Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

sevgiliye-yilbasi-hediyesi-ne-ailinir-muhiku-blog

Yeni yıl yeni umutlar, yeni hayaller demek. Sevgiliniz ile birlikte geçireceğiniz tertemiz bir yıl ne kadar neşe verici değil mi? Yılbaşında sevgiliye hediye alınır mı, demeyin. Yılın bu zamanını sevgiliye yılbaşı hediyesi ile taçlandırmak, yeni yıla sevdiğinizin gülümsemesi eşliğinde girmek için mükemmel bir fikir.

Hepimizin bildiği gibi de yılbaşı sevgiliye hediye verebileceğimiz en özel zamanlardan bir tanesi. Özellikle sevgiliye yılbaşı hediyesi kadın için çok önemlidir.

Kadın, yılın en özel zamanlarından biri olan yılbaşında partneri tarafından önemsendiğini ve düşünüldüğünü hissetmek ister. Ancak bu erkeğin bu tarz jestleri önemsemediği anlamına gelmez.

Mutluluk bulaşıcıdır sevgili okurlarımız. Siz sadece sevdiğinizi mutlu etmek için bir şey yapmak isterken aslında koca bir mutluluk çemberi yaratırsınız. İşte belki de alt tarafı yılbaşı hediyesi deyip geçebileceğiniz bir şey bu kadar büyük bir etkiye sahip olabilir.

Dediğimiz gibi yılbaşı zaten başlı başına büyülü, umut dolu bir zaman. Dolayısıyla ufak dokunuşlarla çok daha güzel ve anlamlı olabilir. Yılbaşı hediyesi sevgiliye armağan edilecek küçücük bir hediyeyle bile farklı bir boyut kazanabilir.

Bu yazımızla birlikte sizlere sevgiliye yılbaşı hediyesi alırken nelere dikkat edilir yardımcı olmaya çalışacağız ve birkaç sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri ile hediye seçiminizde size bir nebze olsun yardımcı olmaya çalışacağız.

Muhiku’nun yılbaşı hediye kutuları sevgilinize romantik bir başlangıç armağan etmenize yardımcı oluyor. Ayrıca sunduğu hediye alternatifleriyle sevgilinize dopdolu, eğlenceli ve keyifli bir yıl vadediyor. Muhiku’nun yılbaşı hediyesi koleksiyonunda yer alan hediyeler sayesinde partnerinizle kaliteli, romantik ve keyif dolu bir yılbaşı gecesi yaşayabilirsiniz.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Nasıl Seçilir, Nelere Dikkat Edilir?

yilbasi-mumu

Yılbaşında sevgiliye alınabilecek yılbaşı hediyeleri konusunda öncelikle dikkat etmeniz gereken nokta, alacağınız hediyenin etkisinin mümkünse en azından önümüzdeki yıl boyunca devam etmesi olacak. Bu hediye; gelecek planlarınıza yönelik olabilir, birlikte kurduğunuz hayallere atıfta bulunabilir, imkanlarınız el veriyorsa hayallerinizi ve planlarınızı gerçekleştirmeye yönelik olabilir.

Muhiku’nun sevgiliye hediye koleksiyonu içinden de partneriniz için en romantik, en anlamlı ve en kullanışlı yılbaşı hediyesini seçebilirsiniz.

Öyleyse sevgiliye yılbaşı hediyeleri nasıl olmalı konusuna geçebiliriz. Size yol göstermesi için sevgiliye yeni yıl hediyesi seçeneklerinde olması gereken kriterleri maddeler halinde sıraladık. Partnerinize alacağınız hediye, aşağıdaki kriterlerden en az iki tanesini karşılıyorsa hediyenizi düşünmeden alabilirsiniz.

Sevgiliye yeni yıl hediyesi;

 • Sevgilinizin yeni yılda kullanacağı hediyeler olabilir. Örneğin; günlük hayatta, iş ya da okul hayatında kullanabileceği hediyeler çok daha etkili olacak. Bu yeni yılın planlı ve programlı geçmesini sağlayacak bir ajanda olabilir, çayını ya da kahvesini yudumlayacağı bir kupa olabilir veya hayatın akışında bize eşlik eden herhangi bir eşya olabilir.
 • Romantik detaylara yer vermeli. Çünkü unutmamalısınız ki bu hediyeyi sıradan bir arkadaşınıza değil, yoğun hisler beslediğiniz sevgilinize veriyorsunuz. Buradaki romantik detayın büyüklüğü ya da küçüklüğü size bağlı. Hediyenize kalp şeklinde küçük bir çikolata ekleyebilirsiniz. Eğer bir erkeğe yılbaşı hediyesi veriyorsanız yalnızca romantik bir not yazarak da hediyenizi özel kılabilirsiniz.
 • Partnerinizin ilgi alanlarına ve ihtiyaçlarına hitap etmeli. Hediyeniz ne kadar şık ve kullanışlı parçalardan oluşuyor olusa olsun. Eğer partnerinize hitap etmiyorsa anlamsız ve kullanışsız olacaktır.

Sevgiliniz için söylediğiniz bir çift güzel söz sevdiğinizi dünyadaki tüm hediyelerden daha çok mutlu edecektir unutmayın, çünkü önemli olan duygulardır.

Hazırsanız sevgilinize alabileceğiniz birbirinden güzel yılbaşı hediyesi seçeneklerine geçelim.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Fikirleri

caysever-yilbasi-hediye-kutusu
Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu

Sevgiliye yılbaşı hediyesi ne alınır erkek olsun kadın olsun herkesin kafasını kurcalayan sorulardan bir tanesi. Çünkü yeni yılda herkes partnerine en özel hediyeyi armağan etmek ister. Özellikle yukarıda da değindiğimiz gibi sevgiliye yılbaşı hediyesi bayan için ayrı bir öneme sahiptir.

Bu sebeple yılbaşında erkek sevgiliye alınacak hediyeler arasından en güzelini seçmek isterler. Fakat bu söylediğimizin yanlış anlaşılmasını istemeyiz. Elbette sevgiliye yılbaşı hediyesi almak erkekler için de önemlidir.

Bayan Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

Üzerine düşünülmüş bir hediye arayışı içerisinde olan herkesin ilk durağı tabii ki Mutlu Hissettiren Kutu. Kaliteli vakit geçirmek ve yeni deneyimler edinmek için tercih edebileceğiniz birçok seçeneğin yanı sıra sizin için hazırlanan yılbaşına özel sevgiliye hediyeler arasında yer alan yılbaşına özel kutu ile de kalbinizi alacağına eminiz.

Muhiku’nun Kadına Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde kadın sevdikleriniz için değerlendirebileceğiniz birçok seçenek var. Birbirinden yenilikçi hediye seçeneklerini uygun fiyata Muhiku üzerinden satın alabilirsiniz.

Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu

Sevgilinizin hem görsel olarak hem de içerik olarak beğeneceği tabiri doğru olur ise, içerisinde sırf olmuş olması için bulunan bir ürün bulamayacağınız, anlam dolu mutlu etme garantili bir kutu olan Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu diyebiliriz. Bu hediye kutusunun sevgiliye özel yılbaşı hediyeleri arasında ilk tercihiniz olacağına eminiz.

Sevgi Dolu Yeni Yıl Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Yılbaşı özel kutuda hibiskus çayı,
 • Yılbaşı özel kutuda blossom çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yılbaşı kuru çiçek buketi,
 • Eyüp Sabi Tuncer el kremi,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Yazacağınız birkaç romantik sözle hediyeniz çok daha anlamlı ve etkileyici olacak.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu

cheers-to-new-year-yilbasi-kutusu

Yeni yıla girmeden sevgilinize verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu olsa gerek. Çünkü bu kutunun her detayı çok özel ve çok kullanışlı. Yaşam alanına renk, çay keyfine lezzet, bakım rutinine keyif katacak bu hediye kutusu eşliğinde yeni yıl çok daha keyifli ve eğlenceli geçecek.

Yeni Yıl Kutlaması Hediye Kutusu’nun içinde;

 • Yılbaşı süslemeli sukulent,
 • Yeşil “cheers to new year” baskılı defter,
 • Yılbaşı özel kolonya,
 • İkili balmumu dilek mumu,
 • Yade’nin yılbaşına özel tasarlanan sabunu,
 • Mithra yılbaşı özel çayı yer alıyor.

Takı

Kadın sevgiliye yılbaşı hediyesi fikirleri arasında yer alan diğer bir hediye önerimiz ise gümüş takı. Bütün bir yıl, hatta bütün bir ömür üzerinde taşıyabileceği bu özel hediye ona her daim sizi ve aşkınızı hatırlatacak. Muhiku’nun şık ve zarif gümüş takı modeleri içinden partneriniz için en özel seçimi yapabilirsiniz.

Erkek Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi

erkege-yilbasi-hediye-kutusu
Yeni Umutlar Yılbaşı Hediye Kutusu

Yılbaşı erkek sevgiliye hediye seçeneklerinin az olduğu özel günlerden bir tanesidir. Fakat üzülmeyin. Özellikle erkekler için sınırlı hediye seçeneklerinin bulunduğu hediye dünyasında bu hediye kutuları siz değerli okurlarımız için hayat kurtarıcı olacaktır. Yılbaşı hediyesi erkek sevgiliye ne alacağını bilemeyenler için en güzel hediye seçeneği olacaktır.

Yılbaşı hediyeleri sevgiliye erkek için özel olarak tasarlanmış hediye kutularından da oluşabiliyor. Erkek arkadaşınız için erkek hediyeleri arasından da yılbaşı hediyesi seçebilirsiniz.

Erkeğe Yılbaşı Hediye Kutusu

Yılbaşında partnerinize oldukça özel bir sürpriz mi hazırlamak istiyorsunuz? O halde Yeni Umutlar Yılbaşı Hediye Kutusu tam da sizlik bir seçim olacak. İçinde keyifli detaylara yer verilen bu kutu, yeni yıla keyif katacak. Yeni Umutlar Yılbaşı Hediye Kutusu içinde;

 • Burundi kahvesi,
 • “Happy New Year” baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yılbaşı tasarımlı siyah defter,
 • Özel kutuda siyah tükenmez kalem,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Erkeğe Yılbaşı Hediye Kutusu’nun içine birkaç romantik cümle ve güzel dileklerinizi ekleyerek hediyenizi çok daha anlamlı kılabilirsiniz.

Yeni Deneyimler Yılbaşı Kutusu

yeni-deneyimler-yilbasi-kutusu

Erkek sevgiliye yılbaşı hediyesi olarak armağan edebileceğiniz diğer bir önerimiz ise Eğlenceli Yılbaşı Kutusu. Deneyim ve keyif dolu bu kutu sayesinde partneriniz yeni yılın soğuk günlerinde keyifle vakit geçirecek. Eminiz bu hediye sevgilinizin aklından uzun bir süre çıkmayacak.

Eğlenceli Yılbaşı Kutusu içinde;

 • Burundi kahvesi,
 • “Happy New Year” baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Çam ağacı desenli çorap,
 • Keyifle vakit geçirebileceği ve yeni uğraşlar edinebileceği hobi/deneyim kiti yer alıyor.

Yalnızca yılbaşı için değil; sevgiliye, anneye, babaya, en yakın arkadaşa ya da kız kardeşe hediye almak istediğiniz özel günlerde de dekorasyon ürünü, kahve, çay, kitap gibi sevdiğiniz insanların ortamını güzelleştirecek ve zamanını keyifle geçirmesini sağlayacak hediye kutularını tercih edebilirsiniz.

Brownie

brownies-by-limburgia

Yılbaşında romantik bir yemek hazırlamaya ya da sofra kurmaya vakti olmayanlar için harika bir tavsiyemiz var. Muhiku’nun tatlı hediyeleri arasında yer alan Brownies By Limburgia, lezzet dolu kutularıyla sevgilinize tatlı mı tatlı bir yılbaşı hediyesi vermenize yardımcı olacak.

Brownies By Limburgia 6’lı veya 12’li lezzet kutularından birini dilerseniz seçtiğiniz yılbaşı hediyesinin içine ekleyebilirsiniz. Dilerseniz de bu lezzetli kutunun yanına çay ve kahve çeşitleri arasından da ekleme yapabilirsiniz.

Brownies By Limburgia brownie çeşitleri arasında;

 • Klasik brownie,
 • Beyaz çikolatalı brownie,
 • Fıstıklı çikolatalı brownie,
 • Vişneli çikolatalı brownie,
 • Nane aromalı çikolatalı brownie,
 • Portakallı çikolatalı brownie,
 • Fındıklı çikolatalı brownie,
 • Haşhaşlı çikolatalı brownie,
 • Kahveli çikolatalı brownie,
 • Tahinli çikolatalı brownie,
 • Orman meyveli çikolatalı brownie,
 • Hurmalı çikolatalı brownie yer alıyor.

Muhiku ekibi olarak mutlu, sağlıklı ve sevgi dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir