Romantik ve Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

ucuz-sevgililer-gunu-hediyesi-muhiku-blog

14 Şubat’a sayılı günler kaldı ama siz hala bütçenize uygun bir hediye bulamadınız mı? O zaman sizin için seçtiğimiz ucuz Sevgililer Günü hediyesi fikirlerinden ilham alabilirsiniz. Çünkü bu içeriğimizde farklı bütçelere hitap eden hediye alternatiflerini sizinle paylaştık.

Özenle hazırlanan ve içtenlikle sunulan bir hediyenin kıymeti parayla ölçülemez. Yani sevgilinize vereceğiniz hediyenin değeri harcadığınız parayla ölçülemez. Ucuz Sevgililer Günü hediyesi de gayet değerli bir armağan olabilir. Önemli olan hediyenizin özenli olması ve içtenlikle sunulması.

❤️ Muhiku 14 Şubat Sevgililer Günü için hazırladığı romantik koleksiyonda her bütçeye hitap eden hediye tasarımlarına yer veriyor. Her biri özenle tasarlanan hediyeler şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyorlar. Romantik ve ucuz Sevgililer Günü hediyesi için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

En Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri

mutlu-bir-baslangic-hediye-kutusu-2024
Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu

Sevgililer Günü’nde en ucuz ve en romantik sürprizi yapmaya hazır olun! Çünkü bu başlık altında 14 Şubat ucuz hediyeler arasından seçtiğimiz en güzel hediyelere yer vereceğiz. Umarız önerilerimiz sayesinde hem bütçeniz hem de sevgiliniz için en doğru hediyeyi seçmenize yardımcı olabiliriz.

İşte, Muhiku’nun yenilikçi dünyasından sizin için seçtiğimiz en ucuz hediye kutuları.

Bayan için Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri

Sevgililer Günü hediyesi bayan için ucuz olabilir. Önemli olan seçtiğiniz hediyenin partneriniz üzerinde yaratacağı etki. Ona hayatına dokunacak hediyeliklerin bir arada bulunduğu bir kutu ile harika bir sürpriz hazırlayabilirsiniz. Öyleyse sizi bekletmeden Sevgililer Günü için ucuz hediyeler nelermiş hep birlikte bakalım.

Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu

Bayanlar için seçtiğimiz ucuz Sevgililer Günü hediyesi fikirleri arasında yer verdiğimiz ilk önerimiz sevgiliye mini hediye kutusu. Kahve keyfini tamamlayan şık ve romantik hediyeler ile tasarlanan bu hediye kutusu kışın ruhuna da uyum sağlıyor.

Muhiku’nun Mutlu Bir Başlangıç Hediye Kutusu içerisinde;

 • Life is A Journey kupa,
 • Love bardak altlığı,
 • 12 adet pola kart,
 • I Love You With My Hearth motto kartı,
 • Ve son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Sevgilinize romantik bir kahve keyfi vadeden bu hediye kutusu, günün her anına keyif katacak. Ayrıca verdiği mutluluk hissi de bir ömür hatırlanacak diyebiliriz.

Sevgiliye Tatlı Anılar Hediye Kutusu

14 Şubat’ın en renkli hediyesini hazırlamaya ne dersiniz? Rengarenk hediyeliklerle tasarlanan ucuz Sevgililer Günü hediyesi ile sevgilinizi mutlu edebilir ve ona tatlı bir anı bırakabilirsiniz. Hayatın pek çok anında ona eşlik edecek bu hediye kutusu içindeki tatlı kokularla ona her daim sizi hatırlatacak.

Muhiku’nun Sevgiliye Tatlı Anılar Hediye Kutusu içerisinde;

 • You Won My Heart kupa,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • 25 adet mini pola kart,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Bayanlar için diğer ucuz hediye alternatiflerini görmek için Muhiku’nun kadına hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Erkek için Ucuz Sevgililer Günü Hediyeleri

Muhiku Sevgililer Günü hediyeleri erkek için de ucuz alternatiflere sahip. Şık ve kullanışlı hediyeliklerle hazırlanan ucuz Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri arasında 14 Şubat’ta partnerinize yapabileceğiniz en güzel sürprizler yer alıyor.

forever-love-hediye-kutusu-2024
Forever Love Hediye Kutusu

Uygun fiyatlı hediyeleri incelemek için erkek sevgiliye hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Öyleyse Sevgililer Günü için ucuz hediyeler nelermiş bakalım.

Forever Love Hediye Kutusu

Sevgilinizin ders aralarına ya da öğle molalarına keyif katmaya hazır olun! Çünkü Forever Love Hediye Kutusu içindeki şık ve lezzetli hediyeliklerle sevgilinize verebileceğiniz hem uygun fiyatlı hem de kullanışlı bir hediye. Yani tam da erkeklerin hoşlanacağı türden bir hediye diyebiliriz.

Muhiku’nun Forever Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • You Won My Heart kupa,
 • Brownies By Limburgia 6’lı mixbox,
 • You Light Up My Life mum,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ayrıca hediye notunuz yer alıyor.

Sevgiliniz bir fincan kahve eşliğinde zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsa bu hediyeye bayılacak. Aryıca hediyenizin içine romantik bir hediye notu ekleyerek etki gücünü arttırabileceğinizi de hatırlatmak isteriz.

Çay & Kahve Hediye Kutusu

Sevgilinizle yaşadığınız en tatlı anılara bir diğerini daha eklemeye ne dersiniz? 14 Şubat’ta sevgilinize hem tatlı bir sürpriz yapmak hem de birlikteliğinize güzel bir anı daha kazandırmak için Muhiku’nun Çay & Kahve Hediye Kutusu’nu tercih edebilirsiniz.

Muhiku’nun Çay & Kahve Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brasil Bella Giana kahvesi,
 • Hibiskus çayı,
 • Life is A Journey kupa,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Erkeğe alınacak ucuz hediyeler yalnızca bunlarla sınırlı değil. Muhiku’nun erkeğe hediye sayfasını ziyaret ederek diğer alternatifleri inceleyebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Sevgililer Günü Hediyeleri

En ucuz Sevgililer Günü hediyeleri haricinde uygun fiyatlı farklı hediye alternatifleri de mevcut. Uygun fiyatlı Sevgililer Günü hediyeleri ilk başlığımızda yer verdiğimiz hediyeler kadar ucuz olmasalar da yine piyasadaki diğer Sevgililer Günü hediyelerine nazaran çok daha uygun fiyatlılar.

sevgini-paylas-hediye-kutusu-2024
Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

❤️ Aşağıda yer vereceğimiz hediye fikirlerini detaylıca incelemek ve diğer hediye alternatiflerini keşfetmek için Muhiku’nun sevgiliye hediye sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

14 Şubat için henüz bir planınız yok mu? Öyleyse size önereceğimiz Sevgini Paylaş Hediye Kutusu ile bir taşla iki kuş vurabilirsiniz. Ucuz Sevgililer Günü hediyesi fikirleri içinde özel bir yere sahip olan bu kutu sayesinde romantik bir atmosfer oluşturabilir ve sevgilinize unutulmayacak bir hediye verebilirsiniz.

Muhiku’nun Sevgini Paylaş Hediye Kutusu içerisinde;

 • Okkalı Mithra Türk kahvesi,
 • Bordo fırça darbesi desenli porselen fincan takımı,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Sending All of My Love To You motto kartı,
 • Ve hediye notunuz yer alıyor.

Bir fincan kahve eşliğinde yeni lezzetler keşfedebileceğiniz bu kutu sayesinde geleceğe dair konuşabilir birlikte kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Birlikteliğinize dair paylaşımlarınızı arttıracak bu kutu ilişkinizi kuvvetlendirecek ve sizi birbirinize daha da bağlayacak.

All We Need is Love Hediye Kutusu

all-we-need-is-love-hediye-kutusu-2024

Romantik bir 14 Şubat sürprizi hazırlamak için ihtiyacınız olan tek şey aşk! Aşkın büyüleyici etkisinden ilham alınarak tasarlanan All We Need is Love Hediye Kutusu ile tüm zamanların en özel sürprizini hazırlayabilirsiniz. Bir şişe parfümden ya da şık bir çantadan çok daha derin bir anlama sahip olan bu kutu sayesinde Sevgililer Günü’ne anlamlı bir hatıra bırakabilirsiniz.

Muhiku’nun All We Need is Love Hediye Kutusu içerisinde;

 • Etiyopya Kochere kahvesi,
 • Life is A Journey kupa,
 • Coschocolate kalpli sütlü fıstıklı çikolata,
 • Life is A Journey beton bardak altlığı,
 • Yade dilek mumu,
 • Love You motto kartı,
 • Son olarak hediye notunuz yer alıyor.

Ucuz Sevgililer Günü hediyesi fikirlerimizin sonuna geldik. Yukarıda önerdiğimiz hediyelerden hangisini seçecek olursanız olun içine muhakkak bir hediye notu ekleyin. Çünkü duygularınızı dile getireceğiniz bir not hediyenizi çok daha özel kılacaktır.

💌 Eğer hediye notu yazarken zorlanıyorsanız romantik ve etkileyici sözler ile hazırladığımız blog yazımızı okuyabilir ve oradaki fikirlerden ilham alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir