in , ,

Yılbaşı Sepeti Hazırlıyoruz! En Şık Yılbaşı Hediye Sepeti

yilbasi-sepeti-yilbasi-hediye-sepeti-hazirlamak

Yılbaşı sepeti ile sevdiklerinize dopdolu bir yeni yıl hediyesi armağan edebilirsiniz. İçerisinde hoş kokulu mumların, ajandaların, planlayıcıların; çeşit çeşit kahvelerin, yılbaşı temalı hediyeliklerin bulunduğu hediye sepeti yılbaşı için sevdiklerinize armağan edeceğiniz en özel hediye olacaktır.

Yılbaşı hediye seti sevdiklerimize armağan edebileceğimiz hediyeler olmasının yanı sıra şirketlerin; çalışanlarına, iş ortaklıklarına ve müşterilerine yapabileceği en güzel yılbaşı jestlerinden bir tanesidir.

Şirketler yeni yıla girmeden önce; ekip arkadaşları, iş ortaklıkları ve müşterileri için özenle hazırlanmış kurumsal yılbaşı hediye sepeti seçeneklerini değerlendirerek şirket profiline en çok uyan hediyeyi seçiyor. Bu yılbaşı hediye sepetleri pek çok şirket ilişkilerini kuvvetlendirerek yeni yılda daha başarılı işlere imza atıyor.

Eğer şirketiniz için kurumsal yılbaşı hediyeleri arıyorsanız yukarıdaki linkten ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Biz şimdi yazımıza sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz yılbaşı setleri ve sepetleriyle devam edelim.

İşte, yeni yıla sevdiklerinize çok daha mutlu girmenize yardımcı olacak yılbaşı hediyeleri.

Erkek için Yılbaşı Hediye Sepeti

erkege yilbasi hediye kutusu
Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu

Yeni yıla girmeden önce erkekleri onların ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına göre tasarlanmış çeşit çeşit yılbaşına özel hediye sepetleri ile mutlu edebilirsiniz. İçerisindeki her bir ürünün onlara hitap ettiği Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu karşısında mutlu olmadıkları kadar mutlu olacaklar.

Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu içerisinde;

  • Nitelikli filtre kahve çeşitleri,
  • Yılbaşı tasarımlı kupa ve bardak altlığı,
  • Yılbaşına özel tarçın ve zencefil kokulu bir mum,
  • Yılbaşının renkleriyle süslenen sukulent,
  • Hediyenize lezzet katacak Patiswiss çikolata yer alıyor

Yılbaşı hediye sepetini hazırlarken zorlanabilirsiniz. Eğer uygun fiyatlı ve şık erkeğe özel yılbaşı hediyesi arıyorsanız erkeklere özel hediye kutularına bakabilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Erkeğe Hediye Kutusu yeni yıla girmeden önce bir erkeğe yapılabilecek en güzel sürprizlerden biri. En çok talep gören bu hediye kutusnu dilerseniz babanıza, dilerseniz eşinize, dilerseniz de en yakın arkadaşınıza hediye edebilirsiniz.

Erkeğe hediye kutusu içeriği;

  • Brezilya kahvesi,
  • Kahveli aromaterapi mum,
  • Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
  • Siyah roller kalem,
  • Seçeceğiniz bir kitap,
  • Siyah seramik kupa,
  • Ve kahve bilgi kartından oluşmaktadır.

Eğer isterseniz bu hediye kutusunun içerisine yılbaşının en şık hediye seçenekleri içerisinden de farklı eklemeler yapabilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Erkekler için özel olarak tasarlanan bir başka hediye seçeneği ise Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu. Bu hediye kutusunun içerisindeki her bir detay erkeklerin ilgi alanları ve ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmıştır.

Bu hediye kutusunun içerisinde;

  • Etkileyici kokusuyla Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
  • Brezilya kahvesi,
  • Sütlü çikolata,
  • Şık siyah kılıflı cam matara,
  • Siyah seramik kupa,
  • Kahveli aromaterapi mum,
  • Hediye notunuz yer alıyor.

Muhiku’nun sizler için özenle hazırladığı diğer tüm hediye kutularında olduğu gibi bu hediye kutusunun içerisine de en güzel yılbaşı hediyelikleri içerisinden eklemeler yapabilirsiniz. Hediyenizi oluştururken en güzel yeni yıl dileklerinizin yer aldığı hediye notunuzu da eklemeyi unutmayın!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Sepeti

keyifli baslangiclar yeni yıl kutusu
Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Kutusu

Sevgilinize yeni yıla girmeden önce aşk dolu hediyelik yılbaşı sepetleri ile romantik duygular yaşatabilirsiniz. Böylelikle yeni yılda aşkınızı daha da canlı kılabilirsiniz.

Sevgiliye yılbaşı hediyesi de tıpkı erkeğe yılbaşı hediye sepeti gibi hazırlanabilir. Bu ikisi arasındaki tek fark sepete eklediğiniz ürünler ve sepetin süsleri olacaktır.

Fakat yılbaşı hediye sepeti hazırlama işlemi burada sizin için biraz külfetli olabilir. Dilerseniz sizin için önereceğimiz aşk dolu kutularla sevgilinize en özel yılbaşı hediyesini armağan edebilirsiniz.

Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Kutusu

Muhiku, sevgiliniz için en güzel yılbaşı hediyelerini tasarlıyor. 2022 yılbaşı döneminde sitedeki yeni koleksiyonu inceleyebilirsiniz. Böylelikle sevgilinize romantizm, umut ve neşe dolu bir sürpriz yapabilirsiniz. Keyifli Başlangıçlar Yeni Yıl Kutusu da sevgilinize böyle bir sürpriz hazırlamanıza yardımcı olacak hediyelerden biri.

Sevgilinize yılbaşının en romantik sürprizini hazırlamanıza yardımcı olacak olan Sevgiliye Yılbaşı Hediye Kutusu içinde;

  • Happy New Year baskılı yeşil defter,
  • Yılbaşı temalı kalpli kupa,
  • Çay süzgeci,
  • Yılbaşı kuru çiçek buketi,
  • Cos Chocolate’nin kavanoz badem çikolatası,
  • Yılbaşı temalı kutuda hibiskus çayı,
  • Hediye notunuz yer alıyor.

Romantik bir yeni yıl dileğiyle daha da anlamlı kılacağınız bu hediyeyle sevgiliniz yeni yıla aşkla girecek. Böylece siz de onun mutluluğuyla mutlu olacaksınız.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

sevgini-paylas-hediye-kutusu-melodi

Yeni yıla girmeden önce sevgilinizi aşk dolu bir hediye kutusundan başka ne mutlu edebilir ki? Sevgini Paylaş Hediye Kutusu her bir ayrıntısı aşk dolu dokunuşlarla hazırlanmıştır.

Bu büyüleyici hediye kutusu ile sevgilinize yepyeni bir yıl için en güzel dileklerde bulunabilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

  • İki adet kalp şeklinde fıstıklı çikolata,
  • Kolombiya kahvesi,
  • Brezilya kahvesi,
  • Kırmızı kalpli mum,
  • İki adet siyah seramik kupa,
  • Ve son olarak da 3. nesil kahve bilgi kartı bulunmaktadır.

Bunun yanında kutunuza en güzel yılbaşı hediyeleri içerisinden aşkınızı temsil edecek parçalar ekleyebilirsiniz.

Yılbaşı sepetiniz nasıl olursa olsun içerisine mutlaka yeni yıl dileklerinizin bulunduğu bir kart eklemelisiniz. Dolayısıyla Yılbaşı mesajları yazarken ilhama ihtiyacınız olursa blog yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Sepeti Nasıl Hazırlanır?

Yeni yıl heyecanının yaklaşmasıyla birlikte hepimiz sevdiklerimiz için en güzel yılbaşı hediye kutusunu hazırlamak istiyoruz. Sevdiklerimize armağan edebileceğimiz en güzel yılbaşı hediye seçeneklerinden biri de yılbaşı sepetidir.

yilbasi-hediyeleri-bundle

Yılbaşı sepeti, içerisinde bulunan çeşit çeşit ürünle sevdiklerimize aynı anda birden fazla hediye sunmamızı sağlar. Böylece sevdiklerimiz tek bir hediye ile farklı mutlulukları tadabilir.

Peki sevdikleriniz için yılbaşı hediye sepeti nasıl hazırlayabilirsiniz? İşte yılbaşı ürünleri ile sevdiklerinize en özel yılbaşı hediye sepetini hazırlayabilmeniz için tüyolar!

  • Eğer bir yılbaşı hediye sepeti hazırlamak istiyorsanız öncelikle hediye hazırlamak istediğiniz kişi ile aranızdaki yakınlık derecesini göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü hediye hazırlamak istediğiniz kişi ile ne kadar yakın ve samimiyseniz hediyeniz de o derece samimi olmalıdır.
  • Yılbaşı hediye seti hazırlarken dikkat etmeniz gereken ikinci nokta ise hediye almak istediğiniz kişinin sosyal yaşamı ve iş yaşantısı. Dolayısıyla meslek ve çalışma ortamı burada sizin kilit noktanız olacak.
  • Eğer ofis çalışanı bir yakınınıza hediye hazırlamak istiyorsanız hediye sepetinizin içerisinde; ajanda, planlayıcı, kalem, masa boyu yılbaşı hediyelikleri gibi ürünler tercih edebilirsiniz. Bunların yanında farklı kahve çeşitlerine ve şık tasarımlı kupalara da yer verirseniz mola saatleri onun için daha da keyifli hale gelecektir.

Kendi Kutunu Yap

Yılbaşında sevdiklerinize en özel yeni yıl hediye sepeti hazırlamak istiyorsanız Muhiku’nun bu sene yayına aldığı kendi kutunu yap sayfası sizin için muhteşem bir fırsat. Oldukça uygun fiyatlarla hazırlayacağınız yılbaşı hediye seti 2022’nin en güzel hediyesi olacaktır. O halde sevdiklerinize yılbaşı sepeti hediye etmenin en güzel yoluna geçelim.

Kendi kutunu yap ile hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine; çeşit çeşit yılbaşı hediyeleri (2022 konseptiyle hazırlanan ajandalar, planlayıcılar, masa takvimleri, kupalar, çam ağaçları ve daha pek çok ürün), dünyanın en lezzetli kahve ve çay çeşitleri, ağızda bıraktığı muhteşem tadın etkisinden uzun süre çıkamayacağınız en lezzetli çikolatalar, mumlar, ajandalar, deneyim kitleri, güzellik & kişisel bakım ürünleri gibi daha pek çok üründen ekleme yapabilirsiniz.

Böylece sevdikleriniz için dolu dolu yeni yıl hediye setleri hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu yılbaşı setleri hediye çeşitleri içinde tüm dikkatleri üzerlerine çekecekler.

Şimdiden mutlu seneler!

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

    yilbasi-mesajlari-ile-sevdiklerinizi-mutlu-edin

    Yılbaşı Mesajları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

    degisik-yilbasi-hediyeleri-ile-sevdiklerinizi-sasirtin

    Değişik Yılbaşı Hediyeleri ile Sevdiklerinizi Şaşırtın!