in ,

Yılbaşı Hediye Fikirleri – Değişik Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

yilbasi-hediye-fikirleri-degisik-yılbasi-hediyesi-fikirleri

Yılbaşı hediye fikirleri ile sevdikleriniz ve dostlarınız için unutulmayacak bir yılbaşı hediyesi seçin! Sizin için hazırladığımız yılbaşı hediye fikirleri blog yazımızdan ilham alabilirsiniz. Böylece bu yeni yılda onlara en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Yılbaşına dair farklı hediyeliklerle süslenen hediye kutuları, yılbaşında sevdiklerinize yapabileceğiniz alışılmışın dışındaki sürprizlerden biri. Yeni yıla ve yılbaşı gecesine eşlik edecek hediyelerin içinde neler var neler. Yılbaşına keyif katacak eğlenceli oyunlar, yemeğin ardından sevdiklerinizle içebileceğiniz enfes kahveler, kahve keyfine eşlik edecek kupalar, mis kokulu mumlar ve daha pek çok şey.

Muhiku’nun bu konseptle hazırladığı yılbaşı hediyeleri alışılagelmişin dışında seçim yapmak isteyenlerin değerlendirmesi gereken bir seçenek. Muhiku’nun dopdolu kutuları size ve sevdiklerinize sıra dışı bir yılbaşı neşesi armağan ediyor!

Muhiku ile sevdiklerinize aynı gün yılbaşı sürprizi yapabilirsiniz. Muhiku’nun aynı gün teslim hediye fırsatıyla hediyeniz yerinde ve zamanında sevdiklerinize ulaşıyor.

İşte sevdikleriniz ve dostlarınız için seçebileceğiniz en özel ve en güzel yılbaşı hediyesi fikirleri!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

all-we-need-is-love-hediye-kutusu
ALL WE NEED IS LOVE HEDİYE KUTUSU

Yeni yıla sevgilimizle girmekten daha romantik bir şey vardır ki, o da sevgiliye yılbaşı hediyesi vermek. Yılbaşında sevgilinize armağan edeceğiniz yılbaşı hediyesi seti ile aşkınızı canlandırabilirsiniz.

Ayrıca sevgilinize unutulmayacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sevgiliniz için seçebileceğiniz en romantik ve en samimi sevgili yılbaşı hediyeleri önerilerimizden faydalanarak hazırlayabilirsiniz. Diğer taraftan bu önerilerimizi eşe yılbaşı hediyesi almak için de kullanabilirsiniz.

All We Need is Love Hediye Kutusu

All We Need is Love Hediye Kutusu, sevgiliye yılbaşı hediyesi için önerilebilecek en özel hediyedir. Çünkü bu hediye kutusu derin bir anlam da ifade ediyor. All We Need is Love Hediye Kutusu ile sevgilinize, “Geçmiş ve gelecek tüm yıllarda ihtiyacımız olan tek şey sevgi!” mesajını verebilirsiniz.

All We Need is Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • İngiliz kültürünün vazgeçilmezi olan Lady Grey çayı,
 • Hibiskus çayı,
 • %100 Arabica çekirdeklerle hazırlanan yöresel filtre kahve, yer alıyor
 • Love tasarımlı bir adet beyaz kupa,
 • Çay ve kahve keyfine eşlik eden kalp şeklinde iki adet sütlü çikolata,
 • Sandal kokulu aromatik mum,
 • Kutuya hoş bir hava katan Paşabahçe kolonya,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu hediyelere ek olarak yılbaşı temalı ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz. Ayrıca en yeni yılbaşı mesajları ile hazırladığımız blog yazımızdan faydalanarak hediye notunuzu kolaylıkla yazabilirsiniz.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

kendine vakit ayir hediye kutusu yeni kahve

Geçen bir yıl boyunca acı tatlı her anımızda yanımızda olan dostlarımız ile yeni yıla girmenin heyecanı bir başka. Arkadaşlarımızla geçecek bol kahkahalı ve eğlenceli yılbaşı gecesine elbette en güzel yılbaşı hediyeleri eşlik edecektir.

Yılbaşı gecesini düzenlemek sizden yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri bizden dedik ve arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz en güzel yılbaşı hediye fikirlerini sizlerle paylaştık. İşte, en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi önerimiz.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu

Arkadaşlarımıza verebileceğimiz en güzel yılbaşı hediyesi, onlara onu ne kadar çok düşündüğümüzü hissettirecek bir hediye olsa gerek. Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu da dostlarımıza bu mesajı fazlasıyla veriyor.

Kendine Vakit Ayır Hediye Kutusu içerisinde;

 • Dünyanın en lezzetli kahve çekirdeklerinden elde edilmiş bir paket filtre kahve,
 • Lady Grey çayı,
 • Severek okuyacaklarını bir kitap,
 • Kahve kokulu aromaterapi mum,
 • Fesleğen yetiştirme deneyim kiti,
 • Çay, kahve, deneyim kiti bilgi kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu hediye kutusu içerisine yılbaşı temalı ürünlerden olan; bardak altlığı, Noel Babalı çorap, simli mum, kar küresi gibi çeşit çeşit ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz.

Değişik Yılbaşı Hediye Fikirleri

yesil-yilbasi-hediye-kutusu

Bu yılbaşında en sıra dışı hediyeyi alan olmaya ne dersiniz? “İstediğim tam olarak bu!” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde sizin için hazırladığımız değişik yılbaşı hediye fikirlerinden ilham alarak sevdiklerinize benzeri görülmemiş bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

Küçük Yılbaşı Hediye Fikirleri

Muhiku’nun yılbaşı temalı hediye kutuları ile onlara küçük ama sıcacık bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz. Muhiku’nun yılbaşı hediye kutularının içerisinde; yılbaşı temalı bardak altlıkları, kar küresi, noel babalı çorap, simli mum, atkı, bere, baston şeker, yılbaşı kurabiyeleri var.

Diğer taraftan çikolata, dünya kahveleri çeşitleri ve dünya çayları gibi keyifli detaylar da bulunmakta. Bu hediye kutuları ile sevdiklerinize eşi benzeri olmayan bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Fikirleri Kendin Yap

Yılbaşı hediyenizi hiçbir çaba sarf etmeden kendiniz hazırlayabilirsiniz desek ne derdiniz? Kulağa inanması güç gelebilir. Fakat Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneği ile sevdikleriniz için en özel yılbaşı hediyesini kendiniz hazırlayabilirsiniz, hem de hiç yorulmadan!

Kendi Kutunu Yap ile kendi yılbaşı hediyenizi hazırlamak istiyorsanız öncelikle kendinize bir konsept belirlemelisiniz. Bu konsept hediye seçeceğiniz kişinin ilgi alanlarıyla örtüşürse hediyenizin beğenilme ihtimali artar. Konseptinizi belirledikten sonra Muhiku’nun yılbaşı temalı hediye seçenekleri ve diğer hediye seçenekleri içerisinden en beğendiğiniz ürünleri kutunuza seçmelisiniz.

İşte, Muhiku ile kendi kutunuzu hazırlamak bu kadar kolay. Geri kalan tüm işlemler Muhiku’nun uzman ekibine kalıyor, size de keyifle hediyenizi beklemek kalıyor.

Yılbaşı Çekilişi Hediye Fikirleri

yeni heyecanlar tebrik hediye kutusu
YENİ HEYECANLAR HEDİYE KUTUSU

Yılbaşı çekilişi, yeni yıla girmeden önce yapılan en eğlenceli ve en heyecanlı eylemlerden bir tanesi. Sevdiklerimizle, dostlarımızla, okul arkadaşlarımızla ya da iş arkadaşlarımızla yılbaşı çekilişi yaparız. Kağıtlara isimler yazılır ve bir torba içerisinde karıştırılır.

Herkes bir isim çeker ve kendisine çıkan ismi bir sır gibi saklar. Fakat işin zor kısmı buradan sonra başlar. “Acaba ne alsam?” sorusu içimizi yer durur. Bu stresi yaşamamanız için en güzel yılbaşı çekilişi hediyelerini sizin için derledik. Bu hediye önerilerinden yararlanarak en güzel yılbaşı çekilişi hediyesini armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun farklı konseptlerle hazırladığı hediye kutuları ile ister sevdiklerinize ister dostlarınıza isterseniz de iş arkadaşlarınıza veya okul arkadaşlarınıza en güzel yılbaşı çekilişi hediyesini armağan edebilirsiniz. Onlara yılbaşı temalı ürünlerin ve en lezzetli tatların yer aldığı birbirinden güzel yılbaşı hediyesi kutularından hediye edebilirsiniz. Ayrıca diğer hediye kutularından da hediye edebilirsiniz.

Yeni Heyecanlar Hediye Kutusu

İş arkadaşlarınız için Yeni Heyecanlar Hediye Kutusu iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca okul arkadaşlarınız, dostlarınız, kardeşiniz ya da kuzenleriniz için yapabileceğiniz en şık seçimler arasında yer alıyor. Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisinde hoşunuza giden yılbaşı temalı ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz.

Yeni Heyecanlar Hediye Kutusu’nun içinde;

 • İran’a özgü lezzet hibiskus çayı,
 • Seçiminize göre özel baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yıldız tasarımlı yaldızlı siyah not defteri,
 • Özel kutusunda siyah kalem,
 • Çay süzgeci,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Yılbaşı gecelerinde seyretmekten en çok keyif aldığınız film hangisiydi? Pek çoğunuzun “Evde Tek Başına Serisi” dediğini duyar gibiyiz. Başrolünü Macaulay Culkin’in canlandırdığı bu film, yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezi olmuştur.

Televizyonda haftalar öncesinden fragmanı yayınlanan bu filmi sabırsızlıkla beklerdik. Film başlamadan önce mısırlarımızı patlatır ve ailecek televizyonun karşısına geçerdik. Hatta bugün dahi izlemekten bıkmadığımız filmler arasında yer alır.

Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezlerinden bir diğeri de hediyeleşme faslıdır. Herkes birbirine hediyesini verir ve sabırsızlıkla açmasını bekler. O an hediyeyi açan kadar biz de heyecanlanırız. Çünkü hediyemizin beğenilip beğenilmeyeceğini merak ederiz. Zaten hediye açıldığındaki yüz ifadesi, hediyemizin beğenilip beğenilmediği konusunda bize en dürüst cevabı verir.

Alacağımız hediyenin beğenilip beğenilmemesi hepimiz için önemlidir. Bu sebeple biz de sevdikleriniz ve dostlarınız tarafından en çok beğenilecek hediyelere, yılbaşı hediyesi fikirleri başlığı açarak uzunca bir yer ayırmak istedik.

Sizin için hazırladığımız yılbaşı hediye önerileri, yeni yıla girerken sevdiklerinize en özel sürprizi hazırlamanıza yardımcı olacak.  Arkadaşıma, sevgilime ya da eşime yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye düşünen okurlarımız bu içeriğimiz sayesinde yılın en güzel sürprizinin altına imzalarını atacaklar.

Ayrıca Muhiku’nun Kadına Yılbaşı Hediyesi konseptinde de kadın sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz özel seçenekler var. Uygun fiyat aralığı ile cep yakmayan bu hediyeler, sevdiklerinizi mutlu etmeye yeter.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  yilbasi-hediyelikleri-guzel-ve-ucuz-hediyeler-muhiku

  Yılbaşı Hediyelikleri – Güzel ve Ucuz Hediyeler

  yilbasi-cekilisi-hediyeleri-ile-hizli-ve-ucuz-cozumler

  Yılbaşı Çekilişi Hediyeleri ile Hızlı ve Ucuz Çözümler