in ,

Yılbaşı Hediyelikleri – Güzel ve Ucuz Hediyeler

yilbasi-hediyelikleri-guzel-ve-ucuz-hediyeler-muhiku

Yılbaşı hediyelikleri, yılbaşının ruhunu yansıtan ve yılbaşı hediyelerine samimiyet katan küçük detaylardır. Bu yılbaşı hediyelikleri küçük olmasına rağmen yüreklerde yarattığı etki kocamandır. Sevdiklerinizi bu minik hediyelerle mutlu edebilir ve onlara ömür boyu saklayacakları bir hatıra bırakabilirsiniz.

Yılbaşı denilince pek çoğumuzun aklına; hindi, büyük ikramiye, donatılmış sofralar, tombala, yılbaşına özel televizyon programları, yılbaşı kutlamaları ve yılbaşı hediyeleri gelir. Tüm bu detaylar yılbaşını büyük bir coşku ile karşılamamızı sağlar. Eş dost bir arada yeni yılın gelişini büyük bir coşkuyla ve şen kahkahaların eşliğinde kutlarız.

Her yılbaşından önce dostlarımızla, okul ya da iş arkadaşlarımızla minik yılbaşı çekilişleri yaparız. Çekilişte kime çıktığımızı öğrenmek için can atarken kimin bize çıktığını da bir sır gibi saklarız. Yeni yılı heyecanla karşılamamızı sağlayan bu çekilişlerde en güzel hediyeyi armağan etmek ve karşı tarafın hediyemiz karşısında mutlu olmasını isteriz.

yilbasi-hediyelerini-kesfet

Yılbaşı hediyelikleri sevdiklerimize, dostlarımıza, iş ya da okul arkadaşlarımıza alabileceğimiz en güzel hediye seçenekleri arasındadır. Yılbaşının ruhunu bir gömlekten veya kazaktan çok daha iyi şekilde yansıtırlar. Dolayısıyla sevdikleriniz için hem en güzel hem de en hesaplı yılbaşı hediyesini almak istiyorsanız tercihiniz Muhiku’nun yılbaşı hediyelikleri olmalı.

? Muhiku, yılbaşına özel hazırladığı hediye kutusu çeşitleriyle ve küçük yılbaşı hediyelikleriyle size bambaşka bir hediye deneyimi vadediyor. Yeni yıla sevgiyle, umutla ve neşeyle girebileceğiniz hediyeler Muhiku’da!

Biz de siz değerli okurlarımız için sevdiklerinize, dostlarınıza, iş ya da okul arkadaşlarınıza hazırlayabileceğiniz yılbaşı sepetlerine ve yılbaşı hediye kutularına bu yazımızda yer verdik.

Sizin için önereceğimiz yılbaşı hediyelikleri ile sevdikleriniz için en güzel yılbaşı sepetini ya da yılbaşı hediye kutusunu hazırlayabilirsiniz. Böylelikle sevdiklerinizin yeni yıla en mutlu şekilde girmelerini sağlayabilirsiniz.

Yılbaşına özel diğer hediye alternatiflerini incelemek için hediyelik eşyalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Küçük Yılbaşı Hediyeliklerihohoho noel babali kupa

Minik yılbaşı hediyelikleri hem sevimli oluşları hem de hesaplı oluşları sebebiyle en çok tercih edilen yılbaşı hediyelik ürünler arasında yer alırlar. Hediyelik yılbaşı sepetleri içerisinde yer vereceğimiz bu hediyeler ile sevdiklerimiz için en tatlı yılbaşı sürprizini hazırlayabiliriz.

Hediyelik yılbaşı sepetlerini nereden bulacağız dediğinizi duyar gibiyiz. Bu sepetleri yılbaşı için hediyelik eşyalar satan bir yerden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Hediyelik yılbaşı sepetleri içerisine sizin için önereceğimiz minik yılbaşı hediyelikleri arasından en sevdiklerinizi ekleyebilirsiniz.

Hediyelik Yılbaşı Kupası

Yeni yılda çay ve kahve keyiflerine birbirinden güzel kupalar eşlik etsin! Muhiku’nun bütçe dostu yılbaşı kupaları sevdiklerinizi mutlu ederken cebinizi de yormuyor. Dilerseniz tekli şekilde, dilerseniz ise aşağıdaki uygun fiyatlı diğer kış hediyeleri ile birleştirerek sevdiklerinize küçük ama samimi bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Hediyelik Bardak Altlığı

Yılbaşı hediyelik eşya arasında yılbaşı temasıyla hazırlanan bardak altlıkları da en tatlı yılbaşı hediyeleri arasında yer alır. Ayrıca bu minik yılbaşı hediyeleri hem kullanışlı olmaları hem de tatlı olmaları sebebiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alırlar. Dolayısıyla sevdiklerinize, dostlarınıza, iş ya da okul arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz en güzel yılbaşı hediyelerinden biridir.

Hediyelik Yılbaşı Ağacı

hediye-yilbasi-agaci

Hediyelik yılbaşı ağacı, minik yılbaşı hediyelikleri içerisinde en beğenilen ürünlerden bir tanesi. Sevdikleriniz için oluşturacağınız hediyelik yılbaşı sepetleri içerisine ekleyeceğiniz bu minyatür yılbaşı çam ağacı, sevdiklerinizin evine yılbaşının ruhunu yansıtacaktır. Hediyelik yılbaşı ağacı sevdiklerinizin çalışma masasına da hoş bir hava katacaktır.

Hediyelik Kar Küresi

Yılbaşı hediyesi kar küresi olmadan olur mu, bizce olmaz. Hediyelerinize anlam verecek bu minik hediye sevdiklerinizin daima başucu kitaplarının yanında yer alacak. Moralleri bozuk olduğunda ya da en mutlu anlarında bu kar küresine bakarak varlığınızı hatırlayacaklar. Siz yanlarında olmasınız bile daima sizi yanlarında hissedebilecekleri kar küresi yılbaşı hediyelerinize anlam katacak.

Yılbaşı için Hediyelik Çikolata

yeni-yil-hediye-kutusu

Yeni bir yıla tatlı bir başlangıç yapmanın yolu en tatlı yılbaşı çikolatalarından geçer. Hani “Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım.” derler ya, o hesap. Sevdiklerinize hediye edeceğiniz yılbaşı hediyeleri içerisinde yer vereceğiniz hediyelik çikolatalar hediyenizi renklendirecektir.

Farklı çikolataların yanı sıra brownie kutularına da kutunuzda yer verebilirsiniz. Bütçeniz kısıtlıysa kırmızı kalpli çikolatalar da işinizi görecektir.

Yılbaşı için Baston Şeker

Yeni yıla sevdiklerinizin tatlı bir başlangıç yapmasını istiyorsanız onlar için hazırlayacağınız hediyelerin içerisinde tatlı bir baston şeker de ekleyebilirsiniz. Hediye sepetinizdeki diğer yılbaşı temalı ürünlerle büyük bir uyum yakalayacak. Dolayısıyla bu tatlı ayrıtılar ile en güzel yılbaşı hediyesini siz hazırlayacaksınız.

Muhiku’nun aynı gün teslim yılbaşı hediyesi çeşitleriyle sürprizleriniz gecikmesin! İstanbul içi saat 12.00’a kadar hazırlayacağınız yılbaşı sürprizleri aynı gün sevdiklerinize ulaşıyor. Böylelikle yeni yılın ilk sürprizi gideceği yere geç kalmıyor!

Yılbaşı Hediyelikleri ile Kendi Kutunu Yap

yeni-deneyimler-yilbasi-kutusu

Yılbaşında sevdiklerinize şık görünümlü ucuz hediyeler ile bir hediye kutusu mu armağan etmek istiyorsunuz? O halde Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneği ile en şık yılbaşı hediye kutusunu hazırlayabilirsiniz.

Üstelik bu hediye kutuları içerisindeki ürünlere siz karar veriyorsunuz. Böylelikle sevdiklerinizi en çok yansıtan yılbaşı hediye kutusunu onlara armağan edebilirsiniz.

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız şık yılbaşı hediye kutuları içerisine koyabileceğiniz pek çok ürün bulunmakta. Dilerseniz sevdiklerinizin hoşuna gideceğini düşündüğünüz bir konsepti belirleyerek o konsepte uygun hediye kutusu da oluşturabilirsiniz.

Yeni yılda herkes daha düzenli ve planlı bir hayat yaşamak için kendi kendine söz verir. Eminiz ki, sevdikleriniz de bunun için kendilerine söz verdiler.

Kendi Kutunu Yap seçeneği ile sevdikleriniz için oluşturacağınız hediye kutusunun içerisine; birbirinden hoş planlayıcılar, defterler ekleyebilirsiniz. Ayrıca bardak altlıkları, şık tasarımlı kupalar, kokusuyla bulunduğu ortamın havasını değiştiren mumlar, lezzetli kahve ve çay çeşitleri arasından da eklemeler yapabilirsiniz.

Dilerseniz Kendi Kutunu Yap ile yılbaşı temalı bir hediye kutusu da oluşturabilirsiniz. Hediye kutunuzun içerisine; yılbaşı temalı bardak altlığı, simli mum, çikolata, kahve, çay, French press ve diğer yılbaşı temalı ürünlerden ekleyerek en güzel yılbaşı hediye kutusunu siz hazırlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    yilbasi-hediye-setleri-en-sk-yilbasi-hediyeleri

    Yılbaşı Hediye Setleri – En Şık Yılbaşı Hediyeleri

    yilbasi-hediye-fikirleri-degisik-yılbasi-hediyesi-fikirleri

    Yılbaşı Hediye Fikirleri – Değişik Yılbaşı Hediyesi Fikirleri