Öğretmene Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

yilbasi-yeni-yil-hediyesi-muhiku

Öğretmene yılbaşı hediyesi ile yeni yıla girmeden evvel öğretmenlerinizin gönlünü güzel bir jestle fethedebilirsiniz. Yılbaşı hediyeleri öğretmene, Öğretmenler Günü haricinde de onu hatırladığınızı, sevdiğinizi gösterir ve mutlu eder.

En çok yılbaşı çekilişi yapılan ortamlardan bir tanesi de okullardır. Sınıfça yapılan yılbaşı çekilişine öğretmenler de katılıyorlar. Bu çekilişlerde herkes öğretmenin kendisine çıkmasını ister. Çünkü bu özel günde, bu değerli insana hediye armağan etmek herkes için büyük bir şans demektir.

Fakat öğretmenler için yılbaşı hediyeleri almak yalnızca yılbaşı çekilişine özel değildir. İçinden öğretmenine hediye almak geçen herkes, ona en özel yılbaşı hediyesini hazırlayabilirler. Özellikle de pandemi sebebiyle okula gitmiyorsanız veya öğretmeninizden bir süreliğine uzak kaldıysanız aradaki buzları eritmek için ona hediye alabilirsiniz.

Biz de yeni yıla girmeden önce öğretmenlerine minik bir sürpriz yapmak isteyen okurlarımız için yılbaşında öğretmene alınabilecek hediyeler nelermiş, bir araştıralım dedik.

? Muhiku’nun yılbaşı hediyeleri ile öğretmeninize en özel yeni yıl armağanını verebilirsiniz. Bu hediyeler arasından öğretmenleriniz için hem kullanışlı hem de oldukça şık bir yeni yıl hediyesi seçebilirsiniz.

Sizin için hazırladığımız önerilere göz atarken arka planda şimdiye kadar söylenmiş en güzel yeni yıl şarkılarını da dinleyebilirsiniz. Dilerseniz siz sevgili okurlarımız için yılbaşı öğretmen hediyeleri fikirlerine geçebiliriz.

Yılbaşında Öğretmene Ne Hediye Alınır?

yeni-yil-yeni-planlar-hediye-kutusu

Yeni Yıl Yeni Planlar Hediyesi Kutusu

Yılbaşı heyecanı kadar tatlı hediyeler vardır. Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu da bu hediyelerden bir tanesidir. Bu kutunun her bir ayrıntısında gelecek yeni yılın heyecanının hissediliyor.

İnsana umut ve neşe veren bu yeni yıl hediye kutusu yılbaşı için hazırlanabilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir. Ayrıca öğretmene çekilişte verilebilecek hediyeler içinde de en özeli.

Öğretmenlere yılbaşının en güzel detaylarıyla süslenen bu hediye kutularıyla en neşeli sürprizi siz yapabilirsiniz. Bu hediye kutularında adeta Noel Baba’nın sıcak gülümsemesi saklı. Daha kapağını açar açmaz insanın içini sıcacık bir duygu kaplıyor!

Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu’nun içerisinde yılbaşının en güzel detaylarının olduğundan bahsetmiştik. Bu detaylar da nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz.

Yeni Yıl Yeni Planlar Hediye Kutusu içerisinde;

  • Kış çayı – 20 g – (Hibiskus tea – İran – 25 g),
  • Yılbaşı çam ağacı desenli kupa,
  • Happy new dreams bardak altlığı,
  • Yade kahve & çam aromaterapi mum,
  • Yeşil happy new year defter,
  • Keçe süslemeli sukulent,
  • Kırmızı – yeni yıl motto kartı,
  • Hediye notunuz yer alıyor.

İçine yazacağınız anlamlı birkaç cümle ile hediyenizi çok daha değerli kılabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Kupa

yilbasi-noel-baba-kupa

Öğretmenlerin en az kitap kadar vazgeçilmez bir parçası vardır ki, onlar da kupalardır. Her derse girmeden evvel ellerinde muhakkak bir kupa içerisinde ya sıcak bir içecek ya da su bulunuyor. Çünkü bir ders saati kadar uzun bir süre boyunca konuşmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bu süre zarfında sürekli boğazlarını yumuşatmaları gerekebiliyor.

Öğretmeninizin bu sene kullanacağı kupayı ona armağan etmek ister misiniz? Ona armağan edeceğiniz şık ve özel tasarım bir kupa harika bir yılbaşı hediyesi olacaktır.

Kalem

Hayatı okumak ve yazmak olan ender mesleklerden biridir öğretmenlik. Ömürleri boyunca kaç kitap ya da kaç kalem bitirirler, bilemiyoruz.

Öğretmeniniz için hatırası yıllar boyu kalacak bir yılbaşı hediyesi armağan edebilirsiniz. Ona kalem ile en özel yılbaşı hediyesini vereceksiniz. Yazdığı her satırda sizi anımsatacak bu kalem ile sizler için en faydalı bilgileri not alacaklarına emin olabilirsiniz.

Bayan Öğretmene Yılbaşı Hediyesi

yilbasi-yeni-teneke-mumlar

Mum

Mum, geçmiş yıllarda yalnızca karanlığı aydınlatmak için kullanılan bir obje olmuş olsa da artık yalnızca bu işlevle sınırlandıramayız. Yaşam alanımızın, çalışma ortamımızın havasını değiştirmesinin yanı sıra en özel anlarımıza eşlik eden mumlar bugün çeşit çeşit.

Mum, bulunduğu ortama farklı bir hava katar. İnsanlar üzerinde de farklı bir etkisi vardır. Sarı ışığın etkisinden midir bilmiyoruz. Ancak mum ışığıyla aydınlanan bir ortamda kendinizi fazlasıyla dinlenmiş hissedeceksiniz.

Siz de öğretmeninizin yaşam alanına farklı bir hava katmak ve dinlendirici bir ortam yaratmak istiyorsanız farklı şekillerdeki ve kokulardaki mum çeşitlerinden harika bir yılbaşı hediyesi oluşturabilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Takı

Bu yılbaşında öğretmeninize alacağınız takı armağan ederek şıklığına şıklık katabilirsiniz. Öğretmeniniz bu hediyeniz sayesinde en sevdiği hatıranızı daima boynunda taşıyacak. Öğretmene yılbaşı hediyesi olarak armağan edebileceğiniz bu muhteşem hediye aynı zamanda oldukça zarif bir yeni yıl hediyesi olacak.

Yılbaşı ürünleri içinde daha pek çok hediyelik yer alıyor. Dilerseniz bu yılbaşı konseptli hediyeler arasından da seçim yapabilirsiniz.

Unutmadan ekleyelim, Muhiku’nun Kadına Yılbaşı Hediyesi kategorisi içerisinde de değerlendirebileceğiniz birçok seçenek var. Anneniz, eşiniz, kız kardeşiniz ya da sevgiliniz için ideal hediye seçimleri yapabilir onlara unutamayacakları bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Öğretmene Yılbaşı Hediyesi El Yapımı

ogretmene-yilbasi-hediyesi-ne-alinir

Duyduğumuza göre aranızda öğretmene yılbaşı hediyesinin el emeği olmasını isteyenler varmış. Biz sizleri hiç unutur muyuz? Sizin için de en güzel ve en kolay hediye önerilerinde bulunduk. Üstelik oldukça da uygun hediyeler bunlar. Siz hemencecik hediye yapımına başlayın diye direkt hediye önerilerine geçelim dilerseniz. İşte el emeği göz nuru öğretmene yılbaşı hediyesi önerileri.

Eğer el yapımı hediye hazırlamaya vaktiniz yoksa Muhiku’nun el emeği göz nuru yılbaşı hediyelerine bakabilirsiniz. El yapımı hediyeler ile öğretmenlerinize unutulmaz bir yılbaşı hatırası bırakabilirsiniz.

Bardak Tutacağı

Çay ve kahve tutkunu öğretmenleriniz için harika bir hediye önerisiyle geldik. Sizin onlara armağan edeceğiniz bardak tutacağı ile artık sıcacık içeceklerini elleri yanmadan rahatlıkla içebilecekler.

Bunun için ihtiyacınız olan biraz yaratıcılık, birkaç renkli keçe ve biraz da kumaş yapıştırıcısı. Dilerseniz yılbaşı temalı, dilerseniz de öğretmeninizin branşına uygun bir bardak tutacağı hazırlayabilirsiniz.

Öncelikle standart bir kahve bardağının ölçüsünü esas alın. Ardından bu ölçüler doğrultusunda keçenizi dikdörtgen şeklinde kesin ve iki ucunu birleştirin. Daha sonra bu keçe üzerine istediğiniz desenleri ya da işlemeleri yapabilirsiniz.

Aynı keçenin artan parçalarını da bardağın altına göre kesebilirsiniz ya da yapıştırabilirsiniz. Bardak altlığınız hazır bile, şimdi güzelce paketleyebilirsiniz.

Mumluk

Eminiz ki hepinizin evinde kullanılmayan pek çok boş kavanoz var. Şimdi onları birer sanat eserine dönüştürmeye var mısınız? Bunun için ihtiyacınız olan minik boy cam kavanoz, silikon tabanca ve silikon, çubuk tarçın, hasır ip ve minik bir mum.

Mumluğunuzu hazırlamak için uygulamanız gereken birinci adım çubuk tarçınları kavanozun etrafında boşluk kalmayacak şekilde yapıştırmak olacaktır. Çubuk tarçınları birbirlerine de yapıştırırsanız daha sağlam bir mumluk elde edersiniz.

Çubuk tarçınla kavanozun etrafını kapladıktan sonra hasır iple etrafını 3 veya 4 kez çevirin ve hoş bir düğüm atın. İçerisine mumunuzu da yerleştirdikten sonra mumluğunuz hazır olacak!

Muhiku ekibi olarak yılbaşı hediye kutusu önerileri ile sevdiklerinize yeni yılda ince bir hediye vermenize aracı oluyoruz! Zevkinize göre tercih edebileceğiniz pek çok hediye kutusu burada sizi bekliyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir