Öğretmenler Günü için Manevi Hediyeler – Öğretmeninizin Yüreğine Dokunun

ogretmenler-gunu-icin-manevi-hediyeler

Öğretmenler Günü için manevi hediyeler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü sizin için anlamlı hediyelerle dolu harika bir içerik hazırladık.

24 Kasım Öğretmenler Günü’ne az bir zaman kaldı. Bu önemli gün için alacağınız hediyeyi şimdiden düşünmeye başladığınıza eminiz.

Yolunuza ışık tutan öğretmenleriniz veya mesleğe gönül vermiş öğretmen yakınlarınız için alacağınız hediye, son derece önemli. Tabii sıradanlaşan ve kullanılmadan eskiyen hediyelerden bahsetmiyoruz.

Özellikle öğretmene manevi hediyeler tercih etmek, bu özel günü kutlamanın en zarif yolu.

Bu içeriğimizde, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en güzel şekilde kutlayabileceğiniz manevi hediye seçeneklerine değineceğiz. Böylece öğretmeninize anlam yüklü bir hediye sunabilecek ve ona büyük mutluluklar yaşatabileceksiniz.

🧑‍🏫 Öğretmeniniz ya da öğretmen yakınlarınız için manevi bir hediye arayışındaysanız öncelikle Muhiku’ya bir bakmalısınız. Muhiku’nun 24 Kasım’a özel hazırladığı Öğretmenler Günü hediyeleri arasında hem son derece anlamlı, hem de şık hediyeler bulunuyor.

Siz de bu hediyelerle 24 Kasım’da öğretmeninize unutamayacağı bir hediye verebilir ve onun yüreğine dokunabilirsiniz.

Öğretmenler Günü için Manevi Hediyeler

Yaklaşan 24 Kasım ile birlikte Öğretmenler Günü’nde ne hediye alınır sorusu gündeme gelmeye başladı. Herkesin hayatta değer verdiği ve unutamadığı en az bir öğretmeni vardır.

Eğitim hayatınız boyunca öğretmenlerinizin üzerinizdeki sayısız emeğini düşündüğünüzde onlara duyduğunuz minnet artar.

mutlu-anlar-hediye-kutusu
Mutlu Anlar Hediye Kutusu

Duyduğunuz minneti ve sevgiyi öğretmenlerinize manevi bir hediye ile göstermeye ne dersiniz? Öyleyse hiçbir yere ayrılmayın. İçeriğimizin devamında paylaşacağımız öğretmene hediye fikirleriyle size ilham olacağız.

Böylece kıymetli öğretmeninize ince düşünülmüş bir hediye sunabileceksiniz. İşte Öğretmenler Günü’nde ne hediye alınır diye düşünenlerin imdadına yetişen manevi öneriler.

Mutlu Anlar Hediye Kutusu

Öğretmenler Günü için manevi hediyeler almak isteyenlere vereceğimiz ilk öneri Muhiku’nun Mutlu Anlar Hediye Kutusu’dur. Turuncunun eşsiz tonları ile tasarlanan bu kutu, tamamen işlevsel ve yenilikçi hediyelerle dolu.

Muhiku’nun Mutlu Anlar Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Patiswiss çikolata,
 • Güneş ışıltısı kuru çiçek,
 • Yves Rocher vanilya el kremi,
 • Deneyim kiti,
 • Hediye notunuz yer alır.

Özellikle bayan öğretmene hediye olarak sunabileceğini bu hoş hediye seti, öğretmeninizin günlük hayatta kullanabileceği hediyeleri içerir.

Kutu içerisindeki deneyim kiti ile öğretmeninizin okuldan arta kalan sürede keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Çikolata

Manevi hediye denince akla elbette ki farklı pek çok alternatif gelir. Fakat 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde alacağınız lezzetli bir çikolata, değerlendirebileceğiniz ilk seçeneklerdendir.

Çikolata çok basit bir hediye diye düşünüyorsanız üzülerek yanıldığınızı söylemeliyiz. Öğretmene hediye olarak sunabileceğiniz eşsiz çikolatalar ile hem öğretmeninizi güldürebilir hem de ona harika bir lezzet şöleni yaşatabilirsiniz.

Erkek Öğretmene Öğretmenler Günü için Manevi Hediyeler

yenilenen-erkek-ogretmene-hediye-kutusu
Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

Öğretmenler Günü için hediye fikirleri bulmanın ne kadar uğraştırıcı olduğunu biliyorsunuzdur. Tabii bu özel günü en güzel şekilde kutlamak için daha özenli ve titiz davranmak istemeniz de çok normal.

Elbette ki tüm hediyeler güzeldir. Fakat kullanılmayacak, sıradan ve kalitesiz hediyeler bizce para israfından başka bir şey değil.

Gelin, bu yıl bir değişiklik yapın ve erkek öğretmeniniz için manevi hediye seçeneklerine yönelin.

Manevi hediyeler bütçemi aşar düşüncesine sahipseniz, bu düşünceden bir an önce sıyrılmanız gerektiğini söylemeliyiz. Çünkü Muhiku’nun sunduğu Öğretmenler Günü için manevi hediyeler, bütçe zorlayacak ya da cep yakacak bir fiyat aralığına sahip değil.

İşte erkek öğretmene Öğretmenler Günü hediyesi olarak sunabileceğiniz fikirler.

Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu

Muhiku’nun erkek öğretmenlerin ihtiyaç ve zevklerine göre tasarladığı Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu, mutluluğu içerisinde barındırır. Farklı hediyelerle donatılan bu özel set, gün içerisinde çok fazla yorulan tüm öğretmenlerin gözdesi olmaya aday.

Erkek Öğretmen için Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brasil Bella Giana filtre kahve,
 • Happy teacher’s day baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Siyah termoderi ajanda,
 • Siyah roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alır.

Öğretmen sevdiklerinizi ya da biricik öğretmenlerinizi gülümsetecek olan bu hediye, erkek öğretmene Öğretmenler günü hediyesi olarak sunabileceğiniz eşsiz bir alternatif.

Kravat

Bir erkek öğretmenin sık sık kullandığı aksesuarların başında kravat gelir. Kravat kullanmayı seven veya mesleği gereği kravat takma zorunluluğu olan erkek öğretmenlerinize Muhiku’dan hoş bir kravat satın alabilirsiniz.

Böylece aldığınız kravat, her kullanıldığında sizi öğretmeninize hatırlatacaktır.

Daha fazla fikir için Muhiku’nun erkek öğretmene hediye sayfasında yer alan fikirleri de inceleyebilirsiniz. Anlamlı, şık ve kullanışlı hediyelerle süslenen seçenekler içinden öğretmeniniz için en özel seçimi yapabilirsiniz.

Bayan Öğretmene Öğretmenler Günü için Manevi Hediyeler

Gel gelelim bayan öğretmene Öğretmenler Günü için manevi hediye seçeneklerine. Bildiğiniz gibi bayanlara hediye seçmek biraz daha kolay bir süreçtir.

Bu sebeple size vereceğimiz hediye önerileri içerisinden eminiz ki ideal bir seçim yapabileceksiniz.

İşte bayan öğretmene hediye olarak değerlendirebileceğiniz alternatifler.

Kupa

ogretmen-lugat-kupa

Eminiz ki öğretmeniniz güne bir kahve ya da çay içmeden başlayamıyor. İşte bu sebeple bayan öğretmene hediye olarak sunabileceğimiz ilk alternatif kupadır. Tabii önerdiğimiz kupa, sıradan bir kupa değil.

Tamamen öğretmenlere özel tasarlanan mesleği temalı kupalardan bahsediyoruz. Muhiku’dan oldukça uygun bir fiyata satın alabileceğiniz en şık kupalar, öğretmene manevi hediyeler içerisinde çokça tercih ediliyor.

Çiçek

Öğretmenler Günü için hediye fikirleri içerisinde yer alan çiçek, hediyelerin en zarifidir. Bildiğiniz gibi aldığı bir çiçek buketi ile gülümsemeyen ya da özel hissetmeyen yoktur.

Eğer sizde yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü için manevi hediyeler arıyorsanız Muhiku’da özenle hazırlanan çiçek buketlerini değerlendirebilirsiniz.

Böylece bayan öğretmene hediye fikirleri içerisinde yer alan çiçek ile öğretmeninizin gününü güzelleştirebilirsiniz.

Bu hediyeler güzel fakat ben biraz daha farklı bir hediye arıyorum diyenlerdenseniz Muhiku’da değişik Öğretmenler Günü hediyesi olarak değerlendirebileceğiniz pek çok seçenek var.

Vakit kaybetmeden Muhiku’nun bayan öğretmene hediye kategorisine göz atabilirsiniz.

Yolumuza ışık olan tüm öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlu olsun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir