in ,

Yılbaşı Konseptli Hediyeler Nelerdir? En Güzel Yeni Yıl Hediyeleri

yilbasi-konseptli-hediyeler-nelerdir-en-guzel-yeni-yil-hediyeleri

Yılbaşı konseptli hediyeler ile sevdiklerinize neşe, umut, mutluluk ve heyecan dolu bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Yılın en özel gecesinin ruhunu yansıtan yılbaşı temalı hediyelerle sevdiklerinize 2021’in en güzel hatırasını bırakacaksınız. Ayrıca yeni yıla çok daha mutlu bir başlangıç yapmalarına yardımcı olacaksınız.

Yılbaşına çok az bir süre kaldı. Sevdiklerinize ne alacağınıza henüz karar veremediniz mi? Öyleyse çıkarın kalem kağıtları ve notlarınızı almaya başlayın. Ya da sadece bağlantılara tıklayın ve mutlu etmek için tasarlanan en güzel yeni yıl hediyeleri ile tanışın. Çünkü bu içeriğimizde sizi bu yılın en güzel yılbaşı hediyeleri ile tanıştıracağız!

Muhiku’nun yılbaşı ürünleri yeni yılı yansıtan en güzel renklerle tasarlanıyor. Kar tanelerinin, yılbaşı ağaçlarının, Noel Baba’nın samimi kahkahasının ve ışıl ışıl manzarasının özenle işlendiği yılbaşı temalı hediyeler ile sevdiklerinizle yeni yılın ruhunu paylaşabilirsiniz.

? Vakit daralıyor, öyleyse daha fazla zaman kaybetmeden yılbaşı konseptli hediyeler nelermiş bakalım.

Yılbaşı Konseptli Hediye Kutuları

yeni yıl heyecani hediye kutusu
Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu

Yılbaşının en tatlı yanlarından biri de hediyeleşme. Yılın bu zamanına özel hazırlanan yılbaşı konseptli hediyeler ise hediyeleşmeyi bir başka kılıyor. Yılbaşı temalı hediye kutuları ise en popüler seçenekler arasında. Çünkü bu hediyelerle sevdiklerimize aynı anda sayısız mutluluk yaşatabiliyoruz.

Muhiku’nun yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yer alan konsept hediye kutuları arasında sevdiklerinize armağan edebileceğiniz pek çok seçenek mevcut. Bu hediyelerle yılın son gününde sevdiklerinize en özel mutluluğu yaşatabilirsiniz.

Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu

2021’in son akşamında heyecanınızı sevdiklerinizle paylaşmaya ne dersiniz? Muhiku’nun Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu içindeki keyifli hediyelerle sevdiklerinize neşe, keyif ve huzur dolu bir yılbaşı gecesi geçirmeyi vadediyor. Ayrıca sunduğu bu yılbaşı hediyelikleri ile yeni yılın da çok daha keyifli geçmesini sağlayacak diyebiliriz.

Muhiku’nun Yeni Yıl Heyecanı Hediye Kutusu içerisinde;

 • Yılbaşı süslemeli sukulent, 
 • Patiswiss çikolata,
 • “Happy New Year” baskılı yaldızlı kupa, 
 • Yade yılbaşı temalı portakal & tarçın kokulu mum,
 • “Happy New Year” baskılı bardak altlığı, 
 • Arabica çekirdeklerinin kaliteli varyeteleriyle hazırlanan Brezilya ve Burundi kahveleri,
 • Yeşil renkli yılbaşı not kartı yer alıyor.

Eşinize, sevgilinize, arkadaşınıza, iş arkadaşınıza ya da değer verdiğiniz herkese bu güzel yılbaşı hediyesiyle tatlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Sevdikleriniz için seçtiğiniz bu hediye onlara ne kadar değerli olduğunu hissettirecektir.

Mutlu Hissettiren Yılbaşı Kutusu

mutlu hissettiren yilbasi kutusu

Sevdiklerinize mutlulukla bezenmiş bir hediye armağan etmeye hazır olun! Çünkü bu defa serotonin hormonunu en üst seviyeye çıkaracak bir yeni yıl hediyesi ile geldik.

Muhiku’nun Mutlu Hissettiren Yılbaşı Kutusu gerek lezzet dolu ayrıntılarıyla gerek yılbaşının tatlı kokularıyla hazırladığı hediyeliklerle sevdiklerinizle huzuru ve mutluluğu paylaşıyor.

Bu kutuda neler mi var? Gelin bu kutunun içindeki yılbaşı hediyelikleri nelermiş bir bakalım.

Muhiku’nun Mutlu Hissettiren Yılbaşı Kutusu içerisinde;

 • Burundi ve Brezilya kahveleri,
 • “Happy New Year” baskılı çam ağacı kupa, 
 • Yade kırmızı yılbaşı temalı portakal & tarçın mum,
 • Brownies by Limburgia 6’lı mixbox,
 • Mini çam ağacı, 
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Ho Ho Ho yılbaşı not kartı yer alıyor.

Kadın erkek fark etmeksizin herkese hitap edebilecek bu hediye kutusunun içine anlamlı bir yılbaşı notu eklemeyi de unutmayın! Eğer hediye notuna ne yazacağınız konusunda kararsızlık yaşarsanız ve birazcık da ilhama ihtiyaç duyarsanız yılbaşı mesajları başlıklı yazımızı okuyabilirsiniz.

En Güzel Yeni Yıl Hediye Kutusu

en-guzel-yeni-yil-hediye-kutusu

Sevdiklerinize armağan edebileceğiniz diğer bir alternatif ise En Güzel Yeni Yıl Hediye Kutusu. Adeta Noel Baba’nın kahkahasını kulaklarımızda yankılatan bu hediye sevdiklerinizi küçük bir çocuk gibi sevindirecek. Mutluluğu yürekten hissedecekleri bu kutu yeni yılın ilk dakikalarına coşku dolu bir heyecan katacak.

Muhiku’nun En Güzel Yeni Yıl Hediye Kutusu;

 • Brezilya kahvesi,
 • Pomellos’un “New Year Romance” kolonyası, 
 • Yade kırmızı yılbaşı temalı portakal & tarçın kokulu mum,
 • Noel Baba çorabı keçe bardak altlığı, 
 • Noel Baba desenli kupa, 
 • Yılbaşına özel Noel Baba desenli beyaz defter,
 • Ho Ho Ho yılbaşı not kartı yer alıyor.

Büyük küçük herkesin beğenisini kazanacak En Güzel Yeni Yıl Hediye Kutusu’nu güzel bir hediye notuyla taçlandırmayı unutmayın!

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu

yeni- yil-kutlamasi-hediye-kutusu

Gelelim kutlamaların yıldızı olacak hediye kutusuna. Muhiku’nun Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu, yılbaşı hediyelik eşya çeşitleriyle dolu olan harika hediyelerden bir diğeri.

İçinde hayatın farklı alanlarına dokunan hediyeliklere yer veren bu kutu, yılın en güzel zamanlarında sevdiklerinizin neşesine ortak olacak. Ayrıca günlük hayatı çok daha neşeli ve keyifli kılacak.

Muhiku’nun Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu içerisinde;

 • “Cheers To New Year” baskılı defter, 
 • Cos Chocolate’ın yılbaşı kalpli çikolatası,
 • Pomellos’un yılbaşına özel çıkardığı “New Year Romance” kolonya, 
 • İngiltere’nin eşsiz lezzeti Lady Grey çayı,
 • Yılbaşı süslemeli sukulent, 
 • Yade %100 doğal yılbaşı temalı renkli balmumu,
 • Yade yılbaşı temalı sabun,
 • Yeşil yılbaşı not kartı yer alıyor.

Seçeceğiniz yılbaşı konsepti hediye her ne olursa olsun içine güzel bir not eklemeyi unutmayın! Çünkü kalbimizden geçen güzel dilekler bazen dile dökülemez. Ancak kalemin ucunda bir ırmak gibi akıp gider.

Yılbaşı Temalı Hediyeler

happy new year cam agacli kupa

Bu içeriğimizde yalnızca kutu fikirlerine yer vereceğimizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Çünkü yılbaşı hediyelik eşya çeşitleri arasında yer alan tekil ürünlere de bu başlık altında yer vereceğiz. Bu uygun fiyatlı yılbaşı hediyeleri içinden sevdiklerinize küçük bir mutluluk armağan edebilirsiniz.

Kupa

Bir kupa çay ya da kahve eşliğinde kış manzarasının tadını çıkarmak bir başka. Özellikle bu kupa sevdiklerimizden geldiyse. Siz de sevdiklerinize yılbaşı konseptli kupa çeşitlerinden biriyle küçük ama bir o kadar da tatlı bir armağan verebilirsiniz. Bu sıcacık hediye eminiz yıl boyu ellerinden düşmeyecek. Yaz gelse daha yılbaşı temalı kupa varlığıyla heyecanı devam ettirecek.

Kar Küresi

Lapa Lapa yağan karın Noel Baba’nın o sıcacık duruşuyla bütünleştiği kar küreleri yılbaşının en güzel detayları arasında. Bu sebeple de yılbaşı konseptli hediyeler içinde en çok sevilenlerden.

Minicik bir kar küresiyle sevdiklerinizin avucuna kocaman bir mutluluk sığdırabilirsiniz. Muhiku’nun kar küresi çeşitleriyle sevdiklerinize böyle mutluluk dolu bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Mum

soya-mumu

Yılbaşının en tatlı kokularından olan portakal ve tarçın Muhiku mumlarıyla sevdiklerinizin hayatına yeni yılın tatlı heyecanını ve huzuru taşıyor. Yalnızca kokularıyla değil eşsiz yılbaşı tasarımıyla da evinizin bir köşesinde ya da çalışma masanızda yılbaşının o büyüleyici güzelliğini yaşatıyor.

Sevdiklerinize minik bir yılbaşı sürprizi yapmak için Muhiku’nun yılbaşı konseptli mum çeşitlerinden birini seçebilirsiniz.

Şeker

Sıra yılbaşı konseptli hediyeler içindeki en tatlı seçenekte. Sevdikleriniz Noel Baba şapkalı ve baston şekerler sayesinde yeni yıla tatlı mı tatlı bir başlangıç yapacaklar.

Onlara böylesine tatlı bir yılbaşı sürprizi hazırlamak için Muhiku’nun hediyelik şeker çeşitlerine bakabilirsiniz. Biz yalnızca şeker yazdık ama aynı zamanda pek çok çikolata, sağlıklı atıştırmalık ve brownie de bulabilirsiniz.

Size ufak bir tavsiyemiz var. Muhiku’nun Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde arkadaşınız için değerlendirebileceğiniz birçok farklı hediye seçeneği var. Hem yenilikçi hem de uygun fiyatlı bu hediyeler arasından arkadaşlarınız için ideal seçimler yapabilirsiniz.

Umarız tavsiyelerimiz hoşunuza gitmiştir. Size ve sevdiklerinize keyif ve huzur dolu seneler diliyoruz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  aileye-yilbasi-hediyesi-onerileri-aile-bireylerine-yeni-yil-hediyeleri

  Aileye Yılbaşı Hediyesi Önerileri – Aile Bireylerine Yeni Yıl Hediyeleri

  doktora-hangi-hediyeler-alinabilir

  Doktora Hangi Hediyeler Alınabilir?