Yılbaşı Mesajları ile Sevdiklerinizi Mutlu Edin!

yilbasi-mesajlari-ile-sevdiklerinizii-mutlu-edin

Yılbaşı mesajları; her yeni yıla girmeden önce sevdiklerinize gönderdiğimiz en samimi ve en içten mesajlardır. Bu sebeple bu yılbaşında da sevdiklerinize gönderebileceğiniz en değişik ve en farklı yılbaşı mesajlarını sizlerle paylaştık.

Sizin için derlediğimiz yılbaşı mesajları 2023 yılına girmeden önce sevdiklerinize en güzel dileklerde bulunmanızda aracı olacak. Değerli okurlarımız için yılbaşı hediyesi mesajları yeni yıl 2023 içeriği sizlerle!

Yılbaşı Mesajları Yeni Yıl 2023 Resimli

Sevdiklerinize yazacağınız en güzel mesaja özenle hazırlanmış yılbaşı hediyeleri en güzel şekilde eşlik edecektir. Ayrıca bu hediye sayesinde sevdiklerinize yalnızca yılbaşı mesajları resimli seçenekleri yollamayacak onlara en özel yılbaşı sürprizini hazırlayabileceksiniz.

2023 yılbaşı mesajları resimli olsa daha bir güzel olur dedik ve sizin için en güzel resimli yılbaşı mesajları örneklerini bir araya getirdik. Böylelikle bu mesajların görsellerini telefonunuza kaydederek sevdiklerinize Facebook, Instagram, WhatsApp gibi uygulamaları kullanarak gönderebilirsiniz. Yılbaşı mesajları resimli 2023 yılına girmeden önce sevdiklerinizin yüreğini kıpır kıpır yapacaktır.

İşte sevdiklerinizin yeni yılını kutlayabileceğiniz en cool yılbaşı mesajları!

yilbasi-mesaji-resimli

 • “Sevgi dolu kalplerin birleştiği, belki yorgun, belki durgun ama yine de umutlu, yine de mutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!”

2021-yeni-yil-mesaji-guzellikler

 • “Yaşanacak her yeni yıl bir başka güzel. Yeni yıl sana ömrün boyunca unutamayacağın güzellikler yaşatsın, Yeni yılın kutlu olsun.”

seni-sen-yapan-seyler-mesaj

 • “Seni sen yapan ne varsa bu yılda da onları yanından uzaklaştırmaman, hiçbir zaman güzel yüreğinin yönlendirdiği yoldan ayrılmaman dileğiyle.”

yeni yil yeni gunler mesaj

 • “Geleceği var edecek her yeni günün; bir önceki günden daha güzel olmasını, isteklerine uygun ve seni daha da mutlu etmesi dileğiyle. Mutlu yıllar!”

yeni yil mesaji resimli

 • “Yeni yılda bulutsuz bir gökyüzü senin olsun. Bu yıl hayalini kurduğun her şeyin gerçekleşmesi ve her anının kahkahalarla geçmesini dilerim.”

Sevgiliye Yılbaşı Mesajı

Yeni yıla girmeden önce sevgilinizin yüzünde sıcacık bir gülümseme oluşturmaya ne dersiniz? Yılbaşı mesajları sevgiliye iyi bir yıl dilemenizin yanı sıra ona olan sevginizi tekrar dile getirebilmeniz için bir fırsat.

Sevgi dolu kelimelerin, sıcacık ifadelerin yer aldığı en güzel yılbaşı mesajları ile sevgilinize güzel bir yıl dilemeniz ve duygularınızı tekrar dile getirebilmeniz için yılbaşı mesajları sevgiliye kısa ve öz yazıldı.

İşte, sevgilinize yollayabileceğiniz yılbaşı sevgiliye mesaj örnekleri!

 • “Ben biliyorum ki yeni yılda da yine seninle olduğum sürece hep rengarenk ve gülümseten hatıralar biriktireceğim. Ben yine biliyorum ki, seni hayatımın sonuna kadar aynı aşkla seveceğim. İyi seneler canım sevgilim.”
 • “Hayatıma tekrar hoş geldin aşkım. Seninle birlikte geçirdiğimiz ilk yılbaşında yanımda oluşun bugün dahi aklımda. Sen benim en güzel yanım, sen benim tüm varlığımsın. Geleceğe dair en güzel umudum, en büyük mutluluk kaynağımsın. Kalplerimiz hep bir, yürüdüğümüz yol hep aşkla dolu olsun. Seni çok seviyorum sevgilim, mutlu senelerimiz olsun.”
 • “Bir tanecik sevgilim, birlikte büyük bir aşkla gireceğimiz yeni yılda şeker gibi tatlı, masal gibi güzel bir yıl diliyorum sana. Seni her şeyden çok sevdiğimi bilmeni isterim. Geçen sene olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da daima birlikte olalım, iyi seneler sevgilim.”
 • “Canıma can katan sevgilim, mutluluk kaynağım. Yeni bir seneye merhaba derken her anımda yanımda olduğun için duyduğum minneti öyle derinden hissediyorum ki, her saniyemde göğe bakıp şükrediyorum. Seni düşünerek girdiğim bu sene, seni yaşayarak sonlansın. Seni çok seviyorum sevgilim, mutlu yıllar.
 • “Getirdiği mutluluğun tüm kötülükleri unutturacağı, başarıların tüm başarısızlıkları yok edeceği, güzelliklerin hayatını dolduracağı bir yıl dileğiyle yaşamanı dilerim sevgilim. İyi seneler canımın içi!”
 • “Yeni yıl yeni hayaller demektir. Benim düşlediğim tek hayal ise seninle birlikte olmak. Yeni yılın kutlu olsun aşkım!
 • “Aşkın büyülü ve ben, seninle tam oluyorum. Yeni yılda da ve yaşanacak nice yıllarda da aşkımız hep var olsun. Yeni yılın kutlu olsun biricik sevgilim.”

Komik Yılbaşı Mesajları

yilbasi-mesajlari-ile-sevdiklerinizi-mutlu-edin

Sevdiklerinizin yeni yıla eğlenceli bir başlangıç yapmalarını istiyorsanız onlara yazacağınız yılbaşı mesajları komik olabilir. Böylece yeni yılın ilk dakikaları sevdiklerinizin kahkahalarıyla şenlenecektir.

Sevdiklerinizin keyfini yerine getirecek bu güzel yılbaşı mesajları en eğlenceli yılbaşı hediyeleri ile daha da eğlenceli hale gelebilir. Böylelikle onlara unutamayacakları bir yılbaşı gecesi yaşatabilirsiniz.

 • “Yeni yılın; kellere saç, hastaya ilaç, züğürte para, sıvacıya mala, işsize iş, dişsize diş, olmayana çocuk, üşüyene gocuk, kolaya buz, yemeğe tuz, nazar değmişe hoca, evde kalmışa koca, dırdırcıya akıl onu çekene sabır vermesini dilerim. Mutlu yıllar!”
 • “Yeni yıla nasıl girersen tüm yıl öyle geçer derler. Neyse ki bu sene seninle birlikte yeni yıla girmiyorum. Böylece tüm yıl seni çekmeyeyim. İyi seneler!”
 • “Artık sana daha fazla başarı dilemek istemiyorum. Fakat sen zaten birçok şeyi başardın. Bu yıl benim olmalı. Öyleyse bana mutlu yıllar dile!”
 • “Minareden atlarım yeni yılını kutlarım.”
 • “Hadi yine iyisin bir seneyi daha eline yüzüne bulaştırmadan bitirdin, mutlu yıllar.”
 • “İster inanın ister inanmayın ama sizin eski yıl yeni bir yıl doğurdu.”
 • “Yeni yılı sahanda mı seversin yoksa deplasman da mı? Hepinizin yeni yılı kutlu olsun.”

Arkadaşa Yılbaşı Mesajları

Yılbaşı gecesi yakın arkadaşların birbirlerine yazdıkları yılbaşı tebrik mesajları ile unutulmaz bir geceye dönüşür. Ayrıca bu anlamlı yılbaşı mesajları arkadaşlığın önemini bize bir kez daha gösterir.

Eğer isterseniz yılbaşı gecesi arkadaşınıza yazacağınız kısa yılbaşı mesajları ile güzel bir yılbaşı hediyesini birleştirebilirsiniz. Böylece arkadaşınız için en güzel yılbaşı sürprizini yapabilirsiniz.

İşte, yılbaşı mesajları arkadaşa sunabileceğiniz alternatifler.

 • “Yeni yılda melekler sihrini göstersin ve bütün neşe ve mutluluklar sana gelsin canım dostum. Mutlu Seneler!”
 • “Baharda gelinciklerin en güzel başlangıçları müjdelemesi gibi yeni yılda da tüm güzellikler seninle olsun arkadaşım. Mutlu ve sağlıklı yıllar!
 • “2022 yılı acılarımızla, sevinçlerimizle geride kalıyor. Umarım 2023 sana daha fazla umut daha fazla sevinç ve daha fazla mutluluk getirir. İyi seneler canım arkadaşım.”
 • “Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. İyi seneler!”
 • “Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl. Çünkü yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu seneler!”
 • “Nerede yaşam varsa, orada umut da vardır. Yeni yılda tüm umutlar ve başarılar seninle olsun. Mutlu yıllar!”
 • “Sevgi bütün kapıları açar, yeni yılda sana sevgi dolu günler dilerim. Mutlu seneler canım dostum.”

Değişik Yılbaşı Mesajları

degisik-yilbasi-mesajlari

2023 yılbaşı mesajları içerisindeki en değişik yılbaşı kutlama mesajları sizin ve sevdikleriniz için derlendi. Dolayısıyla biz de mesajlarınıza biraz renk katabilmeniz için en farklı yeni yıl mesajları örneklerine yer verdik.

 • “Küçük mutluluklar diliyorum; elmalı turtalar, sıcak salepler, yağmur kokusu, pazar kahvaltıları, trafikte yeşil ışıklar, fallarda balıklar  ve nice mutlu yıllar!”
 • “İnşallah bu yıl sana tüm istediklerini getirir. Ancak getirmezse de çok kasma, daha 2023 var.”
 • ” Hadi hindi gir fırına, mutlu yıllar lalala.”
 • “2023; bir tutam mutluluk, bir çay kaşığı aşk, kısık ateşte gülücük, biraz da tat versin.”
 • “En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Dolayısıyla yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.”
 • “Değişmez kural, değişmez kuralın olmayacağıdır. Bu sebeple yeni yılın en mutlu değişimlerle birlikte başarı, sağlık ve bol paralar getirmesi dileğiyle.”
 • “Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2023 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.”

İngilizce Yılbaşı Mesajları

Yabancı arkaşlarının yeni yılını kutlamak isteyenler için yazımızda birkaç tane de İngilizce yeni yıl mesajına yer verdik.

İşte, yabancı arkadaşlarınıza ya da iş ortaklarınıza gönderebileceğiniz yılbaşı mesajları İngilizce.

 • May this new year be delightful and auspicious for you!
 • I wish you as much luck as the rain has dropped, as much health as the sun has rays, and as much happiness as the stars have the sky happy 2023!
 • Happy 2023! I wish you a new year filled with prosperity, joy, and contentment.

Yılbaşı Hediyesi için Teşekkür Mesajı

Yukarıda yer verdiğimiz mesajları sevdikleriniz için alacağınız yeni yıl hediyeleri içine ekleyebilirsiniz. Fakat size gelen hediyeye nasıl karşılık vereceksiniz? Elbette birkaç güzel sözle ve en iyi niyetlerinizle.

İçeriğimizde sevdiklerinize gönderebileceğiniz ya da hediyelerinize ekleyebileceğiniz yılbaşı hediyesi mesajları yer alıyor. Öyleyse bir de size gelen hediyeye karşılık yazabileceğiniz ya da söyleyebileceğiniz mesajlara değinelim. İşte, yılbaşı hediyesi için teşekkür mesajı örnekleri.

 • Yılın en heyecanlı gününde umudumu ve neşemi paylaştığın için çok teşekkür ederim. Verdiğini bu güzel yılbaşı hediyesi bana daima seni hatırlatacak. İyi ki varsın, hep birlikte nice güzel senelerimiz olsun!”
 • 2022’nin son günlerinde bana yaşattığın bu mutluluk için ne kadar teşekkür etsem az. Yeni yıla girerken yaşadığım mutluluğun ve heyecanın ardında bana verdiğin bu özel yılbaşı hediyesinin payı büyük. İyi ki varsın, 2023 bize şans, mutluluk ve bereket getirsin!”
 • “Canım benim, bu ne ince bir hediye! Hediyen, şimdiye kadar aldığım en özel yılbaşı hediyesi oldu diyebilirim. Nasıl da tanıyorsun beni. İyi ki varsın, yeni yılda tüm güzellikler senin olsun!
 • “Yılın son gününe böyle güzel bir hediyeyle uyanmak ne şahane! Benim için büyük bir özenle seçtiğin yılbaşı hediyesi sayesinde heyecanım da mutluluğum da iki katına çıktı. Seni çok seviyorum, 2023 bize tüm güzelliklerini sunsun!”

Kurumsal Yeni Yıl Mesajları

Şirket çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın veya müşterilerinizin yeni yıla güzel bir başlangıç yapmalarına vesile olmak ister misiniz? Öyleyse Muhiku’nun kurumsal hediye hizmetinden yararlanabilirsiniz. Tamamen şirketinizi yansıtan hediyelerle ekip arkadaşlarınızın veya iş ortaklarınızın yeni yılını en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra içeriğimizin son kısmında bahsedeceğimiz kurumsal yeni yıl mesajlarını hediyelerinizin içerisine ekleyebilirsiniz.

İşte hediyenizin etkisini artıracak kurumsal yeni yıl mesajları.

 • 2023’ün şirketimize başarı, sağlık ve huzur getirmesini diliyorum. Yeni yılınızı en içten dileklerimle kutluyor, hepinize iyi seneler diliyorum.
 • Sevdiklerinizle güzel başlangıçlar yapacağınız huzur dolu bir yıl olsun. Firmamız adına yeni yılınızı içtenlikle kutluyor ve sağlıklı bir yıl diliyoruz.
 • Hep birlikte daha büyük başarılara imza atacağımız güzel bir yıl olsun. Mutlu seneler!
 • 2022 yılında şirketçe imza attığımız başarılara 2023 yılında yenilerini eklemek dileğiyle. Yeni yılınız kutlu olsun.
 • Başarılarımızın devamlı olacağı huzur ve mutluluk dolu bir yıl diliyorum. Birlikte nice yıllara!
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
erkek-arkadasa-yilbasi-hediyesi
Daha Fazla

Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

İçindekiler Hide Erkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi FikirleriYılbaşı Hediye KutusuErkeğe Hediye KutusuTatlı Arası Hediye KutusuKokuErkek Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi UcuzKupaBardak…