Connect with us

Güzellik

Loreal Paris Nem Terapisi – Aloe Vera Suyu Yorumu – Özellikleri Nelerdir? Nasıl Kullanılmalıdır?

Loreal Paris Nem Terapisi – Aloe Vera Suyu Yorumu – Özellikleri Nelerdir? Nasıl Kullanılmalıdır?

Bahar ve yaz mevsiminin yavaş yavaş gelmesiyle birlikte cildimiz daha çok neme ihtiyaç duymaya başlar hale geldi. Kışında soğuklarda kuruyan ve çatlayan cildimizi göz önüne aldığımızda aslında tüm yıl boyunca cildimizi nemlendirmek ihtiyaç duyduğumuz bir şey oluyor.
Cildimiz her gün ihtiyacı olan suyun %20’sini kaybeder. Susuz kaldığında, cilt canlı ve ferah görünümünü maalesef yitirir. Bunu bazı günler direkt kendinizde gözlemleyebilirsiniz. Özellikle mevsim değişikliklerinde cildimiz daha çok neme ihtiyaç duyar. Güzellik uzmanları cildi güzelleştirmek, ışıldayan bir hale getirmek için sık sık nemin önemine vurgu yapmaktadır. Cildin nem oranının düşmesine sadece güneş ışınları veya rüzgarlar sebep olmaz. Dengesiz beslenme, kalitesiz uyku gibi faktörler de ciltteki nem dengesinin bozulmasına neden olur.
Peki günümüzde güzellik mağazalarına gittiğimizde sınırsız bir seçenek imkanı olan nemlendiriciler arasından hangisini seçmeliyiz?
Loreal’in yeni çıkarttığı “Nem Terapisi Aloe Vera Suyu” cildinizin nem sorununu çözebilir.

Loreal Paris Nem Terapisi - Aloe Vera

Loreal Paris Nem Terapisi Özellikleri Nelerdir?

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu oldukça hafif, hatta diğer nemlendiricilerden farklı, su gibi sıvı bir yapıya sahiptir. Ürünün miktarı 70 ml.’dir.
L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu, aloe vera ve hyaluronik asit içeriği sayesinde cildi anında nemlendirmeyi ve verdiği bu nemi 72 saate kadar ciltte hapsetmeyi vadediyor.
Nem Terapisi Aloe Vera Suyu oldukça hafif, su gibi likit bir yapıya sahip. Yüze uygulandığında anında emilen ve yüzde ıslak bir his bırakmayan etkiye sahip. Cilde ilk uyguladığında hissedilen ferah his tam yaz aylarında kullanmalık bir ürün dedirtiyor. Unutmayın, deniz ve güneşin zararlı kurutucu etkisine karşı, yazın da cildiniz neme ihtiyaç duyar.
Ayrıca Nem Terapisinin kendine has kokusu size kendinizi harika hissettirebilir. İçinde barındırdığı çiçek esansı sürüldükten saatler sonra bile kendini muhafaza ediyor.

Loreal Paris Nem Terapisi Kimler için Uygundur?

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’nun en sevilen özelliklerinden biri de her cilt tipine uygun çeşidinin olması. L’Oréal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu normalden kuruya, normalden karmaya, kuru ve hassas ciltler olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor.

Loreal Paris Nem Terapisi - Aloe Vera

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu Nasıl Kullanılmalıdır?

Nem Terapisi Aloe Vera Suyu günde iki kere sabah ve akşam olmak üzere kullanmak yeterli olacaktır.
Temiz bir cilt üzerine Nem Terapisi Aloe Vera Suyu’ndan bir veya iki kez sıkılır ve yuvarlak hareketlerle cilde uygulanır. Cilde nemlendiriciyi uygularken anında su gibi emildiğini ve yağlı bir his bırakmadığını fark edeceksiniz.
Günlük cilt bakım rutininde kullanıldığı gibi, makyaj öncesi nemlendirici bir baz olarak kullanılabilir. Nem Terapisinin emilme süresi ise oldukça kısadır. Aynı zamanda sadece nemlendirmekle bırakmaz makyaj yapanlar için fondöten uygulamasına cildi hazırlar.

Benim Deneyimim Ne Yönde Oldu?

Editörün Deneyimi: Sabah evden çıkmadan elime ve yüzüme sürdüğümde açıkçası böyle bir performans beklemiyordum. Daha önce birçok nemlendirici kullanan biri olarak söylemeliyim ki bir tam gün cildimde bir kuruluk hissetmedim ve gün boyunca nem terapisinin esansı elimde ve yüzümde durdu Hoş bir kokusu var beni rahatsız eden şey genelde yoğun koku oluyor fakat bu o kadar ferah ki elimden düşürmüyorum. Ürünün vadettiği 72 saati ise test edecek kadar bir süre cildimde durmadı.

En Çok Tercih Edilen Hediyeler

Dünya Kahveleri Kutusu
89.00₺
69.00₺
(75)
Kutuyu İncele
Dünya Çayları Kutusu
159.00₺
89.00₺
(16)
Kutuyu İncele
Helen Kutusu
169.00₺
109.00₺
(18)
Kutuyu İncele
Flora Kutusu
179.00₺
129.00₺
(7)
Kutuyu İncele
Hera Kutusu
189.00₺
139.00₺
(9)
Kutuyu İncele
Türk Kahvesi Kutusu
189.00₺
149.00₺
(18)
Kutuyu İncele

Loreal Paris Nem Terapisi - Aloe Vera

Fiyatına göre performansı tercih edilebilir mi?

Nem Terapisi etiket fiyatı olarak 44,95 TL’den satışa sunuldu. Diğer nemlendiricilerinde üç aşağı beş yukarı fiyatlarını göz önüne aldığımızda aslında bir miktar fiyatının pahalı olduğunu söyleyebiliriz. Ancak sunmuş olduğu performans ile bu fiyatın karşılığını verdiğine şüpheniz olmasın.
Haziran Ayı Venüs Kutusu Güzellik Ürünü: Loreal Paris Nem Terapisi Aloe Vera Suyu
Haziran ayında biz de abonelerimize Loreal Paris’ten Nem Terapisini gönderdik. Büyük bir heyecanla beklenen aylık kutulardan Venüs kutusunda yer alan Nem Terapisinin oldukça büyük bir beğeni ile karşılandığını söyleyebiliriz.

Kendinize veya sevdiklerinize güzellik ürünü hediye edin!

Günümüzde güzellik ve bakım ürünlerine harcanan meblağlar ortadayken yeni güzellik ürünlerini sizin için seçen ve size gönderen bir kutu hayal edin. Muhiku olarak Venüs kutumuzda her ay bir güzellik ürününü sizlere gönderiyoruz. Kutuda dünyanın farklı ülkelerinden kahveler, çaylar, seveceğiniz bir kitap, güzellik/bakım ürünü, ev dekorasyon ürünü ve deneyim konsepti yer alıyor. Neredeyse güzellik ürünü ve kahve fiyatına tüm kutuyu alabiliyorsunuz.
Gerek aylık kutu gerekse aynı gün gönderilen hediye kutularından beğendiğiniz bir kutuyu sevdiklerinize veya kendinize hediye etmeniz kutuyu alan kişinin hayatının birçok alanına dokunmakla sonuçlanacak. Artık geleneksel hediyelerin sıkıcı hale geldiği günümüzde bu tarz birden fazla kategoriyi barındıran hediye kutuları hediyeyi alan kişi için daha cazip gelebilir.

Continue Reading
Yorum yapmak için tıklayın

Yorumunuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla Güzellik

To Top