in ,

HayranHayran

Yılbaşı Hediye Fikirleri – Değişik Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

yilbasi-hediye-fikirleri-degisik-yılbasi-hediyesi-fikirleri

Yılbaşı hediye fikirleri ile sevdikleriniz ve dostlarınız için unutulmayacak bir yılbaşı hediyesi seçin! Sizin için hazırladığımız yılbaşı hediye fikirleri blog yazımızdan ilham alabilirsiniz. Böylece bu yeni yılda onlara en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Yılbaşına dair farklı hediyeliklerle süslenen hediye kutuları, yılbaşında sevdiklerinize yapabileceğiniz alışılmışın dışındaki sürprizlerden biri. Yeni yıla ve yılbaşı gecesine eşlik edecek hediyelerin içinde neler var neler. Yılbaşına keyif katacak eğlenceli oyunlar, yemeğin ardından sevdiklerinizle içebileceğiniz enfes kahveler, kahve keyfine eşlik edecek kupalar, mis kokulu mumlar ve daha pek çok şey.

Muhiku’nun bu konseptle hazırladığı yılbaşı hediyeleri alışılagelmişin dışında seçim yapmak isteyenlerin değerlendirmesi gereken bir seçenek. Muhiku’nun dopdolu kutuları size ve sevdiklerinize sıra dışı bir yılbaşı neşesi armağan ediyor!

Muhiku ile sevdiklerinize aynı gün yılbaşı sürprizi yapabilirsiniz. Muhiku’nun aynı gün teslim hediye fırsatıyla hediyeniz yerinde ve zamanında sevdiklerinize ulaşıyor.

İşte sevdikleriniz ve dostlarınız için seçebileceğiniz en özel ve en güzel yılbaşı hediyesi fikirleri!

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

sevgi-dolu-yeni-yil-hediye-kutusu
Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu

Yeni yıla sevgilimizle girmekten daha romantik bir şey vardır ki, o da sevgiliye yılbaşı hediyesi vermek. Yılbaşında sevgilinize armağan edeceğiniz yılbaşı hediyesi seti ile aşkınızı canlandırabilirsiniz.

Ayrıca sevgilinize unutulmayacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sevgiliniz için seçebileceğiniz en romantik ve en samimi sevgili yılbaşı hediyeleri önerilerimizden faydalanarak hazırlayabilirsiniz. Diğer taraftan bu önerilerimizi eşe yılbaşı hediyesi almak için de kullanabilirsiniz.

Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu

Muhiku’nun özenle hazırladığı Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu, sevgiliye yılbaşı hediyesi için önerilebilecek en özel hediyedir. Çünkü bu hediye kutusu derin bir anlam da ifade ediyor. Bu hediyeyle partnerinize yalnızca hediye değil, sevginizi de armağan edeceksiniz.

Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Yılbaşı çam ağacı desenli kupa,
 • Cos Chocolate’ın seramik süslü kalpli çikolatası,
 • Happy new dreams bardak altlığı,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yeşil renkli yeni yıl motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu hediyelere ek olarak farklı yılbaşı temalı ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz. Ayrıca en yeni yılbaşı mesajları ile hazırladığımız blog yazımızdan faydalanarak hediye notunuzu kolaylıkla yazabilirsiniz.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

yakin-arkadasa-yilbasi-hediye-kutusu
Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediye Kutusu

Geçen bir yıl boyunca acı tatlı her anımızda yanımızda olan dostlarımız ile yeni yıla girmenin heyecanı bir başka. Arkadaşlarımızla geçecek bol kahkahalı ve eğlenceli yılbaşı gecesine elbette en güzel yılbaşı hediyeleri eşlik edecektir.

Yılbaşı gecesini düzenlemek sizden yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi fikirleri bizden dedik ve arkadaşlarınıza armağan edebileceğiniz en güzel yılbaşı hediye fikirlerini sizlerle paylaştık. İşte, en yakın arkadaşa yılbaşı hediyesi önerimiz.

Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediye Kutusu

Arkadaşlarımıza verebileceğimiz en güzel yılbaşı hediyesi, onlara onu ne kadar çok düşündüğümüzü hissettirecek bir hediye olsa gerek. Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediye Kutusu da dostlarımıza bu mesajı fazlasıyla veriyor.

Yakın Arkadaşa Yılbaşı Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kış çayı,
 • Yılbaşı çam ağacı desenli kupa,
 • Cos Chocolate süslü kalpli çikolata,
 • Yade yılbaşı temalı dilek mumu,
 • Yeşil happy new year defter,
 • Büyük keçe süslemeli sukulent,
 • Yeşil renkli yeni yıl motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Dilerseniz bu hediye kutusu içerisine yılbaşı temalı ürünlerden olan; bardak altlığı, Noel Babalı çorap, simli mum, kar küresi gibi çeşit çeşit ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz.

Değişik Yılbaşı Hediye Fikirleri

yilbasi-yeni-yil-hediyesi-muhikuBu yılbaşında en sıra dışı hediyeyi alan olmaya ne dersiniz? “İstediğim tam olarak bu!” dediğinizi duyar gibiyiz. O halde sizin için hazırladığımız değişik yılbaşı hediyesi fikirlerinden ilham alarak sevdiklerinize benzeri görülmemiş bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

İşte, ilginç yılbaşı hediyesi fikirleri.

Küçük Yılbaşı Hediye Fikirleri

Muhiku’nun küçük yılbaşı hediyeleri ile onlara küçük ama sıcacık bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz. Muhiku’nun yılbaşı hediye kutularının içerisinde; yılbaşı temalı bardak altlıkları, kar küresi, noel babalı çorap, simli mum, atkı, bere, baston şeker, yılbaşı kurabiyeleri var.

Diğer taraftan çikolata, dünya kahveleri çeşitleri ve dünya çayları gibi keyifli detaylar da bulunmakta. Bu hediye kutuları ile sevdiklerinize eşi benzeri olmayan bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz.

Yılbaşı Hediye Fikirleri Kendin Yap

yilbasi-geyik-kupaYılbaşı hediyenizi hiçbir çaba sarf etmeden kendiniz hazırlayabilirsiniz desek ne derdiniz? Kulağa inanması güç gelebilir. Fakat Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneği ile sevdikleriniz için en özel yılbaşı hediyesini kendiniz hazırlayabilirsiniz, hem de hiç yorulmadan!

Kendi Kutunu Yap ile kendi yılbaşı hediyenizi hazırlamak istiyorsanız öncelikle kendinize bir konsept belirlemelisiniz. Bu konsept hediye seçeceğiniz kişinin ilgi alanlarıyla örtüşürse hediyenizin beğenilme ihtimali artar.

Konseptinizi belirledikten sonra Muhiku’nun yılbaşı temalı hediye seçenekleri ve diğer hediye seçenekleri içerisinden en beğendiğiniz ürünleri kutunuza seçmelisiniz.

İşte, Muhiku ile kendi kutunuzu hazırlamak bu kadar kolay. Geri kalan tüm işlemler Muhiku’nun uzman ekibine kalıyor, size de keyifle hediyenizi beklemek kalıyor.

Yılbaşı Çekilişi Hediye Fikirleri

Yılbaşı çekilişi, yeni yıla girmeden önce yapılan en eğlenceli ve en heyecanlı eylemlerden bir tanesi. Sevdiklerimizle, dostlarımızla, okul arkadaşlarımızla ya da iş arkadaşlarımızla yılbaşı çekilişi yaparız. Kağıtlara isimler yazılır ve bir torba içerisinde karıştırılır.

yeni-yil-yeni-sans-hediye-kutusu
Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu

Herkes bir isim çeker ve kendisine çıkan ismi bir sır gibi saklar. Fakat işin zor kısmı buradan sonra başlar. “Acaba ne alsam?” sorusu içimizi yer durur.

Bu stresi yaşamamanız için en güzel yılbaşı çekilişi hediyelerini sizin için derledik. Bu hediye önerilerinden yararlanarak en güzel yılbaşı çekilişi hediyesini armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun farklı konseptlerle hazırladığı hediye kutuları ile ister sevdiklerinize ister dostlarınıza isterseniz de iş arkadaşlarınıza veya okul arkadaşlarınıza en güzel yılbaşı çekilişi hediyesini armağan edebilirsiniz.

Onlara yılbaşı temalı ürünlerin ve en lezzetli tatların yer aldığı birbirinden güzel yılbaşı hediyesi kutularından hediye edebilirsiniz. Ayrıca diğer hediye kutularından da hediye edebilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu

İş arkadaşlarınız için Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca okul arkadaşlarınız, dostlarınız, kardeşiniz ya da kuzenleriniz için yapabileceğiniz en şık seçimler arasında yer alıyor.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisinde hoşunuza giden yılbaşı temalı ürünlerden de ekleme yapabilirsiniz.

Yeni Yıl Yeni Şans Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Kış çayı,
 • Seramik kupa,
 • Patiswiss x Muhiku çikolata,
 • Yılbaşı temalı kuru çiçek,
 • Yade yılbaşı temalı dilek mumu,
 • Kırmızı renkli yeni yıl motto kartı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Yılbaşı akşamlarının vazgeçilmezlerinden biri hediyeleşme faslıdır. Herkes birbirine hediyesini verir ve sabırsızlıkla açmasını bekler.

O an hediyeyi açan kadar biz de heyecanlanırız. Çünkü hediyemizin beğenilip beğenilmeyeceğini merak ederiz. Zaten hediye açıldığındaki yüz ifadesi, hediyemizin beğenilip beğenilmediği konusunda bize en dürüst cevabı verir.

Alacağımız hediyenin beğenilip beğenilmemesi hepimiz için önemlidir. Bu sebeple biz de sevdikleriniz ve dostlarınız tarafından en çok beğenilecek hediyelere, yılbaşı hediyesi fikirleri başlığı açarak uzunca bir yer ayırmak istedik.

Sizin için hazırladığımız yılbaşı hediye önerileri, yeni yıla girerken sevdiklerinize en özel sürprizi hazırlamanıza yardımcı olacak.  Arkadaşıma, sevgilime ya da eşime yılbaşı hediyesi ne alabilirim diye düşünen okurlarımız yılbaşı hediye kutusu fikirlerimiz sayesinde yılın en güzel sürprizinin altına imzalarını atacaklar.

Muhiku ekibi olarak mutlu yıllar dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  yilbasi-hediyelikleri-guzel-ve-ucuz-hediyeler-muhiku

  Yılbaşı Hediyelikleri – Güzel ve Ucuz Hediyeler

  yilbasi-cekilisi-hediyeleri-ile-hizli-ve-ucuz-cozumler

  Yılbaşı Çekilişi Hediyeleri ile Hızlı ve Ucuz Çözümler