Patrona Hediye Ne Alınır? Patron İçin Hediye Önerileri

patrona-ne-hediye-alinir-patron-icin-hediye-onerileri

Patrona hediye ne alınır diye merak eden okurlarımızın dikkatine! Sizin için patronunuza alabileceğiniz en şık hediyeleri bir araya getirdik. Siz de bu hediye önerilerinden yararlanarak patronunuza en şık hediyeleri armağan edebilir ve iş hayatınızdaki ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Çalışma hayatımızda işverenimizle aramızda kurduğumuz ilişki son derece önemlidir. Eğer çalışan ve patron arasında sağlam bir ilişki kurulursa hem iki tarafın birbirini anlaması kolaylaşır hem de daha başırılı işlere imza atılabilir.

Çalışma hayatımızdaki ilişkilerimizi güçlendirmenin en güzel yollarından bir tanesi de karşılıklı yapılacak jestler olacaktır. Patronunuzun doğum gününde, özel günlerde ya da patronunuz kadınsa 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde alacağınız en şık hediyelerle patronunuza hem güzel bir jest yapmış olacak hem de iş vereninizle aranızdaki ilişkileri güçlendirmiş olacaksınız.

Sizin için hazırladığımız üzerine düşünülmüş ve özenle hazırlanmış hediye seçenekleriyle klişe hediyeleri rafa kaldırabilirsiniz. Patronunuza parfüm, saat veya takı gibi riskli parçalar yerine yenilikçi hediye kutularından birini armağan ederek risk payını sıfıra düşürebilirsiniz.

Erkek Patrona Alınacak Hediyeler

erkek-patrona-alinacak-hediyeler

Erkek patronları memnun etmek kadın patronlara göre biraz daha kolay olacaktır. Fakat seçeceğiniz hediyenin tekil bir hediyeden ziyade şık bir hediye kutusundan oluşmasını tavsiye ederiz. Böylelikle tek bir hediye kutusunda hayatın farklı alanlarına dokunan birden fazla ürünle patronunuza hoş bir jest yapabilirsiniz.

Patrona hediye kupa almak isteyenlerin ya da patrona hediye kalem almak isteyenlerin de taleplerine cevap verecek bu patrona hediye kutusu seçenekleri şık ve kaliteli tasarımlarıyla patronunuzun ruhunu okşayacaktır.

Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu

Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu şık ve kaliteli tasarımıyla patronunuz için alabileceğiniz en havalı hediyelerden bir tanesidir. Siyahın asaletinden ilham alınarak tasarlanan bu hediye kutusu ile patronunuza en şık hediyeyi armağan etmenin yanı sıra iş ilişkilerinizi de güçlendireceksiniz.

Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu içerisinde yer alan; kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen El Salvador Veracruz filtre kahve, Godiva Sütlü Çikolatalı Napoliten Cello Naps, siyah not defteri, özel kutusunda siyah roller kalem ve mat siyah seramik kupa ile patronunuza yenilikçi hediye anlayışıyla ve özenle hazırlanmış bir hediye armağan etmiş olacaksınız.

Dilerseniz hediye kutusunun içerisine; French press, kahveli aromaterapi mum ve en çok tercih edilen hediyeler arasından da ürün ilave edebilirsiniz. Hediye kutunuzu hazırladığınızda içerisine küçük bir hediye notu da eklemeyi unutmayın. Birkaç güzel sözle süsleyeceğiniz patrona hediye notu hediyenize ayrı bir kava katacaktır.

Not: Bu kutunun ismi Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu olsa da içerisine renkli bir fular ya da el bakım kremi ekleyerek kadınlara da armağan edebilirsiniz.

Erkeğe Yeni İş Hediyesi Kutusu

Erkeğe Yeni İş Hediyesi Kutusu her ne kadar bu konseptle hazırlanmış olsa da patronlarınıza da armağan edebileceğiniz şık bir tasarıma ve kaliteli bir içeriğe sahip hediye kutusudur. Bu hediye kutusu içerisinde yer alan; Pierre Cardin çorap, Pierre Cardin Mendil, siyah deri kartlık, Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası, özel kutusunda roller tükenmez kalem ile patronunuza kaliteli parçalarla dolu en şık hediyeyi armağan edeceksiniz.

Erkeğe Yeni İş Hediyesi Kutusu içerisine dilerseniz; siyah kupa, çikolata, ikili ahşap görünümlü çerçeve – çalışma masasında çok şık duracaktır- gibi en çok tercih edilen ürünler arasından da ürün ekleyebilirsiniz.

Hediye kutusunun içerisine de hediye notunuzu eklemeyin unutmayın!

Kadın Patron Hediye

kadin-patrona-hediye

Kadın patronlar için hediye seçmek erkek patronlara nazaran biraz daha zordur. Bu nedenle onlar için hediye seçerken giyilebilir ve takılabilir parçalardan uzak durmanızı öneririz. Onlar için seçeceğiniz şık ve dopdolu hediye kutuları ile onlara sıra dışı bir sürpriz yapabilirsiniz.

Kadın patronunuz için seçeceğiniz hediye kutusunun içerisinde; dünyanın çeşitli yerlerine has çay ve kahve çeşitleri, yaşam veya çalışma alanlarına şıklık katacak dekorasyon ürünleri, kokusuyla bulunduğu ortama farklı bir hava katacak olan mum ve tütsü çeşitleri, birbirinden lezzetli atıştırmalıklar ve satırların içerisinde kendine doğru bir yolculuğa çıkabileceği bir kitap ile patronunuza benzersiz bir hediye deneyimi yaşatabilirsiniz.

Keyifli Saatler Hediye Kutusu

Keyifli Saatler Hediye Kutusu kadın patronunuz için alacağınız en hoş hediyelerden bir tanesidir. İçerisindeki; şık 2’li bambu seramik fincan takımı, sukulent, özel şık kutusunda Selamlique Türk kahvesi, kahveli aromaterapi mum ve 2’li ahşap fotoğraf çerçevesi ile ona en şık hediyeyi armağan edeceksiniz.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisine şık beton saksı çeşitleri arasından da ekleme yapabilirsiniz. Böylece patronunuzun çalışma masasındaki en şık aksesuarlar sizin tarafınızdan hediye edilmiş olacaktır.

Not: Hediye kutunuzu yazacağınız en güzel cümlelerin yer aldığı hediye notu ile süslemeyi unutmayın!

Mithra Kutusu

İş hayatında en çok tüketilen içecekler çay ve kahve olsa gerek. Patronunuza farklı ülkelerin farklı çay ve kahve çeşitleriyle dolu bir hediye kutusu armağan etmeniz de bu noktada çok doğru bir karar olacaktır.

Mithra Kutusu içerisinde yer alan; Çin’in çiçek açan çayı olarak da bilinen blossom jasmine rose, Güney Afrika’nın eşsiz kültürünün bir parçası olan rooibos çayı, ünü İran’ın sınırlarını aşarak dünyaya yayılan hibiskus çayı, dünyanın en kaliteli kahve çekirdeklerinden elde edilen Brezilya kahvesi ve El Salvador kahvesi ile patronunuza eşsiz bir lezzet deneyimi armağan edebilirsiniz.

Dilerseniz bu hediye kutusunun içerisine de kupa çeşitleri arasından beğendiğiniz bir ürün, French press ve çay süzgeci de ekleyebilirsiniz. Mithra Kutusu, hem kadın hem de erkek patrona hediye edilebilecek çok özel seçeneklerden biri.

Patronunuza hangi hediyeyi seçerseniz seçin hediye kutunuzun içerisine onun yüreğine dokunacak, ilham verici olduğunu ve size çok şey kattığını vurgulayan bir hediye notu da eklemeyi unutmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir