Sevgiliye Fotoğraf Albümü için İlham Dolu Fikirler

sevgiliye-fotograf-albumu-icin-ilham-dolu-fikirler

Sevgiliye fotoğraf albümü hazırlamak isteyenler için müthiş önerilerle geldik. En anlamlı, en duygusal ve en romantik hediye seçeneklerinden biri olan fotoğraf albümü ile sevgilinize en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Bazı hediyelerin en özel olması gerekir. Sevgiliye armağan edilecek hediye de bu özel hediyeler arasındadır. Sevginin en romantik halinin yüreğimizde teşekkül etmesini sağlayan sevgiliye, hissettirdikleri ve kendisi kadar özel hediye hazırlamanızı öneririz.

Bu sebeple en romantik, en duygusal ve en anlamlı hediye seçeneklerinden biri olan fotoğraf albümü ile sevgilinize Sevgililer Günü’nde ya da doğum gününde en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Sevgiliye fotoğraf albümü oldukça güzel bir seçenek. Fakat bazı okurlarımızın fotoğraf albümü hazırlamak için gerekli boş vakti olmayabilir. Bu sebeple onlar için de güzel bir öneri de bulunmak isteriz.

📷 Eğer sevgiliye fotoğraf albümü hazırlamak için yeterli vaktiniz yoksa ona Muhiku’nun fotoğraflı hediyeler kategorisi içerisinde yer alan birbirinden güzel hediyeliklerin yer aldığı bir hediye kutusu armağan edebilirsiniz.

Sevgiliye Anılarla Dolu Hediye Kutusu

tatli-anilar-hediye-kutusu
Tatlı Anılar Hediye Kutusu

Sevgiliniz için değerlendirebileceğiniz en güzel hediyelerden biri de içi mutluluk dolu hediye kutularıdır. Özellikle Muhiku’nun Tatlı Anılar Hediye Kutusu, ürün içeriğiyle partnerinizin kalbini çalacak.

Muhiku’nun Tatlı Anılar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Lady Grey çayı,
 • “You Make My Heart Smile” porselen kupa,
 • CHOCCO’M el yapımı Türk kahvesi & fındık beyaz çikolata
 • “You Make My Heart Smile” beton bardak altlığı
 • 9 adet klasik fotoğraf baskı,
 • “Always Love You” motto kartı
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Partnerinizin yüzünü gülümsetecek bu kutuyu hiç tereddüt etmeden tercih edebilirsiniz. Ayrıca hazır hediye kutularının yanı sıra kendi hediyenizi de tasarlayabileceğinizi biliyor muydunuz?

Muhiku’nun yenilikçi hediye anlayışı içerisinde sunduğu sıra dışı hediye seçeneğiyle sevgilinize ve birlikteliğinize özel bir hediye kutusu tasarlayabilirsiniz. Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap seçeneğiyle sevgilinize en az fotoğraf albümü kadar özel ve romantik bir hediye armağan edebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap ile tasarlayacağınız hediye kutusuna birbirinden romantik hediyelikler, yöresel lezzetler, kullanışlı parçalar, günlük rutinlere keyif katacak birbirinden doğal kişisel bakım ürünleri ve şık dekorasyon ürünleri arasından ürün ekleyebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap ile hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine bir anı kutusu eklediğiniz zaman mükemmel bir sonuç ile karşılaşacaksınız.

Hem en anlamlı parçaların hem de en kullanışlı hediyeliklerin yer aldığı bu hediye kutusu sevgilinize sıra dışı ve bir o kadar da anlamlı bir hediye armağan etmenizin en güzel yolu.

Eğer sevgilinize hediye kutusu armağan etme fikri size sıcak geldiyse her biri farklı bir konseptle hazırlanan aşk dolu hediye kutusu seçeneklerine de bakabilirsiniz.

💖 Muhiku’nun sevgiliye hediye seçenekleri arasından hem kadın sevgiliye hem de erkek sevgiliye armağan edilebilecek pek çok hediye kutusu seçeceğine ulaşabilirsiniz.

Sevgiliye Fotoğraf Albümü Hazırlama Fikirleri

sevgiliye-fotograf-albumu-hazirlama-fikirleri

Sevgiliye fotoğraf albümü hazırlamak için birtakım fikirlere ihtiyaç duyabilirsiniz. Biz de size ilham vermesi için size birkaç öneride bulunacağız.

Size vereceğimiz fikirlerden ilham alarak sevgilinize unutulmaz bir Sevgililer Günü hediyesi, yıldönümü hediyesi ya da doğum günü hediyesi armağan edebilirsiniz.

İşte sevgiliye hediye fotoğraf albümü hazırlayabileceğiniz ilham dolu fikirler.

Erkek Sevgiliye Fotoğraf Albümü Yapımı

Sevgiliniz için sıra dışı bir fotoğraf albümü hazırlamak istiyorsanız eğlenceli anılarınızdan beslenebilirsiniz. En komik, en eğlenceli anlarınızın fotoğraflarını çıkartarak sıra dışı bir fotoğraf albümü hazırlayabilirsiniz. Sevgiliye eğlenceli fotoğraf albümü hazırlarken neler yapabilirsiniz?

İşte erkek sevgiliye fotoğraf albümü hazırlamak isteyenler için eğlenceli fikirler.

 • Fotoğraf albümünün kapağına en eğlenceli fotoğrafınızı koyabilirsiniz.
 • Her fotoğrafın çekildiği güne ait eğlenceli bir anıyı fotoğrafın altına not düşebilirsiniz.
 • Eğlenceli anılarınızın yanı sıra birlikte ne kadar eğlendiğinizi ima edecek cümleler yazabilirsiniz.
 • Fotoğrafların yanlarına stickerlar yapıştırabilirsiniz. Birbirinden komik ve fotoğrafla uyumlu stickerlar albümünüzü daha da güzel gösterecektir.
 • Stickerlarla, anılarla, cümlelerle ve fotoğraflarla süslediğiniz albümünüzü hazırladıktan sonra sıra geldi paketleme işlemine. Bizce albümü paketlerken de eğlenceli detaylardan faydalanabilirsiniz. Böylece hediyeniz bir bütün olacaktır. Yine hediye paketini komik stickerlar ile süsleyebilirsiniz. Hatta komik anlarınızın stickerlarını tasarlayabilir ve çıkarttırabilirsiniz. Böylece sıra dışı fotoğraf albümünüz daha da sıra dışı olacak ve normal bir fotoğraf albümünden daha çok beğenilecektir.

Kadın Sevgiliye Fotoğraf Albümü Yapımı

Sevgiliniz için hazırlayacağınız fotoğraf albümüne romantik bir havanın hakim olmasını istiyorsanız size vereceğimiz fikirlere bayılacaksınız. Eğer hazırsanız sevgiliniz için hazırlayacağınız romantik fotoğraf albümünde neler yapabileceğinize geçelim.

İşte, kadın sevgiliye fotoğraf albümü hazırlarken faydalanacağız romantik fikirler.

 • Öncelikle birlikte çekildiğiniz en romantik ve en duygusal fotoğrafları seçin.
 • Her bir fotoğrafı sayfanın tam ortasına gelecek şekilde bir yapıştırıcı yardımıyla yapıştırın.
 • Desenli bir bant seçin.Bu banttan bir parça keserek fotoğrafın sol üst köşesine çaprazlamasına yapıştırın.
 • Fotoğrafın hemen sağ alt köşesine o günün tarihini düşün.
 • Fotoğrafın üst kısmına romantik bir aşk şiirinin yüreğinize dokunan bir dörtlüğünü yazın. Şiiri yazarken olabildiğince güzel yazmaya çalışın. Hatta italik yazı stili ile yazarsanız daha hoş bir görüntü oluşacaktır.
 • Fotoğrafın alt kısmına ise fotoğrafı çekildiğiniz güne dair küçük bir anı yazın ya da o günün size hissettirdiklerini de yazabilirsiniz. Bunları yazarken de italik yazı stilini kullanmanızı öneririz.
 • Defterin her bir sayfasını bu şekilde doldurduktan sonra paketleme işlemine geçebilirsiniz. Paketleme için kraft kağıt kullanmanızı ve bir tane de siyah beyaz fotoğrafınızı çıkarttırmanızı öneririz. Albümü kraft kağıtla sardıktan sonra fotoğrafı tam ortasına yapıştırın. Daha sonra ince halat iple ortasından birkaç tur atın ve fiyonk şeklinde bağlayın. İşte, sevgiliye romantik fotoğraf albümü hazır bile!

💌 Sevgiliye romantik fotoğraf albümünü hazırlarken şiir seçiminde zorlanırsanız “Sevgiliye Romantik Aşk Şiirleri” başlıklı yazımızda yer alan şiirler içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Sevgili için Hazır Fotoğraf Albümü Fikirleri

sevgiliye-hediye-pola-kart-fotografli-kupa

Albüm fikri aklınıza yattı fakat sevgilinize kendi ellerinizle albüm hazırlamak için yeterli vaktiniz mi yok? Öyleyse Muhiku’nun fotoğraf baskı kategorisinde yer alan seçenekleri değerlendirmenin şimdi tam zamanı.

Anılara güzel bir yolculuk yapmak için tercih edebileceğiniz bu ürünler sayesinde partnerinize kusursuz bir hediye sunabilirsiniz.

Dilediğiniz fotoğraflarla hazırlayabileceğiniz bu albüm, bizce sevgiliniz tarafından uzun yıllar saklanacak bir hediye. Şimdi siz de Muhiku’nun uygun bir fiyata satışa sunduğu fotoğraf albümü seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Böylece kıymetli sevgilinize hediyelerin en güzelini verebilirsiniz. Dilerseniz Muhiku’nun fotoğraf baskı seçenekleriyle hazırladığı hediye kutularını da değerlendirebilirsiniz. Böylece sevgilinizi birden fazla hediyeyle mutluluğa boğabilirsiniz.

Sevgiliye Fotoğraf Albümü Sözleri

sevgiliye-anlamli-sozler-romantik-ve-etkileyici-sozler

Size sevgiliniz için romantik sözler içeren bir fotoğraf albümü için bazı örnekler vereceğiz. Özenle derlediğimiz sevgiliye fotoğraf albümü sözleri ile hazırladığınız albümü daha da özel kılabilirsiniz. Dilerseniz örnek sözlerden ilham alarak kendiniz de söz yazabilirsiniz.

İşte farklı duyguları ifade eden romantik sözler:

 • “Gözlerim seni her gördüğünde sana yeniden aşık oluyorum ve sanki kalbim seninle dans ediyor.”
 • “Bu fotoğraf, birlikte geçirdiğimiz anıların sadece bir anlık yansıması. Her bir anın değeri benim için sonsuz.”
 • “Seninle her anım bir masal gibi, bu fotoğraf ise en sevdiğim bölümü.”
 • “Gözlerin, kalbimin aynası. Her bir fotoğrafımızda seni yeniden keşfediyorum.”
 • “Bu fotoğrafın güzelliği, içindeki anlam kadar derin. İşte bizim hikayemiz, hep birlikte yazdığımız unutulmaz anılar.”
 • “Bu fotoğrafta seninle birlikte güneşin doğuşunu izledik. Her yeni gün seninle aşkla başlamak istiyorum.”
 • “Bu fotoğrafta gülümsediğin anı hatırlıyorum ve her seferinde aşkım yeniden alevleniyor.”
 • “Seninle geçirdiğimiz her an, birlikte olduğumuz tüm hayatlara bedel.”
 • “Bu fotoğraf, seninle birlikte olduğumuz en özel anıları bir araya getiriyor. Seninle her an büyülü.”
 • “Bu fotoğrafta seninle paylaştığımız aşk dolu bir bakış var. O anı tekrar yaşamak için sabırsızlanıyorum.”
 • “Fotoğrafımızın her pikseli, seni sevdiğimi haykırıyor. Seninle her anı sonsuzluğa sığdırmak istiyorum.”
 • “Bu fotoğrafın her bir detayında seninle yaşadığımız romantik anları hatırlıyorum. Seninle her an bir masal.”

Sevgilinizin kişiliğine, ilişkinizin özelliklerine ve sizin aranızdaki anılara uygun sözleri seçmek önemli. Kendi duygularınızı ve samimiyetinizi yansıtacak sözleri tercih etmek sevgilinizi daha çok etkileyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
sevgiliye-hediye-notu-nasil-yazilir
Daha Fazla
Sevgiliye Hediye Notu Nasıl Yazılır?
İçindekiler Gizle Sevgiliye Hediye Notu Yazarken Yapılmaması GerekenlerSevgiliye Hediye Notu Yazarken Dikkat Edilmesi Gerekenlerİlham Alın!Hatıralardan Faydalanın!Hayallerinizden Beslenin!Aşkınızı Dile…