Şarkı Söylemeyi Seven Birine Hediye Ne Alınır?

sarki-soylemeyi-seven-birine-hediye

Profesyonel anlamda şarkı söyleyen ya da kendi kendine şarkı söylemeyi seven birine hediye arayışında olanların akıllarına gelen ilk seçenek nedense mikrofon oluyor. Bazen objesini, bazen ise kendisini hediye alternatifleri arasında ilk sırada görüyoruz. Fakat bu hediye sizce de biraz basit değil mi?

Elbette, mikrofon şarkı söylemeyi seven biri için oldukça kıymetli. Ancak bizim burada söylemek istediğimiz akıllara gelen ilk seçenek olması. Bu sebeple şarkı söylemeyi seven birine hediye arıyorsanız daha farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Böyle söylediğimiz zaman aklınıza elbette hemen bir şey gelmeyebilir. Fakat biz hazırladığımız bu içerikte size bazı önerilerde bulunacağız. Böylece siz de şarkı söylemeyi seven birine hediye alırken farklı alternatiflerden yararlanabilirsiniz.

Muhiku, geleneksel hediye anlayışına getirdiği yenilikçi çözümlerle bambaşka hediye alternatifleri sunuyor. Her tarza ve beğeniye hitap eden hediye kutuları sevdiklerinize en özel zamanlarda en özel sürprizi yapmanıza yardımcı oluyor. Dolayısıyla şarkı söylemeyi seven birine hediye ararken de Muhiku yanınızda!

Muhiku’nun hediye kutusu alternatifleri arasından şarkı söylemeyi seven yakınlarınız için dopdolu bir hediye seçebilirsiniz. Bizim sizin için seçtiğimiz hediyeler ise şu şekilde:

Şarkı Söylemeyi Seven Kadına Hediye

yenilenen-dogal-bakim-hediye-kutusu
Doğal Bakım Hediye Kutusu

Çevrenizdeki bülbül sesli kadınları mutlu edecek harika hediye alternatifleriyle geldik. Seçtiğimiz hediyeliklerle ona evde geçirdiği en keyifli saatler eşliğinde en sevdiği parçaları mırıldanırken eşlik edecek. Bu hediye önerilerimizle onlara yılın en özel zamanlarında en güzel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun kadına hediye seçenekleriyle değer verdiğiniz kadınlar için oldukça özel bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Biz bu kategoriden sizin için iki farklı kutu seçtik. Dilerseniz kadına hediye sayfasını ziyaret ederek bu kutuları ve diğer alternatifleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

Muhiku’nun Doğal Bakım Hediye Kutusu kendisiyle ilgilenmekten ve bundan keyif alan kadınlara özel tasarlandı. Kişisel bakım rutinini bir külfetten ziyade eğlenceli ve rahatlatıcı bir meşgale olarak gören kadınlar bu kutuya bayılacaklar. Ş

arkı söylemeyi seven kadınlar ise bu kutu karşısında mest olacaklar. Çünkü en sevdikleri parçaları bu kutu eşliğinde mırıldanacaklar. Belli mi olur, belki de kendi bestelerini bile oluştururlar.

Muhiku’nun Doğal Bakım Hediye Kutusu içinde;

 • Yade somon çiçekli yasemin mum,
 • Yade lavanta sabun,
 • Lactone vücut losyonu,
 • Doğal vücut lifi,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Şarkı söylemeyi seven birine hediye olarak Doğal Bakım Hediye Kutusu vermeyi düşünüyorsanız nota da özenmenizi tavsiye ederiz. Çünkü not hediyenizin etki gücünü daha da arttıracak.

Hatta nota en sevdikleri şarkının nakaratını eklerseniz oldukça anlamlı ve özel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Keyifli Çay Arası Hediye Kutusu

yeni-keyifli-cay-arasi-hediye-kutusu

İçindeki göz alıcı hediyeliklerle bir kadını mest etmeye fazlasıyla yetecek olan Keyifli Çay Arası Hediye Kutusu, Muhiku’nun en harika hediyelerinden biri. İçindeki buketiyle, şık aksesuarıyla ve çay keyfine çok farklı bir hava katan fincanlarıyla bir kadına yapabileceğiniz en özel sürprizlerden. Eminiz şarkı söylemeyi seven birine hediye edeceğiniz bu kutu ona ilham verecek.

Muhiku’nun Keyifli Çay Arası Hediye Kutusu içinde;

 • Lady Grey çayı,
 • Kuş figürlü kupa
 • Yade somon çiçekli yasemin mum,
 • Yaprak desenli fular,
 • Deneyim & Kendin Yap: Fesleğen yetiştirme kiti,
 • Çay süzgeci,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Sevdikleriniz evinin rahatlığında, şarkılarını özgürce söylerken onlara eşlik edecek bu kutuya bayılacaklar. Yaseminin mis kokusu onları mest ederken, siz de onların kadife gibi sesiyle kendinizden geçeceksiniz.

Şarkı Söylemeyi Seven Erkeğe Hediye

en-yeni-keyifli-bir-mola-hediye-kutusu

Her ne yapmaktan hoşlanıyor olursa olsun, bir erkek için hediye seçmek her zaman bizi zorlar. Çünkü sunulan hediye çeşitleri bellidir. İstesek de bu sınırları aşamayız. Fakat Muhiku ile erkeğe hediye almak artık çok daha kolay. Çünkü Muhiku alıştığımız hediye çeşitlerinin haricinde çok daha özel ve şık alternatifler sunuyor.

Muhiku’nun erkeğe hediye çeşitleri arasından değer verdiğiniz erkekler için kullanışlı ve dopdolu bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz iki farklı hediye kutusunu ve diğer alternatifleri erkeğe hediye sayfasını ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

İşte, şarkı söylemeyi seven bir erkeğe yapabileceğiniz en özel sürprizler.

Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu

Şarkı söylemeyi seven birine hediye edebileceğiniz Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu ona en az şarkı söylemek kadar keyif verecek. Prova aralarında ya da evde keyif yaparken tütebileceği egzotik aromalara kahveli mumun mis gibi kokusu eşlik edecek. Eğer erkeğe hediye seçmekte zorlanıyorsanız bu risksiz hediyeyle harika bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Muhiku’nun Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu içinde;

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Hibiskus çayı,
 • Lady Grey çayı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • French press,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Keyifli Bir Mola Hediye Kutusu her erkeğin hoşuna gidebilir. Fakat yalnızca erkeklere özel de değil. Kadın erkek herkesin gönlünü hoş edebilecek bu hediyeyi şarkı söylemeyi seven birine gönül rahatlığıyla armağan edebilirsiniz.

Erkeğe Hediye Kutusu

en-yeni-erkege-hediye-kutusu

Şarkı söylemeyi seven bir erkeğe daha özel ve karizmatik bir hediye vermek istiyorsanız Erkeğe Hediye Kutusu tam sizlik diyebiliriz. Çünkü bu hediye tamamen erkeklere özel hazırlandı.

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu içinde;

 • Guatemala HueHuetenango kahvesi,
 • Seramik kupa,
 • Yade okyanus kokulu aromaterapi mum,
 • Yade okyanus kokulu kolonya,
 • French press,
 • Seçeceğiniz bir kitap,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Kutuya ekleyeceğiniz nota birkaç güzel söz ve sevilen bir şarkının nakaratını eklemeyi unutmayın! Eminiz ki değer verdiğiniz erkekler bu hediye karşısında yaşadıkları şaşkınlığı da mutluluğu da gizleyemeyecekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir