in , , ,

Şirketler İçin Kadınlar Günü Mesajları

sirketler icin kadinlar gunu mesajlari

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nün yaklaşmasıyla birlikte şirketler de Kadınlar Günü kutlaması için fikir arayışına girmeye başladılar. Biz de bu yazımızda etkinliklerinizde ya da hediyelerinizde kullanabileceğiniz, şirketler için Kadınlar Günü mesajları ile size yardımcı olmak istedik.

hediyeleri-kesfet

Tarih boyunca geri planda kalan kadınların 20. yüzyılda haklarını aramaya başladılar. Toplumsal ve ekonomik alanda eşitlik sağlamak için mücadele eden kadınların bu hareketi tüm dünyada ses getirdi.

Bu hareketin sonucunda da 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü olarak ilan edildi. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, çoğu şirket için oldukça değer verilen bir gün. Özellikle batı kültüründe şirketler 8 Mart sabahı kadın çalışanları için küçük jestler yapıyorlar. Onlar için özel hediye setleri ve kahvaltı hazırlıyorlar. Böylece çalışanlarının işe bağlılığını arttırmayı ve şirket için değerli olduklarını hissettirmeyi hedefliyorlar.

Siz de bu Kadınlar Günü’nde çalışanlarınız için özel bir etkinlik düzenleyebilir ya da onlara hediyeler verebilirsiniz. Bu yazımızdaki Kadınlar Günü mesajları sayesinde yaptığınız jesti güçlendirebilirsiniz.

Şirket olarak kadın çalışanlarınıza verdiğiniz değeri göstermek ve onların yanında olduğunuzu hissettirecek kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri için ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kadınlar Günü Kutlaması İçin Hediye Fikirleri

Şirketler için Kadınlar Günü mesajları ve sözleri kısmına geçmeden önce kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri önerilerimizden bahsedelim. Muhiku’da 8 Mart 2022 öncesi hazırlanan koleksiyonda kadınların hoşuna gidebilecek bakım ürünleri, çikolatalar, kahve ve çaylar yer alıyor.

Siz de kurumunuzdaki kadınlara değerli olduklarını hissettirecek ve onları mutlu edecek hediyeler ararken çiçek gibi akla ilk gelen ve artık sıradanlaşmış seçeneklerden sıyrılmak istiyorsanız aşağıdaki alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Keyif ve Huzur Veren Kadına Hediye Kutusu

hep aklimdasin dogum gunu hediye kutusu

Dünya Kadınlar Günü hediyesi olarak ilk önerimiz içerisinde her kadının hoşuna gidecek birçok farklı ürünün bulunduğu bir kutu. Kutunun içerisinde güne tat katacak ve şık tasarımıyla beğeni toplayacak bambu pek çok hediyelik bulunuyor. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde çalışanlarınız, partnerleriniz ya da müşterileriniz için satın alabileceğiniz hediye kutusu içinde;

 • İki adet bambu tabaklı porselen fincan takımı,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Pomellos kolonya,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Kutuyu ön plana çıkaran nokta: Oldukça zarif bir tasarıma sahip. Ayrıca bu kutuda özellikle kadın müşterilerimizin çok beğendiği fesleğen yetiştirme kiti dikkat çekiyor. Bu kitin içerisinde saksı, toprak, fesleğen tohumu ve bilgilendirme kartı bir arada yer alıyor.

Kadınların Keyfini Yerine Getirecek Bir Hediye Kutusu

brownie molasi hediye kutusu

Dünya Kadınlar Günü’nde çalışanlarınıza, partnerlerinize ya da müşterilerinize armağan edebileceğiniz diğer bir kutu ise Brownie Molası Hediye Kutusu. Bu kutu da yine her kadın için uzun süre kullanılabilir. Ayrıca rahatlatıcı ve motive edici ürünlerden oluşuyor.

Brownie Molası Hediye Kutusu içinde;

 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Turuncu Toledo porselen fincan takımı,
 • Brownies by Limburgia 6’lı mixbox,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Bahar Tazeliği kuru çiçek buketi,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Çikolatalı brownie çeşitleriyle, kahvesiyle ve şık fincanıyla kahve molalarına lezzet ve keyif katacak bu kutu çalışanlarınıza, müşterilerinize ve iş ortaklarınıza iyi hissettirecek! Kuru çiçek buketi hediyenizi tamamlayıcı bir unsur olurken tütsü çeşitleri de huzurun kokusunu hediyenize yansıtacak.

Bakım Vaktini Güzelleştiren Hediye Kutusu

kahve-keyfi-hediye-kutusu-yeni

Kadınlar kendileriyle ilgilenmeyi severler. Güzel kokan bir tütsü eşliğinde kahvelerini yudumlarken keyifle vakit geçirmek isterler. Bu sebeple onlara armağan edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Kahve Keyfi Hediye Kutusu olacak.

Muhiku’nun Kahve Keyfi Hediye Kutusu içinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Yade portakal ve tarçın sabunu,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Hediye kutusunu diğerlerinden ayıran nokta: Öncelikle oldukça uygun fiyatlı hediye kutularından biridir. Eğer ucuz hediye arayışındaysanız değerlendirebilirsiniz. Şık ve minimal bu kutu, kadınların huzur içinde vakit geçirmelerini sağlayacak.

Daha fazla hediye alternatifi için kadına hediye sayfasını da ziyaret edebilirsiniz. Şık ve kullanışlı hediyelerden ilham alarak kurumunuz için en özel hediyeleri seçebilirsiniz.

Daha fazla hediye önerisi için kurumsal Kadınlar Günü hediyeleri yazımızı okuyabilirsiniz.

Kurumsal 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Mesajları

kadinlar-gunu-sozleri

Güzel bir etkinlik organize ettiniz, hediyelerinize karar verdiniz ama hediyenize son dokunuşu yapacak notu oluşturamadınız mı? Eğer şirket kültürünüzü en iyi şekilde gösterecek motive edici Kadınlar Günü mesajları arıyorsanız doğru yerdesiniz. Şimdi lafı uzatmadan günün anlam ve önemine uygun sözlerle yazımıza devam edelim.

 • Emek veren, hakkını savunan ve asla pes etmeyen tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlu olsun!
 • Doğumdan ölüme kadar yanımızda olan, hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz birer şefkat ve özveri örneği olan kadın meslektaşlarım başta olmak üzere tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutlar; sağlıklı ve huzurlu yarınlar dilerim.
 • Güneş kadar sıcak, kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir hayat dilerim. Kadınlar Gününüz kutlu olsun!
 • Bütün dünya kadınlarına sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir hayat diliyor; 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyoruz.
 • Kadınlar daima el üstünde tutulmalıdır. Çünkü hepimiz biliyoruz ki toplumu yalnızca kadınlarla düzeltebiliriz.
 • Tüm kadınların 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyor; eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini temenni ediyorum.
 • Bir erkeği eğitirseniz, bir adamı eğitirsiniz. Bir kadını eğitirseniz, toplumu eğitirsiniz. Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
 • Korkmadan sokakta yürüyebildiğiniz, cinsiyetinizden dolayı kendinizi kanıtlamak zorunda olmadığınız ve saygı gördüğünüz daha iyi bir dünyada yaşayabilmemiz dileğiyle… Kadınlar Gününüz kutlu olsun.
 • Büyük başarılar, kıymetli anaların yetiştirdiği seçkin evlatlar sayesinde olmuştur. – M. Kemal Atatürk
 • Bir toplum kadının özgür gelişimini kabul etmiyorsa o toplumun yeniden şekillendirilmesi gerekir. Kendinizi gerçekleştirebileceğiniz bir toplumda özgür ve mutlu olmanızı diliyorum. 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  kurumsal-anneler-gunu-hediye-onerileri

  Kurumsal Anneler Günü Hediyesi Önerileri 2022

  kurumsal-kimlige-uygun-anneler-gunu-mesajlari

  Şirketler için 25 Anneler Günü Mesajı