Mühendise Hediye Ne Alınır? En Güzel Mühendis Hediyeleri

muhendise-hediye-ne-alinir-en-guzel-muhendis-hediyeleri

Mühendis yakınlarınıza, dostlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza özel bir hediye seçmek istiyorsanız mühendise hediye önerilerimizden faydalanabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu yazıda mühendise alınabilecek en güzel hediye önerilerine yer verdik. Böylece aklınızı kurcalayan mühendise ne hediye alınır sorusuna yanıt bulabileceksiniz. Dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden mühendise hediye önerilerimize geçelim.

Mühendislik kendi arasında çeşitli disiplinlere ayrılan bir meslek grubudur. Bugün insanların her türlü ihtiyacını karşılamaya yönelik çeşitli çalışmalar ve araştırmalara yapan yapan bu meslek grubu kendi içinde ziraat, kimya, makine, bilgisayar, endüstri, harita ve daha pek çok alana ayrılmaktadır.

İnsanlığın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak ve var olan imkanları daha da genişletmek adına çalışan bu meslek grubundaki yakınlarımıza, dostlarımıza ya da iş arkadaşlarımıza özel günlerde ya da içimizden geldiği için küçük bir jest yapmak isteriz. Fakat nasıl bir hediye alacağımız konusunda bir bilinmezlik yaşayabiliriz.

Mühendise özel hediyeler seçmekte zorlanan okurlarımız için hazırladığımız bu hediye önerileri sayesinde işiniz biraz daha kolaylaşacak. Mühendis hediyesi önerilerimiz ile onlara özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Böylece onların yüzündeki sıcacık tebessümün kaynağı olabilirsiniz.

İşte, çeşitli mühendis gruplarına özel hazırladığımız mühendise alınabilecek hediyeler!

Makine Mühendisine Hediye

3 nesil dunya kahveleri kutusu

Makine mühendisliği yoğun iş yaşantısına sahip meslek gruplarından bir tanesidir. Bazen sabahın en erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar süren yorucu çalışmalar sonucunda enerjileri düşüklüğü yaşarlar. Dolayısıyla makine mühendisi yakınlarınıza, dostlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza enerjilerini yerine getirecek bir hediye armağan edebilirsiniz.

Muhiku’nun özenle hazırladığı erkeğe hediye ve kız arkadaşa hediye seçenekleri de bu arayışınızda size ilham verebilir. Böylece makine mühendisi hediye seçenekleri içerisinden ideal bir seçim yapabilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu

Kahve içerisinde yoğun miktarda bulunan kafein sayesinde uykuyu açar ve vücuda enerji verir. Yoğun iş yaşantısına sahip olan makine mühendisi yakınlarınıza armağan edeceğiniz Dünya Kahveleri Kutusu ile onların enerjilerini yerine getirebilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu makine mühendisi yakınlarına hem 3. nesil dalga kahve tadım kutusu armağan edebilirsiniz. Böylece hem de yoğun iş yaşantısında sahip olmak istedikleri enerjiyi kazanmalarını sağlayabilirsiniz.

Dünya Kahveleri Kutusu içerisinde;

 1. Ethiopia Kochere kahvesi,
 2. Guatemala Huehuetenango kahvesi,
 3. Brasil Bella Giana kahvesi,
 4. Colombia Huila kahvesi,
 5. Burundi Afric kahvesi,
 6. Kahvelerle ilgili 12 sayfalık bilgi kitapçığı yer alır.

Bu lezzet dolu kutuda dünyanın en kaliteli kahvelerini üreten 5 farklı ülkeye ait en kaliteli kahve çeşitleri yer almaktadır. Farklı aromalara ve yoğunluklara sahip bu filtre kahve çeşitleri ile makine mühendisi yakınlarınız kaliteli kahvelerin tadını çıkarır.

Dilerseniz Dünya Kahveleri Kutusu’nu inşaat mühendisine hediye olarak da armağan edebilirsiniz.

Elektrik Mühendisine Hediye

kahve-keyfi-hediye-kutusu-yeni

Elektrik mühendisi yakınlarınıza, dostlarınıza ve iş arkadaşlarınıza minik bir jest mi yapmak istiyorsunuz? Ayrıca ne tarz bir hediye armağan edeceğinizi bilemiyorsanız onlara keyifli vakit geçirebilecekleri bir seçenek sunabilirsiniz.

Böylece onlara terapi tadında bir hediye armağan edebilir ve kendilerine vakit ayırmaları gerektiğini de hatırlatabilirsiniz. Böylesine ince bir düşünceyle hazırlanmış hediyeyi ziraat mühendisine hediye de edebilirsiniz.

Kahve Keyfi Hediye Kutusu

Mühendis sevdiklerinize hediye olarak sunabileceğiniz Kahve Keyfi Hediye Kutusu elektrik mühendisi ve ziraat mühendisi yakınlarınıza keyifle geçirebilecekleri bir akşam veya hafta sonu vaat eder. Ayrıca bu özel kutu içerisindeki tüm ürünler, sevdiklerinizi mutlu etme garantisi sunar.

Muhiku’nun Kahve Keyfi Hediye Kutusu içerisinde;

 1. Burundi Afric kahvesi,
 2. Brasil Bella Giana kahvesi,
 3. Yade kahveli aromaterapi mum,
 4. 4 Farklı tütsü ve tütsü kayığı,
 5. Yade portakal ve tarçın sabunu,
 6. Hediye notunuz yer alır.

Keyif dolu bu hediye kutusunu kimya mühendisine hediye edebilirsiniz. Böylece onların da keyif dolu bir akşamın veya hafta sonunun tadını çıkarmalarını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisine Hediye

yeni heyecanlar tebrik hediye kutusu

Bilgisayar mühendisleri ve yazılım mühendisleri uzun sabit bir şekilde çalışmak zorunda kalabilirler. Çalışma masalarına sabahın erken saatlerinde otururlar ve akşamın geç saatlerine kadar kalkmazlar. Bu sebeple ihtiyaç duyabilecekleri pek çok şeyi ellerinin altında bulundurabilirler.

Dolayısıyla bilgisayar mühendisi yakınlarınıza alacağınız hediye çalışma alanında ona sizi hatırlatacak parçalardan oluşabilir.

Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu

Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu içerisinde bulunan farklı ürünlerle bir bilgisayar mühendisinin ihtiyacı olabilecek pek çok şeyi içeriyor.

Muhiku’nun Yeni Heyecanlar Tebrik Hediye Kutusu içerisinde;

 • Hibiskus çayı,
 • Seçiminize göre özel baskılı kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade kahveli aromaterapi mum,
 • Yıldız tasarımlı yaldızlı siyah not defteri,
 • Siyah roller kalem,
 • Çay süzgeci
 • Yaldızlı – tebrikler motto kartı,
 • Hediye notunuz yer alır.

Bu hediye kutusunu dilerseniz kadın mühendise hediye edebilirsiniz. Dilerseniz de göreve yeni başlayan bilgisayar mühendisi için hediye alternatifi olarak değerlendirebilirsiniz. Böylece yakınlarınıza ilk iş günlerinde özel bir armağan verebilirsiniz.

Endüstri Mühendisine Alınacak Hediyeler

endustri-muhendisine-alinacak-hedyeler

Endüstri mühendisleri üretim ve hizmet sitemlerini iyileştirmek adına; kalite, verimlilik, esneklik ve maliyet faktörlerini göz önünde bulundururlar. Aynı zamanda da bu doğrultuda tasarımlarını ve çalışmalarını gerçekleştirirler. Aynı anda birkaç şeyi birden düşünmek zorunda olduğu zamanlarda işleri kontrol altında tutmak onlar için biraz zor olur. Dolayısıyla endüstri mühendisine alınacak hediyeler içerisinden yakınlarınıza, dostlarınıza ya da iş arkadaşlarınıza meslek hayatlarında işlerini kolaylaştıracak bir hediye armağan edebilirsiniz.

Ajanda & Planlayıcı

Ajanda ve planlayıcı gerek iş hayatında gerek de okul hayatında işlerimizi kolaylaştıran en önemli araçlardır. Endüstri mühendisi sevdiklerinize de ajanda veya planlayıcı armağan edebilirsiniz. Böylece onların iş hayatlarını kontrol altına almalarını ve belirledikleri planları daha rahat uygulamalarını sağlayabilirsiniz.

Eğer sadece ajanda ya da planlayıcı gözünüze basit göründüyse bu hayat kurtarıcı parçaların yanına Kendi Kutunu Yap seçeneği ile çeşitli çay ve kahve çeşitleri, kalem, kupa, mum ve pek çok hediyelik içerisinden ekleme yaparak bir hediye kutusu oluşturabilirsiniz. Kendi Kutunu Yap ile hazırlayacağınız bu hediye kutusunu harita mühendisine hediye de edebilirsiniz.

Mühendis hediyeleri konusunda size fikir vermek için pek çok alternatif sunduk. Umarız bu öneriler size yardımcı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

pahali-gorunen-ucuz-hediyeler-nelerdir
Daha Fazla

Pahalı Görünen Ucuz Hediyeler Nelerdir?

İçindekiler Gizle Kadınlara Pahalı Görünen Ucuz HediyelerÇiçek Bahçesi Hediye KutusuÖzel Tasarım DefterErkeklere Pahalı Görünen Ucuz HediyelerErkeğe Hediye KutusuKitapSevgiliye…
en-guzel-5-hatiralik-hediye-fikri
Daha Fazla

En Güzel 5 Hatıralık Hediye Fikri

İçindekiler Gizle Anılarla Dolu Hatıralık Hediye KutusuDünya Kahveleri KutusuDünya Çayları KutusuKendine Vakit Ayır Hediye KutusuAtlas Kutusu Hatıra, zamanı…