Öğretmenler Günü için Anlamlı Hediyeler Nelerdir?

ogretmenler-gunu-icin-anlamli-hediyeler

Öğretmenler Günü için anlamlı hediyeler almak isteyenler için dopdolu bir içerikle geldik!

Topluma faydalı bireyler yetiştiren ve bugünlere gelmenizde büyük pay sahibi olan öğretmenler, yolunuzu aydınlatan önemli kişilerdir. Okul hayatının ilk gününden son gücüne kadar daima yanınızda olan kıymetli öğretmenler, desteğini üzerinizden asla esirgemezler.

24 Kasım Öğretmenler Günü, bu mesleği severek yapan tüm öğretmenlere atfedilen çok özel bir gündür. Sizde bu mesleği severek yapan öğretmen sevdiklerinize ya da kıymetli öğretmenlerinize alacağınız bir hediye ile onların gününü kutlamak ister misiniz?

Bu içeriğimizde 24 Kasım Öğretmenler Günü için anlamlı hediyeler nelerdir konusundan bahsedeceğiz. Böylece kutlanması gereken bu özel günde ne hediye alacağım diye günlerce düşünmenize gerek kalmayacak. Öyleyse lafı fazla uzatmadan içeriğimize geçelim. Şimdiden keyifli okumalar dileriz.

🎁 Öğretmenler Günü için ne hediye alınmalı diye düşünenlerdenseniz size Muhiku’nun yenilikçi hediye dünyasından bahsedebiliriz. Geleneksel hediyelerden sıyrılmanızı sağlayan Muhiku’nun Öğretmenler Günü hediyeleri kategorisi içerisinden tüm öğretmenler için ideal seçimler yapabilirsiniz.

Bayan Öğretmene Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyesi

cay molası hediye kutusu

Hayatın her döneminde başvurduğumuz hediyeler, kişiye büyük mutluluklar yaşatır. Hediye denince akla pek çok farklı seçenek gelir elbette.

Fakat özellikle seçeceğiniz hediyenin anlamlı olması son derece önemlidir. Bayan öğretmeninize Öğretmenler Günü için anlamlı hediyeler mi arıyorsunuz? O halde sizin için hazırladığımız fikirlerden ilham alabilirsiniz.

İşte Öğretmenler Günü’nde ne hediye alınmalı diyenler için bayan öğretmene hediye fikirleri.

Çay Molası Hediye Kutusu

Ders arasında ya da gün sonunda öğretmeninizin ona vereceğiniz hediyeyle keyifle vakit geçirmesini ister misiniz? Muhiku’nun özenle hazırladığı Çay Molası Hediye Kutusu, öğretmeninize lezzet dolu bir dinlenme saati vadediyor.

Çay Molası Hediye Kutusu içinde;

 • Güney Afrika’ya özgü lezzet rooibos çayı,
 • Yıldız desenli yaldızlı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yaprak desenli şık fular,
 • Güneş Işıltısı kuru çiçek buketi,
 • Son olarak ise hediye notunuz yer alıyor.

✉️ Eğer hediye notunuza ne yazacağınız konusunda bir fikriniz yoksa etkileyici ve anlamlı Öğretmenler Günü mesajları ile hazırladığımız blog yazımızdan ilham alabilirsiniz.

Kupa

ogretmenler-gunu-kupa-baski-best-teacher-2

Alacağım hediye hem anlamlı hem de bütçeme uygun olsun diyenlerdenseniz size vereceğimiz ilk hediye önerisi kişiye özel fotoğraf baskılı kupa. Öğretmene manevi hediyeler içerisinde yer alan şık ve kullanışlı bir kupa, öğretmenlerinizin severek kullanacağı bir hediye alternatifidir.

Çiçek

Bayan öğretmeni mutlu edecek en zarif hediye seçeneklerinden biri de hiç şüphesiz çiçektir. Hayatınızdaki kıymetli öğretmenlerinize ya da öğretmen sevdiklerinize alacağınız bir çiçek buketi, eminiz ki onların kalbine işleyecek.

Özellikle kadın öğretmene ne hediye alınır diye düşünenlerin imdadına yetişen birbirinden hoş Öğretmenler Günü çiçekleri Muhiku’da son derece uygun bir fiyat aralığında satışta.

Mum

dogal-vegan-soya-mumu

Mumların yaşam alanlarına kattığı enerjiyi bilmeyen yoktur. Öğretmene hediye olarak sunabileceğiniz kokulu mumlarla 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde ona güzel ve anlamlı bir armağan verebilirsiniz.

Muhiku’nun çeşitli renklere ve farklı kokulara sahip en güzel mum çeşitleriyle öğretmeninizin yaşam alanlarına bambaşka bir hava katacağından hiç şüpheniz olmasın.

Fular

Özellikle bayan öğretmene hediye fikirleri içerisinde yer alan fular, oldukça şık ve kullanışlı bir seçenektir. Bayan öğretmeninize ya da öğretmen sevdiklerinize Muhiku’nun özel tasarım fularlarından birini armağan edebilirsiniz.

Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü için anlamlı bir hediye alternatifi olarak değerlendirebileceğiniz fular, eminiz ki bayan öğretmeniniz de severek kullanacak.

Erkek Öğretmene Anlamlı Öğretmenler Günü Hediyesi

Herkesin eğitim hayatı boyunca özendiği ve büyük bir sevgi duyduğu en az bir öğretmeni vardır. Gününün büyük bir kısmını okulda geçiren ve donanımlı bireyler yetiştirmeyi amaç edinen öğretmenler, bu hayattaki en kutsal mesleği icra eder.

yenilenen-erkek-ogretmene-hediye-kutusu

Eğitim hayatınızı gönünüzde tekrar canlandırdığınızda öğretmeninizin üzerinizdeki sayısız emeğini de hatırlarsınız elbette. Yaklaşan 24 Kasım Öğretmenler Günü için anlamlı bir seçim yapmaya var mısınız?

Erkek öğretmenler için hazırladığımız hediye fikirleri sayesinde 24 Kasım’ın en anlamlı sürprizine imza atacaksınız. İşte, erkek öğretmene hediye fikirleri.

Erkek Öğretmene Hediye Kutusu

Lezzetli, şık ve kullanışlı detaylarla hazırlanan Erkek Öğretmene Hediye Kutusu; bir öğretmeni mutlu edecek en anlamlı hediyelerden biri. Gerek meslek hayatında, gerek ise günlük hayatta kullanılacak detaylarla hazırlanan bu kutuyu 24 Kasım’da öğretmeninizi mutlu etmek için tercih edebilirsiniz.

Erkek Öğretmene Hediye Kutusu içinde;

 • Brezilya Bella Giana kahvesi,
 • “Happy Teacher’s Day” baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Siyah termoderi ajanda,
 • Siyah roller kalem,
 • Hediye Notunuz yer alıyor.

İçine ekleyeceğiniz hediye notu hediyenizi çok daha anlamlı kılacaktır. Dolayısıyla not eklemeyi unutmayın!

Öğretmenler Günü Lugat Kupa

ogretmenler-gunu-lugat-kupa-erkek-ogretmen

Öğretmeninize şimdiye dek aldığı en anlamlı kupayı vermek ister misiniz? Öğretmenliğin en samimi tanımıyla tasarlanan Öğretmenler Günü lugat kupa ile sıradan çay ve kahve molaları çok daha anlamlı olacak. Üstelik bu hediye öğrenci bütçesine de hitap ediyor.

Kravat

Öğretmenlik mesleğinde her ne kadar kıyafet zorunluluğu ortadan kalmış olsa da önemli kutlamalar da ve toplantılar da yer yer resmi giyilebiliyor. Dolayısıyla öğretmeninize şık bir kravat armağan edebilirsiniz. Takım elbisesine uyum sağlayacak kravat, sizden ona daima yadigâr kalacak.

Hediyeler, öğretmeninize verdiğiniz değeri ve ona duyduğunuz sevgiyi hissettirmek için iyi bir yoldur. Bu sebeple içeriğimizde paylaştığımız hediye önerilerini değerlendirebilirsiniz. Böylece öğretmen sevdiklerinizin ya da kıymetli öğretmenlerinizin gününü en anlamlı şekilde kutlayabilirsiniz.

Eminiz ki günler süren ve büyük bir kararsızlık yaşadığınız hediye seçimi aşaması verdiğimiz Öğretmenler Günü için anlamlı hediyeler ile bu özel günü en güzel şekilde kutlayabilirsiniz.

💐 Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü içtenlikle kutlarız.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir