in , , ,

Sevgililer Günü’nde Verilecek Unutulmaz Hediyeler

sevgililer-gununde-verilecek-unutulmaz-hediyeleri

Tüm dünyadaki aşıkların büyük bir heyecanla beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü’nde verilecek unutulmaz hediyeler ile sevgilinizin ayaklarını yerden kesin! Sevgilinizin yüzünde sıcacık bir tebessüm; yüreğinde ise sevgi seli oluşturacak hediyeler ile 14 Şubat’ta ilişkinize renk katın!

Aşk, iki kişinin paylaştığı mucizevi bir duygu değildir de nedir? Birbirinin varlığından habersiz iki insanın gözlerinin buluşmasıyla yaşanan o kimyasal bağ ya da doğaüstü bir olay. 14 Şubat tarihi ile taçlandırılan bu özel gün kimi zaman gizli kalmış duyguların açığa çıkmasına; kimi zaman atılmaya cesaret edilememiş adımların atılmasına; kimi zaman da büyük kararların alınmasına vesile olmuştur.

Siz de 14 Şubat’ta duygularınızı açıkça dile getirin. Atmaya korktuğunuz o adımı 14 Şubat’ın verdiği o cesaret ile atın. Bir ömrü paylaşmak için heyecanla beklenen o soruyu sorun. Bunu yaparken de en güzel hediyeleri duygularınıza eşlik edin. Umarız ki, sizin için seçtiğimiz Sevgililer Günü hediyeleri sizin için cesaret verici olur. Keyifli okumalar dileriz.

? Muhiku’nun 14 Şubat’a özel hazırladığı hediye koleksiyonu içinden sevgiliniz için en romantik ve en kullanışlı hediyeyi seçebilirsiniz. Sevgilinize bir ömür aynı heyecanla hatırlayabileceği bir armağan vermek için Sevgililer Günü hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Sevgililer Günü Hediyesi Erkek için Fikirler

buyulu siyah hediye kutusu
Büyülü Siyah Hediye Kutusu

Kadınların en çok zorlandığı konulardan biri de Sevgililer Günü’nde erkek için hediye seçmek. Erkeğe Sevgililer Günü hediyesi seçerken karşımıza çıkan seçenekler arasında dönüp dolaşır, bir türlü ne alacağımıza karar veremeyiz.

Fakat sizin için seçtiğimiz hediye seçenekleri ile pek çok hediye seçeneğini eleyebilirsiniz. Böylece Sevgililer Günü için en doğru hediyeyi seçebilirsiniz.

? Aşağıda bahsedeceğimiz hediyeleri ve diğer seçenekleri erkeğe hediye sayfamızdan detaylıca inceleyebilirsiniz.

Büyülü Siyah Hediye Kutusu

Sevgililer Günü’nde verilecek unutulmaz hediyeler içerisinde şık ve göz alıcı tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine çekecek hediyelerden biri Büyülü Siyah Hediye Kutusu. Ayrıca erkeğe verebileceğiniz en şık hediyelerden biri. Dolayısıyla Büyülü Siyah Hediye Kutusu ile sevgilinize unutulmaz bir 14 Şubat Sevgililer Günü hediyesi verebilirsiniz.

Büyülü Siyah Hediye Kutusu içeriğinde;

 • Kolombiya Huila filtre kahve,
 • Patiswiss çikolata,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Yade sandal ağacı kokulu soya mum,
 • Yade misk büyük oda kokusu,
 • Sinbo French press,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Siyahın göz alıcı asaletinin her bir detayında kendini hissettirdiği Siyah Sever Hediye Kutusu, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü partneriniz için özel ve benzersiz kılacaktır.

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Bir hediyeyi unutulmaz yapan en önemli şeylerden biri hayata dokunabilirliği. Yani verdiğiniz hediye karşınızdaki kişinin hayatına ne kadar dahil olursa o kadar kalıcı olur. İzleri kolay silinmez ve yine aynı heyecanla hatırlanır. İşte, Erkeğe Hediye Kutusu da her bir ayrıntısıyla hayata dokunan ve sevgilinizin hafızasından kolay kolay silinemeyecek bir hediye.

Muhiku’nun her bir ayrıntısını özenle tasarladığı Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • Yade’nin kahveli aromaterapi mum,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Eyüp Sabri Tuncer’in tıraş kolonyası,
 • Özel kutusunda siyah roller kalem,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Kahve bilgi kartı,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

İçine ekleyeceğiniz hediye notuyla hediyeniz çok daha anlamlı ve özel olacaktır. Bu sebeple hangi hediyeyi seçecek olursanız olun içine mutlaka bir not ekleyin.

Keyifli Atıştırmalıklar Kutusu

Sevgiliniz formunu korumaya özen gösteriyor olabilir. Fakat zaman zaman küçük kaçamaklar yapıp farklı tatlar deneyimlemek onun da hakkı. Sevgiliniz için hazırlayacağınız çikolata ve kahve dolu bir hediye kutusu ile ona hiç beklemediği bir Sevgililer Günü hediyesi armağan edebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap ile onun damak tadına göre tasarlayacağınız hediye kutusunun içerisinde en keyifli atıştırmalıklara ve dünyanın en özel yerlerinden seçilmiş kahve çeşitlerine yer verebilirsiniz. İçerisine ekleyeceğiniz küçük Sevgililer Günü notu ile de hediyenize romantik bir hava katabilirsiniz.

Kadın Sevgiliye Hediye

askin-renkleri-hediye-kutusu
Aşkın Renkleri Hediye Kutusu

Birçok kadın için Sevgililer Günü’nü önemsizmiş gibi görünür. Fakat hepsi hediye almak ve hediye vermek ister. Bunu size dile getirmeseler bile Sevgililer Günü’nde sizden hediye beklediklerine emin olabilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz hediyelerle onlara beklentilerin üzerinde bir hediye hazırlayabilirsiniz. İşte, bir kadını fazlasıyla hoşnut edecek Sevgililer Günü hediyeleri!

? Önerdiğimiz tüm hediye kutularına kadına hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Aşkın Renkleri Hediye Kutusu

Aşktan ilham alan ve her bir ayrıntısı aşkla tasarlanan bir hediyeyle sevdiğiniz kadına romantik bir Sevgililer Günü hediyesi armağan edin. En güzel duygularınıza eşlik edecek Aşkın Renkleri Hediye Kutusu ile ona, onu ne kadar sevdiğinizi bir kez daha haykırın.

Muhiku’nun Aşkın Renkleri Hediye Kutusu içerisinde;

 • Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 • İran’ın meşhur hibiskus çayı,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • İki adet Cos Chocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Kalpli dekoratif mum,
 • Pomellos kolonya,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

? Romantik bir hediye notuyla hediyenizi çok daha etkili kılmak için etkileyici ve romantik sözler başlıklı yazımızı ziyaret edebilirsiniz.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu

selamlique-keyifli-saatler-hediye-kutusu

Sevgililer Günü’nde verilecek unutulmaz hediyeler içerisindeki en keyifli hediye Keyifli Saatler Hediye Kutusu olsa gerek. İçinde en şık detaylar yer alıyor. Bir buket gülden daha fazla mutluluk yaratacağı tartışmasız bir gerçek olan bu hediye kutusu ile partnerinize sıra dışı bir hediye armağan edebilirsiniz.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu içerisinde;

 • Selamlique gelenkesel Türk kahvesi,
 • Godiva sütlü çikolatalı Napoliten Cello Naps,
 • İkili bambu tabaklı porselen fincan takımı,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Sukulent,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Her kadının hoşuna gidecek detaylarla süslenen bu hediye kutusu ile partnerinize beklentisinin üzerinde bir hediye armağan edebilirsiniz. Keyifli Saatler Hediye Kutusu ve farklı konseptlerle tasarlanan pek çok hediye için sevgiliye hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mum

yade-beton-soya-mum

Her kadın mum ışığında kahve içmeye, müzik dinlemeye ya da sevdiği bir derginin sayfaları arasında gezinmeye bayılıyor. Karanlık bir odaya yayılan o loş ışığın verdiği huzurla tatlı hayallere dalar.

Dolayısıyla sevgilinize hoş kokularla hazırlanmış şık bir mum seti armağan edebilirsiniz. Özellikle mumların aromaterapi özellikli olanlarını tercih ederseniz sevgilinizin hem zihinsel ben de bedensel anlamda rahatlayacağı bir ortam yaratmasına fazlasıyla yardımcı olabilirsiniz.

Sevgiliye Anlamlı Hediye

sevgiliye-anlamli-hediye

Fotoğraf baskılı klişe Sevgililer Günü hediyeleri, yılın en iyi sevgilisi ödülü, aşkprinler de neymiş diyenler için en anlamlı hediye seçeneklerinden birini sunuyoruz. Bu hediye seçeneği ilk bakışta pek çok kişiye sıradan gibi gelebiliyor. Ancak eminiz ki fotoğraf baskılı hediyelerden çok daha anlamlı bir Sevgililer Günü hediyesi olacak.

Resimli Anı Defteri

Her sayfasında en özel anıların yer alacağı resimli anı defteri ile sevgilinize özenle hazırlanmış bir Sevgililer Günü hediyesi armağan edebilirsiniz. Sevgilinizin seveceği renklerde veya desenlerde seçeceğiniz defterin sayfalarını size ait en özel anılarla süsleyebilirsiniz.

Her bir fotoğrafın altına o günün tarihi ile ve  o günü hatırlatıcı cümlelerle doldurabilirsiniz. Böylece sevgiliye bir ömür hatırlayabileceği bir hediye armağan edebilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde verilecek unutulmaz hediye önerilerimiz bu şekildeydi. Umarız yazımızdan ilham alarak kız arkadaşınıza ya da erkek arkadaşınıza çok beğeneceği bir hediye verebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  sevgiliye-sasirtici-hediye-fikirleri-sevgiliye-hediye

  Sevgiliye Şaşırtıcı Hediye Fikirleri

  erkek-sevgiliye-anlamli-hediye-onerileri

  Erkek Sevgiliye Anlamlı Hediye Önerileri