Sevgililer Günü Hediye Notu Nasıl Yazılır? – Romantik Öneriler

sevgililer-gunu-icin-hediye-notu-nasil-yazilir

Sevgililer Günü hediyeniz hazır. Fakat hediyenizi tamamlayacak anlamlı cümleleri henüz zihninizde kuramadınız mı? Öyleyse Sevgililer Günü hediye notu yazarken size ilham vermesi için birkaç tavsiyemiz var.

Bu tavsiyelerin yanı sıra farklı hediye notu sözleri ile de size fikir vermeye çalışacağız. Eğer hala daha hediye notunuzu yazmadıysanız ve duygularınızı bir türlü kağıda dökemiyorsanız anlam yüklü önerilerimizden de faydalanabilirsiniz.

Sevgililer Günü için Hediye Notu Fikirleri

Sevgililer Günü hediye notu yazarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey duygularınıza kulak vermeniz. Hissettiğinizi ve partnerinizin size hissettirdiklerini bir perde ardına gizlemeyin.

Duygularınızı, hayallerinizi ve beklentilerinizi tüm içtenliğinizle kağıda yansıtın. Çünkü siz ne kadar samimi olursanız hediyeniz de karşı tarafa o kadar iyi geçecektir.

💌 O halde sizin için hazırladığımız samimi Sevgililer Günü hediye notu örneklerine geçelim.

Kadın Sevgiliye Hediye Notu Fikirleri

always-be-my-love-motto-kart

İlginizi Çekebilir: Kadına Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Sevgilinize anlamlı bir hediye notu yazmak istiyorsunuz. Fakat duygularınızı ifade edecek en doğru kelimeleri bir araya getiremiyor musunuz? Öyleyse uzun ve kısa hediye notu fikirlerimizden ilham alabilirsiniz.

Kadın Sevgiliye Hediye Notları – Kısa

 • “Seni çok seviyorum. Çünkü sen benim için bu hayatta başıma gelen en iyi şeysin. Sevgililer Günü’n kutlu olsun canım sevgilim.”
 • “Sen benim hayatımın aydınlığısın. Sevgililer Günü’n kutlu olsun biricik aşkım.”
 • “Hayatım seninle anlam kazandı sevgilim. Seni çok seviyorum ve Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”
 • “Sevgililer Günü’nde seninle olmanın içimde yarattığı mutluluğu tarif edecek tek bir sözcük bulamıyorum. Her zaman birlikte olmak ve birlikte hissetmek dileğiyle sevgilim. Seni çok seviyorum, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”

Kadın Sevgiliye Hediye Notu – Uzun

 • “Sevgilim, seni her anımda yanımda hissetmek benim için çok anlamlı. Bu Sevgililer Günü’nde seninle geçirilmiş her anımın değerini biliyorum ve her gün seninle birlikte olduğum için şükrediyorum. Bu hediyeyi seninle geçirilmiş zamanlarımızın anısı olarak düşün. Seni çok seviyorum ve her geçen gün daha çok seveceğim. Umarım bu hediyeyi alırken aynı mutluluğu benimle birlikte yaşarsın. Seni sonsuza dek seveceğim.”
 • “Sevgilim, seninle geçirdiğim her anın kıymeti benim için çok büyük. Bu Sevgililer Günü’nde sana bu hediyeyi vermek benim için tarif edilmez bir mutluluk. Umarım sen de bu hediyeyi alırken aynı mutluluğu hissedersin. Seni daima seveceğim, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”
 • “Sevgilim, sensiz geçirdiğim her anda seninle geçirildiğim her anın değerini daha iyi anlıyorum. Umarım her anımız bir arada olur. Seni çok seviyorum ve daima da seveceğim.”
 • “Canım sevgilim, bu Sevgililer Günü’nde sana bu hediyeyi vermek benim için büyük bir anlam taşıyor. Umarım sen de bu hediyeyi alırken benimle aynı duyguları paylaşırsın. Seni sonsuza dek seveceğim. Sevgililer Günü’n kutlu olsun!”

Erkek Sevgiliye Hediye Notu Fikirleri

love-you-motto-kart

İlginizi Çekebilir: Erkeğe Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

Duygularınızı hediyenizle bütünleştirebileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediye notu fikirlerini sizin için seçtik. Erkeğe Sevgililer Günü hediye notu fikirleri hediyenizin etki gücünü arttıracak notu yazarken size yardımcı olacak.

Erkek Sevgiliye Hediye Notu – Kısa

 • “Seni seviyorum. Çünkü sen benim için mükemmel bir hayat arkadaşısın. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim.”
 • “Seninle geçirdiğim her an benim için çok değerli. Seni seviyorum ve Sevgililer Günün kutlu olsun.”
 • “Sen benim için hayatının içinde gizlenmiş bir anlamsın. Sevgililer Günün kutlu olsun sevgilim.”
 • “Seni çok seviyorum sevgilim. Çünkü sen hayatıma geldiğinde yarım kalan her şey tamamlandı. Sevgililer Günün kutlu olsun.”
 • “Sen benim için hayatın bana sunduğu bir hazinesin. Seni seviyorum ve Sevgililer Günü’müz kutlu olsun.”

Erkek Sevgiliye Hediye Notu – Uzun

 • “Seni seviyorum bitanem, seninle seninle yaşadığım her an hayatımda en mutlu olduğum zamanlar Bu Sevgililer Günü’nü seninle kutluyorum ve umut ediyorum ki gelecekte daha çok mutlu anlar paylaşacağız.”
 • “Sevgilim, seninle geçirdiğim her anın tadı çok başka. Sana sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Sen benim için her şeysin. Seninle birlikte olduğumda, hayata daha pozitif bakıyorum. Seni çok seviyorum.”
 • “Sevgilim, sen benim için hayatın en güzel hediyesisin. Seninle birlikte olmak benim için her şeyin yerli yerinde olduğu anlamına geliyor. Seninle olan her anımın tadını çıkarıyorum ve seni her gün daha çok seviyorum. Bu Sevgililer Günü’nde sana, seninle birlikte olduğum her anın değerini hatırlatmak istiyorum. Seni çok seviyorum ve seninle bir gelecek hayal etmek beni her zaman çok mutlu ediyor. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun bitanem.”
 • “Sevgilim, sen hayatımda girdiğinden beri her şey daha iyiye gitmeye başladı. Seninle birlikte olmak benim için çok anlamlı ve seni her gün daha çok seviyorum. Bu Sevgililer Günü’nde, seninle geçirdiğim her anın daha da anlamlı olmasını diliyorum. Sen benim için her şeyi ifade ediyorsun ve seni çok seviyorum.”

Flörte Hediye Notu Fikirleri

florte-hediye-notu-fikirleri

İlginizi Çekebilir: Flörte Hediye Fikirleri

Flört aşaması, bir birlikteliğin hem en eğlenceli hem de en zor zamanlarından biridir. Bu dönemde cümlelerimizi seçeriz. Fazla dürüst olmaktan geri dururuz.

Ancak karşınızdakinin de sizinle aynı düşünceleri paylaştığını unutmamalısınız. Yani siz ne kada şeffaf olursanız, flörtünüzün de şeffaf olma cesaretinde bulunmasını destekleyebilirsiniz.

Gelin bu Sevgililer Günü’nde flörtünüze en güzel duygularınızın eşlik ettiği bir hediye verin. Böylece günlerdir ve belki de aylardır süren flört aşamasına son verip sevgililiğe adım atın.

O halde sizin için seçtiğimiz flörte hediye notu fikirlerimize geçelim.

 • “Seninle tanıştığım o an aklımın ve kalbimin en gizli köşesinde saklı. İyi ki seni tanımışım ve iyi ki benim hayatımdasın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”
 • “Sana olan hislerimi belki süslü cümlelerle ifade edemem. Ancak senin için hazırladığım bu hediyeyi duygularımın bir yansıması olarak gör. İyi ki benimlesin, Sevgililer Günü’n kutlu olsun!”
 • “Uzun zamandır kalbimin ilk kez seninle attığını hissettim. Seni düşünmek bile heyecanlanmama ve bir küçük çocuk telaşına kapılmama yetiyor. İyi ki karşıma çıkmışsın. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”
 • “Yeryüzündeki milyarlarca insan içinden seni bulmak benim için büyük şans. Bana en güzel duyguları tattırdığın için teşekkür ederim. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”

Romantik ve Anlamlı Hediye Notları

i-am-in-love-motto-kart

İlginizi Çekebilir: Romantik Sevgililer Günü Hediyeleri

14 Şubat denildiği zaman akla gelen ilk şeylerden biri: romantizm. Çünkü hediyenizin, cümlelerinizin, aktivitenizin her ayrıntısıyla romantik olmasını isteyebilirsiniz.

Eğer Sevgililer Günü hediye notu romantik olmalı diyenlerdenseniz aşağıdaki fikirlerimizden ilham alabilirsiniz.

 • “Sevgilim, senle geçirdiğim her dakikanın taşıdığı anlam bir başka. Seninle olmak, hayatımın en güzel yanı. Seni çok seviyorum ve seninle olduğum her an için şükrediyorum. Umut ediyorum ki yıllar sonra bile birbirimize aynı aşkla daha da bağlanacağız. Seni düşünerek aldığım bu hediyenin, hayatının her anında sana olan aşkımı hatırlatması dileğiyle. Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”
 • “Adın yeryüzünde yazılmış en güzel şiirlerden daha güzel. Canımın içi sevgilim sana aldığım bu hediye kutusunun içine belki kalbimi koyamadım ama en güzel duygularımı ekledim. Seni çok seviyorum, iyi ki benimlesin hayatımın anlamı.”
 • “Dünyada birbirine ait iki kalbin birbirlerine rastlamalarından daha büyük bir mucize var mı bilemiyorum. Ancak sana olan sevgimin ne kadar güçlü ve gerçek olduğunu biliyorum. Hiçbir hediye sana olan sevgimi ifade etmem için yeterli olmayacak. Ancak aşkımıza yakışacak en güzel hediyeyi bulmak istedim. Umarım sen de hediyeni açtığın zaman benimle aynı şeyleri düşünürsün. Seni çok seviyorum, nice Sevgililer Günü’nde birlikte olmak dileğiyle.”
 • “Sana rastlamadan önce yolumda çiçekler, yemyeşil ağaçlar yoktu. Ucu bucağı olmayan ıssız bir yolda sonu muazzam bir manzaraya çıkmayacağımı düşünürdüm. Ancak sen hayatıma girince yollarımda çiçekler açtı, ağaçlar serpildi. Şimdi en güzel manzaraya karşı seninle yürüyorum. Elini bir ömür bırakmayacağım ve seni sonsuza dek aynı aşkla seveceğim. İyi ki varsın kalbim, Sevgililer Günü’müz kutlu olsun!”

❤️ Ayrıca sevgiliye romantik aşk şiirleri ile hazırladığımız blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

pahali-gorunen-ucuz-hediyeler-nelerdir
Daha Fazla

Pahalı Görünen Ucuz Hediyeler Nelerdir?

İçindekiler Gizle Kadınlara Pahalı Görünen Ucuz HediyelerÇiçek Bahçesi Hediye KutusuÖzel Tasarım DefterErkeklere Pahalı Görünen Ucuz HediyelerErkeğe Hediye KutusuKitapSevgiliye…