Yeni Doğum Yapan Kadına Hediye Ne Alınır?

yeni-dogum-yapan-kadina-ne-hediye-aliinir

Doğum yapan kadına hediye almak isteyenlere ilham olacak bir içerik hazırladık!

Zorlu bir süreç olan doğum, hayattaki en mucizevi olaylardan biri. Hemen hemen tüm kadınlar, 9 ay gibi uzun ve zorlu bir dönemin ardından bebeklerine kavuşur.

Bebeğin anne karnında gelişip büyümesinin zorluğu bir yana, hayata gözlerini açtığı andan sonrası da oldukça zorlayıcıdır. Sizin de çevrenizde yeni doğum yapmış bir yakınınız mı var?

Öyleyse sevdiklerinizi bu zorlu süreci en güzel şekilde atlattığı ve anne olduğu için güzel bir hediye ile mutlu edebilirsiniz.

Eğer sizin de eşiniz, kardeşiniz, ablanız, arkadaşınız veya kuzeniniz yeni doğum yaptıysa bu içeriğimiz tam size göre diyebiliriz. Bu içeriğimizde doğum yapan kadına ne hediye alınır sorusuna yanıt vereceğiz.

Eminiz ki bahsedeceğimiz anlamlı ve kullanışlı hediyelerle çiçeği burnunda annelerin mutluluğuna mutluluk katabileceksiniz.

Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’da aradığınız her hediyeyi bulabileceğinizi biliyor muydunuz? Sunduğu yenilikçi hediye alternatifleri ile sıradan hediyelerden vazgeçmenizi sağlayan Muhiku’da sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz pek çok alternatif var.

🤰 Eğer yeni anneler için ince düşünülmüş hediyeler arıyorsanız Muhiku’nun anneye hediye kategorisine göz atabilirsiniz.

Doğum Yapan Kadına Ne Hediye Alınır?

yenii-dogum-yapan-kadina-ne-hediiye-alinir

Hayata gözlerini açmış minik bir bebeğin yaşattığı mutluluğu tarif etmek mümkün değildir. Herkesin çevresinde 9 aylık hamilelik sürecini yaşayan ve sonrasında mucizevi bir doğum gerçekleştiren en az bir yakını vardır.

Bu zorlu ve stresli süreçte sevdiklerinizin yanında olmak, onları her şeyden daha çok mutlu eder. Tabii onları yalnız bırakmamanın yanı sıra alacağınız hediye de oldukça önemlidir.

Peki sizce yeni doğum yapan kadına ne hediye alınır? Eğer bu konuda hiçbir fikriniz yoksa bu içeriğimiz size ilham olacak. İçeriğimizin devamında paylaşacağımız kadına hediye önerileri içerisinden ideal bir seçim yapabileceğinizden şüpheniz olmasın.

İşte doğum yapan kadına hediye seçenekleri.

You Are The Best Hediye Kutusu

you-are-the-best-hediye-kutusu

Doğum yapan kadına ne hediye alınır diye merak edenlere vereceğimiz ilk hediye önerisi Muhiku’nun You Are The Best Hediye Kutusu’dur. Tek bir kutu içerisinde yer alan 6 farklı hediye, taze anne olan sevdiklerinizi mutlu edecek niteliklere sahip.

Muhiku’nun You Are The Best Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Hibiskus çayı,
 • 12 adet pola kart (9×11 cm),
 • Bahar tazeliği kuru çiçek,
 • Deneyim kiti
 • Yaldızlı – you’re the best motto kartı,
 • Hediye notu yer alır. 

Heyecanlı fakat bir o kadar da yorucu bir hayata adım atacak olan sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz bu özel hediye seti, çiçeği burnunda annelerin kalbine dokunacak.

Özellikle yeni doğum yapmış yakınlarınız, uykusuz kaldıkları gecelerde kutu içerisindeki bitki çayları ile kendilerini daha enerjik ve rahatlamış hissedecekler.

Kupa

anneye-kupa-ve-takvim

Bir kadının anne olduktan sonra en çok ihtiyaç duyduğu şey nedir sizce? Elbette ki kullanışlı bir kupa. Hayata gözlerini açan miniğin büyüme aşamasında uykusuz geceler anneleri ve babaları bekler.

Hatta zaman zaman sabahlara kadar gözlerini kırpmadan bebeğin başında beklemek zorunda kalabilirler. İşte böyle yorucu günlerde içecekleri bir bardak çay veya kahve onları ayakta tutacak en temel ihtiyaçlardan biridir. Tabii içecekleri içtikleri bardak da son derece önemli.

Doğum yapan kadına hediye olarak değerlendirebileceğiniz bir diğer seçenek Muhiku’nun annelere özel tasarladığı tasarım kupalardır. Siz de bu özel kupalar içerisinden gönlünüzce bir seçim yapabilirsiniz. Böylece anneliğe yeni adım atmış sevdiklerinizin kalbini çalabilirsiniz.

Doğum Yapan Eşe Hediye Fikirleri

Bir bebeğin dünyaya gelmesi, hayattaki en mucizevi olaylardan biri elbette. Sizde bu özel süreçte çiçeği burnunda anne ve baba sevdiklerinizin mutluluğuna mutluluk katmak için onlara anlamlı bir hediye alabilirsiniz.

cay molası hediye kutusu
Çay Molası Hediye Kutusu

Tabii bu hediyeleri daha çok kadınlara vermek gerekir. 9 ay gibi uzun bir maratonun ardından hayata mucizevi bir minik getiren tüm anneler, her şeyin en güzelini hak eder.

Eşiniz yakın zamanda doğum mu yaptı? Ya da günler veya haftalar sonra baba mı olacaksınız? Öyleyse sizin için doğum yapan eşe hediye ne alınır sorusunu yanıtlayalım.

Eminiz ki gün sonunda günlerce hediye düşünmek zorunda kalmadan eşiniz için harika seçimler yapabileceksiniz.

İşte doğum yapan eşe hediye ne alınır diyenlerin tercih edebileceği hoş ve işlevsel hediyeler.

Çay Molası Hediye Kutusu

Size babalık duygusunu yaşatan biricik eşinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Çay Molası Hediye Kutusu’dur. Özenle tasarlanan bu hediye kutusu, çiçeği burnunda annelerin yüzünü gülümsetecek hediyelerle dolu.

Muhiku’nun Çay Molası Hediye Kutusu içerisinde;

 • Rooibos Çayı – Güney Afrika,
 • Yıldız desenli yaldızlı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yaprak desenli fular,
 • Güneş ışıltısı kuru çiçek,
 • Hediye notunuz yer alır.

Bu özel zamanda, yeni doğum yapmış yakınlarınıza vereceğiniz hoş bir hediye onlara yapabileceğiniz en güzel jestlerden biridir. Şimdi sizde Muhiku’nun ince düşünülmüş hediye seçeneklerini doğum yapan kadına hediye olarak gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Çiçek

muhiku-orkide-cicek

Yeni doğum yapan anneye hediye çiçek, oldukça zarif seçeneklerden biridir. Çiçeklerin klasik fakat etkili bir hediye olduğunu biliyoruz.

Ailenin yeni üyesini görmek ve yeni anne olmuş sevdiklerinize hayırlı olsun demek için hastane ziyareti de gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle doğum yapan anneye hastane hediyesi olarak hoş bir çiçek satın alabilirsiniz.

Meyve Sepeti

Doğum yapan eşe hediye ne alınır diyenlere vereceğimiz son öneri ise Muhiku’nun lezzet dolu meyve sepeti seçenekleridir. Bu lezzetler, ailenin yeni üyesine hoş geldin demenin en tatlı yollarından biridir.

Ayrıca meyve sepeti babadan anneye doğum hediyesi olarak da tercih edilir. Muhiku’nun oldukça makul bir fiyata satışa sunduğu bu lezzetli kutuları biricik eşiniz veya yeni doğum yapmış sevdikleriniz için tereddütsüz tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir