Muhasebeciye Hediye – Muhasebeciye Alınabilecek Hediyeler

muhasebeciye-hediye-ne-alinir-muhasebeci-hediyeleri

1 Mart Muhasebeciler Günü’nde muhasebe mesleğini icra eden sevdiklerinizi unutmayın! Sizin için seçtiğimiz muhasebeciye hediye önerilerinden faydalanarak sevdiklerinize en güzel jesti yapın!

Sevdiklerimizle eskisi kadar buluşamıyor ve yan yana gelemiyor olsak da manevi anlamda hâlâ bir arada olduğumuzu hissettirmek oldukça önemli. Çünkü yaşadığımız bu süreç hem maddi hem de manevi anlamda bizi büyük ölçüde etkiledi.

Sevdiklerimiz için özel günlerde ya da herhangi bir sebep olmaksızın yapacağımız minik sürprizler onların pozitif bir ruh haline bürünmesini sağlayabilir. Oldukça hassas olduğumuz şu zamanlarda küçücük şeyler bile içimizde kocaman bir mutluluğun oluşmasını sağlayabilir.

Aşağıda bahsedeceğimiz muhasebeciye hediye önerilerimizden ilham alarak gerek çalışanlarınızı gerek de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Onlar için hazırlayacağınız minik bir sürprizle sizin için ne kadar değerli olduklarını bir kez daha hatırlatabilir ve her zaman yanlarında olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Sizin için seçtiğimiz muhasebeciye hediye önerileriyle 1 Mart Muhasebeciler Günü’nde, doğum günlerinde, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, 8 Mart Kadınlar Günü’nde ve daha pek çok özel günde tüm muhasebeci sevdikleriniz için en özel sürprizi hazırlayabilirsiniz.

Muhasebeciye En Güzel Hediye Önerileri

muhasebeciye-en-guzel-hediye-onerileri

Muhasebeci sevdikleriniz ya da çalışanlarınız için daha şık ve keyifli hediyeler mi bakıyorsunuz? Birbirinden renkli ve şık hediyeler ile onları gülümsetebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz şık ve renkli parçalar içerisinde hem kadınlara hem de erkeklere uygun hediyeler bulabileceksiniz.

Kadın Muhasebeciye Hediye

Kadına hediye seçenekleri arasında yer alan Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu ile kadın muhasebeci tanıdıklarınıza, yakın dostlarınıza ya da partnerinize hoş kokulu bir sürpriz yapabilirsiniz. Ona tek bir hediye almaktansa içerisi farklı hediyeliklerle dolu bu hediye kutusunun içerisinden çıkacak her bir hediye ile daha fazla gülümsemesini sağlayabilirsiniz.

Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu içerisinde;

 • Selamlique geleneksel Türk kahvesi,
 • Mermer desenli fincan takımı,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Yade sandal aromaterapi mum,
 • Yade kolonya – çikolata,
 • Hediye notunuz yer alır.

Kahve ve Sandal Esintisi Hediye Kutusu, sevdiklerinizin yaşam alanının havasını değiştireceği gibi çalışma alanlarının da havasını değiştirecek. İster ofis masasında isterseler de evlerinin en güzel köşesinde yer verecekleri rahatlatıcı sandal aromaterapi mumu yaktıkları her an hem ruhen hem de bedenen rahatlayacaklar.

Ayrıca bu hediye kutusu içerisinde yer alan Yade marka kolonya eşsiz bir kokuya sahiptir. Böylece bu kolonya; muhasebeci sevdiklerinizin evde, işte, dışarıda her zaman çantalarında yer alacak.

Erkek Muhasebeciye Hediye

erkege-yeni-is-ofis-hediyesi-kutusu

Erkeğe hediye seçenekleri içerisinde yer alan Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu, erkek muhasebeciye hediye edebileceğiniz en şık ve en kullanışlı hediyeler arasında. Hem lezzetli parçaların hem de kullanışlı ofis ürünlerinin bulunduğu bu hediye kutusu beklentilerinizi karşılar. Şimdi siz de tek bir kutu içerisindeki farklı mutluluklarla sevdiklerinize benzersiz bir sürpriz hazırlayabilirsiniz.

Erkeğe Ofis Hediyesi Kutusu içerisinde;

 • Burundi Afric kahvesi,
 • Siyah seramik kupa,
 • Godiva sütlü çikolata,
 • Notes tasarımlı yaldızlı siyah not defteri,
 • Siyah roller kalem,
 • Hediye notunuz yer alır.

Bu lezzet dolu kutu içerisindeki ürünlerle muhasebeci sevdikleriniz dilerlerse kahve molalarına keyif katabilirler. Dilerlerse de gün sonunda bir fincan filtre kahve ve çikolata eşliğinde yorgunluklarını atabilirler.

Kutu içerisindeki ürün seçimini baştan sona kendiniz yapmak ister misiniz? Cevabınız evet ise Muhiku’nun Kendi Kutunu Yap fırsatından yararlanabilirsiniz. Böylece tamamen kendi seçtiğiniz ürünlerle sıfırdan bir kutu tasarlayabilirsiniz. Muhasebeciye hediye edebileceğiniz deneyim odaklı ve işlevsel hediyelerle onlara unutamayacakları bir armağan verebilirsiniz.

Muhasebeci Hediyeleri

yil-donumu-hediyesi-defter-kalem

Muhasebeci sevdikleriniz için meslek hayatlarında kullanabilecekleri hediyeler arasından seçim yapmak istiyorsanız sizin için seçtiğimiz kullanışlı hediyelerden faydalanabilirsiniz. Vereceğimiz işlevsel hediye tavsiyeleri eminiz ki çok işinize yarayacak.

İşte, sevdikleriniz ve çalışanlarınız için seçtiğimiz birbirinden şık muhasebeci hediyeleri!

Ajanda

Muhasebeci denilince gözümüzün önüne dosyalar, notlar ve önemli belgeler gelir. Bu önemli bilgilerle baş etmek ve tüm bilgileri aklında tutmak bazen çok zordur. Ofis çalışanlarının işlerini kolaylaştırmak adına üretilen ajanda ise bu gibi durumlar için can kurtarıcı niteliğindedir.

Muhasebeci sevdikleriniz için seçeceğiniz hoş bir ajanda ile muhasebeci sevdiklerinizin iş hayatını kolaylaştırabilirsiniz. Muhasebeciye alınacak hediyeler içerisinde çok tercih edilen ajandalar, Muhiku’da son derece uygun fiyatlı.

Kalem

Kalem çok basit bir hediye, demeyin! Bugün mühendislik dahil pek çok meslek grubu için en önemli araç gereçlerden biri de kalemdir. Bütün iş hayatı sayıların etrafında dönen muhasebeciler için de kalem olmazsa olmaz parçalardan bir tanesidir. Muhasebeci dostlarınız ya da sevdikleriniz için seçeceğiniz şık bir kalem muhasebeciye alınabilecek en güzel hediyelerden bir tanesidir.

Planlayıcı

Muhasebeciye alınabilecek hediye seçeneklerinden bir diğeri de planlayıcıdır. Sevdiklerinizin düzenli bir çalışma gerçekleştirmesini sağlayacak planlayıcılar, son derece kullanışlı hediyelerdir. Yoğun geçen iş günlerinde her bilgiyi akıllarında tutmaları elbette ki imkansızdır. Bu sebeple onlar için alacağınız bir planlayıcı ile günlük iş rutinlerini unutmadan gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz.

Muhiku’nun sunduğu kullanışlı planlayıcılar ile muhasebeci sevdiklerinize iş yerinde rahatlıkla kullanabileceği bir hediye verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlar da ilginizi çekebilir

dogayi-seven-birine-hediye
Daha Fazla

Doğayı Seven Birine Hediye Ne Alınır?

İçindekiler Gizle Doğayı Seven Birine Hediye Kutusu FikirleriKeyifli Saatler Hediye KutusuHuzurlu Anlar Hediye KutusuLavanta Bahçesi Hediye KutusuDoğa HediyeleriSukulent…
kocaya-hediye-ne-alinabilir
Daha Fazla

Kocaya Hediye Ne Alınabilir?

İçindekiler Gizle Kocaya Anlamlı Hediye ÖnerileriEşime Doğum Günü Hediyesi Ne Alabilirim?Kocama Evlilik Yıldönümü Hediyesi Ne Alabilirim?Kocaya Sevgililer Günü…