in , ,

Öğretmene Hediye Ne Alınır? Öğretmen Hediyeleri

ogretmene-hediye-ne-alinir-ogretmen-hediyeleri-muhiku-blog

Öğretmenlerinize, öğretmen veya öğretmen adayı yakınlarınıza armağan edebileceğiniz en güzel öğretmene hediye seçeneklerini sizler için seçtik. Siz de bu hediyelerden ilham alarak öğretmenlerinizin, öğretmen veya öğretmen adayı yakınlarınızın yüreklerine dokunacak bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlerimiz için küçük sürprizler hazırlayarak onların bu özel gününü kutlarız. Fakat öğretmenlerimize yalnızca Öğretmenler Günü’nde değil yılın pek çok anında hediye alabiliriz. Onlar için küçük hediyeler hazırlayarak bizler için ne kadar önemli olduklarını tekrar ve tekrar göstermek isteriz.

Muhiku Öğretmenler Günü’ne özel dopdolu bir koleksiyon oluşturdu. Her bir ayrıntısı üzerinde uzun uzun düşünülen ve özenle tasarlanan Öğretmenler Günü hediyeleri ile kıymetli öğretmenlerinize en az onlar kadar değerli bir hediye verin!

Bu içeriğimizde yer alan hediye seçenekleri ile tüm öğretmenlerinize sürpriz hazırlayabililirsiniz. İşte, öğretmene hediye edebileceğiniz en özel hediye seçenekleri!

İngilizce Öğretmenine Hediye

bir-kutu-kahve-molasi-hediye-kutusu
BİR KUTU KAHVE MOLASI HEDİYE KUTUSU

Uzun zamandır İngilizce öğretmeninize hediye bakıyorsunuz ama bir türlü ne alacağınıza karar veremiyor musunuz? Sizin için seçtiğimiz hediyelerden ilham alarak İngilizce öğretmeniniz için en güzel hediyeyi seçebilirsiniz.

İngilizce öğretmenine doğum günü hediyesi alacaksanız sitedeki kutuları inceleyebilirsiniz.

Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu

Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu, Filtre kahvenin eşsiz aromasına eşlik eden ve şık parçalardan oluşan bir hediye kutusu. Bu hediye kutusu ile öğretmeninize gayet makul fiyata şık bir hediye armağan edebilirsiniz.

Bu hediye kutusunun içinde;

 • İki paket yöresel filtre kahve çeşidi,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Patiswiss çikolata,
 • Yade yasemin kokulu aromaterapi mum,
 • Moka pot keçe bardak altlığı,
 • Sinbo French press,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Öğretmeninizin molalarına keyif katacak bu özel hediye kutusunun içerisine hediye notunuzu eklemeyi unutmayın. Öğretmeninize yazacağınız hediye notunu hazırlarken “Öğretmenler Günü İçin Güzel Sözler” başlıklı blog yazımızdan yardım alabilirsiniz.

Kupa

Ders aralarında yapılan kahve ve çay molalarının lezzeti bir başkadır. Öğretmenlerinizin kahve ve çay molalarına şıklık katacak bir kupa ile onların kahve ya da çay keyiflerine ortak olabilirsiniz.

Farklı temalarla tasarlanan pek çok kupa çeşidi arasından öğretmenlerinizin zevkine en çok hitap eden kupayı seçebilirsiniz. Özellikle İngilizce cümlelerle süslenmiş bir kupa İngilizce öğretmeninize hediye edebileceğiniz en güzel kupa seçeneklerinden biri olacaktır.

Erkek öğretmeninize alabileceğiniz en güzel alternatifleri erkek hediyeleri sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz.

Resim Öğretmenine Hediye

ogretmenler-gunu-hediye-kutusu
ÖĞRETMENLER GÜNÜ HEDİYE KUTUSU

Yeteneği ile size ilham veren resim öğretmeniniz için özel bir sürpriz hazırlamaya ne dersiniz? Farklı bakış açısıyla size bambaşka pencerelerden bakmayı öğreten resim öğretmeniniz için ilham veren hediyeler seçtik. Siz de bu hediyelerden ilham alarak resim öğretmeniniz için en özel hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Öğretmenler Günü Hediye Kutusu

Kahvenin ve yaseminin büyüleyici kokusu öğretmeninize ilham olsun! En ince ayrıntısına kadar en müthiş kokuları ve lezzetleri içeren Öğretmenler Günü Hediye Kutusu ile resim öğretmeninize sıra dışı bir hediye armağan edin!

Öğretmenler Günü Hediye Kutusu içinde;

 • “World Best Teacher” baskılı özel tasarım defter,
 • Paşabahçe yasemin kokulu kolonya,
 • Helen kuru çiçek,
 • Soft renkli tasarım fular (bizce resim öğretmeniniz bu detaya bayılacak),
 • Yade yasemin kokulu aromaterapi mum,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Öğretmenler Günü Hediye Kutusu ve diğer hediye kutusu seçeneklerine kişiye özel hediye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ahşap Kutu Boyama Deneyimi

Resim öğretmeninize yeteceğini ortaya koyabileceği bir hediye armağan önerisi ile geldik. Resim öğretmeninize ahşap kutu boyama deneyimi armağan ederek onlara hayal dünyalarını yansıtabilecekleri farklı bir zemin armağan edebilirsiniz.

Ahşap kutu boyama deneyimi ile öğretmeniniz yoğun geçen bir haftanın ardından zihnini boşaltabilecek ve hem ruhen hem de bedenen rahatlayabilecek. Ahşap kutu boyama deneyimi ile öğretmeninize yalnızca bir hediye değil kaliteli geçen birkaç saat armağan edebileceksiniz.

Matematik Öğretmenine Hediye

ogretmene-turk-kahvesi-hediye-kutusu
ÖĞRETMENE TÜRK KAHVESİ HEDİYE KUTUSU

Sayıların aslında korkulacak hiçbir tarafının olmadığını gösteren matematik öğretmeninize küçük bir teşekkür hediyesi mi bakıyorsunuz? O halde öğretmene hediye önerilerinin yer aldığı içeriğimizde matematik öğretmenine özel oluşturduğumuz hediye önerilerimizden faydalanabilirsiniz.

Matematik öğretmeni için hazırlanan en güzel hediyeler Muhiku’da! Matematik öğretmenine hediye sayfasını ziyaret ederek kıymetli öğretmenlerimiz için tasarlanan en güzel hediyeleri inceleyebilirsiniz.

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu

Matematik öğretmenine en şık hediye kutusunu armağan etmek isteyenler burada ise müthiş bir önerimiz var. Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu ile matematik öğretmeniniz için en şık hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Siyah “Teacher” baskılı ciltli defter,
 • “Happy Teacher’s Day” baskılı rozet,
 • Özel kutusunda roller kalem,
 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Antrasit porselen fincan takımı,
 • Coschocolate draje,
 • Hediye notunuz yer alıyor.

Öğretmene Türk Kahvesi Hediye Kutusu’nu detaylıca incelemek ve Öğretmenler Günü’ne özel hazırlanan diğer hediye kutusu seçeneklerine göz atmak için öğretmene hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Eminiz ki özenle hazırlanan bu hediye kutuları içerisinden öğretmene hediye edebileceğiniz en şık hediyeyi seçeceksiniz.

Ajanda veya Planlayıcı

Ajanda veya planlayıcı ile öğretmenlerinize işlevsel bir hediye armağan edebilirsiniz. Çeşit çeşit ajanda ya da planlayıcılar arasından matematik öğretmeninizin branşına, ilgi alanlarına ya da zevklerine hitap eden bir ajanda veya planlayıcı ile ona küçük bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Eğer öğretmenlerinize kendi hayalinizdeki hediyeyi hazırlamak istiyorsanız Kendi Kutunu Yap seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap seçeneği ile öğretmenleriniz için tasarlayacağınız hediye kutusunun içerisine dilediğiniz hediyelikleri yerleştirebilirsiniz. Böylelikle öğretmenleriniz için en özel hediyeyi tasarlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GIPHY App Key not set. Please check settings

  anneler-gunu-hediyeni-kendin-yap-ucuz-ve-kolay-fikirler

  Anneler Günü Hediyeni Kendin Yap! Ucuz ve Kolay Fikirler

  ayni-gün-teslim-anneler-gunu-hediyesi-secenekleri

  Aynı Gün Teslim Anneler Günü Hediyesi Seçenekleri