Sevgiliye Özel Uzun Mesajlar

Sevgiliye sıklıkla onu ne kadar sevdiğimizi, ona olan aşkımızı dile getiririz. Ancak bazen, 14 Şubat Sevgililer Günü gibi özel günlerde sevgiliye uzun mesajlar ile de aşkımızı hissettirmek isteriz. Özellikle yazacağımız erkek sevgiliye uzun mesajlar hayatımızdaki insana mutluluk verecektir. Ayrıca sevgilimiz için; doğum günü, tanışma yıl dönümü hatta hayatımızı birleştirmeye karar verdiğimiz o büyüleyici an gibi özel zamanlarda özenerek en güzel hediyeleri hazırlarız.

Duygularımızı en güzel şekilde ifade etmek için başvurduğumuz en zarif yollardan biri de hiç şüphesiz sevgiliye uzun mesaj seçenekleridir. Özlemimizi ya da aşkımızı en güzel şekilde ifade eden sevgiliye uzun mesajlar, karşı tarafı da son derece etkiler.

Sevgiliye uzun mesajlar yazarak ona ayrıcalıklı hissettirmek istiyor fakat ne yazacağınızı bilmiyor musunuz? Endişelenmeyin. İçeriğimizin devamında sizlerle paylaşacağımız sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar ile hayatınızdaki insanın kalbini yeniden feth edebileceksiniz.

Öyleyse lafı fazla uzatmayalım ve sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar nelermiş gelin her birlikte bir bakalım. İşte sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar.

Ayrıca size bir önerimiz var! Sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar ile birlikte Muhiku’nun en romantik Sevgiliye Hediye seçeneklerine de göz atabilirsiniz. Böylece biricik sevgilinize çifte mutluluk yaşatabilirsiniz.

En özel anlar için yazdığımız sevgiliye uzun mesajlar ve aşk dolu cümlelerin yer aldığı romantik mesajlar son derece özeldir. Hepimiz biliyoruz ki erkek sevgiliye uzun mesajlar anlamlı bir jesttir. Sevgimizi en net şekilde ifade etmemizi sağlayan sevgiliye uzun mesajlar ile birlikte onlar için en özel ve en romantik hediyeyi de seçmek isteriz.

Fakat nereye gitsek karşımıza çıkan; aşk temalı baskılı tişörtler, miadı dolmuş fotoğraf baskılı yapbozlar, hala heyecan uyandıracakmış gibi önümüze ısıtılıp ısıtılıp getirilen fotoğraf baskılı kupalar ve diğer basit hediye seçenekleri ne yazık ki günümüz hediye beklentisini karşılamaya yetmiyor.

Sunduğu birbirinden yenilikçi hediye kutusu seçeneği ile özel günleri daha da özel kılan Muhiku, hediye kavramına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Hiç tereddüt etmeden değerlendirebileceğiniz bu hediyeler, sevdiklerinize mutluluk dağıtıyor.

Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar Nasıl Yazılır?

Artık bir hediyenin yenilikçi ve sıra dışı olması kadar hayatın tüm alanlarına dokunabilen bir hediye olmasını da istiyoruz. Dolayısıyla en özel anlar için yazacağımız sevgiliye uzun mesaj romantik alternatifleri ile birlikte ona eşlik edecek hediyenin de bu tanıma uyan bir hediye olması gerekiyor.

Muhiku, tüm özel zamanlarda sevgiliye armağan edilebilecek pek çok hediye kutusu tasarlıyor. Aşkın birer sembolü haline gelen bu hediye kutuları, sevgilimize en özel anlarda verebileceğimiz en anlamlı hediyeler arasında. Her biri üzerine uzun uzun düşülen ve büyük bir titizlikle hazırlanan bu hediye kutuları, sevgilimizin yüreğinde tatlı bir heyecan oluşturacak ve uzun süre etkisini yitirmeyecektir.

Hediyelerin tamamlayıcı olan sevginizi ifade edecek sözlere ihtiyacınız var. Sevgilinize duyduğunuz aşkı anlatmaya kelimeler yetmez belki ancak erkek sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar yazmak isteyenler bazen ufak yardım alabilirler. Bunun için sevgiliye uzun mesaj romantik seçenekleri sizler için derledik.

Sevgiliye Uzun Mesaj Fikirleri

sevgiliye-sozler-mesajlar

Sevgilinize duygularınızı uzun uzun anlatmak istiyorsunuz ama bir türlü söze nasıl başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Öyleyse erkek sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar arasından derlediğimiz en romantik ve en anlamlı cümlelerden faydalanabilirsiniz. Bu mesaj örneklerinin üzerinde küçük bir oynama yaparak dilediğiniz özel günde ya da durumda kullanabilirsiniz. Sevgiliye uzun mesaj romantik olur diyenlerdenseniz bu anlamlı mesajlar tam size göre.

Diyelim ki sevgiliye doğum günü mesajı uzun uzun yazacağınız cümlelerden oluşsun istiyorsunuz. O halde sizin için derlediğimiz sevgiliye uzun mesaj romantik seçenekler arasından duygularınızı en iyi ifade eden duygusal doğum günü mesajı seçin. Daha sonra bu mesajın sonuna “iyi ki doğdun sevgilim!” şeklinde bir bitiş cümlesi ekleyin. İşte, sevgiliye duygusal doğum günü mesajı hazır bile.

Eğer güne aşkla başlamak ve sevgiliye günaydın mesajı uzun olsun istiyorsanız yukarıda yer verdiğimiz mesaj örneklerini günaydın mesajı olarak kullanabilirsiniz. Bu mesajların başına “günaydın canım, günaydın sevgilim, günaydın aşkım…” gibi bir giriş yaparak sevgilinize yollayabilirsiniz.

Ayrıca sevgiliye iyi geceler mesajı uzun ve anlamlı olsun istiyorsanız yine yukarıda sıraladığımız mesaj örneklerinden ilham alabilirsiniz. Bu defa mesajınızın sonunda “iyi geceler sevgilim, iyi uykular bebeğim, tatlı rüyalar aşkım…” gibi kapanış cümlesi kullanabilirsiniz.

Eğer sevgilinizle aranızda mesafeler varsa ve ona sevgi dolu bir mesaj yazmak istiyorsanız uzaktaki sevgiliye uzun mesaj seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Sizinle paylaşacağımız sevgiliye uzun mesajlar anlamlı olduğu kadar romantik de. Uzaktaki sevgiliye uzun mesajlar olarak kullanabileceğiniz bu harika alternatifler, sevgilinize tarifsiz mutluluklar yaşatacak.

İşte, sevgiliye uzun mesaj romantik olsun isteyenler için aşk dolu cümleler.

Uzun Aşk Sözleri

 • Aşkta sadece mutluluk yoktur. Sevda yolunda hüzün de vardır keder de, sevinç de vardır gülümseme de. Yeter ki her şeyi birlikte yaşayacağın doğru kişiyi bulasın bu hayatta. Benim için de doğru kişi sensin, seninle her şeyi yaşayacağıma, seni hiç yalnız bırakmayacağıma söz veriyorum.
 • Her şeyi ama her şeyi seninle yaşamak istiyorum bu hayatta. Tüm yolları seninle yürümek, her yağmurda seninle ıslanmak, her çiçeği seninle koklamak, her canlıyı seninle sevmek… Her şeyi seninle yaşamak istiyorum. Hep yanımda ol sevgilim.
 • Bir hayalim var seninle. Bugün nasıl birlikte nefes alıyorsak yaşlılığımızda da birlikte nefes almayı hayal ediyorum. O günlerde de yine benimle olmanı diliyorum. Sonsuza kadar seninle el ele olalım sevgili.

Sevgiliye Uzun Mesaj Romantik Önerileri

sevgiliye-romantik-mesaj-onerileri

Sevgililer Günü giderek yaklaşıyor. 14 Şubat’ta sevgilinize en güzel Sevgililer Günü hediyelerini verirken yanına da romantizmi arttıracak ve sevginizi pekiştirecek bir not eklemek istemez misiniz? O halde erkek sevgiliyi mutlu edecek uzun mesajlar arasında yer verdiğimiz romantik örneklerden de ilham alabilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim. İçeriğimizin devamında paylaşacağımız anlamlı mesajları asker sevgiliye uzun mesajlar olarak da değerlendirebilirsiniz. Görevinin başında olan ve uzakta bile olsa daima yanınızda hissettiğiniz biricik aşkınız için asker sevgiliye uzun mesajlar arasından güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Ayrıca üzülen sevgiliye uzun mesajlar içerisinden bir seçim yaparak sevgilinizin kalbini yeniden kazanabilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde sevgilinizle aranızı düzeltebilir ve ona sevginizi sonuna kadar hissettirebilirsiniz. Üzülen sevgiliye uzun mesajlar eminiz ki biricik sevgilinizin yüreğini yumuşatacak.

Kız Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar

 • Bu bir oyunsa hiç bozulmasın, bir filmse sonu gelmesin, bir şarkıysa bitmesin… Hayatımın her şeyi sensin. Her şeyden, hiç eksilmesin aşkımız.
 • Dünyaları verseler de bana sen yoksan neyleyeyim o dünyayı. Sen varsan anlamlı bu dünya. Hayat boyu elin elimde olsun sevdiğim.
 • Günler geçti, aylar geçti derken sana olan sevdam hiç geçmedi. Senin varlığınla nefes aldığım sevgilim iyi ki yanımdasın.
 • Sen varsan bu yollar çiçekli, sen varsan her gün bahar, sen varsan bu gönül açar. Seni çok seviyorum hiç solmayacak çiçeğim.

Erkek Sevgiliyi Mutlu Edecek Uzun Mesajlar

 • Her sabah uyanınca seni görmek mutlulukların en güzeli. Sensiz sabahlarda gün doğmuyor bana. Sensiz sabahlarım olmasın bu hayatta.
 • Ömrüm senin olsun, senden bana aşkın kalacaksa. Seni öyle çok seviyorum ki anlatmaya kelimelerim yetmez. Ömrüme ömür olan sevgilim, iyi ki varsın.
 • Sensiz ben ne yapayım bu fani dünyada. Sen varsan dünya yaşanılmaya değer yer. Her zaman yanımda ol, seni her şeyden çok seviyorum.
 • Son bulacaksa da hayat senin yanında son bulsun. O zaman aşkların destanı biz oluruz. Bizden sonra gelenler aşk diye bizi okurlar. Seni çok seviyorum.

Uzaktaki Sevgiliye Uzun Mesaj

 • Aramızda kilometreler var sevgilim. Ama ben her gün seninle uyuyor, seninle uyanıyorum. Benden fiziken uzak olsan da kalbim hep seninle. Seni daima seveceğim.
 • Gözümün nuru, kalbim; şu an benden çok uzaktasın. Fakat bir telefon kadar da yakınımdasın. Unutma, mesafeler bizi asla ayıramaz. Çünkü biz birbirimizi yürekten seviyoruz.
 • Senin geçen her an ızdırap gibi, ama biliyorum ki bu özlem dolu günler geçecek. Biz yine yan yana olacağız ve birbirimize aşkla bakacağız. Seni çok seviyorum.
 • Dinlediğim her şarkıda ve baktığım her güzel manzarada sen varsın sevgilim. Aramızda mesafeler olsa da biliyorum ki hep benimlesin. Seni çok seviyorum bebeğim.

Sevgiliye Kısa Aşk Mesajı Önerileri

sevgiliye-romantik-kisa-mesajlar

Sevgiliye uzun mesajlar yanında birkaç kısa aşk mesajı da paylaşmak istedik. Aşkınızı en net şekilde ifade etmenizi sağlayacak bu mesajları sevgiliye hediye aldığınızda kutunuzun içine ekleyerek hediyenizin anlamını güçlendirebilirsiniz.

Sevgiliye uzun mesaj yazmak istemediğiniz zamanlarda kısa ve öz cümlelerle de duygularınızı ifade edebilirsiniz. Sevgilinize her sabah güzel dileklerde bulunmak için anlamlı günaydın mesajı mı arıyorsunuz? O halde bu örneklerden ilham alarak yakındaki ya da uzaktaki sevgiliye günaydın mesajı yollayabileceğinizi söylemeliyiz.

Nasıl mı? Diyelim ki sevgiliye günaydın mesajı kısa ama anlamlı olsun olsun istiyorsunuz. Öyleyse yukarıdaki örneklerin başında “günaydın sevgilim” gibi bir giriş kullanabilirsiniz. Eğer sevgiliye uzun günaydın mesajı yollamak istiyorsanız ilk verdiğimiz örneklerden faydalanabilirsiniz.

Kısa Aşk Sözleri

 • Kendimi dünyanın en şanslı insanı hissediyorum, sen yanımda olunca. Şansımı hiç yalnız bırakma. Seni çok seviyorum.
 • Dünya dönüyor, yıllar geçiyor, hayat bitiyor. Ama en bitmeyecek olan, sana olan aşkım.
 • Her şey değişse de bir şey değişmiyor; sana olan aşkım hiç bitmeyecek.
 • Zor olan bu hayatta, engelleri seninle aşmak bana kolaylık veriyor. Bana güç olduğun için teşekkürler sevgilim.
 • Güneş de ay da sen varsan parlıyor. Sen yoksan ikisinin de ışığı sönük kalıyor. Hayatımın ışığı iyi ki varsın.
 • Bir dünya kuralım içinde aşk olsun. Aşktan beslensin her canlı. Yağmur damlası dahi aşkla yağsın insanlığın üstüne ama en çok bizim aşkımızın üstüne. Aşkımız hiç bitmesin sevgilim.

WhatsApp Uzun Mesaj Sevgiliye

 • Hayatın anlamı ne diye sorsalar bana, elbette senin varlığın derim. Hayatımda olduğun için ne kadar teşekkür etsem az. Seni hep seveceğimi bilmeni istiyorum, canım sevgilim.
 • Seni bir gün görmesem özlerim. Bir gün bile bu özlemi bana yaşatma. Hayatım sen varsan güzel. Seni çok seviyorum.
 • Mecnun’un Leyla’sı, Kerem’in Aslı’sı varsa benim de yarim sensin. Seni bir ömür boyu seveceğim.
 • Her yer karanlık olsa da senin olduğun yer parlıyor. Sen benim hayat ışığımsın. Işığım hep benimle kalsın.
 • Bütün güzellikler seninle birlikte. Sen gülümseyince her yer çiçek açıyor sanki. Gönlüme baharı getiren sevgilim iyi ki yanımdasın.
 • Kalbimin tek sahibine sesleniyorum, bu hayatta en değerli varlığım sensin. Varlığından beni eksik bırakma sevdiğim.
 • Kalbimin tek sahibi, aşk dolu bakışlarımın ışığı sevdiğim; bir gün bile sensiz olmak istemeyeceğim bu hayatta nefesim olduğun için teşekkür ederim.

6 yorum

  1. Eğer yanlış insanlarla bir hayat kurmazsan, ve gerçekten hazırsan evet güzel ama bunu yapacaksan bir değilde iki defa düşün derim. Benim gibi yanlışlarına yaşamak zorunda kalma…

  1. Dünyadaki tüm güzellikleri görmeye, her yeri keşfetmeye ömrüm yetmez diye düşündüğüm sırada karşıma çıktın. Bana her şeyin bambaşka olduğunu fark ettirdin. Sana baktıkça aslında görmem gereken tek güzel şeyin senin gülümsen olduğunu anladım. Kalbimdeki en özel ve ulaşılmaz yerin sahibisin. “Cumalı❤️Zehra”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir