Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Örnekleri – En Anlamlı Mesajlar

sevgiliye-babalar-gunu-mesaji

Gelecekte sizin eşiniz çocuklarınızın ise babası olacak kişi için güzel bir kutlama yapmaya ne dersiniz? Eğer cevabınız evet ise sevgiliye Babalar Günü mesajı seçeneklerinden bahsedeceğimiz bu içeriğimiz tam size göre.

Siz de biliyorsunuz ki babalık, eşi benzeri olmayan bir duygu. Hemen hemen bütün erkeklerin yaşamak istediği bu özel duyguyu belki sizin de sevgiliniz yaşamak için dört gözle bekliyordur kim bilir.

Eğer baba olmak için sabırsızlanan bir sevgiliniz varsa onun için erken bir Babalar Günü kutlaması yapabilirsiniz. Peki ama nasıl? Elbette ki içeriğimizin devamında paylaşacağımız sevgiliye Babalar Günü mesajı seçenekleri ile.

Birbirinden duygusal mesajlar içerisinden biricik partneriniz için güzel bir seçim yapabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli okumalar dileriz.

Sizlerle paylaşacağımız birbirinden anlamlı Babalar Günü mesajı seçeneklerinin yanına birde anlamlı bir hediye eklemek isterseniz Muhiku’nun Babalar Günü hediyeleri kategorisine göz atabilirsiniz. Gün sonunda birbirinden anlamlı ve hoş hediyelerle dolu olan bu kategori içerisinden bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz.

Sevgiliye Babalar Günü Mesajı Uzun Duygusal

sevgiliye-babalar-gunu-mesaji-duygusal

Biricik sevgilinizin Babalar Günü’nü kutlayarak onu şaşırtmaya ne dersiniz? Eğer bu fikir kulağa hoş geliyorsa içeriğimizin bu kısmında sizlerle paylaşacağımız sevgiliye Babalar Günü mesajı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Sevgi dolu bu mesajlar sayesinde geleceğin babası olan partnerinize büyük ve anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz.

İşte sevgiliye Babalar Günü mesajı seçenekleri.

 • Sevgilim, senin gibi harika bir erkekle birlikte olduğum için şanslıyım. Senin sevgin, şefkatin ve sabrınla her zaman çocuklarımızın yanında olduğunu görmek beni mutlu ediyor. Şimdiden Babalar Günü’n kutlu olsun, seni çok seviyorum.
 • Sevgilim, seninle olan her anımızda, senin mükemmel bir baba olacağını gözlemlemek beni gururlandırıyor. Çocuklarımıza vereceğin sevgi ve özen için sana şimdiden minnettarım. Babalar Günü’nde sana kocaman bir teşekkür etmek istiyorum. Seni çok seviyorum.
 • Babalar Günü’nde seni düşünüyor ve sana teşekkür etmek istiyorum sevgilim. Seninle çocuklarımızı büyütecek olmanın hayalini kurmak benim için en büyük mutluluk. Her gün senin sevginle dolu bir evde olma hayali, beni daha da güçlendiriyor. Sen benim için bir kahramansın. Babalar Günü’n şimdiden kutlu olsun.
 • Sevgilim, senin gibi harika bir baba olacağını görmek bu hayattaki en büyük isteğim. Çünkü sen mükemmel bir baba olacaksın. Şimdiden Babalar Günü’n kutlu olsun, sevgilim Seni çok seviyorum.
 • Canım aşkım, seni baba olarak hayal etmek beni heyecanlandırıyor. Senin sevgi dolu kalbin ve sabrınla çocuklarımıza mükemmel bir baba olacağından eminim. Babalar Günü’n kutlu olsun ve seninle bu harika yolculuğa adım atacağım çok mutluyum.
 • Sevgilim, henüz çocuk sahibi olmasan bile içindeki sevgi ve istek baba olmanın işaretleridir. Gelecekteki çocuklarımıza örnek olacağına ve onları sevgiyle büyüteceğine gönülden inanıyorum. Gelecekteki babalık yolculuğunda sana güç ve mutluluk diliyorum.
 • Geleceğin babası. Henüz baba olmasan da gelecekte harika bir baba olacağından hiç şüphem yok. Babalar Günü’n şimdiden kutlu olsun!
 • Biricik sevgilim, çocuklarımın babası olacağın günü sabırsızlıkla bekliyorum. Harika bir eş ve kusursuz bir baba olacağına eminim. Her ne kadar erken olsa da Babalar Günü’n kutlu olsun! Seni çok seviyorum.

Sevgiliye Babalar Günü Hediyeleri Muhiku’da!

Babalar Günü için biricik sevgilinize beklenmedik bir sürpriz yapmak istiyorsanız Muhiku’nun Babalar Günü hediyesi seçeneklerinden bir seçim yapabilirsiniz.

Henüz baba olmayan fakat baba olmak için dört gözle bekleyen bir sevgiliniz varsa bizce partnerinizin Babalar Günü’nü en güzel şekilde kutlamalısınız. Böylece gelecekte süper bir baba olacak olan sevgilinize duygusal anlar yaşatabilirsiniz.

Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’da değerlendirebileceğiniz çeşitli babaya hediye seçenekleri var. Üstelik bu hediyelerin her biri uygun fiyatlı ve yenilikçi. Bu hoş ve anlamlı hediyeler sayesinde partnerinize büyük bir mutluluk yaşatabilirsiniz.

yeni-babaya-turk-kahvesi-hediye-kutusu
Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Gel gelelim sevgiliye Babalar Günü hediyesi olarak sunabileceğiniz en güzel hediyelere. İşte geleceğin babası biricik sevgilinizi şaşırtacak o hediyeler.

Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Müstakbel baba adayı sevgiliniz gün içerisinde çok fazla Türk kahvesi mi tüketiyor? Öyleyse ona Muhiku’nun Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu’nu hediye edebilirsiniz.

Mithra Coffee’nin eşsiz bir lezzete sahip olan Türk kahvesini içerisinde barındıran bu kutu, kıymetli sevgilinizin yüzünü güldürecek. Ayrıca kutu içerisindeki diğer ürünler de sevgilinizi oldukça mutlu edecek.

Muhiku’nun Babaya Türk Kahvesi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Okkalı – Mithra Türk kahvesi,
 • Mat siyah seramik fincan takımı,
 • Siyah termo deri defter,
 • Siyah roller kalem,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Babalar Günü motto kart
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Kutu içerisine dilerseniz sevgilinize duyduğunuz aşkı dile getirebileceğiniz anlamlı bir not ekleyebilirsiniz. İçeriğimizin ilk kısmında sizlerle paylaştığımız sevgiliye Babalar Günü mesajları içerisinden gönlünüzce bir seçim yapabilirsiniz. Böylece hediyenizin değerini iki katına çıkarabilirsiniz.

🎁 Ayrıca Muhiku’nun özenle tasarladığı diğer hediye kutularını da keşfetmek isterseniz Babalar Günü için Hediye Kutusu Önerileri blog yazımızı okuyabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir
lohusa-anneye-hediye-fikirleri-muhiku-blog
Daha Fazla

Lohusa Anneye Hediye Fikirleri

İçindekiler Hide Lohusa Anneye Ne Hediye Alınır?Anneye Özel Hediye KutusuÇiçekLohusa Anneye Hediye ÖnerileriDünya Çayları KutusuMeyve SepetiMutlu Anlar Hediye…