in ,

Nişanlıya Sevgililer Günü Hediyesi – 14 Şubat için 5 Hediye Fikri

nisanliya-sevgililer-gunu-hediyesi

14 Şubat’a sayılı günler kaldı fakat siz hâlâ nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi almadınız mı? Nişanlıya alınacak hediyeler arasından sizin için en kullanışlı ve en romantik hediyeleri seçtik. Önerilerimizden ilham alabilir ve nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi seçerken hiç zorlanmadan seçim yapabilirsiniz.

Nişanlı için hediye almak biraz sıkıntılı olabiliyor. Çünkü sevgililik döneminde pek çok kişi ellerindeki tüm seçenekleri tüketiyor. Bu sebeple birçok kişi daha çok ihtiyaca yönelik hediyelere yöneliyor. Elbette alacağınız Sevgililer Günü hediyesi nişanlınızın ihtiyaçlarına karşılık vermeli. Ancak bir taraftan da alacağınız eşyanın hediyelik değeri olmalı.

Dolayısıyla bu ince çizgiye dikkat etmelisiniz. Nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi alırken hem kullanışlı hem de hediyelik değeri yüksek armağanlara öncelik vermelisiniz.

? Muhiku, Sevgililer Günü’ne hazırladığı hediye koleksiyonunda kullanışlı, romantik, anlamlı ve şık hediyelikleri bir araya getiriyor. Hazırladığı hediye alternatifleriyle hem nişanlınızın ihtiyaçlarına yönelik bir seçim yapabilirsiniz hem de ona hediyelerin en özelini sunabilirsiniz. Kullanışlı, romantik ve şık bir sürpriz hazırlamak için Sevgililer Günü hediyeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Erkek Nişanlıya Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

14 Şubat yaklaşırken birçok kadın “nişanlı erkeğe ne hediye alınır?” diye merak ediyor. Özellikle söz konusu kendi nişanlıları olunca yaşanan kararsızlıklar seçim yapmayı zorlaştırıyor. Bu kararsızlıklar ise tamamen yanlış bir seçime neden olabiliyorlar.

bir-kutu-kahve-molasi-hediye-kutusu
Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu

Kadınların erkek nişanlıya alınacak hediyeler konusunda zorlanmalarının en büyük sebebi ellerindeki seçenekleri çoktan tüketmiş olmaları. Zaten birliktelikleri boyunca pek çok defa hediyeleşme eylemini gerçekleştirdikleri için artık ne alacaklarını bilemeyebiliyorlar. Dolayısıyla ellerindeki tüm hediye seçeneklerini tüketen kadınlara sıra dışı ve yenilikçi bir Sevgililer Günü sürprizi hazırlamaları için birkaç öneride bulunacağız.

Muhiku, konsept hediye kutuları arasında erkek nişanlıya hediye edebileceğiniz pek çok kutuya yer veriyor. Bu kutular arasında tamamıyla erkeklere özel tasarlanan hediyelerin bulunduğu bir koleksiyon da yer alıyor. 

? Eğer “erkek nişanlıma ne hediye almalıyım?” diye merak ediyorsanız Muhiku’nun erkeğe hediye koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.  

Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu

Nişanlıya hediye erkek için de son derece önemli. Nasıl ki kadınlar nişanlısı tarafından önemsenmek ve ilk günkü değeri görmek istiyorlarsa erkekler de bu beklenti içine girerler. Bu sebeple nişanlıya alınacak hediyeler erkek için özenle hazırlanmış olmalı. Tasarımıyla büyük bir emek harcandığını göstermeli ve onun için kullanışlı olmalı.

Bu sebeple erkek nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi fikirlerinde ilk olarak Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu’na yer vermek istedik. Bu kutu kısacık bir araya kocaman bir mutluluk sığdıracak. Ayrıca sevgilinizin kahve molalarında yeni lezzetler keşfetmesini sağlarken kahve keyfini de tamamlayacak.

Muhiku’nun Bir Kutu Kahve Molası Hediye Kutusu içerisinde;

 • Kahve molalarına lezzet katacak Etiyopya ve Kolombiya kahveleri,
 • Nitelikli kahve keyfine eşlik edecek şık siyah seramik kupa,
 • Patiswiss’in lezzetli çikolatası,
 • Yade’nin kahve kokulu aromaterapi mumu,
 • Moka pot keçe bardak altlığı,
 • Kahvesini kolaylıkla demleyebileceği bir French press,
 • Ayrıca romantik cümlelerle hediyenizi tamamlayacak bir not yer alıyor.

Hediye notunuzu yazarken duygularınızı açıkça dile getirmekten çekinmeyin ve sevgiliniz için sevgi dolu bir not hazırlayın!

Erkeğe Hediye Kutusu

erkege-hediye-kutusu-siyah

Erkek nişanlıya alınabilecek hediyeler arasında yer verdiğimiz diğer bir öneri ise Erkeğe Hediye Kutusu. Muhiku’nun her bir ayrıntısını titizlikle hazırladığı bu kutu şık ve kullanışlı tasarımıyla dikkat çekiyor. Eğer nişanlıma hediye ne alabilirim diyorsanız kesinlikle bu tavsiyemizi de değerlendirebilirsiniz. 

Muhiku’nun Erkeğe Hediye Kutusu içerisinde;

 • Brezilya’nın kaliteli Arabica çekirdekleriyle hazırlanan filtre kahve,
 • Kahvenin aroması kadar kokusunun da ne kadar etkileyici olduğunu kanıtlayan Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Sıkıcı tıraş rutinlerinde ferahlatıcı bir etki yaratacak Eyüp Sabri Tuncer tıraş kolonyası,
 • İş hayatında başarılı işlere imza atarken ona eşlik edecek özel kutulu siyah roller kalem,
 • Boş vakitlerinde keyifle zaman geçirebileceği bir kitap,
 • Kahve bilgi kartı,
 • Son olarak ise hediyenizi tamamlayabileceğiniz bir not yer alıyor.

Asker nişanlıya hediye arayışındaysanız yine bu önerimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sivil hayata ve size olan özlemini az da olsa dindirecek olan bu kutu nişanlınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biri.

Asker Sevgiliye Kutu Hazırlama Fikirleri” blog yazımız da asker nişanlıya hediye arayışınız konusunda size yardımcı olacaktır.

Bayan Nişanlıya Alınacak Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

askin-renkleri-hediye-kutusu

Nişanlıya alınacak hediyeler kadın için belki de erkeğe nazaran daha önemlidir. Çünkü nişanlılık döneminde birlikteliğinin ilk günkü heyecanını kaybetmediğini ve aynı heyecanı bir ömür hissedebileceklerini görmek ister. Bu sebeple özel günlerde nişanlısından küçük jestler bekler. Dolayısıyla nişanlıya en güzel hediyeler ile romantik bir Sevgililer Günü sürprizi yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Kadın nişanlıya hediye alırken zorlanan beyler için harika önerilerimiz var. Bu önerilerimiz sayesinde nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi sürprizinin en özelini hazırlayabilirsiniz. Üstelik bu nişanlıya hediye bayan için oldukça kıymetli olacak. Çünkü size önereceğimiz hediyelerin her biri en ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlanmış armağanlar.

? Bayan nişanlıya alınacak hediye fikirleri arasında yer alan önerilerimize ve özenle tasarlanmış diğer seçeneklere kadına hediye sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Aşkın Renkleri Hediye Kutusu

Kadın nişanlıya alınacak hediyeler içindeki ilk önerimiz Aşkın Renkleri Hediye Kutusu. Gerek sevgiliye, gerek eşe, gerek ise nişanlıya 14 Şubat hediyesi fikirleri arasında değerlendirebileceğimiz bu kutu bir kadını heyecanlandıracak en özel armağanlar arasında yer alıyor. Çünkü Aşkın Renkleri Hediye Kutusu her şeyden önce aşkınızı somutlaştırıyor.

Muhiku’nun Aşkın Renkleri Hediye Kutusu içerisinde;

 • Nitelikli Arabica çekirdekleriyle hazırlanan bir paket filtre kahve,
 • İran’ın mehşur hibiskus çayı,
 • Şık siyah seramik kupa,
 • Cos Chocolate’ın iki adet kalpli sütlü fıstıklı çikolatası,
 • Kalpli dekoratif mum,
 • Kokusuyla ve şık şişesiyle kutuya hoş bir hava katan Pomellos kolonya,
 • Son olarak ise hediyenizi tamamlayacak ve ona değer katacak bir not yer alıyor. 

❤️ Aşkın Renkleri Hediye Kutusu’nu ve aşkla tasarlanan diğer kutuları incelemek için sevgiliye hediye sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Doğal Bakım Hediye Kutusu

dogal-bakim-hediye-kutusu

Nişanlınız kişisel bakımına düşkünse bu hediye tam ona göre. Doğal Bakım Hediye Kutusu bakımlı nişanlıya özel hediyeler arasındaki en şahane ve en kullanışlı hediyelerden. Çünkü kişisel bakım rutinine eşlik edecek doğal ürünlerin yanı sıra rutinlere keyif katacak mis gibi aromalar da içeriyor.

Muhiku’nun Doğal Bakım Hediye Kutusu içerisinde;

 • Çin’in tadıyla da görüntüsüyle de büyüleyen blossom çayı,
 • İran’ın mayhoş lezzetli hibiskus çayı,
 • Yade’nin kantaron yağı & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Yade’nin lavanta & mavi haşhaşlı el yapımı sabunu,
 • Eyüp Sabri Tuncer’nin el kremi,
 • Doğal vücut lifi,
 • Çayını keyifle demleyebileceği bir süzgeç,
 • Son olarak ise hediyenize romantik bir dokunuş yapabileceğiniz bir not yer alıyor.

Bu hediye kutusu sayesinde nişanlınız bir fincan çay eşliğinde kendine keyifle vakit ayırabilecek. Bu kutunun eşlik edeceği bakım rutinlerinin ardından dinlenmiş ve canlanmış hissedecek. Dolayısıyla hem cildi hem de ruhu iyileşecek.

Brownie Molası Hediye Kutusu

brownie molasi hediye kutusu

Bayan nişanlıya hediye fikirleri arasında yer verdiğimiz son önerimiz ise tatlı detaylarla süslü bir hediye kutusu. Lezzetli atıştırmalıkların huzur dolu hediyeliklerle bir arada sunulduğu Brownie Molası Hediye Kutusu nişanlınıza verebileceğiniz en güzel Sevgililer Günü hediyelerinden biri.

Muhiku’nun Brownie Molası Hediye Kutusu içerisinde;

 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi, 
 • Turuncu Toledo porselen fincan takımı,
 • Brownies by Limburgia 6’lı mixbox,
 • 4 farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 • Bahar Tazeliği kuru çiçek buketi,
 • Ayrıca hediyenizin etki gücünü arttırabileceğiniz bir hediye notu yer alıyor.

Nişanlıya Sevgililer Günü hediyesi fikirlerimizin sonuna geldik. Umarız 14 Şubat Sevgililer Günü öncesinde size biraz olsun fikir verebilmişizdir. Eğer daha fazla hediye seçeceğini görmek isterseniz Muhiku’nun farklı konseptlerle hazırladığı tüm hediye kutusu çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Nişanlınızla hayallerinizdeki gibi bir Sevgililer Günü geçirmenizi ve bir ömür mutlu olmanızı dileriz.

Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

GIPHY App Key not set. Please check settings

  ucuz-sevgililer-gunu-hediyesi-muhiku-blog

  Romantik ve Ucuz Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

  sevgiliye-kargo-ile-gonderilebilecek-hediyeler

  Sevgiliye Kargo ile Gönderilebilecek Hediyeler Nelerdir?