinizin kişisel zevklerine göre ideal bir seçim yapabilirsiniz.

  İşte kendiniz ve sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz begonyanın çeşitleri;

  • Yumrulu
  • Yaprak
  • Ağaç
  • Çiçekli
  • Baston

  Negatif enerjiyi düşürmek için satın alınan bu çiçek ile yaşam alanlarındaki enerjiyi arttırabilirsiniz. Renkli yapısı ve eşsiz güzelliği ile size pozitif bir enerji yayan bu çiçek türü, evinizin vazgeçilmezi olacak. Sevdiklerinize geçmiş olsun, tebrik ederim ya da iyi ki varsın demek için tercih edebileceğiniz çiçek türleri Muhiku’da sizleri bekliyor.

  Özel Günler için Tercih Edebileceğiniz Begonya Çiçeği

  Hepimiz özel günleri daha da özel kılmak için hediyelere yöneliriz. Doğum günü, Anneler Günü, Babalar Günü ya da Sevgililer Günü’nde sevdiklerimize sevgimizi hissettirmek isteriz. Bunu yapmanın da en güzel yollarından biri hiç şüphesiz çiçeklerdir. İyi ya da kötü her anımızda yüzümüzü güldüren çiçekler, klasik fakat bir o kadar da etkili bir hediyedir.

  Zaman zaman seni seviyorum ya da iyi ki doğdun demek yerine sevdiklerimiz için özel bir çiçek seçimi yaparız. Hayatı güzelleştiren birçok farklı çiçek türü vardır. Fakat hayal kurmayı seven, yaşam alanına pozitif enerji yaymak isteyen sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz en ideal çiçek türü begonyadır. Ayrıca bu türün bakımı da son derece kolaydır.

  Sıra dışı çiçek renkleriyle bulunduğu her ortamda dikkat çeken çilli begonya, özel günler için tercih edebileceğiniz en zarif seçeneklerden biridir. Muhiku’dan zahmetsiz bir şekilde temin edebileceğiniz begonya çiçeği fiyatı ile de bütçenizi zorlamaz. Makul bir fiyata sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için biçilmiş kaftan niteliğinde olan çilli begonyanın, ev dekorasyonu için de sıklıkla tercih edildiği biliniyor.

  Özel günler için tereddüt etmeden değerlendirebileceğiniz hem zarif hem de uygun fiyatlı bir çiçek türü arayışındaysanız bu çiçek tam size göre. Sevdiklerinizi ayrıcalıklı hissettirecek ve evinize pozitif enerji yayacak bu çiçek ile özel günleri en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Muhiku’dan satın alacağınız begonyanın üstüne ekleyeceğiniz anlamlı bir not ile sevdiklerinizin kalbini tekrar kazanabilirsiniz.

  Sevdiklerinizin mutluluğunu ya da hüznünü paylaşmak için değerlendirebileceğiniz begonyanın çeşitlerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Ayrıca kişiye kendini özel hissettirecek bu hediye ile sevdiklerinize unutamayacakları bir jest yapabilirsiniz.

  S: 🌸 Begonya çiçeği çeşitleri nelerdir?
  C: Hem zarif hem de son derece anlamlı bir çiçek türü olan begonya, sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz oldukça anlamlı bir hediye seçeneğidir. Yaşam alanlarını güzelleştiren bu çiçeğin farklı birçok çeşidi vardır. Begonya çiçeği çeşitleri ise şunlardır; yumrulu, yaprak, ağaç, çiçekli ve baston begonya. Hem kendiniz hem de sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bu çiçek türü, bulunduğu her ortama pozitif bir enerji yayar.

  En güzel begonya çiçekleri için tıklayın!

  S: 🌺 Hediyelik begonya çiçeği nasıl seçilir?
  C: Özel günleri en güzel şekilde kutlamanın yollarından biri de çiçeklerdir. Sevdiklerimize iyi ki varsın ya da seni seviyorum demek için tercih edebileceğimiz çiçeklerden biri de begonyadır. Oldukça özel bir çiçek türü olan begonya, farklı birçok türe sahiptir. Hediyelik begonya seçim aşamasında sevdiklerinizin zevklerini ön planda tutabilirsiniz. Böylece sevdiklerinize tarifsiz bir mutluluk yaşatabilirsiniz.
  S: 🌼 Begonya nasıl bakılır?
  C: Son derece zarif ve bir o kadar da güzel bir çiçek türü olan begonya, oldukça zahmetsiz bir bakıma sahiptir. Oldukça ufak bir köke sahip olan bu çiçek türüne küçük bir saksıda bakmak gerekir. Ayrıca begonyalar, direkt güneş ışığını ve rüzgarı sevmezler. Bu sebeple bakım aşamasında gölgeli yerler tercih etmelisiniz. Eğer begonyanızı düzenli bir şekilde sularsanız oldukça uzun bir süre canlılığını koruyabilirsiniz.
  S: 💐 En güzel begonya çiçeği hangisidir?
  C: Begonya çiçeği, eşsiz güzellikleri ve yaydıkları pozitif enerji ile yaşam alanlarını güzelleştirir. Kendiniz veya sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz birçok begonya çiçeği vardır. Sevdiklerinize hediye etmek için tercih edebileceğiniz begonya türlerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz. Oldukça zarif begonya çiçeği seçenekleri içerisinden sevdikleriniz için ideal bir seçim yapabilirsiniz. En güzel ve en tercih edilen begonya çiçeği ise boladır.