Babalar Günü Çiçekleri

X
Filtre
Filtre
 • Fiyat
 • Ürün Tercihi
Filtreyi Uygula
Ürünleri Sırala
  • Nomad

   Nomad – Eçeverya, Crassula Hobitt, Aloe Humilis Sukulent Aranjmanı

   269.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Etna

   Etna – Kaktüs Aranjmanı

   279.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Sunrise – Sukulent & Turuncu Kalanchoe Aranjmanı

   Sunrise – Sukulent & Turuncu Kalanchoe Aranjmanı

   299.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Succulent Garden – Sukulent

   Succulent Garden – Sukulent

   (3)
   299.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Monstera

   Monstera – Deve Tabanı Çiçeği

   329.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Otto

   Otto – Örgülü Paşa Kılıcı

   349.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Camino - Pachira Aquatica Saksı Çiçeği

   Camino – Pachira Aquatica Saksı Çiçeği

   (3)
   289.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Ficus Benjamin Bonsai - Saksı Çiçeği

   Ficus Benjamin Bonsai – Saksı Çiçeği

   (4)
   289.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Welfare - Zeytin Ağacı Bonsai

   Welfare – Zeytin Ağacı Bonsai

   (3)
   299.00 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Saffron - Sarı Çift Dallı Orkide

   Saffron – Sarı Çift Dallı Orkide

   (4)
   429.90 TL
   İndirim
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İstanbul
  • Zuzu - Lila Antoryum

   Zuzu – Lila Antoryum

   (3)
   459.90 TL
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul
  • Annabel - Kırmızı Antoryum

   Annabel – Kırmızı Antoryum

   369.90 TL
   Tükendi
   Aynı Gün & Ücretsiz Teslimat
   İndirim
   İstanbul

  En ayrıcalıklı Babalar Günü çiçekleri ile kahraman babalarınızı sevindirin! Muhiku’nun babaya çiçek çeşitleriyle, Babalar Günü’nde kahramanınıza en güzel hediyeyi verin!

  Sevgisini her zaman hissettiren, bizi kendinden çok seven ve her seferinde iyiliğimizi düşünen kıymetli babalarımız için özel bir hediye seçimi yapmalıyız. Yaklaşan Babalar Günü öncesinde; babalarımıza verdiğimiz değeri bir hediye ile gösterebiliriz. Ayrıca bu vesileyle onlara olan sevgimizi derinden hissettirebiliriz.

  Zaman zaman duygularımızı ve düşüncelerimizi belli etmekte zorlanırız. Bu sebeple hediyeler, sevdiklerimize duygularımızı en doğru şekilde aktaran hoş bir yoldur.

  Bilindiği gibi fedakarlık denince akla gelen babalarımız için tercih edebileceğimiz farklı birçok hediye seçeneği vardır. Babalar Günü, yol göstericimiz ve her durumda bizi koruyup kollayan babalarımızı mutlu etmek için iyi bir fırsattır.

  Sonsuz sevgisi ve merhametiyle bizi bizden çok düşünen kahraman babalarınız için tercih edebileceğiniz hediyelerin başında çiçekler gelir. Özellikle özel günlerde, yanlarında olamasak dahi Babalar Günü çiçekleri vasıtasıyla onları mutlu edebiliriz.

  Diğer taraftan sevgiyi göstermenin, iyi ki varsın demenin en tercih edilebilir yollarından biri hiç şüphesiz çiçeklerdir. Hayatını size adayan babalarınız için değerlendirebileceğiniz birbirinden zarif çiçek seçenekleri Muhiku’da!

  Eğer en şık ve en anlamlı Babalar Günü hediyesini seçmek istiyorsanız Muhiku’nun babaya hediye koleksiyonunu da inceleyebilirsiniz. Bu koleksiyondan babanız için hem karizmatik hem de oldukça anlamlı bir hediye seçebilirsiniz.

  En Anlamlı Babalar Günü Çiçekleri

  Herkesin babası, ilk kahramanıdır. Bizi bizden çok düşünen kıymetli babalarımıza ne kadar teşekkür etsek az kalır. Bu yüzden babanıza onu ne kadar çok sevdiğinizi seçtiğiniz herhangi bir Babalar Günü çiçekleri ile anlatabilirsiniz.

  Babalar Günü için En Güzel Çiçekler

  İçinizden gelen herhangi bir gün için ya da yaklaşan Babalar Günü için değerlendirebileceğiniz birçok çiçek türü vardır. Muhiku’nun sunduğu eşsiz çiçekleri yalnızca babalarınız için değil; baba adayı eşleriniz veya babanız gibi gördüğünüz akrabalarınız için de tercih edebilirsiniz.

  • Sukulent
  • Bonsai
  • Pachira (Para ağacı)
  • Küçük zeytin ağacı
  • Saksı çiçekleri
  • Taze çiçek buketleri
  • Orkideler

  Her yıl haziran ayının üçüncü haftasının pazar günü kutlanan bu anlamlı gün, sevdiklerinizi bir çiçekle sevindirmek için iyi bir fırsattır. Ayrıca seçeceğiniz özel bir çiçekle, yeni baba adayı sevdiklerinize ilk Babalar Günü hediyesi verebilirsiniz.

  Babalar için çok tercih edilen çiçeklerin başında; bonsai, sukulent, saksı çiçekleri, vazoda çiçek ve orkide gelir. Babalar Günü öncesinde Muhiku’nun çiçek aranjmanlarına göz atabilir ve kahraman babanız için en uygun çiçeği tercih edebilirsiniz.

  Ayrıca Babalar Günü’ne özel hazırlanan hediye kutularıyla da babanıza en özel armağanı verebilirsiniz. Şık ve karizmatik hediye kutuları ile babanıza bir ömür aynı heyecanla hatırlanacak bir Babalar Günü sürprizi hazırlayabilirsiniz.

  Bonsai

  Bonsai, babaları ve baba adaylarını mutlu etmek için tercih edilen çiçeklerin başında gelir. Oldukça farklı bir çiçek türü olan bonsai, fedakar babalarınız için ideal bir hediye seçeneğidir. Bulunduğu her ortama farklı bir hava katan bu çiçek türü ile babanızı hem şaşırtabilir hem de mutlu edebilirsiniz.

  Uygun fiyat aralığıyla beklentilerinizi karşılayan bonsai, düzenli ve eşit uzayan yapraklarıyla kararlılığı temsil eder. Anlayışlı ve cömert babalarınız için hiç tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz bu çiçekle babanıza büyük bir jest yapabilirsiniz.

  Süper kahramanınız, zor günlerinizde daima yanınızda olan babalarınız için değerlendirebileceğiniz bonsai çeşitlerine Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

  Sukulent

  Hayatımızdaki en kıymetli varlıklardan biri olan babalarımız, hediyelerin en güzeline layıktır. Zaman zaman fiilen sevgimizi gösteremesek bile bir hediyeyle onları mutlu etmek isteriz. Babanız, çiçeği burnunda baba adayı eşiniz veya babanız gibi sevdiğiniz yakınlarınız için tercih edebileceğiniz bir diğer çiçek türü ise sukulenttir.

  Oldukça asil bir çiçek olan sukulent, bulunduğu her ortamda dikkat çeker. Son zamanlarda sık sık tercih edilen bu tür, ideal de bir hediye seçeneğidir.

  İlkbahar ve yaz aylarında gelişimini tamamlayan bu özel çiçekler, görüntü itibariyle de oldukça zariftir. Babalarınız için hiç tereddütsüz tercih edebileceğiniz sukulent çeşitlerini Muhiku üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Babalar Günü Çiçek Önerileri

  Yaşımız kaç olursa olsun, babalarımız her zaman bizim süper kahramanlarımızdır. Hayatımızın her döneminde sevgisi, şefkati ve merhametiyle bizi sarıp sarmalayan babalarımızı zaman zaman bir hediyeyle özel hissettirmek isteriz. Babalar Günü öncesinde, alacağımız güzel bir hediye babalarımıza olan bağlılığımızı göstermenin yollarından biridir.

  Hayatımızın her anında, iyi veya kötü her durumda arkamızda dimdik duran babalarımız için alabileceğimiz en kibar hediyelerden biri çiçektir. Çiçekler, çoğu zaman erkekler için pek tercih edilmeyen bir hediye seçeneği olarak görülür.

  Tam aksine çiçekler; babalarınız, baba adayı eşiniz ya da baba şefkati hissettiğiniz bir yakınınız için değerlendirebileceğiniz en güzel seçeneklerdendir. Özellikle babanız için tercih edebileceğiniz çiçekler arasında; saksı çiçekleri, orkide, taze çiçek ve vazoda çiçekler yer alır.

  Orkide

  Hoş kokulu ve renkli bir yapıya sahip olan orkide, babalarınızın seveceği bir çiçek türüdür. Oldukça zarif bir görünüme sahip olan orkideler, son derece değerlidir.

  Özel bir günde ya da içinizden gelen herhangi bir günde babalarınız için değerlendirebileceğiniz orkidelerin farklı renk seçeneklerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

  Mor-fuşya, mavi ve beyaz renklere sahip olan orkideleri gönül rahatlığıyla sevdiklerinize armağan edebilirsiniz. Babalarınız için oldukça önemli olan Babalar Günü’nü özel bir orkide ile ölümsüzleştirebilirsiniz. Hislerinizin tercümanı olacak olan orkidelerle babalarınızın kalbine dokunabilirsiniz.

  Saksı Çiçekleri

  Göz alıcı güzellikleri, mis kokuları ve zarif duruşlarıyla bulunduğu her ortamı güzelleştirir. Birbirinden özel saksı çiçekleri, babanıza verdiğiniz değerin ve sevginin eşsiz temsilcisidir.

  Görkemli görüntüleriyle dikkat çeken saksı çiçekleri, bir hediyeden çok daha fazlasıdır. Muhiku’da kıymetli babalarınız için özenle hazırlanan birbirinden eşsiz saksı çiçeklerini keşfedin!

  Siz de Babalar Günü’nde babanızın gününü bir saksı çiçeği ile güzelleştirmek ve onları özel bir sürprizle mest etmek istiyorsanız hislerinizin tercümanı olan çiçeklerden dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

  Taze Çiçek

  Değerli babalarınız ve yeni baba adaylarınız için değerlendirilebilecek bir diğer çiçek türü de taze çiçektir. Özenle hazırlanan ve seradan kapınıza en taze şekilde gelen bu çiçekler, evinizin en güzel köşesini renklendirecek! Taze çiçekler, benzersiz renkleri ve eşsiz canlılığıyla babalarınıza sonsuz bir mutluluk verir.

  Hoş görünümleri ve mis kokularıyla herkes tarafından sevilen bu çiçekler, armağanların en güzelidir. Verdiğiniz değeri karşı tarafa en güzel şekilde yansıtan taze çiçeklerle babanıza unutamayacağı bir sürpriz yapabilirsiniz.

  Vazoda Çiçek

  Yaşam alanlarında bambaşka bir atmosfer ortaya koyan vazoda çiçekler, Babalar Günü için çok sık tercih edilir. Şık bir vazo içerisinde yer alan bu çiçekler, adeta rengarenk bir çiçek bahçesini anımsatır.

  Bugünlere gelmenizde büyük rol oynayan babalarınız için elbette ki bir hediye yetmez. Tüm babaların sonsuz sevgisi ve sayısız emeğine bir karşılık bulmak oldukça zordur.

  Bu yüzden onlar için alınabilecek en anlamlı hediye şüphesiz bir çiçektir. Bütün ömrünü size adayan kahraman babalarınız için alacağınız vazoda çiçekler, onların mutlu olmasına yetecektir.

  Göz Kamaştıran Babalar Günü Çiçekleri Muhiku’da!

  Çoğu zaman babalarımıza karşı duygularımızı ifade etmekte zorlanırız. Sevgimizi göstermek istesek bile bazen duygularımızı tam anlamıyla açamayız. İşte bu noktada imdadımıza çiçekler yetişir. Babanız için seçeceğiniz bir çiçek; ona seni seviyorum ya da iyi ki benim babamsın demenin en zarif alternatiflerinden biridir.

  Geniş çiçek aranjmanları ile özel günlerinizi taçlandıran Muhiku, birbirinden özel çiçekleri seradan kapınıza en hızlı ve en güvenli şekilde ulaştırır. Pazar günleri hariç her gün 12.00-18.00 saatleri arasında verdiği teslimat hizmetiyle gününüzü güzelleştirir.

  Şimdi siz de Muhiku’nun görkemli çiçek dünyasına göz atabilirsiniz. Mevcut çiçek kategorisi içerisinde sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz binbir çeşit çiçek yer alır. Hesaplı fiyat aralığıyla her kesime hitap eden bu zarif çiçekler, ekleyeceğiniz kişiye özel çiçek notu ile aynı gün sevdiklerinize ulaşmak için yola çıkar.

  Dilerseniz Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri sayfasını da inceleyebilirsiniz. Babalar Günü’ne özel tasarlanan en güzel hediyeliklerle hazırlanan setler içinden babanız için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

  S: 🪴 Babalar Günü için hangi çiçek alınır?
  C: Kahraman babalarınız için değerlendirebileceğiniz birçok çiçek türü vardır. Özellikle Babalar Günü için; orkide, vazoda çiçek, taze çiçek, sukulent, bonsai ve saksı çiçekleri en çok tercih edilen çiçekler arasındadır.
  S: 🤔 Babalar Günü için çiçek alırken nelere dikkat etmeliyiz?
  C: Babalar Günü için çiçek seçimi yaparken çiçeklerin boynu bükük olmamasına dikkat etmek gerekir. Ayrıca babanıza vermek istediğiniz mesaja göre bir seçim yapmakta son derece önemlidir. Dolayısıyla Babalar Günü için çiçek seçerken hem anlamlı hem de kaliteli bir seçim yapmaya özen göstermelisiniz.

  Muhiku'nun Babalar Günü çiçekleri arasında en anlamlı ve en kaliteli çiçekleri bulabilirsiniz.

  S: 🌵 Babalar en çok hangi çiçeği sever?
  C: Bilindiği gibi babalar, çiçek konusunda oldukça seçicidir. Babalar en çok hangi çiçeği sever sorusuna yanıt vermek gerekirse genellikle sukulent, saksıda çiçek ve bonsai gibi çiçek türleri ilk tercihleri arasında yer alır.
  S: 💐 Babalar Günü çiçeği nasıl olmalıdır?
  C: Babalar Günü çiçeği olarak babanızın sevdiği bir çiçek türünü tercih edebilirsiniz. Bilindiği gibi her çiçek kendi içerisinde bir anlam barındırır. Bu sebeple, Babalar Günü'nde babanıza vermek istediğiniz mesaja uygun bir seçim yapabilirsiniz.