Polis Hediyeleri Nelerdir? Polise Hediye Ne Alınır?

polis-hediyeleri-nelerdir-polise-hediye-ne-alinir

Polis hediyeleri seçerken karşılaştığımız hediye seçeneklerinin pek çoğu, mesleğe özel tasarlanan polis figürlü hediye seçeneklerinden oluşmaktadır. Fakat yaptıkları meslek gereği zaten yeterince stres altında olan polis için hediye seçerken mesleğe yönelik bir hediye seçmek ne kadar doğru tartışılır.

Biz, bu hediye kalıbının dışına çıkarak polislerimize de yenilikçi hediye dünyasının kapılarını açmak istedik. Siz değerli okurlarımız polis sevdiklerinizi ve dostlarınızı bir nebze de olsa mutlu edin ve onları yaşadıkları stresli meslek hayatından biraz da olsa uzaklaştırabilin diye sizin için en güzel polis hediyesi önerilerinde bulunduk. Bu hediye önerileri ile komisere hediye de seçebilirsiniz.

İşte, sizler için seçtiğimiz en yenilikçi ve en güzel polis hediyeleri!

Bir Polise Ne Hediye Alınır?

polis-sevgiliye-hediye-polis-sevgiliye-alinacak-hediye-nasil-olmaliPolisler, toplumun güvenliği ve düzeni için özveriyle çalışan kahramanlardır. Onlara minnettarlığınızı göstermek ve onları motive etmek için özel bir hediye seçmek harika bir fikir olabilir.

Ancak, polislerin özel yetenekleri ve mesleki gereksinimleri göz önüne alındığında, doğru hediyeyi seçmek bazen zor gelebilir.

Bir polise hediye seçerken, onun mesleğine uygun ve onu motive edecek şeylere odaklanabilirsiniz. Stresli bir iş hayatına sahip oldukları için çalışmadıkları zamanlarda dinlenebilecekleri ve iş hayatından uzaklaşabilecekleri hediyelere yönelebilirsiniz.

Örneğin; aromaterapi ürünleri ya da bitki çayları onları rahatlatabilir. Hoş kokulu bir aromatik mum eşliğinde içecekleri bitki çayıyla stresten biraz olsa da uzaklaşabilirler.

Diğer taraftan bir polise hediye alırken onun ilgi alanlarına da odaklanabilirsiniz. Mesela uzun zamandır yapmak istediği bir aktiviteyi onun için planlayabilirsiniz. Hatta bu aktivite de ona eşlik ederek birlikte zaman geçirebilirsiniz.

Deneyim ve aktivite hediyeleri arasında pek çok seçenek bulunuyor. Sanat atölyelerinden yemek workshoplarına, eğitimlerden doğa gezilerine kadar birçok deneyimi burada bulabilirsiniz.

Özetle bir polise hediye alırken odağınız, onu stresli meslek hayatından uzaklaştırmak ve onun ilgi alanlarına yönelmek olmalı. Böylece onun için en doğru hediyeyi satın alabilirsiniz.

Polis Haftası Hediyeleri

polis-haftasi-hediyeleri

Polislik, dünyanın en zor ve en sabır gerektiren mesleklerinden bir tanesi. Gün içerisinde tehlikeyle her an burun buruna olan polislerimiz hem bedenen hem de ruhen fazlaca yorulmaktalar.

Yaşadıkları bu stresli meslek hayatında gün sonunda eve geldiklerinde ya da tatil günlerinde bedenen ve ruhen rahatlamak da onların en büyük hakkı.

Bu sebeple siz değerli okurlarımıza tavsiyemiz; polis sevdikleriniz ve dostlarınız için onlara iyi gelecek sıra dışı ve yenilikçi hediyeler seçmeniz olacaktır.

Biz sizler için polis arkadaşa hediye edebileceğiniz; polis eşe hediye edebileceğiniz; herhangi bir polis sevdiğinize ya da komisere hediye edebileceğiniz sıra dışı ve yenilikçi PÖH hediye seçeneklerini bu içerikte topladık.

İşte, polise özel hediye seçenekleri!

Erkek Polise Hediye Fikirleri

Erkek polise hediye seçerken illa hediyelik polis malzemeleri arasında kaybolmanıza gerek yok.

Biz sizin için erkek polise iki hediye fikri ile geldik. Bunlardan biri yenilikçi hediye dünyası içerisinden erkeklere özel tasarlanan hediye diğeri ise eğlenceli bir aktivite. İşte, erkek polise hediye edebileceğiniz en güzel iki hediye önerisi!

Erkek için Polis Hediye Seti: Erkeğe Hediye Kutusu

en-yeni-erkege-hediye-kutusuErkeklere yönelik bu kutu, onlara kendilerini özel hissettirebilecek en özel hediyelerden bir tanesi.

Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Filtre kahve,
 • Kahveli aromaterapi mum,
 • Limon kolonyası,
 • Siyah roller kalem,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Son olarak da kahve bilgi kartı yer alıyor.

Böylelikle onlar için yorgun geçen gün sonunda eve gelip dinlendirici kahveli aromaterapi mumun kokusu eşliğinde sıcacık bir fincan kahve içmek ayrı bir keyif olacaktır.

Erkek polis için daha fazla hediye seçeneğini erkek hediyeleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamp

Erkeklerin büyük bir çoğunluğu kamp yapmaya bayılır. Doğanın en sessiz köşesinde, ayın ve yıldızların ışığıyla aydınlanan bir ortamda doğanın büyüleyici sesleriyle baş başa kalmak harika bir deneyim olacaktır.

Polis sevdiklerinizi yoğun iş stresinden biraz da olsa uzaklaştıracak olan bu aktivite ile ona unutulmayacak bir hafta sonu yaşatabilirsiniz.

Kadın Polise Hediye Fikirleri

Bayan polise hediye seçerken geleneksel hediye seçenekleri arasında kaybolmuş olabilirsiniz. Fakat merak etmeyin! Sizin için bayan polise de aynı konseptte iki hediye önerisi hazırladık.

Bunlardan biri yine yenilikçi hediye dünyası içerisinde kadınlara özel geliştirilen bir hediye, diğeri ise rahatlatıcı ve dinlendirici bir aktivite. İşte bayan polise hediye edebileceğiniz benzersiz polis hediyeleri!

Kadın için Polis Hediye Seti: Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu

yenilenen-cicek-bahcesi-hediye-kutusuİlk olarak kadınların ince ruhuna hitap edecek bir hediyeyle başlayalım. İçerisinde kuru çiçek, bitki çayları, çikolata ve kolonyalarla oldukça ideal bir hediye.

Çiçek Bahçesi Hediye Kutusu‘nda;

 • Kuru çiçek buketi,
 • Hibiskus çayı,
 • Çikolata,
 • El kremi,
 • Kolonya,
 • Fular,
 • Ve son olarak da hediye notunuz yer alıyor.

Kız arkadaşa hediye sayfamız üzerinden bayan polise daha fazla hediye fikri bulabilirsiniz.

Spa ve Masaj

Spa ve masaj kadar rahatlatıcı başka ne var? Yoğun geçen bir haftanın ardından sizden gelecek spa ve masaj hediyesi ile polis sevdiklerinize rahatlatıcı bir hafta sonu armağan edebilirsiniz. Özellikle birden fazla olayı ve insanı yönetmek zorunda olan komisere hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri olduğunu da belirtmek gerekir.

Hatta spa ve masajda ona eşlik edebilirsiniz. Rahatlayarak çıktığınız masaj salonundan sonra bir yerde kahve içmeye gidebilir ve keyifle sohbet edebilirsiniz. Böylelikle ona yalnızca bir hediye değil aynı zamanda daima hatırlayacağı bir gün de armağan etmiş olacaksınız.

Polis Sevgiliye Hediye Önerileri

polis-sevgiliye-hediye

Polis sevgilileri de en az partnerleri kadar stres altındalar. Gün boyu akılları her zaman partnerlerinde kalır ve onlarla birlikte aynı zorlayıcı duyguları yaşarlar.

Biz düşündük ki madem siz de sevgiliniz kadar stres yapıyorsunuz; o halde seçeceğiniz hediye de birlikte yapabileceğiniz bir aktivite ya da eğlence olabilir. “Nasıl olacak bu?”, dediğinizi duyar gibiyiz. Sizi daha fazla bekletmeden önerimize geçelim o halde.

Kendi Kutunu Yap

Kendi Kutunu Yap hediye kutusu seçeneği ile sevgilinize ve kendinize dinlendirici birkaç saat armağan etmeye ne dersiniz? Bunu nasıl yapacağınızı merak mı ediyorsunuz?

Öncelikle kamp sandalyelerinizi ve küçük kamp masanızı ayarlayın. İlla kamp sandalyesi ya da masası olmak zorunda değil. Dışarıda rahatça oturabileceğiniz küçük tabureler ve masa da olabilir. Bunlar da mı yok? Küçük bir piknik örtüsü de işinizi görecektir.

Daha sonra birlikte vakit geçirmekten en çok keyif aldığınız doğal bir ortam seçin. Göl kenarı, deniz kenarı ya da herhangi bir yeşillik alan tercih edebilirsiniz. Tüm bunlar tamamsa şimdi aktivite kutunuza geçebiliriz.

Kendi Kutunu Yap ile hazırlayacağınız hediye kutusunun içerisine;

 • İlk olarak sevgilinize anı niteliğinde birkaç hediye eklemelisiniz.
 • İkinci olarak sevdiğiniz çay ya da kahve çeşitlerinden ekleyebilirsiniz. İkisini de çok severiz diyorsanız hem kahve hem de çay ekleyebilirsiniz. Bizim size çaylar arasında önerimiz Lady Grey çayı; kahveler arasından önerimiz ise Brezilya kahvesi olacaktır. Tabii bunların yanına rahat bir demleme için bir tane de French press eklemelisiniz.
 • Çayın ve kahvenin yanına en iyi ne gider derseniz cevabımız; hoş sohbet ve birkaç tatlı atıştırmalık olacaktır.
 • Son olarak da yapması bir o kadar eğlenceli ve dinlendirici olan deneyim kitleri arasından en çok ilginizi çeken deneyim kiti olacaktır.

Siz de polis sevgiliniz ve kendiniz için bu ve bunun gibi bir hediye kutusu hazırlayabilirsiniz. Böylelikle bir hediyenin yanı sıra sevgilinize dinlendirici ve unutulmayacak birkaç saat armağan edebilirsiniz.

Polis Sevgiliye Hediye Notu Fikirleri

hediye-notu

 • “Sevgilim, her gün seninle olduğum için şanslıyım. Bu hediye, ne kadar cesur, güçlü ve özel bir polis olduğunu kutlamak için. Seni seviyorum.”
 • “Sevgilim, senin gibi bir polisle birlikte olmak, gurur duyduğum en büyük ayrıcalık. Seninle her anımı özel kılan için teşekkür ederim. İyi ki varsın.”
 • “Aşkım, seninle birlikte olduğumda, kendimi güvende ve korunmuş hissediyorum. Sana minnettarım ve bu hediye, sevgimi ve takdirimi ifade etmek için bir yol. Seni seviyorum.”
 • “Sevgilim, cesaretin, tutkun ve sadakatin her zaman beni etkiliyor. Bu hediye, sana minnettarlığımı ve seni ne kadar özel ve değerli bulduğumu göstermek için bir anı. Birlikte daha nice maceralara!”
 • “Canım polis sevgilim, her günün zorluklarına rağmen, her zaman güçlü kalman, cesurca hareket etmen beni büyülüyor. Bu hediye, sana ilham kaynağı olduğun için ve seni ne kadar çok sevdiğimi göstermek için.”
 • “Sevgilim, senin gibi bir polis ile birlikte olmak, hayatımı her anlamda güzelleştiriyor. Bu hediye, sana olan sevgimi ve seninle geçirdiğimiz anıları kutlamak için bir armağan.”
 • “Aşkım, seninle geçirdiğim her an, ne kadar şanslı biri olduğumu hatırlatıyor. Bu hediye, sana olan sevgimi, saygımı ve takdirimi ifade etmek için bir parça. Seni çok seviyorum.”
 • “Sevgilim, senin güvenlik için çalışman, fedakarlıkların ve özverin beni her zaman etkiliyor. Bu hediye, seninle birlikte olduğum için ne kadar mutlu olduğumu ve sana olan sevgimi göstermek için.”
 • “Canım polis sevgilim, seninle geçirdiğimiz her anı bir maceraya dönüştürüyorsun. Bu hediye, senin gibi biriyle birlikte olmanın ne kadar özel olduğunu kutlamak için. Seni her zaman destekliyorum.”
 • “Sevgilim, senin yanında olduğumda kendimi güvende hissediyorum. Sana olan sevgimi ve minnettarlığımı ifade etmek için bu hediye. Seni sonsuzca seviyorum.”

Bu notlar, sevgilinize olan duygularınızı ve takdirinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz bazı örneklerdir. Örnekleri kendi samimiyetinizi ve ilişkinizi yansıtan sözcüklerle kişiselleştirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

mezuniyet-hediyesi-onerileri
Daha Fazla

7 Harika Mezuniyet Hediyesi Önerisi

İçindekiler Gizle Erkeğe Mezuniyet Hediyesi Ne Alınır?Erkeğe Hediye KutusuSaatCüzdanKadına Mezuniyet Hediyesi Ne Alınır?Girl Power Hediye KutusuKolyeBileklikKişiye Özel Mezuniyet…