Sağlık Çalışanına Hediye Ne Alınır? Sağlık Çalışanları İçin Hediyeler

saglik-calisanina-hediye-ne-alinir-saglik-calisanlari-icin-hediye

Sağlık çalışanına hediye önerilerimizden ilham alarak çevrenizdeki doktor, hemşire, acil tıp teknisyeni ya da sağlık sektörünün içerisinde yer alan tüm yakınlarınıza küçük bir hediye armağan edebilirsiniz. Böylece onlara kucak dolusu bir mutluluk verebilir ve onların motivasyonlarını yükseltebilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz zorlu dönem içerisinde en çok da onlar yoruldu. Uzun çalışma saatleri, nöbetler ve tehlike ile burun buruna olmak onları hem bedenen hem de ruhen yordu. Kimlerden bahsettiğimizi eminiz ki hepiniz çok net anladınız. Evet, sağlık çalışanları şu süreç içerisinde en çok yorulan meslek grubu.

Birazcık dinlenmeyi ve mutlu olmayı en çok da onlar hak ediyorlar. Salgın hastalıkla mücadelede var gücüyle çalışan sağlık çalışanlarımız iyi ki varlar! Eminiz ki bu zorlu süreci onların emekleri ve önlemlerimiz sayesinde atlatacağız.

? 14 Mart Tıp Bayramı hediyeleri ile sağlık çalışanlarının ve kıymetli doktorlarımızın özel gününü kutlayın! Sağlık çalışanlarına özel hazırlanan en güzel hediyeleri Muhiku’nun Tıp Bayramı hediyesi sayfası üzerinden inceleyebilirsiniz.

Belki küçük bir teşekkür ya da Tıp Bayramı için belki de bir doğum günü sürprizi yapmak için sizin için seçtiğimiz hediye önerilerinden faydalanabilirsiniz. İşte, sağlık çalışanına hediye edebileceğiniz mutluluk garantili hediye önerilerimiz!

Sağlık Çalışanları için Tıp Bayramı Hediyeleri

happy health day hediye kutusu
Happy Health Day Hediye Kutusu

Sağlık çalışanlarının hem ruhen hem de bedenen rahatlamaya ve dinlenmeye ihtiyaçları var. Onlara rahatlatıcı kokuların ve lezzetli kahvelerin yer aldığı hediye kutusu armağan edebilirsiniz. Böylece onların hem ruhen hem de bedenen ihtiyaç duydukları enerjiyi depolamalarına yardımcı olabilirsiniz.

Happy Health Day Hediye Kutusu

Doğanın en güzel renkleriyle hazırlanan Happy Health Day Hediye Kutusu sağlık çalışanına hediye edilebilecek en özel hediye kutularından bir tanesi. Limonun ferahlatıcı kokusuyla, hibiskus çayının rahatlatıcı aromasıyla ve yeşil tonlarının da etkisiyle sağlık çalışanlarının yorucu bir günün ardından huzurla dinlenmesini sağlayacak.

Muhiku’nın Tıp Bayramı’na özel hazırladığı Happy Health Day Hediye Kutusu içinde;

 • İran’ın hibiskus çayı,
 • Tıp Bayramı temalı kupa
 • Yade’nin limon kokulu kolonyası,
 • Tıp Bayramı temalı bardak altlığı,
 • Helen kuru çiçek,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Muhiku’nun özenle hazırladığı Happy Health Day Hediye Kutusu ile 14 Mart Tıp Bayramı’nda tüm sağlık çalışanlarını mutlu edebilirsiniz.

Hemşireye Tıp Bayramı Hediyesi

hemsireye ozel hediye kutusu
Hemşireye Özel Hediye Kutusu

Tıp Bayramı’nda kıymetli hemşirelerimizi unutmak olur mu? Elbette olmaz. Sağlık çalışanlarına ithaf edilen bu özel günde hemşire yakınlarınıza küçük bir hediye armağan edebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz hediyeyi detaylıca incelemek ve farklı hediye alternatiflerini keşfetmek için hemşireye hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Hemşireye Özel Hediye Kutusu

Muhiku’nun kıymetli hemşirelerimiz için hazırladığı Hemşireye Özel Hediye Kutusu, 14 Mart Tıp Bayramı için tercih edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Özenle hazırlanan bu hediye içindeki lezzetli ve rahatlatıcı bitki çaylarıyla hastane atmosferinin yarattığı stresi en aza indirecek ve onları zihnen rahatlatacak.

Muhiku’nun Hemşireye Özel Hediye Kutusu içinde;

 • İngiltere’nin Lady Grey çayı,
 • Fas’ın Moroccan Mint çayı,
 • “Best Nurse Ever” baskılı kupa,
 • “Best Nurse Ever” baskılı bardak altlığı,
 • Çay süzgeci,
 • Büyük boy sukulent,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

İçine ekleyeceğiniz anlamlı bir Tıp Bayramı mesajıyla hediyenizi çok daha özel ve etkileyici kılabilirsiniz. Dilerseniz hediyenize son dokunuşu yapmak için özel dokulu motto kart çeşitlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Doktora Tıp Bayramı Hediyesi

tip bayrami hediye kutusu
Başarılı Doktora Hediye Kutusu

Muhiku’nun 14 Mart Tıp Bayramı’na özel tasarladığı hediyeler arasında kıymetli doktorlarımız için de birbirinden güzel hediye alternatifleri var. Doktorlara özel tasarlanan kupa ve bardak altlıklarının farklı hediyeliklerle bir araya getirildiği hediye kutularını doktora hediye sayfamız üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Başarılı Doktora Hediye Kutusu

Yöresel kahve aromasının çikolatanın nefis lezzetiyle birleştiği Başarılı Doktora Hediye Kutusu, Tıp Bayramı’nda değerli hekimlerimize armağan edebileceğiniz en güzel hediyelerden biri. Her detayına kadar özenle hazırlanan bu hediye hekimlerimize zamanın ötesinde bir keyif yaşatacak.

Muhiku’nun Başarılı Doktora Hediye Kutusu içinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • “Best Doctor Ever” baskılı kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade okyanus kokulu aromaterapi mum,
 • “Best Doctor Ever” baskılı bardak altlığı,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

Yorucu bir günün ardından huzurlu kokular eşliğinde keyifle kahvesini yudumlayacak olan doktorlar, bu armağanın etkisinden uzun süre çıkamayacaklar.

Sağlıkçıya Hediye Önerileri

saglis-calisanina-hediye-tip-bayrami-kupalari

Sağlık çalışanlarına, onlara hitap eden hediyelerle anlamlı bir sürpriz yapabilirsiniz. Özel günlerde küçücük bir hediyeyle onların yüzünde kocaman bir gülümseme oluşturabilir ve onların motivasyonunu yükseltebilirsiniz.

Eğer bir sağlık kuruluşunun işletmeciliğini yapıyorsanız özel günlerde çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmek ve kurumunuza bağlılığını arttırmak için kurumsal ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Kupa

Muhiku’nun sağlık çalışanlarına özel tasarladığı kupalar ile doktor, hemşire ve diğer sağlık personeli yakınlarınıza anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Kişiye özel bir seçim yapmanıza yardımcı olacak kupa çeşitleriyle hediyelerinize küçük bir dokunuş yapabilirsiniz. Böylece onlara en özel hediyeyi armağan edebilirsiniz.

Nemlendiri Seti

Sağlık çalışanlarını en çok zorlayan konulardan birisi de maske ve eldiven kullanımı. Sürekli maske ve eldiven kullanımı cildi tahriş eder. Hatta bu dönemde maskeden kaynaklanan sivilceleri karşılayan “maskne” diye bir tabir bile türedi.

Ayrıca bulundukları sektör gereği hastalıkla burun buruna oldukları için yoğun şekilde dezenfektan da kullanırlar. Bu da derinin kurumasına ve yara olmasına sebep olur.

Siz de sağlık çalışanı olan yakınlarınıza küçük bir nemlendirici seti armağan edebilirsiniz. Çanta boyu şeklinde tercih edeceğiniz nemlendiriciler ile küçük bir set hazırlayabilirsiniz. Bu nemlendiricilerin yanına küçük hediyelikler de ekleyerek hediyenizi zenginleştirebilirsiniz. Tatil günleri için nemlendirici kağıt maske de ekleyebilirsiniz.

Kendi Kutunu Yap ile küçük bir kişisel bakım kutusu hazırlayabilirsiniz. İçerine de diğer kategorilerden ürün ilave ederek zengin bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.

Çorap

Sağlık çalışanı yakınlarınızın uzun çalışma saatlerini daha konforlu hale getirecek hediye seçeneklerinden biri de çoraplar. Özel tasarım çoraplar hastane terliği sebebiyle deride meydana gelecek alerjilerin önüne geçeceği gibi ayağın da hava almasını sağlar.

Ayrıca dayanıklı yapıları sayesinde de kolay kolay yıpranmazlar. Böylece sağlık çalışanı yakınlarınıza onları düşündüğünüzü de gösterebilirsiniz.

Eğer sağlık çalışanı yakınlarınıza daha özel hediyeler seçmek istiyorsanız cinsiyet faktörünü göz önünde bulundurabilirsiniz. Onlara daha özel hediyeler armağan etmek istiyorsanız kadınlar ve erkekler için özel olarak tasarlanan hediye kutuları arasından dopdolu bir hediye seçebilirsiniz.

Hediye alacağınız sağlık çalışanının cinsiyeti erkek ise erkelerin zevk ve ihtiyaçlarına hitap eden hediye kutuları arasından seçim yapabilirsiniz. Erkeğe hediye sayfamız üzerinden erkekler için özel olarak tasarlanan hediye kutularını inceleyebilirsiniz.

Eğer hediye alacağınız sağlık çalışanının cinsiyeti kadın ise kadınların ilgi alanlarına, zevklerine ve ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan hediye kutuları mükemmel bir seçim olacaktır. Her bir detayı ile kadınlara hitap eden hediye kutularımıza kadına hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Umarız sağlık çalışanına hediye önerilerimizden memnun kalmışsınızdır. Diğer meslek hediyeleri için de blogumuzu ziyaret etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir