in , , ,

Unisex Yılbaşı Hediyeleri Nelerdir? – 7 Yeni Yıl Hediyesi Fikri

unisex-yilbasi-hediyeleri-nelerdir-7-yeni-yil-hediyesi-fikri

Unisex yılbaşı hediyeleri ile tüm sevdiklerinize hitap eden bir hediye seçebilirsiniz. Özellikle yılbaşı gibi oldukça özel bir zamanda birden fazla kişiye hediye alıyorsanız bu tarz hediyeler işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak.

Yılbaşına özel hazırladığımız bu yazımızda sizi unisex yılbaşı hediyeleri ile tanıştıracağız. Öyleyse hemen başlayalım!

Unisex yılbaşı hediyeleri fikirleri neler diye merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak öncesinde bilmeyenler ve merak edenler için “unisex” kavramına bir değinelim. Unisex; belli bir cinsiyete özgü olmayan, herhangi bir cinsiyete hitap etmeyen şeyleri ifade eden bir kavramdır. Dolayısıyla unisex yılbaşı hediyeleri adı altında yer vereceğimiz hiçbir hediye, belli bir cinsiyet grubuna hitap etmemektedir.

? Muhiku, yılbaşı hediyeleri koleksiyonunda tarafsız alternatiflere de yer veriyor. Unisex yılbaşı hediyeleri ile kadın erkek fark etmeden tüm sevdikleriniz için hediye seçebilmenize imkan tanıyor. Böylece hediye seçerken işiniz büyük ölçüde kolaylaşıyor.

Öyleyse Muhiku’nun unisex yılbaşı hediyesi fikirleri nelermiş hep birlikte bakalım. İşte, Muhiku’nun yılbaşı özel koleksiyonu içinden sizin için seçtiğimiz 7 harika unisex hediye!

Unisex Yılbaşı Hediye Kutusu Fikirleri

sevgi-dolu-yeni-yil-hediye-kutusu

Öncelikle son dönemlerin en popüler hediye fikriyle başlamak istiyoruz. Hediye kutuları sevdiklerimize aynı anda farklı mutluluklar yaşatabildiği için en çok tercih edilen hediyeler arasında yer alıyorlar. Dolayısıyla biz de ilk olarak unisex yılbaşı hediye kutusu fikirlerine yer vermek istedik.

O halde ilk kutu önerimizle başlayalım!

Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu

İlk önerimiz yeni yılın tatlı heyecanını yansıtan bir hediye kutusu. İçimizde bir heyecan uyandıran bu özel kutu, unisex yılbaşı hediye fikirleri içerisinde çok tercih ediliyor. Kadın erkek fark etmeksizin eşinize, sevgilinize, annenize, babanıza ya da kardeşinize armağan edebileceğiniz bu yeni yıl hediye kutusu sevdiklerinize çocuksu bir sevinç yaşatacak.

Muhiku’nun Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kış çayı – 20 g,
 • New year Blend kahve – 50 g,
 • Yılbaşı çam ağacı desenli kupa,
 • Coschocolate – seramik süslü kalpli çikolata,
 • Happy new dreams bardak altlığı,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yeşil – yeni yıl motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Not kartına yazacağınız sevgi, umut, neşe ve huzur dolu bir yılbaşı mesajıyla hediyenizin etki gücünü arttırabilir ve yılın son gününde sevdiklerinize unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu

yeni-yil-kutlamasi-hediye-kutusu

Gelelim yılbaşı unisex hediyeler içinde yer alan ikinci önerimize. Muhiku’nun bir kutu mutluluk dolu olan hediye kutusuyla ana farklı bir anlam katacaksınız.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu, sevdiklerinizin yeni yıla kocaman bir gülümsemeyle ve mutlulukla başlanmasını sağlayacak.

Muhiku’nun Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu içerisinde;

 • New year Blend kahve – 50 g,
 • Happy new year kupa,
 • Happy new dreams bardak altlığı,
 • Yade elma & tarçın aromaterapi mum,
 • French press – 350 ml,
 • Moonwalk sock – kırmızı kar tanesi desenli çorap,
 • Kırmızı – yeni yıl motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Yeni yılın tatlı kokularının huzurun kokusuyla harmanlandığı bu kutuyla sevdiklerinize benzeri görülmemiş bir hediye deneyimi yaşatın!

Kendi Yılbaşı Kutunu Hazırla

yeni-yil-yeni-sans-hediye-kutusu

Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisinde dilediğiniz ürünlere yer verebilirsiniz.

Bizim tavsiyemiz ise deneyim odaklı bir yeni yıl hediye kutusu tasarlamanız. Bu tarz hediyeler hem yılbaşı unisex hediyeler içinde değerlendirilebilir hem de sevdiklerinize yepyeni bir yılda yepyeni deneyimler yaşama fırsatı sunar.

Muhiku ile hazırlayacağınız unisex yılbaşı hediye kutusu içerisine;

 • Sevdiklerinizin evde yeni bir hobi edinebilecekleri ve aynı zamanda boş zamanlarını keyifle geçirebilecekleri bir deneyim kiti ya da kitap,
 • Farklı bir deneyim yaşarken yeni bir lezzet keşfedebilecekleri kahveler,
 • Kahvelerini keyifle yudumlayabilecekleri yılbaşı konseptli bir kupa,
 • Bu güzel ana mutluluk katacak çikolata,
 • Soğuk kış günlerinde ayaklarını sıcacık tutacak ve kutunuza da yılbaşı ruhunu yansıtacak bir çorap,
 • Son olarak ise yılbaşı temalı bir not kartı ekleyebilirsiniz.

Seçeceğiniz hediye kutusu her ne olursa olsun. Hediyenize anlam katmak ve hediyenizi daha da anlamlı kılmak için içine yılbaşı hediye notu eklemeyi unutmayın!

Yılbaşı hediye notu ya da mesajı yazmakta zorlanıyor musunuz? O halde siz değerli okurlarımız için kaleme aldığımız en güzel yılbaşı mesajları blog yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Yılbaşı için Unisex Hediyeler

yilbasi-geyik-kupa

Gelelim yılbaşı unisex hediyeler içinde yer verdiğimiz minik yılbaşı hediyelerine. Tasarım yılbaşı hediyeleri hem uygun olmalarıyla hem de herkese hitap etmeleri sebebiyle pek çoğunuzun favorisi olacak!

Sevdiklerinize kış temalı unisex yılbaşı hediyesi vermek ister misiniz? Öyleyse Muhiku’nun kış hediyeleri koleksiyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz.

Kupa

Yılın neredeyse her günü elimizden eksik olmayan ne diyorsanız; ilk cevabımız telefon, ikincisi ise kupa olur. Der çalışırken, ofiste ya da evde sevdiğimiz aromaları tarzımızı ve mottomuzu yansıtan kupa çeşitleriyle yudumlarız.

Ancak yılın en güzel zamanlarında hepimiz tek bir paydada buluşuruz. O da yılbaşı temalı kupalar. Tarzımız ya da hayata bakışımız ne olursa olsun hepimiz sevdiğimiz o nefis aromaları yılbaşı konseptiyle tasarlanan kupalardan yudumlarız.

Eğer sevdiklerinize yılın her günü eşlik edecek bir hediye arıyorsanız Muhiku’nun yılbaşı konseptli kupa çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız.

Kitap

Yediden yetmişe herkesin sığındığı en güvenli liman; kitap. Dolayısıyla bu anlamlı ve kadim hediyeye unisex yılbaşı hediyeleri arasında yer vermemek olmaz.

Muhiku’nun Türk ve dünya edebiyatından seçtiği en güzel eserler ve kişisel gelişim kitapları içinden sevdiklerinizin yeni yılda hayatına dokunacak bir armağan seçebilirsiniz.

Dekoratif Mini Çam Ağacı

hediye-yilbasi-agaci

Her ne kadar kültürümüzde yeri olmasa da hepimizin yılbaşı ağaçlarına bir sempatisi var. Çam ağacının yeşil iğne yapraklarına takılan rengarenk süsler ve ışıklar adeta ruhumuzu doyuruyor. Dolayısıyla yılbaşı unisex hediye seçenekleri içinde mini çam ağacı da yerini alıyor.

Eğer yılbaşı sevincini ve ruhunu sevdiklerinizin yaşam alanına, ofisine ya da çalışma masasına taşımak istiyorsanız Muhiku’nun mini çam ağacı çeşitlerine bayılacaksınız.

Mum

Gelelim yılbaşı unisex hediyeler içinde yer alan son önerimize. Yedinci sırada yeni yıla huzur katacak bir hediyeye yer vermek istedik. Muhiku’nun soya mumu ve balmumu her tarza ve cinsiyete hitap ediyor. Yaşam alanını güzelleştiren bu küçük detaylar aynı zamanda havayı temizliyor ve ortamdaki negatif enerjiyi nötralize ediyor.

Dolayısıyla sevdiklerinize bu şık mumların kokusu ve loş ışığı eşliğinde huzurlu saatler geçirmek kalıyor. Sevdiklerinize huzur dolu bir sürpriz yapmak için mum çeşitlerine bakabilirsiniz. Üstelik yılbaşı konseptiyle tasarlanan harika çeşitler de mevcut.

Unutmadan ekleyelim. Muhiku’nun Kadına Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde kadın sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz birçok seçenek var. Son derece kullanışlı olan bu ürünler, uygun fiyat aralığı ile de cep yakmaz. Sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz en özel hediyelere Muhiku üzerinden göz atabilirsiniz.

Muhiku ekibi olarak tüm okurlarımızın yeni yılını şimdiden kutlarız. Yeni yılın tüm insanlığa sağlık, huzur ve barış getirmesi dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  kova burcuna hediye onerileri

  Kova Burcuna Hediye Önerileri

  sevgililer-gunu-icin-ilginc-fikirler-muhiku-blog

  Sevgililer Günü için İlginç Fikirler