in

Özür Hediyesi Ne Alınır?

ozur-hediyesi-ne-alinir

Özür hediyesi, birini incittiğimiz ve nasıl toparlayacağımızı bilemediğimiz zamanlardaki en büyük kurtarıcımız olma görevini görüyor. Bu gibi zamanlarda onlar için seçeceğiniz hoş bir özür hediyesi ile size olan kızgınlıklarının ya da kırgınlıklarının geçmesini sağlayabilirsiniz.

Bazen fark etmeden ya da bilinçli bir şekilde sevdiklerimizin kalbini kırabiliriz. Birini kırdığınızda ona kendinizi affettirmek adına neler yaparsınız? Pek çoğumuzun cevabı kuru bir “Özür dilerim.” olacaktır. Ama karşımızdaki kişiye kendimizi affettirmek için bazen kuru bir özür yeterli olmaz. Böyle zamanlarda onlar için ne kadar tatlı sözler söylesek de bu yeterli olmayabilir.

Bu sebeple onun için kuracağınız özür cümlelerinin yanına eşlik edecek hoş bir hediye ile kendinizi affettirme olasılığınız bir hayli yüksek. Hatta kesin bile diyebiliriz! Dolayısıyla sevdiklerinizden özür dilemek ve kendinizi affettirmek istiyorsanız eğer muhakkak hoş bir özür hediyesi de almalısınız. Şimdi, birçoğunuzun kafasında “Özür hediyesi olarak ne alınır ki?” diye bir soru işareti oluşacaktır. Gelin hep birlikte bu soru işaretlerini giderelim.

İçerik:

Kendini affettirmek isteyenlere özel 20 duygusal özür mesajı yazımız sayesinde hediyenizin etkisini daha da arttırabilirsiniz.

Erkeğe Özür Hediyesi

erkege-hediye-kutusu

Bir erkeğin kalbini kırdığınızda onu yumuşatmak bir kadına nazaran daha kolay olabilir. Özür dilemek istediğiniz erkek için incelikle hazırlanmış bir hediyenin yanında yer alacak hoş bir özür kartı hazırlarsanız eğer sizi affetmesi daha kolay olacaktır. Fakat hediye seçiminde sıradan düşüncelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Modern çizgilerle hazırlanmış bir hediye kutusu alınabilecek en güzel özür hediyesi olabilir. Bu sebeple bir erkeğe özür hediyesi bakarken hediye kutusu seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. İşte, sizin için hazırladığımız birkaç alternatif hediye seçeneği!

Erkeğe Hediye Kutusu

Muhiku’nun içindeki her bir ürünü titizlikle seçtiği Erkeğe Hediye Kutusu hoş bir hediye olmasının yanı sıra bir erkeğin hoşuna gidebilecek pek çok detaya sahip. Şık bir tasarıma sahip olan bu kutu içerisinde bulunan minik hediyeler; Muhiku tarafından özenle paketlenmiş filtre kahve, kahveli aromatik mum, Rebul’un erkeklere özel çıkardığı duş jeli ya da kolonya, siyah tükenmez kalem, sizin seçeceğiniz herhangi bir kitap, şık siyah kupa ve kahve ile ilgili bilgi kartı.

Dilerseniz size sunulan erkeğe hediye seçenekleri arasından kutuya ilave ürün de ekletebilirsiniz.

Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu

Muhiku’nun yine erkeklere özel tasarlanan ve hazırlanan bir diğer set Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu.

Bu hediye kutusu bir erkeğe armağan edilebilecek en güzel seçeneklerden bir tanesi. Erkek Arkadaşa Hediye Kutusu’nun içerisinde; Rebul markasının erkekler için özel olarak tasarladığı duş jeli, filtre kahve, siyah kılıflı cam matara, siyah fotoğraf çerçevesi, şık siyah seramik kupa, kahveli aromatik mum ve 3. nesil kahveler hakkında detaylı bir bilgi içeriğine sahip olan bilgi kartı bulunmaktadır.

Dilerseniz bu hediye kutusu içerisine de size sunulan hediye alternatifleri arasından eklemeler yapabilirsiniz.

Kadına Özür Hediyesi

kadin-icin-ozur-hediyesi

Bir kadına kendini affettirmek bir erkeğe göre oldukça zordur. Bu sebeple bu süreçte biraz sabırlı olmalısınız. Ama unutmayın ki samimi bir özür karşısında hiçbir kadın kolay kolay hayır demez. Dolayısıyla bir kadın için seçeceğiniz özür hediyesinin yanında pişmanlığınızı samimi bir şekilde dile getirmelisiniz. Bu özür dileme şekli karşısında sizi mutlaka affedecektir.

Bu noktada kendini affettirmek isteyenlere özel 20 duygusal özür mesajı yazımızdan ilham alabilirsiniz. Peki, bir kadından özür dilemek için hangi özür hediyelerini tercih edebilirsiniz? İşte, bir kadının asla hayır diyemeyeceği özür hediyesi seçenekleri.

Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu

Muhiku’nun doğanın güzelliklerinden ilham alarak oluşturduğu Doğanın Güzellikleri Hediye Kutusu bir kadına hediye seçenekleri arasında en güzel setlerden birisidir. Kadınlar güzelliklerinin dile getirilmesinden çok hoşlanırlar. Bu sebeple ona bu hediyeyi armağan ettiğinizde çok güzel olduğu mesajını da verebilirsiniz.

Bu hediye kutusunun içerisinde; fındıklı çikolata, hibiskus çayı, hoş bir kokuya sahip el kremi, ahşap tarak, %100 doğal lavanta sabunu, doğal vücut lifi ve yasemin aromalı mum bulunmaktadır. Bir kadının birçok ihtiyacına karşılık verecek olan bu eşsiz hediye kutusu harika bir özür hediyesi olacaktır.

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu

Sevgini Paylaş Hediye Kutusu ile bir kadından en güzel şekilde özür dileyebilirsiniz. Bu kutunun içerisinde yer alan fındıklı çikolata, 2 paket filtre kahve, kırmızı kalpli mum, 2 adet şık siyah seramik kupa ve 3. nesil kahveler hakkında bilgi verici bir kart bulunmaktadır. Bu hediye kutusunun yanına ekleyeceğiniz samimi bir özür kartı ile sizi affetmeyecek bir kadın yok!

Kendi Kutunu Yap ile Kendinizi Kolayca Affettirin!

Muhiku’nun “Sevdiklerinizi sizden iyi kimse tanıyamaz.” anlayışıyla sizlere sunduğu diğer bir hediye seçeneği Kendi Kutunu Yap hediye kutusu. Bu hediye kutusundaki tüm detaylara tamamen siz karar veriyorsunuz. Böylelikle özür dilemek istediğiniz kişinin zevklerine en çok hitap eden hediye kutusunu oluşturabiliyorsunuz. Tıpkı hazır setlerdeki gibi bu seçenekte de içinizden geçenleri yazıya dökebileceğiniz hediye notu kısmı yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

    cocuklar-icin-hediye-onerileri

    Çocuklara Hediye Önerileri

    kocaya-dogum-gunu-mesaji-ne-yazilir

    Kocaya Doğum Günü Mesajı Ne Yazılır?